Arama sonuçlarınız

1. egegurkan07

Kasamda böcek

Arkadaşlar az önce kasamın üstünde böcek yürüyordu herhangi bir böceğin PC kasamın içine girip ekran kartını falan bozmaşı yada PC kasasının içinde ölmesi ihtimali var mı
  2. egegurkan07

Nintendo switch

Arkadaşlar Nintendo switchi tc ye bağlarkende şarjı gidiyor mu
  3. egegurkan07

Kulaklık

arkadaslar masaüstü PC m de 2 farklı jak var ben 2sinden birine üstünde 3çiZgi olan jak takınca çalısmıyor ben 2sine ayrı ayrı 2çizgili jak taksam çalışır mı
  4. egegurkan07

Konsol

Arkadaşlar Ping düşürme kodlarını yazdım onlar 1maçlık mı kalıcı mı birde kalıcı ise nasıl defayla hale getiririm
  5. egegurkan07

Skin

Arkadaşlar kasadan çıkardığım silah skinleri fabrikadan yeni çıkmış mı oluyor yada başka bir şey mi
  6. egegurkan07

monitör ve ses

arkadaşlar pc ye monitör hdmi ile bağlı bu durumda anakart jakları çalısmaz mı
  7. egegurkan07

Monitörü hdmı ile bağlayınca anakartın ses girişleri devre dışı kalır mı ?

Arkadaşlar monitörüm PC ye Hdmi ile bağlı bu durumda anakartın ses girişleri devre dışı mı olur ?
  8. egegurkan07

arkadaşlar bios

bioasa hard drive a girdim çıkamadım direk pc kapattım sıkıntısız çalısıyor pc ama bişey olmusmudur
  9. egegurkan07

realtek

arkadaşlar pc de nvidia high definiton audio var ama anakartın ses driveri realtek diyo ve realtek yüklediğim halde gözükmüyor nvidi realetkin yetkisini almıs olabilirmi yada nvidia ses ayarlarını nerden açıcam
  10. egegurkan07

Anakart sorun

Arkadaşlar 1yıldır uğraşıyorum PC ne 3.5mm jak kulaklık takınca hiçbir şekilde çalışmıyor yardım edin
  11. egegurkan07

Jak giriş sorunu

Arkadaşlar masaüstü PC ne monitörüm HD’mi ile bağlı monitörün ses kablosunu takınca bildirim gelmesi gerekir mi PC ye
  12. egegurkan07

Monitör

Monitörüm HDmi kablosu ile bağlı bu durumda anakart ses jakları çalışmaz mı
  13. egegurkan07

pc deki jaklar

masaüstü bilgisayarımda arka ve ön jak girilerine 3.5m mjak takınca bilgisayar okumutyor bile ama usb kulaklık gibi şeyleri rahatlıkla kullanabiliyorum masaüstü pc me 3.5mm değil de 2girişli jak taksam çalısır mı
  14. egegurkan07

PC ses

Masaüstü PC de 2 jak girişi var ve ben bu jaklardan Herhangi birine 3.5mm kulaklık takınca hem ses hem mikrofon çalışmıyor sadece ses olarak yada mic olarak nasıl çalıstırabileiim
  15. egegurkan07

Mikrofonlu kulaklık

3.5 jak mikrofonlu kulaklığım PC de çalışmıyor sadece ses olarak yada mikrofon olaraknasıl çalıstırabilirim
  16. egegurkan07

Jak girişleri

Arkadaşlar kasamın hem ön Hemde arka jak girişleri çalışmıyor ama USB Çalışıyor acaba sıkıntı ben mikrofon ve ses ayrı olan yere 3.5mm jak taktığım içinmidir yani yani kulaklık mikrofon kablosu ayrı kulaklık taksam çalışır mı ama 3.5 taktığımda okumuyor bilie cihazı .lütfen yardım.teşekkürler
  17. egegurkan07

pc de uygulamaları doğrulama

pc de oyunları veya uygulamaları doğrulamak ne işe yarar
  18. egegurkan07

windows sıfırlama

şuan sıfırlamaya hazırlanıyor diyo %100 de kaldı 10dk dır böle normal mi
  19. egegurkan07

Jak sorunu

Ön panel ve arka panel jaklar çalışmıyor anakart msi h310m vd plus bazıları HD audio kablosu takılı değildir diyo o kabloyu nereye takmam gerek
  20. egegurkan07

Ses

Arkadaşlar benim ön ve arka jaklar çalışmıyor birisi HD audio kablosunu takmamısındır diyo ama monitör hoparlöründen ve USB kulaklıktan ses geliyor sorun donanımsal Mıdır sizce
  21. egegurkan07

Jak

Ön ve arka jaklar çalışmıyordu bir arkadaşda HD audio kablosu takılı olmayabilir dedi anakartım msi h310m pro vd plus ve kasamın altında güç kaynağının yanında bazı boş kablolar var hd audio kablosunu nereye takmalıyım takılı olup olmadığını bilmiyorum
  22. egegurkan07

HD audio

HD audio kablosunun takılı olup olmadığını nasıl kontrol edebilirim
  23. egegurkan07

Ses

Bilgisayarımda herhangi bir ses sürücüsü yok şuan dün anakartın sitesinden realtek indir iştim ama program gözükmedi realtek in kendi sitesinden indirsem bi fark olur mu anakartın sitesinden mi realtekin sitesinden mi bu arada kasanın ön ve arka jakları çalışmıyor nedeni nedir
  24. egegurkan07

ipad ios13

ipadde uzaktan yönetimi 3utools ile geçmeye çalısıyorum ama çalısmıyor
  25. egegurkan07

Bilgisayarımda realtek gözükmüyor

Bilgisayarıma realtek yüklediğimde gözükmüyor. Bende sildim bir sorun olur mu ?bir de jak ön ve arka girişinden ses gelmiyor
  26. egegurkan07

driverlar

anakartın sitesinden yüklediğim driverlar pc yi yavaşlatır mı