Arama sonuçlarınız

1. Cortacax

Öneri Unity öğretici video tavsiyesi

Temelde Unity bilgim var ama kendimi geliştirmek istiyorum. Özellikle Hypercasual oyun yapımında bildiğiniz güzel kurslar veya videolar var mı? Yabancı videolar olabilir.
  2. Cortacax

Ekran kartı boşta yüksek sıcaklık

tamamdır sağol cevapladığın için
  3. Cortacax

Rdr oynarken ekran kartı 60-65 civarı işlemcide aynı şekilde
  4. Cortacax

Pc yi alalı 1 yıl oldu 1 yıldır boşta ve yük altında ekran kartı ve işlemcimin sıcaklıkları çok normal derecelerdeydi ama son 1 aydır ekran kartım boşta 55-60 arası derecelerde gidiyor geliyor işlemci 50-55 derece arası bu değerler normal mi yoksa bir sıkıntı mı var ? PC Asus Radeon 5500 xt...
  5. Cortacax

9000 TL Laptop Önerisi

9000 TL ye güzel bir oyuncu laptop önerir misiniz
  6. Cortacax

Red Dead Redemption 2 almalı mıyım ?

Maalesef spoiler yedim ama gene de oynamak istiyorum alıcam yüksek ihtimalle
  7. Cortacax

Red Dead Redemption 2 almalı mıyım ?

Bu sistemimle RDR 2 'yi 1080P high-medium arası akıcı bir şekilde oynayabilir miyim ? Ryzen7 2700x 16gb ram Radeon 5500xt
  8. Cortacax

Yeni Monitör Dalgalanma sorunu

Asus VG24VQ monitörünü yeni aldım bu gün geldi ama oyuna girdiğimde monitörün ışığı sürekli sönüp yanıyor gibi acaba bir ayarı mı bozuk yoksa direk geri mi göndereyim oyuna girdiğimde monitörün menüsünü açtığımda hz ayarı sürekli değişiyor sorun nedir Sorun FreeSync deymiş çözdüm
  9. Cortacax

2000 tl Civarı Monitör Önerisi

muhtemelen bunu alıcam teşekkürler
  10. Cortacax

2000 tl Civarı Monitör Önerisi

2000 tl yi çok aşmadığı sürece 144 hz 1ms 24 inch bir monitör önerebilir misiniz genellikle oyun oynamak için kullanıcağım. Birde Amazon Prime indirimlerini bekleyip ordan almak mantıklı mı ?
  11. Cortacax

HDD Kablosu

Normal bir hdd gibi oyun yükleyebilirim o zaman
  12. Cortacax

HDD Kablosu

Laptop Harddiskini masaüstü bilgisayarıma fotoğraftaki kabloyla bağladım hdd'yi bu şekilde kullansam normal hdd'ye göre bir sıkıntısı olur mu ?
  13. Cortacax

Oyuncu Koltuğu

Sizce bu koltuk iyi mi yoksa ona göre fileli alacağım. https://www.trendyol.com/uretenburada/uretenburada-tulpar-oyuncu-koltuk-beyaz-p-42589255
  14. Cortacax

Laptop HDD'yi Masaüstü Bilgisayara Nasıl Takarım

https://i.imgyukle.com/2020/09/19/x05ENt.png Kabloyla bağladım ama nereye sabitliyicem kasa fotoğraftaki gibi
  15. Cortacax

Laptop HDD'yi Masaüstü Bilgisayara Nasıl Takarım

Elimde bozulmuş laptopumun 500gb HDD'si var masaüstü bilgisayarıma aparatsız takabilir miyim ?
  16. Cortacax

400-500 TL Koltuk Önerisi

Bu fiyat aralığında rahat koltuk önerir misiniz ?
  17. Cortacax

Monitör Önerisi

1080 p düşünüyorum
  18. Cortacax

Monitör Önerisi

24 flat istiyorum bu fiyata 27 inc monitörler kaliteli olmuyor
  19. Cortacax

Monitör Önerisi

24 inc de kavisli düşünmüyorum sağol
  20. Cortacax

Monitör Önerisi

Aklımda AOC 24G2U var o fiyat aralığında 144 hz 1ms monitör önerebilir misiniz ? Panellerden hiç anlamıyorum genel olarak oyun oynayacağım zaten +1 olarak tv bağlı bilgisayara.
  21. Cortacax

Valorant çözünürlük sorunu

1280x1024 çözünürlükte ne yaptıysam black bar kalkmadı yardımcı olurmusunuz
  22. Cortacax

Özel çözünürlük zararlı mı ?

