Arama sonuçlarınız

1. batuhan67

Öneri iPhone xs veya xr

1.5 yıldır Xiaomi Mi Note 10 Lite kullanıyorum gayet memnunum ama satıp ikinci el bir iPhone xr veya xs almayı düşünüyorum sizce değermi yoksa farklı bir android telefon öneriniz var mı bütçe 8500-9000 TL civarı
  2. batuhan67

Öneri 5000 TL telefon önerisi

Aklımda realme 8 ve redmi note 10s var realme 8 e biraz daha yakın bakıyorum hem fiyatı daha uygun siz olsanız hangisini tercih edersiniz veya önerebileceğeniz başka telefon var mı bu fiyatlar ikinci ele bulaşmak istemiyorum
  3. batuhan67

Öneri İ5 11400f

İ5 11400f için beni 1 sene idare edecek kule tipi soputucu lazım uygun fiyatlı 1 seneye sıvı soğutma alıcam bana cooler master 212 specteum önerdiler ama pahalı geldi 730 TL olması lazım daha uygun fiyatlı soğutucu varsa yardımcı olurmusunuz
  4. batuhan67

Öneri 4000 TL ye ekran kartı

https://www.vatanbilgisayar.com/msi-radeon-rx-6500-xt-mech-2x-4g-oc-4gb-gddr6-64bit-dx12-amd-ekran-karti.html Bu alınır mı sizin önerileriniz nedir? Kullanan varsa bunu deneyimlerini aktarabilir mi?
  5. batuhan67

Öneri 800 TL ye psu

https://www.hepsiburada.com/sharkoon-wpm-gold-zero-650w-80-14-cm-fan-p-HBV00000OOJKB?url_src=and-product-detail bu fiyata alınır mı. İ5 11400f, z490 a pro, şimdilik rx 550 ekran kartını besleyecek yeterlimi daha iyi bir önerisi olan var mı ben kararsız kaldım...
  6. batuhan67

Steelseries

Arkadaşlar bime steelseries arctis 1 kulaklık ve steelseries rival 3 mouse u geliyor sizce bu fiyata alınır mı? Bu ürünler Kulaklık 350 TL Mouse 220 TL
  7. batuhan67

Gskill vs Corsair

Bir ram alacak olsanız bu iki markadan hangisini tercih edersiniz neden bunlar dışında ne alırdınız yorumlara yazarsanız sevinirim ( Almak istediğim için değil hangisinin daha çok tercih ediliyor neden bunu merak ettiğim den) Benim tercihim g skill olurdu Cl değeri 16 olduğundan ama her modelde...
  8. batuhan67

Mi Note 10 Lite Wifi Sıkıntısı

Bilenler bilir mi Note 10 Lite kullanıyorum yaklaşık 2.5 ay olacak ve sıkıntısı bitmeyen bit telefon resmen Bunlar telefon düz bir şekilde kullanırken wifi çekim kalitesi bu şekilde zaten sorun yaşamadım. Bunlar da telefon yatay bir şekilde durduğunda özellikle oyun oynarken ve video izlerken...
  9. batuhan67

İntel mi? Amd mi?

Arkadaşlar genel anlamda sizce intel mi? amd mi? @Görkem Say lütfen sen de cevap ver
  10. batuhan67

400TL'ye Modem Önerisi

Arkadaşlar 6 7 ay sonra modem ve internet sağlayacımı değiştirmeyi planlıyorum, biliyorum şimdiden konuşmak çok saçma ama şuan çok merak ettim tenda v1200 kullanan varsa memnun mu önerir mi? Bütçem 400 TL modem için ileride de kablonet veya millenicom a geçmeyi düşünüyorum daha altyapıyı falan...
  11. batuhan67

Windows 10 Home

Arkadaşlar windows 10 homeu etkinleştiricem ürün anahtar kodu alabileceğim bildiğiniz bir site varsa önerebilir misiniz (64bit)
  12. batuhan67

Realme 7 pro'da sorun varmı?

Realme 7 pro kullanan arkadaşlarda da bu sorunlar varmı bazıları epey sitesine yorum yapmış ram konusunda ve kamera konusunda
  13. batuhan67

Spigen s540w selfie çubuğu iş görür mü satın alınır mı?

