Arama sonuçlarınız

1. L

Soru CD yazdırma işlemini yapamıyorum?

Film yazdırmak istiyorum ama yazma hızı çok fazla ya da az olduğundan dolayı olmuyor hatası alıyorum. Farklı cdlerde denememe rağmen yapamadım lütfen yardımcı olur musunuz.
  2. L

Soru Bilgisayarım açılmıyor

Reebot and select proper boot device or İnsert Boot Media in selected Boot device and press a key hatası alıyorum ssdmi görüyor ve öncelik onda ona rağmen bunu diyor hâlâ ayrıca ssd de belki sıkıntı olmuştur diye hdd mi taktım denedim aynı sıkıntı devam ediyor.Herhangi bir çözüm bulamadım...
  3. L

4000 TL telefon önerisi

4000 TL ye alınabilecek iyi telefon önerilerinizi bekliyorum :))
  4. L

Soru 2500-2800 TL civarı telefon önerisi :)

Yukarıda da belirttiğim gibi marka önemsiz bildiğiniz fiyat performans ürünü var mıdır?
  5. L

Soru Yenilenmiş telefon alınır mı?

2500TL bütçem var ya yenilenmiş telefon yada 2.el telefon alacağım telefon önerebilir misiniz? Yenilenmiş telefon almak güvenilir mi?
  6. L

Soru 60hz monitör de ps4 çalışır mı?

Konu başlığında da belirttiğim gibi yardımcı olursanız sevinirim :)
  7. L

Soru Düşük sistemle indirimde alınabilecek oyunlar :)

Sistemim kötü ve kış indirimleri başladı, steamda oynayabileceğim düşük sistemli oyunlar önerebilir misiniz ?
  8. L

Uygulama durduruldu hatası!!

Galaxy J7 Prime telefonum da sürekli uygulamaya girmesem bile durduruldu hatası alıyorum bir çok uygulama da alıyorum.Sıfırlamadan nasıl çözebilirim bu mevzuyu??
  9. L

Bir gün de batarya bitebilir mi? Lütfen yardımcı olun.

Bilgisayarımın altını temizletmeye vermeden önce gayet güzel prizsiz de mükemmel çalışııyoordu.Bilgisayarcıdan aldıktan sonra bana bataryayla alakalı bir şey yapmadığını benim ona öyle götürdüğümü söylüyor.Bir saat gibi bir sürede batarya tamamen bitebilir mi? Şarjdan çıkardığım an...
  10. L

Dealers Life tarzı çerezlik oyun önerisi

Dealers Life tarzı çerezlik oyun önerisi ??
  11. L

Ekran kartını güncelledikten sonra fandan gelen aşırı ses?

Dediğim gibi ekran kartımı güncelledim fm20 önerdiğinden dolayı fan aşırı sesli çalışmaya başladı lütfen yardımcı olur musunuz? Şimdiden Teşekkürler :)
  12. L

Oyun önerisii!

Arkadaşlar öncelikle merhaba bana 60 Seconds gibi bilgisayarı yormayacak arkada müzikle kıyak oyunlar önerir misiniz? Teşekkür ediyorum....
  13. L

60 Seconds pembe ekran hatası

Lütfen yardımcı olun!
  14. L

Opera da Youtube kullanamıyorum

Youtube da böyle görünüyor hiç bir yere basamıyorum opera da sorun var sadece şimdiden teşekkürler :) Allah razı olsun
  15. L

Kartuş hatası alıyorum!

Canon e464 yazıcıma kartuşu takıyorum orijinal kartuşu olmasına rağmen yazıcıya uygun kartuş takılmamıştır diyor ve herhangi bir çıktı alamıyorum lütfen yardımcı olur musunuz? Şimdiden teşekkür ederim :)
  16. L

400-500 TL ye En iyi basketbol ayakkabısı?

Başlıkta da belirttiğim gibi 400-500 TL ye En iyi basketbol ayakkabısı?
  17. L

Ekranını göremediğim telefonu pcye bağlayabilir miyim?

Telefonum çalışıyor fakat ekranını ulaşamıyorum.Bunun herhangi bir çözümü var mı?
  18. L

Asus x540U laptopumun batarya ışığı yanıp sönüyor

Asus x540U laptopumun batarya ışığı yanıp sönüyor. Herhangi bir sıkıntı olurmu? Şimdiden teşekkürler :)
  19. L

Stardew Valley de çalışmayı durdurdu hatası

Merhaba arkadaşlar Stardew Valley de Graphics card founds hatası alıyordum çözümüne baktım bir yere dll atılıyordu.Attım fakat bu sefer de çalışmayı durdurdu hatası veriyor . Şimdiden yardımınız için teşekkür ederim :)
  20. L

Asus X540U laptopa ekran kartı değişimi yapılır mı?

Başlıkta da belirttiğim gibi laptopumda ekran kartı değişikliği yapabilir miyim? Şimdiden teşekkürler :)
  21. L

100 Tl ye alınabilecek kulaklık!

100 tlye kadar alınabilecek kulak içi kulaklık önerir misin? Şimdiden Teşekkürler :)
  22. L

Arkadaşlarla online oynanabilecek oyunlar (ücretsiz)

Arkadaşlarla online oynanabilecek oyunlar (ücretsiz) şimdiden teşekkür ederim :))
  23. L

Bu sistemle hangi oyunları oynayabilirim?

Ekran kartı amd radeon r5 m420 Hikayeli oyunlar olursa sevinirim Şimdiden Teşekkürler :)