hazır değil kasaya fazladan verdim 1 aya felan alıcam yeni monitör
  23. Cortacax

ayrı bi konu açıyorum o zaman sağolun
  24. Cortacax

valorant black bar oluyo düzeltemiyorum yoksa yapmıyıcam
  25. Cortacax

1280x1024 çözünürlükte monitörüm var çözünürlüğü 1280x960 yapmak istiyorum sistemim yeni sisteme herhangi bir zararı olur mu ?
  26. Cortacax

Cloud 2 vs Actris 5

Bu iki kulaklık arasında kaldım uzun süreli kullanım için hangisi daha iyidir
  27. Cortacax

700 tl kulaklık önerisi

knk öyle bir sıkıntım yok cloud 2 actris 5 e göre daha eski diye kafama takıldı aralarında fark var mı yoksa cloud 2 alıcam
  28. Cortacax

700 tl kulaklık önerisi

Bu Cloud 2 ve actris 5 arasında kaldım bu 3 arasında sizce hangisi daha iyi .
  29. Cortacax

700 tl kulaklık önerisi

3 yıldır g35 kullanıyorum fakat kırıldı 700 tl civarlarında hem müzik hem de oyun için uzun süre götürebilicek bir kulaklık önerebilirir misiniz ? Cloud 2 düşünüyorum fakat eski bir kulaklık olduğu için kararsız kaldım.
  30. Cortacax

Monitör önerisi

Tamamdır çok sağolun
  31. Cortacax

Monitör önerisi

Yarına kadar kaçmazsa alıcam çok güzel bi monitör 1590779945 James Donkey JD27FG1MS144 27'' 1ms 144Hz Full HD FreeSync Gaming Monitör - incehesap.com bu ürün nasıl sizce
  32. Cortacax

Monitör önerisi

Bunu alıcam teşekkürler tüm öneriler için.
  33. Cortacax

Monitör önerisi

Bütçemi baya aşıyor ama sağol önerin için
  34. Cortacax

Monitör önerisi

Ryzen 7 2700x 5500xt 8gb 16gb ram ekran kartını yükselticem 2070 alacağım o yüzden uzun süreli bir monitör arıyorum.
  35. Cortacax

Monitör önerisi

Pek fazla özelliklerden anlamıyorum yanlış birşey alıp pişman olmak istemiyorum
  36. Cortacax

Monitör önerisi

İlk defa monitör alacağım 1500-2000 tl arası oyuncu monitörü önerebilir misiniz sadece oyun oynamak için istiyorum .
  37. Cortacax

Sürekli oyundan atma ve mavi ekran hatası

Sorunu buldum biostan rami 3000mhz alınca mavi ekran veriyo neden anlamadım ramler de 3000 mhz
  38. Cortacax

Belirli bi oyun yok csgo oynarkende oluyor assasins creed oynarken de silip deniyeceğim bu gün .
  39. Cortacax

Oyun ortasında 1-2 kere oyun kapanıyor sonrasında mavi ekran veriyor
  40. Cortacax

Sanırım evet
  41. Cortacax

Son 1-2 aydır veriyor
  42. Cortacax

600 watt
  43. Cortacax

Olaylarda bu şekilde gözüküyor
  44. Cortacax

Hangi Assassin's Creed Oyununu Oynamalıyım?

1 i sevmeye bilirsin tr yaması yok diye biliyorum ve biraz kontrolleri zor. 2 den başla bence 2 çok güzel yeni bitirdim bende 2 den sonra sırayla oynayacağım.
  45. Cortacax

Son 1 aydır sürekli başıma geliyor ilk başta 3-4 kere oyun donuyor veya direk kapanıyor bi süre sonrada mavi ekran veriyor. Ekran kartı driverını tamamen silip yükledim değişen bir şey olmadı Verdiği mavi ekran hataları : System Thread Exception Not Handled , Driver Irql Not Less Or Equal...
  46. Cortacax

Xbox Game Pass otomatik ödeme sorunu

Ben hallettim supportla konuşarak sende halledebilirsin 2dk sürmüyo hemen iade ediyolar
  47. Cortacax

Xbox Game Pass otomatik ödeme sorunu

Game passin bu gün son günü iptal etmeye girdim ama otomatik çekmiş yenilemeyi iptal et dedim ama 44 tl beklemede gözüküyor ne yapabilirim
  48. Cortacax

Epic games indirim kuponu sorunu

Fatura bu şekilde 1589505809 Hemen iade ediyorum o zaman
  49. Cortacax

Epic games indirim kuponu sorunu

Ben indirim kuponunu kullanarak ac odyssey i 28 tl ye aldım fakat 88 tl çekildi karttan ne yapabilirim
  50. Cortacax

Bilgisayar bir anda görüntüyü kesiyor

ya çok saçma sırf o açık olduğu için pc kitleniyodu bi anda çok anlamsız
  51. Cortacax

