Arama sonuçlarınız

1. MrOmer

Yardım Wi-Fi aginin gozukmemesi

kablo baglayinca sikinti yok o zaman baglaniyorum. Ama kabloyu cikarinca wi-fi aglari kisminda gozukmuyor baglanamiyorum kablosuz olarak
  2. MrOmer

36 yaptim olmadi maalesef. 1685218489 o da olmadi
  3. MrOmer

Sorun onlardan veya modemden kaynaklanmadigi icin yapabilecekleri bir sey yoktu sorun bilgisayarda o yuzden uzatmadik
  4. MrOmer

Soru Sistem nasıl?

iyi kotu bir sey demiyim, sana linkini atayim videonun ordan bak. 1685216788 Yalniz bu tam gercek degerleri gostermez, senin dedigin islemci 5550, bu videodaki 5450. Ne kadar fark yaratir bilmem
  5. MrOmer

Soru Sistem nasıl?

Youtube'a oyun performansina bakmak istedigin pc nin ekran kartinin ve islemcisini yazip gaming performance yazinca videolar geliyor ordan baktim. Gta 5 ultra ayarlar 40 civari fps en dusuk ayarlar 70 80 fps civari gozukuyor
  6. MrOmer

Soru Google hesabımı kurtaramıyorum

Tamamdir.
  7. MrOmer

Gorustuk, modemi resetlediler ama yine de olmadi. Asiri korumaci antivirus programi kuruluydu bilgisayarda. Birkac yil once fidye virusune yakalanmak gibi tatsiz bir durumla karsilasmistik. O antivirus programini sildik dedik belki o engelliyordur falan. Ama hala duzelmedi, son care format...
  8. MrOmer

Sorun cozuldu mu yani? anlamadim
  9. MrOmer

windows 10 cihaz 11 desteklemiyor diye biliyorum
  10. MrOmer

7 senelik ama sene ile alakasi oldugunu dusunmuyorum hadi diyelim 5GHz olani seneden dolayi kaybetti ama 2.4GHz olan agin gozukmesi lazim
  11. MrOmer

Soru İnternet değiştikten sonra sitelere giremiyorum

Aile koruması oldugunda girmek istediği siteyi aratırsa site gözükmez. Arkadasın sorunu anladıgım kadarıyla site görünüyor fakat siteye ulaşılamıyor gibi bir şey diyor sanırım. O sorunu ben de bi' aralar yaşıyordum ama aslında burda şu soruyu sormak lazım bir insan neden turk telekomdan internet...
  12. MrOmer

Bu tarz sorunlarla çok karşılaştım. "diğer kurtarma seçenekleri" gibi bir şey olduğunu hatırlıyorum orda en son hatırladığın şifre gibi gibi kurtarma yöntemleri oluyordu oraya bir bak istersen. Ayrıca bir sorum olacak 2. kurtarma maili oluyor onu kurmadın mı
  13. MrOmer

Dostlar selam, Gecen hafta turknet'e gectik. modem wi-fi 6 destekli. Sorun şu evdeki tüm cihazlarda kullanılabilir wi-fi agları kısmında hem 2.4 GHz olan ağ hem 5GHz olan ağ gözüküyor istediğime bağlanabiliyorum. Fakat laptopa geçtiğimde ikiside gözükmüyor. Aygıt yöneticisinden sürücüyü...
  14. MrOmer

Yardım Laptop Sarj olmuyor ve Açılmıyor

SORUN COZULDU CALISIYOR BILGISAYAR
  15. MrOmer

Yardım Laptopa soda döküldü

Ya aslinda bende dediklerim hakkinda tereddute kapildim cunku sadece numpad e dokulmus. Benim 2 sodam da dokuldugunde klavyeyi tamamen kaplamisti ve sadece bilgisayari ters cevirmistim. Sanirim dediginiz gibi pirinc ile halletmek simdilik mantikli olur
  16. MrOmer

Aynen 1-2 hafta kadar falan sorunsuzdu sonra gitti
  17. MrOmer

Dostum basligi gorunce cok uzuldum bende 2 kere ust uste doktum. Benim tavsiyem hemen bilgisayarciya gotur bir sikintisi var mi kontrol etsin oksitlenme olabilir bir süre sonra. Cunku bende goturmedim şuan ses kartim bozuk arasira ses gidiyor restart atiyorum. Dokunmatik ekrani bozuldu. Ekran...
  18. MrOmer