Merhaba arkadaşlar kendime selfie çubuğu alacağım ama tripoda da dönüşenler varmış onalara baktım bir tane buldum almayı planlıyorum https://www.amazon.com.tr/Spigen-Tripodlu-Kumandal%C4%B1-Bluetooth-Cihazlarla/dp/B07M942QVB bunu buldum sizce nasıl iyimi iş görürmü
  14. batuhan67

Realme 7 pro vs Oppo Reno 4

Bana göre realme 7 pronun artıları +hızlı şarj ve bataryanın biraz daha yüksek olması +Çift sim olması +stereo ve dolby atmos destekli ses çıkışı +ekranın süper amoled olması Oppo reno 4 ün artıları +kamerası daha iyi olduğu söyleniyor zaten sony ımx 586 sensör var bende iyi olduğunu düşünüyorum...
  15. batuhan67

Mi Note 10 Lite

Arkadaşlar bu hafta size 1 aylık deneyimimi yazqacağım ama yazmadan önce soru sorucam ben bu telefondan gerçekten bıktım usandım 5260 mah dşye aldık günü çıkartamıyor miui 11 de çok rahat 2 gün gidiyordu sizinle verileride paylaşıyorum bakın bu miui 11 bu miui 12 ve bu telefonda sensör sıkıntısı...
  16. batuhan67

İnternetten Para Kazanma Yolları

arkadaşlar internetten para kazanmk için önereceğiniz siteler varsa linkler atar mısınız
  17. batuhan67

MİUİ

Arkadaşlar şuan da mi note 10 lite kullanıyorum arama ,kişiler ve mesajlaşma uygulaması google farklı romlarda kendi uygulamalarını kullanıyormuş ama açıkçası ben bu rom işlerinden anlamam ve rom değiştirmek te garanti dışımı nbırakıyor onuda bilmiyorum bazıları garanti dışı oluyor diyor Xiaomi...
  18. batuhan67

Mi9t

Bir tanıdık şirket için telefon alacak demiştim ya size mi9t aldı tanıdıktan 2500 e sizce iyimi pişman olmayız demi
  19. batuhan67

3500-4000 TL lik telefonlar

Amcama telefon alacağız benim aklımda realme 7 pro vardı ama nfc olmaması amcam için büyük eksik çünkü genelde hergün kullanıyor esnaf olduğu için benimde aklıma oppo reno 4 geldi vatanda gece indiriminde 3849 TL oluyordu sizce o fiyata alınır mı (Amcam telefonun hafif ,nfc olması ve kamersının...
  20. batuhan67

Realme 7 Pro vs Poco X3 nfc

alacağımdan değil sizin fikirlerinizi merak ettiğimden yorumları bekliyorum hem ikisi arasında kalanlarada yardımcı olmuş oluruz (bence realme 7 pro)
  21. batuhan67

2000 2200 tl telefon önerisi

bütçe 2000 en fazla 2200 olur dahada çıkamam sıfır veya ikinci el öneriniz varsa yazar mısınız bütçeyi arttırma şansım hiç yok
  22. batuhan67

İkici el

Şirket telefonu alacak bir arkadaş 6 aylık redmi note 8 bulmuş 1600 TL alınırmı sizce bütçesi 1600 1700 civarı
  23. batuhan67

Laptop

İnşaat mühendisliği için kuzenim laptop alacak bütçe 10.000 TL ne önerirsiniz?
  24. batuhan67

ram

telefonda en çok ram tüketen uygulamalar nelerdir ve az rama ihtiyaç duyarak çalışan uygulamaları söyler misiniz onları kullanmaya çalışıcam
  25. batuhan67

oppo reno 4

oppo reno 4 türkiyeye geldi vatan da 4799 tl hepsiburadada falan kaç tl olur sizce ve alınırmı sizce
  26. batuhan67

hepsiburada iade

hepsiburadadan almış olduğum telefonun ekranının sol tarafında yeşil benekler oluştuğu için (ölü piksel olabilir) evofone teknik servise gönderdim iade raporu geldi dün akşam hepsiburada ile görüştüm para iadesi istediğimi söyledim bugün mesaj geldi servis raporunu ve ürünü bize göderin ve kargo...
  27. batuhan67

