Arama sonuçlarınız

1. canozalp31

Oyunları D klasörüne yükleme

Merhabalar bi sorum olucak acil ne yüklesem sdd ye yükledi pc suan dolu sdd bos alan yok ama 320gb hdd bomboş oyun indirdim rar klasöründe onu yüklüyemiyorum dolu alan diyo nasıl d klasörüne yönlendirebilirim ??
  2. canozalp31

Format sonrası klavye mouse donuyor.

Beyler formattan sonra klavye ve mause donmaya basladi biseyimi güncellemem lazım 10-15 sn de bir mause donuyo 2-3 saniye klavye de basılı kaliyo tuslar yada basmıyor neyi guncellemem lazım
  3. canozalp31

Pc de neden int yok

Beyler kablo ile pc ye neti bağladım kasada internet kablosunun ışığı yandı modemde de yandı ama çarpı gösteriyor pc de İnternet yok sorun ne
  4. canozalp31

Laptop

Arkadaşlar laptop var da parcalarini yukstebiliuor muyuz masaüstü gibi? Hangi parcalarini yukseltebiliriz
  5. canozalp31

Pc yandı

Arkadaşlar pc yi fise taktim çalıştırdım fisinddn baya duman çıktı yandı psu ya bagladigimiz kablo neden oldu bu? Simdi sistem yandı mi komple
  6. canozalp31

PC Kapandı açılmıyor

İslemcinin yukarısındaki derecelendirme kismindan guncelleme yükledim guncelleme sonunda pc kapandı komple birdaha acilmadi tusuna basıyorum hicbir tepki yok ne ses ne ışık ne görüntü acilmiyor lutfen yardım edin
  7. canozalp31

Bios güncelleme

Arkadaşlar bios güncellemesi önemliymiş pc de nasıl yapicagimi hic bilmiyorum bios nasıl güncellenir yardımcı olabilicek varmi
  8. canozalp31

Düşük FPS Sorunu

Bu pc yi tanıdık topladi sistem böyle lol e girerken aşırı yavas oyunda da 20-25 civarı fps alıyorum neyden kaynaklı biri yardımcı olabilir mi driver boosyer dan herşeyi guncelledim
  9. canozalp31

Letgoda buldum acill yardim aliyimmi

Arkadaşlar letgoda buldum bize de yakin tum hersey ekran hariç 1500 e anlaştık aliyimmi sizde masa mause klavye hoparlör kasa lütfen acill yardim edin bu fiyata uygun mu kaziklanmiyorum dimi lol de kac fps alirim bunla
  10. canozalp31

2.el pc alicam nolur yardım bu alinirmi

Ddr 3 ram ve 300w psu baska lazim bilgi varsa ogrenebilirim arkadaşlar pc icin 1300 anlastik düşürdüm fiyati tek sorun nadir sekilde hdd takiliyormus oyuna girerken felan resetleyince duzeliyormus nadir sekilde takiliyomus ama cocuk çok oyun oynuyomus zaten son senesi sinava giricekmis satiyor...
  11. canozalp31

Akakçe güvenilir mi??

Akakçe sitesi güvenilirmi bazi sitelere göre ucuz parçalar satıyor kendi sitemi satıyor yoksa kullanicilar mi anlamadim bilgisi olan varmı guvenilir mi site pc toplucam lütfen yardim
  12. canozalp31

2-5-3k bütçe ile pc lazım

Arkadaşlar 2.5-3k nakit param var toplamami yaparız nasıl yapariz pc lazim masaüstü bi yardımcı olurmusun anlamıyorum pek bu konulardan bide monitör lazim da cokda gerekli değil cod: warzone oynamak icin lol apex vs
  13. canozalp31

Evkurdan pc alicam

Arkadaşlar evkurdan pc alicam yardim edermisiniz kazık diyolar evkura bu fiyata uygun mu güzel pc mi neleri açar taksitle alicam ve baska yerden alin demeyin kart ile almicaz annemin is yeri komsu evkura kartsız tanidiklari icin güvenip veriyorlar telefonda aldik elden ödüyoruz her ay
  14. canozalp31

Pc donuyor sorunu anlamadim

Arkadaşlar eski bi pc var bende uzun zamandir elimde pc yi acarken açılış ekraninda dönüyor öyle kalıyor acilmiyor belirli biyerde donmuyo kafasına gore bazen açılıyor öyle donuyo sorun nedir bilen varmı
  15. canozalp31

Güvenilir mi??

Arkadaşlar ATOM BİLİŞİM sitesinden pc sipariş edicem de güvenilir mi duyan oldu mu hiç çünkü 2.el pc ler olmasi gerektiginden daha ucuz(2.el sipariş edicem)
  16. canozalp31

ATOM BİLİŞİM Güvenilir mi?

Arkadaşlar ATOM BİLİŞİM sitesinden pc sipariş edicem de güvenilir mi duyan oldu mu hiç çünkü 2.el pc ler olmasi gerektiginden daha ucuz (2.el siparis edicem)
  17. canozalp31

Bu pc alınir mi?

Sahibinden buldum lol rahatlıkla oynatir diyor doğru mu? Alınır mi bu pc
  18. canozalp31

Sistem yükseltmesi

Sistemim böyle eski bilgisayarı baya bunun parçalarını tek tek yükseltebilir miyim anakartla alakali diyolar yardımcı olurmusunuz
  19. canozalp31

Windows başlangıç onarımı hakkında

Bilgisayarimi actigimda böyle sorun veriyor biraz bekledigim zaman geri yükle ve iptal seçeneği geliyo hangisine basarsam basiyim yuklemeye devam ediyor açılmıyor pc yardim lütfen
  20. canozalp31

Bu sistem, bu fiyata alınır mı ?

Letgoda buldum HDD islemci fanı ve ram eksik kasada bu fiyata değer mi? Oyun oynatır mu sadece lol gün geçtikçe parçaları yukselticem
  21. canozalp31

Pc açılmıyor

Eski bi pc var iyi kötü kullaniyordum suan acilmiyor nedenini bilmiyorum dugmesi yok kabloları birlestirince açılıyordu birleştiriyorum sanki elektrik gitmiyor hicbi ise yaramıyor yardımcı olabilicek varmi pc acilirsa parcalari yukseltmek istiyorum ucuz bütçeli bizzat fikir vericek olan varmı...
  22. canozalp31

İkinci el PC tavsiyesi.

Arkadaşlar bi pc lazım sadece lol oynamak için 400-500 TL civarı biseyler 2.el de olur sadece lol oynucam ama sıkıntisiz fps dususu felan olmadan nerden bulabilirim toplama da olur biri yardım ederse benim eski pc var onun parcalari duruyor ondan biseyler kullanabiliriz ram vs lütfen yardım
  23. canozalp31

Ucuz bütçeli pc

Arkadaşlar bu pc sahibiden.com da buldum lol kaldirirmi sadece lol oynamak için lazım
  24. canozalp31

Ucuz bütçeli pc

Arkadaşlar lütfen bi yardım sadece lol oynamak icin bi pc ye ihtiyacım var kasa sadece benim pc cok eski açılmıyor artık cok pahali değil ve 2.el bişey nerden bulabilirim