Arkadaslar yeni bir gelisme var. 20 saniye de bir icinden tık tık diye bir ses geliyor 1646950419 Sanirim bilgisayar calisiyor çunku dedigim gibi uykuya almistim. Bu arada ses surekli cikiyor hani herhangi bir seye basmama gerek yok durduk yere cikiyor. Icinde akım var galiba 1646950907 Bu...
  19. MrOmer

Ha KAJSIKSJDJE tamam tamam. Bende troll amacli yazdin sandim, yine de tesekkurler
  20. MrOmer

Ciddi misin 1646942634 Tuttum bir sey olmadi
  21. MrOmer

Batarya ömrü cok iyiydi. Kablo ucunda sorun olabilecegini dusundum bende, ama zaten sarji %40 falandi. Sanırım Ya temassizlik var ya da anakartta ciddi bir sikinti var
  22. MrOmer

Şimdi fark ettim de sarja taktigimda ısınıyor. Sorun ne olabilir ki? Suan tamirciye götürebilecek durumda degilim
  23. MrOmer

Maalesef bilgisayarın altı tamamen kapalı, sadece vidalar var. Şarj soketi bozulmamistir bence çünkü sarji vardi fakat olmasina ragmen acilmiyor bilgisayar. Bence bataryasi bozuldu. Degistirmek istesem 2000 tl tutuyor sadece batarya
  24. MrOmer

Dostlar sorun büyük laptop sarj halindeydi, o sıra dizi izliyordum. Sonra bilgisayarı 10dk uykuya aldım (hâlâ sarj halinde) 10dk sonra kapagi kaldirdim acilmadi. Baktım sarjda olmuyor. Cihaz Lenovo yoga 920. Sanırım Bataryasına bir şey oldu. Bilgisi olan varsa yardimci olabilir mi
  25. MrOmer

Soru Acik lise verilmesi zorunlu dersler hangileri?

Sorum şu uzun zamandır açık liseye geçmek istiyorum, 12. sınıfım sayısalım. Sınavlarımdam +80 alırım ama matematik hocamız kazık gibi sorar o yüzden sürekli kırık not alırım 30 35 32 gibisinden. Sorumlu olduğum ders yok, açık liseye geçtiğimde matematik dersini vermek zorunda mıyım?
  26. MrOmer

Öneri Son sene açık liseye geçmek doğru olur mu?

Yok zaten artık o yatma kafasını geçtim ki bu zaten 60 ortalamadan 91 e çekmekle belli oluyor. Çok teşekkür ederim. Peki dersler nasıl olacak? ben sayısalcıyım direk sayısal dersleri mi alacağım
  27. MrOmer

Soru Eşit Ağırlık okuyarak Yazılımcı olabilir miyim

Sözel okuyarak iyi bir özel sektörde yazılımcı olanlar var yapılır yani ama sonradan kendin internetten falan dil öğrenmen lazım
  28. MrOmer

Öneri Son sene açık liseye geçmek doğru olur mu?

Selam arkadaşlar, Anadolu lisesinde okuyorum 9. ve 10. sınıfta okul umurumda değildi pek çalışmazdım hatta 9. sınıf ortalamam 69 10. sınıf 60. Fakat 11'e geçtiğimde artık bir şeylerin farkında vardım ve gerçekten tabiri caizse hayvan gibi çalıştım 92 ortalamayla bitirdim. Ama şöyle bir şey oldu...
  29. MrOmer

Lenovo Yoga 920 ekran çevirince otomatik tablet moduna girmiyor

garantisi 4 yıl önce bitti, kurulum diski falan yoktu zaten ben formatladım belki düzelir diye öyle de olmadı. En iyisi ben bilgisayarcıya götüreyim o bilir sanırım. Yinede teşekkürler yanıtların için
  30. MrOmer

yok onlarıda yapmıştım olmadı diye bence bozuldu ya bilgisayarcıya falan götürsem mi acaba
  31. MrOmer

Hocam ordan tablet modunu açarım zaten sıkıntı yok olay şu bilgisayarın özelliği 2si1 arada mı diyorlar bir şey diyorlar ekranını çevirdiğin zaman otomatik olarak tablet moduna giriyor ama bende artık girmiyor sensörleri falan bozuldu diye düşündüm ama inş bozulmamıştır. Bakın bu resimdeki gibi...
  32. MrOmer

İyi günler bilgisayarım ekranını döndürdüğümde otomatik olarak tablet moduna giriyordu, ekranı yan çevirince otomatik olarak ekranda yana dönüyordü telefon gibi düşünün nereye döndürürseniz oraya dönüyordu ekran ama artık olmuyor ne tablet moduna giriyor ne ekran dönüyor birkaç ay önce soda...
  33. MrOmer

Need For Speed Most Wanted 2005 Nereden Satın Alabilirim?

