Arama sonuçlarınız

1. Эксперт

Ekran Rengi Mora Dönük

Denedim olmadı en son bilgisayar tamircisine verdim bakalım ne olacak.
  2. Эксперт

Ekran Rengi Mora Dönük

Anakarta bağlayınca sorunsuz çalışıyor ama ekran kartı soketinde mi ekran kartında mı neyde sorun var anlamadım.Vga kablosundan olduğunu zannetmiyorum.
  3. Эксперт

Ekran Rengi Mora Dönük

Yok hiç ellemedim.Zaten monitör otomatik ayarlıyor onları.Monitörden ve bilgisayar ayarlarından bütün ayarları denedim ama düzelmedi.
  4. Эксперт

Ekran Rengi Mora Dönük

Herkese iyi günler 1 sene önce bilgisayarın ekran kartı bozuldu onun yerine 2.el ekran kartı aldım.Ekran kartının performansında bir sorun yok ama siyah renkler mora dönük ve başlangıcta açılırken alt kısım beyaz sorun anakartta mı yoksa ekran kartında mı sizce.
  5. Эксперт

Laptop Işık Sızması

Teşekkür ederim.
  6. Эксперт

Laptop Işık Sızması

Haklısınız belki değişim yaparlar diye sordum çünkü 2 hafta sonunda servisler değişim yerine tamir ediyor galiba bende güvenemedim laptobu yeni alıpta ekranını değistirmeye. 1585788939 Bir sorun çıkarır ışık sızması? 1585788990
  7. Эксперт

Laptop Işık Sızması

Herkese iyi günler 1.5 hafta önce aldığım oyun laptopunda ışık sızması var ekranın sol üstünde 2 yerde oyunlarda farkettim.Çok rahatsız etmiyor sizce ne yapmalıyım?
  8. Эксперт

Gtx 1650 ile 1660ti Arasındaki Performans Farkı Nedir?

Sağolun indirimdeyken dell'in i7 9750h gtx1660ti max q laptobunu almıştım.Gtx1660 ti alarak dogru tercih yapmışım.
  9. Эксперт

Teşekkür ederim.Sana zahmet sitenin linkini atar mısın?
  10. Эксперт

Aralarında yaklaşık kaç fps oynar yüksek performans gerektiren oyunlarda?
  11. Эксперт

Laptop alırken gtx1650 mi daha iyi yoksa gtx1660ti-q max mi?
  12. Эксперт

4000 civarı dayanıklı bilgisayar ?

Bana kalırsa Dell lenovodan daha iyi.Ama asusla bilmem.Dell'in evde servis hizmetide de var.
  13. Эксперт

4000 civarı dayanıklı bilgisayar ?

Dell iyidir.Oyun laptobunu kullanıyorum.
  14. Эксперт

Notebook Soğutucu Önerisi

İyi günler gaming laptobum var.Oyunlarda yüksek ayarlarda 80 dereceye kadar çıkıyor bunun için notebook soğutucu önerir misiniz.Bütçem en fazla 170-180.
  15. Эксперт

Windows 7 den windows 10 a geçmelimiyim

Windows 10 driverları otomatik günceller ve size daha fazla seçenek sunar.Ama bilgisayarınızın RAM ini ve işlemcisini daha fazla kullanır.Önceden win7 de oynadığınız oyunlarda gözle görülür bir fark görebilirsiniz.
  16. Эксперт

Eski Bilgisayara Ekran Kartı Tavsiyesi

Ben pc yi satacağım zaten.Gaming laptop aldım.Pc'nin ekran kartı olmadan çok kasıyor ekran kartı varken yine idare ediyordu ??
  17. Эксперт

Ati radeon hd5570 vardı bozuldu.fanı çalışıyor ama görüntü yok.
  18. Эксперт

Herkese iyi günler diliyorum. Bilgisayarımda m4n68t-m v2 anakart Amd Athlon II x2 250 işlemci 4gb RAM(1333mhz)var. Ben bu sisteme hangi ekran kartı takabilirim ne önerirsiniz?
  19. Эксперт

Dell G3 15 Batarya Ömrü Sorunu

Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.
  20. Эксперт

Dell G3 15 Batarya Ömrü Sorunu

Herkese iyi günler diliyorum. Dell G315 Intel Core i7 9750H 8GB 1TB + 128GB SSD GTX1660Ti Fiyatı alalı 2 gün oldu ama laptobun şarjı gta 5de yüksek ayarlarda 1 saat gidiyor.Bu normal midir yoksa bataryada sorun mu var?
  21. Эксперт

Dell g3 15 Windows Kurulumu

Evet.UEFI kurulum yapmışım çok teşekkür ederim.
  22. Эксперт

O nasıl kuruluyor ?. 1585046524 Neyse ben biraz araştırayım yapamazsam bu konu altına yazarım.
  23. Эксперт

Bende bilmiyorum uzun zamandır bende pc yoktu format atmayı fln biraz unutmuşum.Format atma bölümündeki her şeyi silip yeniden oluşturdum.İçime bir kurt düştü acaba yanlış bir şey mi yaptım diye. 1585045772 Windows'u doğru kurduysam.Sizlere çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için.
  24. Эксперт

Ubuntu olarak gelmesi çok saçma en azından freedos olsa.
  25. Эксперт

Herkese iyi günler diliyorum.Dell g3 15 laptop aldım ubuntu yüklüydü sonra windows 10 pro yükledim ama ayarlarını doğru mu yaptım bilmiyorum.ilk başta windows kurarken 5gb lik msr ı sildim sonra bütün bölümleri sildim.2. resimdeki gibi ssd ye windows u yükledim.Öteki bölümlere dokunmadım.Doğru...
  26. Эксперт

M4N68T-M V2 anakarta ekran kartı önerisi verebilir misiniz ?

Herkese iyi günler diliyorum. Bilgisayarımın ekran kartı yandı sizlerden ekran kartı önerisi istiyorum. RAM'in MHz değeri 1333.