Arama sonuçlarınız

1. O

Windows disk biçimlendirme.

Arkadaşlar 500 gb ssd ye uefi kurulum yaptım ancak sistemi 250 gb ayırmışım Bunun için tekrar kurulummu yapmam gerekir en baştan ? ve yapacaksam ssd deki sistemi nasıl silip sıfırdan kurarım
  2. O

Uefi kurulum

Arkadaşlar uefi kurulum yapıyorum technopattaki video ile usb ye hazırladım uefi Windows ancak bende bu sekilde gozukuyor boot menusu Basında uefi yazmıyor flash ın sizce uefi kuruyormudur ??
  3. O

Mastergel Pro Stok

Merhaba arkadaşlar Mastergel pro veya mastergel maker macunu almayı dusunuyordum ancak hiçbiryerde stok yok varsa bildiğiniz yer lütfen yardımcı olun Yada emsali kalitede baska macunlarda olabilir Bi kaç markaya baktım trendyolda gelen yorumda gelen macunlar orjinal değil diye yorumlarda vardı...
  4. O

100-max150 oyuncu fare önerisi

Merhaba arkadaşlar oyuncu faresi almayı planlıyorum birbirlerinin arasında cok fark olmadıkca 150 tl yi geçmemesini istiyorum sizinde kullandıgınız ve memnun oldugunuz farelerı tavsiye ederseniz sevinirim ısıklandırma ve sekıl olarakta guzel gorunumu olması tercihimdir ancak şart değildir...
  5. O

BIOS gömülü ürün anahtarı taşıma

Arkadaşlar merhaba Hdd harddisk yerine ssd ye geçiyorum ve temiz kurulum yapacağım Yeni sistemime eski sistemdeki bios a gömülü ürün anahtarını etkinleştirebilirmiyim?
  6. O

Sistem sorunu.

ARKADAŞLAR MERHABA PUBG DE GÖRSELDEKİ YÜZDELERDEYKEN OYUN OYNANMAYACAK ŞEKİLDE TAKILIYOR 4200u i5 işlemci 2gb gt750m ekran Hdd harddisk 6gb ram var takılma sebebi sizce nedir
  7. O

Darboğaz yapan donanım hangisi

Merhaba sistemim pubg mobile da anormal derecede donuyor nesneler cok geç yükleniyor darboğaz yapan donanımı merak ediyorum i5 4200u işlemci Nvidia Gt750m 6gb ram Hdd harddisk 500 gb
  8. O

Hdd den ssd ye aktarım

MERHABA ARKADAŞLAR LAPTOPUMDAKİ HDD Yİ SSD YE ÇEVİRMEK İSTİYORUM VE VİRÜS DOLAYISIYLA BİLGİSAYARCIYA GİTMEDEN KENDİM YAPMAK İSTİYORUM LAPTOPUM SLİMBOOK YANİ CD GİRİŞİ YOK SORUM ŞU ; HDD DEKİ SİSTEMİ SSD YE GEÇİRMEK İÇİN USB HARDDİSK DONUSTURUCU KABLOSU GİBİ BİRŞEYLE YAPMAM MÜMKÜNMÜ YARDIMCI...
  9. O

DELL 7537 SSD Önerisi

Merhaba arkadaşlar laptopum 7-8 denelik oldu ve artık eski performansını vermediğinden SSD karta geçmeyi düşünüyorum Laptop tam model ismi Dell Inspiron 7537 S20W65C i5-4200U 6GB 500GB 2GB GT750M 15.6 Windows 10 Sizden ricam her ssd bu laptoba uyarmı soket farkı falan oluyormu bilmiyorum ve...