Çok teşekkürler o zaman en iyi satın alma işlemiden başlayıp full video çekmek :d ne olur ne olmaz video almak önemli :
  34. MrOmer

Ha oyunu beğenmedim iade edemezsin ama satıcı dolandırdı vs. bir şey oldu çalışmadı diyelim o zaman iade edlir diyorsun anladığım kadarıyla doğru muyum
  35. MrOmer

Şimdi açıklama kısmında buldum bunu • Dijital ürünlerde, ürün aktive eden kodların satışlarında, Türk Ticaret Kanunu ilgili maddesi uyarınca ürün iadesi yapılmaz. Bu ne demek anlamadım 1620511604 Satıcının profili iyi 54 değerlendirmesi var 9.7 almış 775 ürün satıyormuş aktif güvenilir bence ama...
  36. MrOmer

HepsiBurada da 80TL ye buldum origin keyi veriyormuş kodu girip alıyormuşsun falan filan ama hadi diyelim adam kandırdı bozuk key falan verdi diyelim. HepsiBurada iadesini yapabilir mi güvenilir mi yani her türlü iade edebilir miyim bozuk çıkarsa
  37. MrOmer

Kamerayı Açıyorum Ama Açılmıyor

Çok teşekkür ederim çok sağol yarın hemen götürücem hayırlı ramazanlar
  38. MrOmer

Hocam yaklaşık 2 hafta oldu. Sorun şu bilgisayar benim değil ve baya pahali bir bilgisayar. Şimdi götürsem yapabilirler mi
  39. MrOmer

Bilgisayarın üzerine soda dökülmüştü. Ondan sonra monitorle alakalı bazi programlar calismamaya basladi tablet modu gibi şimdi de Kamera gelmiyor nasıl düzeltirim veya bilgisayarcıya götürsem ne kadar tutar max
  40. MrOmer

Lenovo yoga 920 tablet modu sorunu

Bilgisayar lenovo yoga 920. Ekranı katlanabiliyor katlayınca otomatik tablet moduna geçiyor. falan filan. Dün üzerine soda döküldü baya bi ama hemen suyu boşalttım. Bilgisayarda hiçbir sıkıntı yok. Ama ekranı katlayınca tablet moduna geçmiyor çözümü bilen var mı? Bilgisayar babamın ve öğrenirse...
  41. MrOmer

Tablet modu ve yön kilidi

Herkese iyi geceler. Bilgisayarım 2si1 arada ekranı arkaya katlayınca otomatik tablet moduna falan geçiyor. Bugün fark ettim ekranı katlıyorum tablet moduna geçmedi. Normalde tablet modunda klavye çalışmaz ayarlardan açtım tablet modunu klavye çalışıyor. Bir nevi bozuldu gibi bir şey. Bir de...
  42. MrOmer

24 mbps internet aldım 8 mbps geliyor !?

Arkadaşlar dün de yazmıştım. Şimdi modem değiştirdim müşteri temsilcisi modem değiştir dedi. Bakın bu resimde indirme hızı 1024 diyor yanda maks 24mbps diyor. 1024 yerine ordaki sayıyı yazayım mı maksimum hızı almak için ?
  43. MrOmer

Abi geçen ay yükselttim dedim belki 1 ay sürer gelmesi ama hala yok arayınca dönüş yapıcaz diyip yapmıyorlar 1616608611 Modemle alakalı olabilir mi ???
  44. MrOmer

görüştüm kaç kere hep diyorlar ki yarın geri dönüş yapacağız
  45. MrOmer

bide yani 24 mbps veremeyen altyapı mı kaldı Türkiye'de
  46. MrOmer

nerden yapıcam altyapı testi
  47. MrOmer

Hocam Altyapı var dedim ya babamın kendi ofisi var 5dk ileride orda 1000 mbps download 700 mbps upload alıyorum
  48. MrOmer

Buyrun 1616608039 Var altyapı
  49. MrOmer

İyi akşamlar herkese. Türk Telekomdan 8 mbps lik sınırsız internet almıştık. geçen ay onu 24 mbps ye çıkarttırdık fakat internet hala 8 mbps veriyor. Sitede 24 mbps diyor ama 8 geliyor. Onu da geçtim bir şey indirirken 400 500 kbps de indiriyor wi fi de değilim evde kimse yok kablolu...
  50. MrOmer

