Arama sonuçlarınız

1. spawn42

RX 560 4GB VS GTX9604GB

Arkadaşlar ikisi arasında kaldım fiyat olarak ikinci el ikiside aynı fiyata RX560ın kutusu ve garantisi var GTXin ise yok hangsini tercih etmeliyim benim için önemli olan oyunlarda yüksek fps alayım
  2. spawn42

Bu PSU’yu almalı mıyım?

bunu sipariş edecem arkadaşlar sizce almalımıyım. https://www.hepsiburada.com/fsp-fsp500-60ahbc-500w-pfc-aktif-power-supply-p-HBV000001LTTY?magaza=FSPTURKEY
  3. spawn42

PSU Önerisi

Arkadaşlar merhaba yeni bir PSU almaya karar verdim artık eski PSU yetersiz kalıyor, sizlere sormak istedigim ,hangi marka PSU önerirsiniz , bilgisayarın özellikleri kısaca ,intel core Q9550 İŞLEMCİ VE GT730 EKRAN KARTIM VAR işlemcime owerclok yapacagım bunuda belirteyim hangi marka ve kaç watt...
  4. spawn42

Xeon E5450 mi, Q9550 mi ?

Evet arkadaşlar başlıktada belirttigim gibi bu ikisi arasında takılı kaldım fiyatlar hemen hemen aynı ama benim düşündügüm nokta Q9550 lga775 soket için uygun direk takıp kullanabilecegim ama E5450 öyle degil sitelerden baktım hazır modlanmış olarak satılıyor ben bu E5450yi alsam modlanmış...
  5. spawn42

donanım bilgisi

merhaba sdn forum üyeleri Arkadaşlar bir konuda yardımınıza ihtiyacım var resimde görüldügü gibi anakart modelim bu biraz eski bi model ve haliyle işlemcimde ona göre eski bu anakarta uyumlu olan en üst modelde en iyi performansı sorunsuz alabilecegim bir işlemci almak istiyorum bana yardımcı...