Arama sonuçlarınız

1. Cortacax

Öneri Unity öğretici video tavsiyesi

Temelde Unity bilgim var ama kendimi geliştirmek istiyorum. Özellikle Hypercasual oyun yapımında bildiğiniz güzel kurslar veya videolar var mı? Yabancı videolar olabilir.
  2. Cortacax

Ekran kartı boşta yüksek sıcaklık

Pc yi alalı 1 yıl oldu 1 yıldır boşta ve yük altında ekran kartı ve işlemcimin sıcaklıkları çok normal derecelerdeydi ama son 1 aydır ekran kartım boşta 55-60 arası derecelerde gidiyor geliyor işlemci 50-55 derece arası bu değerler normal mi yoksa bir sıkıntı mı var ? PC Asus Radeon 5500 xt...
  3. Cortacax

9000 TL Laptop Önerisi

9000 TL ye güzel bir oyuncu laptop önerir misiniz
  4. Cortacax

Red Dead Redemption 2 almalı mıyım ?

Bu sistemimle RDR 2 'yi 1080P high-medium arası akıcı bir şekilde oynayabilir miyim ? Ryzen7 2700x 16gb ram Radeon 5500xt
  5. Cortacax

Yeni Monitör Dalgalanma sorunu

Asus VG24VQ monitörünü yeni aldım bu gün geldi ama oyuna girdiğimde monitörün ışığı sürekli sönüp yanıyor gibi acaba bir ayarı mı bozuk yoksa direk geri mi göndereyim oyuna girdiğimde monitörün menüsünü açtığımda hz ayarı sürekli değişiyor sorun nedir Sorun FreeSync deymiş çözdüm
  6. Cortacax

2000 tl Civarı Monitör Önerisi

2000 tl yi çok aşmadığı sürece 144 hz 1ms 24 inch bir monitör önerebilir misiniz genellikle oyun oynamak için kullanıcağım. Birde Amazon Prime indirimlerini bekleyip ordan almak mantıklı mı ?
  7. Cortacax

HDD Kablosu

Laptop Harddiskini masaüstü bilgisayarıma fotoğraftaki kabloyla bağladım hdd'yi bu şekilde kullansam normal hdd'ye göre bir sıkıntısı olur mu ?
  8. Cortacax

Oyuncu Koltuğu

Sizce bu koltuk iyi mi yoksa ona göre fileli alacağım. https://www.trendyol.com/uretenburada/uretenburada-tulpar-oyuncu-koltuk-beyaz-p-42589255
  9. Cortacax

Laptop HDD'yi Masaüstü Bilgisayara Nasıl Takarım

Elimde bozulmuş laptopumun 500gb HDD'si var masaüstü bilgisayarıma aparatsız takabilir miyim ?
  10. Cortacax

400-500 TL Koltuk Önerisi

Bu fiyat aralığında rahat koltuk önerir misiniz ?
  11. Cortacax

Monitör Önerisi

Aklımda AOC 24G2U var o fiyat aralığında 144 hz 1ms monitör önerebilir misiniz ? Panellerden hiç anlamıyorum genel olarak oyun oynayacağım zaten +1 olarak tv bağlı bilgisayara.
  12. Cortacax

Valorant çözünürlük sorunu

1280x1024 çözünürlükte ne yaptıysam black bar kalkmadı yardımcı olurmusunuz
  13. Cortacax

Özel çözünürlük zararlı mı ?

1280x1024 çözünürlükte monitörüm var çözünürlüğü 1280x960 yapmak istiyorum sistemim yeni sisteme herhangi bir zararı olur mu ?
  14. Cortacax

Cloud 2 vs Actris 5

Bu iki kulaklık arasında kaldım uzun süreli kullanım için hangisi daha iyidir
  15. Cortacax

700 tl kulaklık önerisi

3 yıldır g35 kullanıyorum fakat kırıldı 700 tl civarlarında hem müzik hem de oyun için uzun süre götürebilicek bir kulaklık önerebilirir misiniz ? Cloud 2 düşünüyorum fakat eski bir kulaklık olduğu için kararsız kaldım.
  16. Cortacax

Monitör önerisi

İlk defa monitör alacağım 1500-2000 tl arası oyuncu monitörü önerebilir misiniz sadece oyun oynamak için istiyorum .
  17. Cortacax

Sürekli oyundan atma ve mavi ekran hatası

Son 1 aydır sürekli başıma geliyor ilk başta 3-4 kere oyun donuyor veya direk kapanıyor bi süre sonrada mavi ekran veriyor. Ekran kartı driverını tamamen silip yükledim değişen bir şey olmadı Verdiği mavi ekran hataları : System Thread Exception Not Handled , Driver Irql Not Less Or Equal...
  18. Cortacax

Xbox Game Pass otomatik ödeme sorunu

Game passin bu gün son günü iptal etmeye girdim ama otomatik çekmiş yenilemeyi iptal et dedim ama 44 tl beklemede gözüküyor ne yapabilirim
  19. Cortacax

Epic games indirim kuponu sorunu

Ben indirim kuponunu kullanarak ac odyssey i 28 tl ye aldım fakat 88 tl çekildi karttan ne yapabilirim
  20. Cortacax

Bilgisayar bir anda görüntüyü kesiyor

Bilgisayarı alalı 1 ay oldu 1 haftadır bu sorunu yaşıyorum bir anda monitörden görüntü kopuyor ve bilgisayarı yeniden başlatmazsam hiç bir şekilde tepki vermiyor yardımcı olur musunuz ?
  21. Cortacax

Mavi ekran

Durduk yere mavi ekran yedim 2 günden beri oyun ortasında atıyor yardımcı olur musunuz?
  22. Cortacax

Yeni bilgisayarda düşük performans sıkıntısı

Bilgisayarı alalı 1 ay oldu aldığımdan beri düşük bir performans veriyor oyunlarda csgo da bile 160 fps alıyorum Sistem Ryzen 7 2700x rx 5500xt 8gb 16 gb ram
  23. Cortacax

Bu toplamada ne kadar zarardayım sizce

1 hafta önce bir kasa topladım ben amd den anlamadığım için adam bana böyle saçma bir sistem kurdu ve fiyatını da 7000 den verdi sizce bu kasadan ne kadar zararım var Özellikleri AMD RYZEN 7 2700X 4.35GHz 20MB AM4+ 105W İşlemci ASUS Tuf B450-Plus Gamıng Amd B450 Soket Am4 Ddr4 3200 X2 CRUCIAL...
  24. Cortacax

Media markt değişim yapar mı ?

Arkadaşlar 1 hafta önce bir 7000 tl ye bir toplama bilgisayar aldım ben amd den anlamıyorum ben 2060 ryzen 5 li bir sistem alıcamtım adam bana ryzen 7 radeon 5500 xt li bir sistem topladı ve ekran kartın 2060 yakın bir ekran kartı dedi şimdi gitsem bir kaç parçasına değişim yaparlar mı ?