Modem resetledim internetim yok

Kanka yaptım 1615319672 Program indirtti ondan sonra mesaj geldi otomatik yapılmıştır diye şuan çalışıyor
  51. MrOmer

Modem resetledim internetim yok

Herkese iyi akşamlar. Modelimiz resetledim Zyxel tipi modem. Şuan internet yok nasıl düzelteceğiz? 192.168.1.1 adresli yere girdim ordan giriş yaptım şimdi ne yapacağım
  52. MrOmer

Akıcı Canlı yayın yapamıyorum

350 Mbs download 350 Mbs Upload internetim var. Obs den canli yayin baslattim youtube da yayinlaniyordu ama sürekli donuyor niye donuyor bilmiyorum
  53. MrOmer

Yurt dışından telefon getirmek?

Sonra niye beyin göçü yapıyoruz. Allah belalarını versin her şeye bir şey ödüyoruz bıktık artık ya
  54. MrOmer

Bu her türlü telefon için mi geçerli ? Ben telefonumu alıp orada kullanmaya başlayacağım açık kutu kapalı kutu fark etmiyor her türlü ben bu ücreti ödemek zorunda mıyım ?
  55. MrOmer

Merhabalar 15 Haziran'da Kanada'ya gideceğim babam 1 yıl ben 3 ay kalacağım. Gittiğimde direk kendime iPhone 12 Pro alacağım her şey hazır zamanı bekliyoruz. Sorum şu ben 3 ay sonra Türkiye'ye geldiğimde telefonda bir sıkıntı olur mu normal kullanmaya devam edebilir miyim ?
  56. MrOmer

Diş

Arkadaşlar dişlerimi düzenli olarak fırçalayan birisiyim. Geçen sene tel takmıştım 1.5 ay önce çıkardım. ve ön dişlerimin yanlarına çok çok küçük delik var ön 2 dişimin yanlarında. 2 ay önce bunu fark ettim teller yüzündendir dedim geçtim. Fakat şimdi internetten falan baktım da içten çürük fln...
  57. MrOmer

Isınma Sorunu

Herkese merhaba. Bilgisayarımdan bahsedeyim. Asus G771J Oyuncu Laptopu. Çok fazla ısındığını fark ettim ve termal Macunu yeniledim. Fakat yeniledikten sonra bilgisayarı açtım 5 dk hiçbirşey yapmadan bekledim masaüstündeyken bilgisayar 80 85 derecelerde gidip geliyor sorunu ne olabilir ? işlemci...
  58. MrOmer

Bluetooth Kulaklık Ses Sorunu

Kulaklığımı geçen yıl aldım heryerde rahat bir şekilde kullanıyordum. Bilgisayarıma format attım geçenlerde kulaklığı bağladım fakat ses ara sıra kesiliyor bir süre sonra tamamen kesiliyor. Telefonda vs. hiçbir sıkıntı yok sadece bilgisayarımda böyle bir sorun var. Çözümünü bilen biri varsa...
  59. MrOmer

Servis Sonrası İphone 7 Kasa Açığı

Ben uzman değilim ama oralara genelde yapışkan kağıt gibi birşey var onu koyuyorlar sana koymayı unutmuş olabilirler veya yapışkanlığı gitmiş olabilir. Diye Düşünüyorum
  60. MrOmer

Fenerbahçe şokta! Max Kruse corona virüsü belirtisiyle hastanede!!!!

Abi niye Max Kruse ya Tolga ya bulaşsaydı
  61. MrOmer

Yeni Bilgisayar

Hepinize yardımlarınız için teşekkür ederim.
  62. MrOmer

Yeni Bilgisayar

Kararsızım
  63. MrOmer

Yeni Bilgisayar

12.000 tl
  64. MrOmer

Yeni Bilgisayar

Ben 5 yıldır Laptop Kullanıyorum. Markası Asus Rog G771J Oyun oynamak için almıştım. Gayet de memnundum. Fakat son zamanlarda çıkan oyunlar için Yetersiz kalıyor ekran kartı. 16 Gb ram fln var fakat Ekran Kartı Gtx 960. Ben de böyle içinde Rtx 2060 olan bir bilgisayar alacağım. Sizce Masaüstü mü...