Arama sonuçlarınız

1. K

En Iyi Türk Torrent Sitesi

torrent ultra için davetiye gönderir misiniz? Saygılarımla... [email protected]
  2. K

İlginiz için çok teşekkür ederim. Saygılarımla... DiaBLo
  3. K

Elinizde halen davetiye varsa gönderir misiniz? Saygılarımla... [email protected]
  4. K

LeechTurk.Com Davetiye Dağıtımı

Bir davetiye kodu da ben istiyorum. Selam ve saygılar... Super[/MENTION]posta.com"][email protected]
  5. K

Davetiye Takas

arkadaşlar torrenturkey ve leechturk davetiyesi var elimde. arena tr davetiyesi ile takas olunur. [email protected]
  6. K

Arena-TR Davetiye Dağıtımı

bana da gönderirmisiniz lütfen. şimdiden sonsuz teşekkürler... [email protected]
  7. K

torenturkey ve leechturk davetiyem var arenatr ile takas etmek isteyen arkadaşlar pm atsın. [email protected]
  8. K

Wd hd tv player

ps2 tam gariban işi
  9. K

Quik net mi? ttnemi?

belli şehirlerde olması dezavantaj sanırım şirket politikası çünkü bu şartlar son kullanıcı içi çok cazip inşallah bizim ellere de ulaşır şimdilik ttnete devam
  10. K

Google Tanrı mı?

adamların hayat felfesini bilince normal geliyor herşey normal biraz da rahat batıyor galiba
  11. K

bir davetiye de bana gönderirseiz sevinirim... [email protected]
  12. K

Internet Download Manager 5.16

daha önce kullandım ama orbit görüntü yakalama özelliği ile bir adım önde online divx filmleri kaydetmek çok kolay tavsiye ederim
  13. K

7-zip yenilendi. güncelleyin

win rar daha kullanışlı tabi bana göre kullanımı daha basit bizi bu konuda bilgilendiren ustalara sonsuz teşekkürler iyi ki varsınız
  14. K

Rapidshare Downloader 4.3 Yeni

ben indiriyorum
  15. K

ESET Smart Security 4.0.417 Çıktı

tşk bi ara kullandım ama benim laptop kaldırmadı bende onu kaldırdım şimdi kav yüklü makinay kasmıyo ama... on dada güncel key bulmak mesele onu da key sitelerinden temin ediyorum tabi key kara listeye alınana kadar sonra bu döngü tekrar devam ediyor galiba en iyisi cihazı değiştirip...
  16. K

Advanced SystemCare 3 3.0.0 Final

güzel paylaşım en azından yenilik yapmışlar sistem bakımı için gerekli
  17. K

Opera Mı? Yoksa Firefox Mu?

kimi opera diyor kimi firefox diyor ama kimse nedenini yazmıyor ben exp. diyorum hiç olmazsa bi göz aşinalığı var windows linux çelişmesi gibi kazanan her zaman büyük balık oluyor yapacak bi şey yok malesef
  18. K

Firefox 3.6 seneye aramızda, adını sormayın

ben hiç kullanmadım nedense bana çok soğuk geliyor gözümüzü explorer da açtık ondan galiba linux kullanmamak gibi galiba ama bi denemekte fayda var kullananlar yorumlara göre memnun
  19. K

Youtube bununla da giremezsen hiç giremezsin !

teşejkür ederim ben ultra surf kullanıyorum gayetgüzel tavsiye ederim yeni versiyonu oldukça kullanışlı dns adresini değiştirmekte bi çözüm tabi ama ortak kullanım alanlarında geçerli değil bu en güzeli ve zahmetsizi ultrasurf
  20. K

Facebook'un parlak günleri geride mi kaldı?

herkes bi anda üye oldu böyle olacağı belli idi
  21. K

Photoshop ile Profesyonel Cilt Bakımı (Resim + Video)

güzel payşalaşım eline sağlık
  22. K

Youtube ye sorunsuz ve uğraşmadan giriş yap:)))

denemekte fayda var
  23. K

Youtube ye sorunsuz ve uğraşmadan giriş yap:)))

ben ultra surf kullanıyorum ama bu program da ilginç
  24. K

KIS 2009 kaldırdım ve ESET 4 kurdum...4 tane trojan buldu..

evet bazen kav böyle azizlikler yapıyor ama yine de kav dan vazgeçmem
  25. K

Neden Gmail?

bu yönlendirme sadece gmail e has bi özellik mi be superposta kullanıyorum onda da ynı özellik varmı şimdiden tşk.
  26. K

Kaspersky'e rağmen virüs

kav bence en iyisi ama key kara listeye alınınca güncellemek lazım yine de kav diyorum
  27. K

Antivirüs Yazılımları Anketi

ben kav kullanıyorum daha önce panda kullandım ama kav bana daha kulanışlı geldi arkadaşlara da kav önerdim
  28. K

Kupa İçin Teşekkürler SDN

ne diyelim hayırlı olsun bize de nasip olur inşallah ayrıca kupa da çok şıkmış
  29. K

Samsung Avrupa'nın yeni lideri mi oluyor?

her şeye rağmen samsung en zında adamlar kendi yağları ile kavrulup tekolojilerini geliştiriyorlar ayrıca rekabet desteklenmeli