iphone 7 plus

ablamda iphone 7 plus var satıp iphone 11 almak istiyor iphone 7 plus u kaça satabiliriz gümüş renk 32 gb hafıza 3 gb ram full kutulu 16 ay garantili kaç tl ye satarız 4000 eder mi
  28. batuhan67

realme 7

realme 7 serisinin 7 ekim de avrupa da lansman ile tanıtılacağı söyleniyor bizim ülkemize ne kadar a gelir sizce realme 7 ve realme 7 pro
  29. batuhan67

realme 6 pro vs xiaomi mi note 10 lite

hangisini seçtiğinizin nedenini yazar mısınız alta
  30. batuhan67

mi note 10 lite

hepsiburada üzerinden mi note 10 lite aldım ve telefonun ekranında yeşil benekler vardı garantiye yolladım garantide iade uygundur dedi şimdi raporu hepsiburadaya yolladım şimdi ben para iadesi mi istiyim yoksa değişim mi yapayım aynısından ben para iadesi alıp realme 7 pro yu beklicektim sizce...
  31. batuhan67

mi note 10 lite

arkadaşlar hepsiburadadan aldığım mi note 10 lite cihazımın sol kavisinde yeşil benekler vardı ve garantiye yolladım garantiden bu geldi şimdi cihaz değişime uygun görülmüştür yazıyor şimdiki süreç nasıl olacak anlatır mısınız bana bir rapor verip hepsiburadadan iade mi yapıcam
  32. batuhan67

3S sport

3s sport tan aliiveriş yaptım daha once hiç duydunuz mU almayadan
  33. batuhan67

garanti

daha önceden evofone garantiye telefonunu gönderen varmı
  34. batuhan67

mi note 10 lite

arkadaşlar telefou dün gece kapattım bugün 1 dk önce açtım ilk açtığımda fastboot yazısı geldi hiç bişiye dokunmadım 7 8 dkka sonra kendi kendine gitti sonra yeniden açtım bu sefer direkt açıldı telefona yazılım yüklemeye falan da çalışmadım rom root falan atmayı bilmiyoırum zaten bi skıntı...
  35. batuhan67

Mi note 10 lite

Arkadaşlar 22.08.2020 tarihinde mi note 10 lite aldım ve cihazın sol kavisin de yakından bakılınca beyaz ve açık renklerde gözüken 2 tane küçücük yeşil nokta var eğer ilerde sorun oluşursa yani ekranda yeşil çizgi oluşursa garanti kapsamında mı bunu merak ediyorum lütfen beni bilgilendirin
  36. batuhan67

JBL vs Sony

Arkadaşlar 300 330 TL civarı bütçem var bu iki kulaklığı buldum. Hangisi daha iyi? https://www.hepsiburada.com/jbl-t500bt-mikrofonlu-kulakustu-kablosuz-siyah-kulaklik-p-HBV00000EQHOY?magaza=Emperor&utm_source=pc&utm_medium=epey&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=epey.c.k.pc...
  37. batuhan67

mi note 10 lite

arkadaşlar mi note 10 lite aldım sorularınız varsa şimdiden cevaplayabilirim 2 hafta sonra bütün deneyimlerimi sizlere akataracağım
  38. batuhan67

mi note 10 lite

xiaomi mi note 10 lite için kırılmaz cam önerisinde bulunur musunuz
  39. batuhan67

Mi note 10 lite

Mi note 10 lite miui12 ve anroid 11 alırmı bazi sitelerde hiç ismini görmedim lite modeli oşduğu için gelmicekmi
  40. batuhan67

realme 6 pro

redmi note 9 pro alacaktım aklım realme 6 proya kaydı fiyatı ne zaman 3200 3300 lere düşer yoksa düşmez mi fikirlerinizi belirtir misiniz
  41. batuhan67

Telefon için iade

hepsibuaradadan aldığımız telefondan fatura çıkmadı iade için fatura şart oluyormu hepsiburadada veya garantiye yolladığımız zaman fatura gerekirmi
  42. batuhan67

redmi note 9 pro

redmi note 9 pro alacağım ama 3 rengide çok güzel gözüküyor ankette en fazala oyu alanı alacağım sizde fikir verin lütfen
  43. batuhan67

ekran koruyucu

polymer nano ekran koruyucu telefonu korur mu yoksa 3d tepmerli cammı daha iyi
  44. batuhan67

telefon önerisi

3500 tl civarı bütçem önerebileceğeniz telefon var mı
  45. batuhan67

Xiaomi Redmi Note 9 Pro

3000 tl bütçem var redmi note 0 pro almayı düşünüyorum sizce o fiyata alınırmı bütçemi zorlayarak 3000 tl yapabildim alınırmı sizce
  46. batuhan67

