Arama sonuçlarınız

1. A

Mi 10T Lite alınır mı

Sağ olasın hocam ama sanırım alıcam gibi
  2. A

Mi 10T Lite alınır mı

Acikcasi o fiyata alicam gibi arkadaşlar 1607189653 Hocam niye böyle dediniz sorunu nedir Xiaomi nin tam olarak
  3. A

Mi 10T Lite alınır mı

Sağ olun cevabınız için
  4. A

Mi 10T Lite alınır mı

Türkiye fiyatı daha belli olmadığı için fiyat konusunda şüphede kaldım. Sizce Türkiye fiyati yaklaşık ne kadar olur 2700e garantisiz almaya değer mi
  5. A

Mi 10T Lite alınır mı

İmei konusunda değil de yeni telefon olduğu icin acaba yazılımsal vs bir sorunu cikar mi endisesindeyim
  6. A

Mi 10T Lite alınır mı

Daha telefonun Türkiye satışı çıkmadı fakat yurtdışı cihazı olarak satan yerler var sizce bu özellikteki bir telefon 2700tlye alınır mı?
  7. A

Redmi note9 pro/Mi 10 lite 5G hangisi

O ikisi arasindan siz olsanız hangisini alirdiniz
  8. A

Aralarinda o kadar büyük fark yok gibi gelmişti o yüzden sormuştum
  9. A

Batarya önemli acikcasi. Mi 10 lite 4200 gibi bir fiyati varken mi note 10 lite 3400 lere kadar düşüyor bu fiyat farkının sebebi nedir
  10. A

Yeniden konuya yazmak zorunda kaldim xiaominin mi note 10 lite diye baska bir modeli varmış. 10 lite ile note 10 lite ozellikleri benzer ama note10 litein tasarimi hoşuma giderken 10lite da performans olarak daha iyi gibi gozuktu bilgisi olanlar bu ikisi arasindan hangisini önerirsiniz.
  11. A

Sağ olun aldığım zaman buraya ekleme yaparım.
  12. A

Teşekkürler
  13. A

3bin lira
  14. A

Realme 7proya kadar cikamam fakat garantili olarak note 9 pro alabilirim ancak.
  15. A

Kayıtlı cihaz olarak alıcam garantisi yok yani
  16. A

Mi 10 lite gibi duruyor şuan aklımdaki sizinde yazdıklarınızla beraber. Evet mi 10 lite alırsam yurtdışından alıcam sizce bir sıkıntı olur mu?
  17. A

Şuanki telefonumda yan çerçeveler vs çok çabuk soyulmuştu bunlarda öyle herhangi bir sorun yoksa pek fazla malzeme kalitesinde takıntım yok. Tasarım açısından göze güzel gelmesi yeter zaten şuan çıkan telefonlarını hepsi birbirine benziyor.
  18. A

Aslında dediğim gibi önceliğim uzun süre kullansam yeter. Çok fazla fotoğraf çeken ve oyun oynayan birisi değilim genel olarak sosyal medya kullanıyorum.
  19. A

Bütçe 3bin tl civarı ama çok sık telefon değiştirmediğimden dolayı biraz zorlamak mantıklı geliyor.
  20. A

Yeni bir telefon alacağım ve uzun süre beni götürsün istiyorum.En son redmi note9pro ve mi10 lite 5G arasında kaldım.Mi 10lite 5G'nin ozellilleri bir tık daha iyi ama aradaki o fiyat farkına gerçekten değer mi sormak istedim.
  21. A

SATILIK Ryzen 7 2700X + 5700XT + 16 GB 3200MHz FULL ARGB Sistem

Takas için aradığınız laptoptaki özellikler nedir?
  22. A

Game Garaj Blaster 4TN Alınır mı?

Bende Blaster 5TN var memnunum.
  23. A

SDN Forum Çekilişi #4

Katılıyorum.
  24. A

6-7 Bin TL Laptop Önerisi

https://www.gamegaraj.com/urunler/blaster-5tn/ Buna da bakabilirsiniz.
  25. A

8000TL Laptop Tavsiyesi

https://www.gamegaraj.com/Blaster-7TN/
  26. A

red dead redemption 2 ana hikaye süresi

Rdr 2 oynamak istiyorum fakat İngilizce seviyem diyalogları anlayacak kadar akıcı degil o yüzden oyun oynarken kayda alıp sonradan çevirmeyi düşünüyorum fakat oyun ana hikayesini en kısa ne kadar sürede bitirebilirim zaten çeviriyle uğraşacağım için oyun süresi uzayacak yan gorevsiz ana hikaye...
  27. A