Hayır sorun düzeldi çok saçma bir şekilde . Bilgisayarın ayarlarından ekranı 2 dk hareketsiz durunca kapanmayı kapattım ve daha böyle bir hata almadım.
  52. Cortacax

Sorun sanırım ekran kartlarımızda idare edicez yapacak bir şey yok
  53. Cortacax

Tek kasa olarak toplattım ayrı parçalar ama aynı mağaza olduğu için sıkıntı çıkmaz herhalde . Deneme şansım yok cevapladığın için sağol
  54. Cortacax

Isınma problemim hiç yok kart en fazla 65 derece gördü evet her şey güncel .Yapabilecek bir şey yoksa mağazaların açılmasını bekleyip garantiye yollarım .
  55. Cortacax

Durduk yere gidiyor herhangi bir şey yaparken belirli bir uygulama yok ve arkada yük bindirecek herhangi bir uygulama yok . Artı olarak bazen oyundayken git gel yapıyor 1 saniye sonra düzeliyor anlamış değilim
  56. Cortacax

aynen bende de öyle ryzen 7 2700x rx5500xt 16 gb ram
  57. Cortacax

Bilgisayarı alalı 1 ay oldu 1 haftadır bu sorunu yaşıyorum bir anda monitörden görüntü kopuyor ve bilgisayarı yeniden başlatmazsam hiç bir şekilde tepki vermiyor yardımcı olur musunuz ?
  58. Cortacax

Mavi ekran

Durduk yere mavi ekran yedim 2 günden beri oyun ortasında atıyor yardımcı olur musunuz?
  59. Cortacax

Yeni bilgisayarda düşük performans sıkıntısı

harddisk im yok ssd kullanıyorum ve virüste yok bilgisayarda anlamıyorum niye performans bu kadar düşük ve çözünürlük monitör eski olduğundan fullhd bile değil 1585914197 Yardım edebilicek yok mu?
  60. Cortacax

Yeni bilgisayarda düşük performans sıkıntısı

Bilgisayarı alalı 1 ay oldu aldığımdan beri düşük bir performans veriyor oyunlarda csgo da bile 160 fps alıyorum Sistem Ryzen 7 2700x rx 5500xt 8gb 16 gb ram
  61. Cortacax

Bu toplamada ne kadar zarardayım sizce

Zaten Fhd oynuyorum bana fiyat perfomans olarak içime oturdu bu sistem neyse yapıcak bişey yok sağol cevabın için
  62. Cortacax

İnternetten toplamayı kabul etmediler yapabiliceğim bişey yoktu artık 2-3 aya indirim bekleyip yükselticem ekran kartını artık zarara girdik zaten
  63. Cortacax

Sağol knk yapıcak bişey yok
  64. Cortacax

Maales hiç bi zaman yüzüm gülmedi pc konusunda 1 ay içinde satsam 6000 e satabilsem çok iyi olurda hiç sanmıyorum cevap verdiğin için sağol
  65. Cortacax

Mediamarkttan aldım bu gün gittim hiç birşey yapamayız dendi hatta sen sat yenisini al dediler daha 2 hafta olmadı ne yapıcam bilmiyorum
  66. Cortacax

Cahilliğime geldi çok mu kötü ekran kartı kötü onu biliyorumda diğer parçalarda mı kötü
  67. Cortacax

Sistemi çoktan aldım sistemin tamamı
  68. Cortacax

1 hafta önce bir kasa topladım ben amd den anlamadığım için adam bana böyle saçma bir sistem kurdu ve fiyatını da 7000 den verdi sizce bu kasadan ne kadar zararım var Özellikleri AMD RYZEN 7 2700X 4.35GHz 20MB AM4+ 105W İşlemci ASUS Tuf B450-Plus Gamıng Amd B450 Soket Am4 Ddr4 3200 X2 CRUCIAL...
  69. Cortacax

Media markt değişim yapar mı ?

Herşeyim duruyo ama kullanılmamış diyor böyle bişeyin imkanı yok kullanmadan nasıl anlayabilirim gidip sorucam adam çok biliyomuş gibi konuşunca inandım gerçekten o kadar para verip böyle bir pc toplamak içime oturdu
  70. Cortacax

link açılmıyor
  71. Cortacax

Gidicem o zaman sağol
  72. Cortacax

Arkadaşlar 1 hafta önce bir 7000 tl ye bir toplama bilgisayar aldım ben amd den anlamıyorum ben 2060 ryzen 5 li bir sistem alıcamtım adam bana ryzen 7 radeon 5500 xt li bir sistem topladı ve ekran kartın 2060 yakın bir ekran kartı dedi şimdi gitsem bir kaç parçasına değişim yaparlar mı ?