Honor

Honor x10 5g türkiyeye gelirmi gelse bile kaç tlye gelir Honor X10’unun 6 GB RAM ve 64 GB depolama alanın sahip varyasyonu 267 dolar (yaklaşık 1.837 TL) fiyatla, 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanın sahip varyasyonu 309 dolar (yaklaşık 2.122 TL) fiyatla, 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanın sahip...
  47. batuhan67

mi note 10 lite

mi note10 lite için kırılmaz cam alacağımda p30 pronun kırılmaz camı olur mu sizce https://www.hepsiburada.com/smody-huawei-p30-pro-tam-ekran-kavisli-5d-ekran-koruyucu-p-HBV00000MHNPS
  48. batuhan67

redmi note 9 pro

arkadaşlar hepsiburadadan redmi note 9 pro sipariş ettim satıcısı bittibitiyor bi sorun olmaz değilmi
  49. batuhan67

OnePlus Nord

Oneplus Nord tanıdıldıktan sonra türkiyeye gelirmi 330 dolar civarı olacak diyolar gelirse ne kadara gelir
  50. batuhan67

mi note 10 lite

xioami mi note 10lite ve p40 lite arasındayım mi note 10 lite bazı konularda daha iyi gibi geldi ama videolarda izlediğim kadarıyla aşırı ısınıyor sorum şu sosyal medyada gezerken ısı ele çok gelirmi bide kılıfla kullanıldığında ısı geliyor mu
  51. batuhan67

Mi note 10 lite vs redmi npte 9 promu

Arkadaşlar sizce hangisi benim aklım mi note 10 lite da ama çok ısınıyor diolar alan varsa ısınma problemi aşırı mı yardım eder misiniz
  52. batuhan67

Xiaomi Mi Note 10 lite vs redmi note 9 pro mu

Arkadaşlar mi note 10 lite ve redmi note 9 pro arasında kaldım sizce hangisini almalıyım Tasarım olarak bence mi note 10 lite daha güzel mi note 10 lite almak istiyorum zatende youtubeda da biraz fazla ısındığını gördüm sizce onu mu almalıyım yoksa rn9 proyumu gerçekten hep ısınırmı
  53. batuhan67

P40 lite

Arkadaşlar p40 lite almayı istiyorum bataryası beni idare edermi sizce Günlük: 1saat görüntülü konuşma 1.5 saat sosyal medya 1 saat okey oynuyorum Bide 1 saat youtube bakiom Haftasonları ise: 2 saat film izliom 1 saat okey 1.5 saat sosyal medya 1.5 saat görüntülü konuşma Sizce kaç saat...
  54. batuhan67

huawei p40 lite da Huawei FreeBuds 3 Bluetooth Kulaklık çalışıyor mu

huawei p40 lite aldım şimdidie kulaklık almayı düşünüyorum bu kulaklığın Bluetooth Versiyon5.1 sizce çalışırmı
  55. batuhan67

mi 9t MIUI 12 güncellemesi alacakmı

mi 9t mıuı 12 güncellemesi alacakmı yoksa aldımı şarjı nasıl gidiyor
  56. batuhan67

mi 9t pop up kamera

bi akrabam mi 9t alacakmış da pop up kamerasından korkuyor pop up kamerası görüntülü aramalarda kendisi otomatik açılıyor mu açılıyorsa çözümü var mı pop up kamera dayanır mı teşekkürler
  57. batuhan67

huawei mi realme mi

huawei p40 lite ile realme 6pro arasında kaldım oyun oynamıyorum sosyal medyada fazla takılıyorum sizce hangisi daha iyi huaweide de google olmaması sorun değil çünkü hemen hemen herşey kendi appgalerisinde var
  58. batuhan67

Monster mı, Hp mi?

Monster ın tulpar serisi ile hp omen ın arasında kaldım sizce hangisi