Rdr2 Hangi Ayarda Oynatır

Laptopumun sistemi İ7 9750h 16gb ram Nvidia Gtx1650 Rdr2 alıcam ama bu sistemle hangi ayarlarda kaç fps alırım ona göre karat vericem yardımcı olursanız sevinirim.
  28. A

Win 10 için kablosuz gampead önerisi

Pc için kablosuz gamepad alacağım.Fiyatı makul kaliteli bir şey ne önerirsiniz ?
  29. A

Yeni Laptopum ısınma sorunu

Teşekkürler video için.En kısa sürede indirip denemeye çalışacağım.
  30. A

Orta ayarlarda bir sıkıntı olmuyor şuanlık.
  31. A

Masa da kullanıyorum genelde arkasından alt tarafına bir kitap bırakıyorum hep. Oyunu orta ayarlara aldım 60 fps veriyor genelde yaklaşık yarım saattir oynuyorum işlemci 60 ekran kartı ise 50 civarlarında geziyor şuanlık. Kafamı karıştıran witcher 2 gibi bir oyunda böyle performans vermesiydi...
  32. A

Pili çıkartıp prize takılı kullanıyorum oyunlarda. .Normal internette vs dolaşırken 45-50 aralarında ısınma yapıyor işlemci.Çok mudur acaba ?
  33. A

Arkadaşlar merhaba yaklaşık 1 hafta önce yeni bir laptop aldım.Bugün witcher 2 oynarken eski oyun diye grafikleri ultraya ayarlayıp oynayayım dedim ama oyundayken hem fps 30 larda geziyor hemde laptop biraz fazla ısındı gibi geldi bana.Laptopun özelliklerini aşağıdaki linkde var.Sorum şu acaba...
  34. A

6000-7500tl Laptop önerisi

Anladım teşekkür ederim.
  35. A

Oyun icin kullanıcam ama aynı zamanda mühendislik okuyorum oradada işimi görsün istiyorum.
  36. A

İ5 yerine i7 olsun istiyordum programlarda vs acarken sıkıntı yaşamamak için ama i5le de halleder miyim acaba?
  37. A

Yeni konu açmamak için aslinda buraya yazmistim benim max bütçem 6500tl.
  38. A

Sizce üniversite ve oyun için uzun süre idare eder mi?
  39. A

Firma konusunda çok düşünmüştüm aslinda yaziniz beni laptopu almayı yollendirdi.Blaster 5TN yi 16gb ram ve 500gb ssd arttirip almayı düşünüyorum önerir misiniz?
  40. A

Game garaj markası hakkında bir bilginiz var mı acaba bende attığınız linkin bi alt modelini almayı düşünüyorum ama marka konusunda tedirginim. https://www.gamegaraj.com/urunler/blaster-5tn/
  41. A

Ryzen 7 3750h

Büyük ihtimalle öyle yapicam fiyat açısından daha uygun çünkü
  42. A

Ryzen 7 3750h

Teşekkürler yardimin için. İkiside olabilir aslında zaten baktığım çoğu laptopların özellikleri ve fiyatları hep bu aralıklarda buda aşırı kararsızlaştırıyor.
  43. A

Ryzen 7 3750h

Monsterlar şuan stoklarda yok sanırım bulamadım hicbir yerde.Bu marka hakkında bilginiz var mı acaba göz atarken denk geldim özellikleri aynı. https://www.gamegaraj.com/urunler/blaster-5tn/
  44. A

Ryzen 7 3750h

Aslında pek anlamadığım için birşeyler önerirsiniz memnun kalırım. Bütçe maksimum 6500tl ye kadar çıkabilir.
  45. A

Ryzen 7 3750h

Teşekkür ederim yardımınız için.
  46. A

Ryzen 7 3750h

Anladım i7den şaşma diyorsunuz. Peki i7 9750h ile gtx 1650 kombinasyonu mühendislik programlarında vs bana sıkıntı çıkarır mı sizce?
  47. A

Ryzen 7 3750h

Nasıl acaba laptopdan memnun mudur? İ7li olan bi 600 tl daha fazla ve diğer özellikleri aynı iki laptop i7 ile yapacaklarımı amd ile yapabilir miyim sizce?
  48. A

Ryzen 7 3750h

Hem üniversite hem de oyun için laptop almayı düşünüyorum fakat kararsiz kaldığım konu alacağım laptopda ryzen 7 3750h+gtx 1650 var bunlar benim işlerimi görür mu yoksa işlemci yerine i7 9750h mı bakmalıyım. Tavsiyelerinizi bekliyorum.