Arama sonuçlarınız

1. M

Soru Hangi internet sağlayıcı?

Şu anda TTnet kullanıyorum. Ve değişmek istiyorum. 14 mbps e 106 TL veriyorum. Sizce uygun mu ? Değişmek ve başka sağlayıcı şirketine geçsem hangisi olur?
  2. M

Soru Akla gelmeyen oyun.

Çok çok yiyin hemen semirin kış gününde parama para katayım, diye bir şarkısı vardı. Eski bir oyun ismini hatırlayamadım. Eğer varsa PC versiyonunu bulmak istiyorum. Eskilerin bilme olasılığı daha yüksek. Google'da araştırdım ama bulamadım.
  3. M

Soru SSD kararsızlığı.

Herkese iyi akşamlar, Bütçem maksimum 600 olacak şekilde soruyorum.Hangi nvme M2 SSD türünü tavsiye edersiniz? Detaylı olarak marka ve modelini kısa açıklama ile yazarsanız iyi olur.
  4. M

Gta 5 Los Santos sell yok?

Aracımı satamıyorum. Sell yok nedenini bilen?
  5. M

Gta 5 online sorunlar?

GTA 5'e yeni başladım. Telefondan ev satın alma sitesine girince "buy"'a bastıktan sonra siemon'un beni araması gerektiğini ve ondan sonra ev alabileceğim yazıyor am siemon beni aramadı. Bu yüzden ev alamıyorum. Çözümü nedir?
  6. M

Asus 1600 Tİ EVO Düşük Furmark.

Birkaç ay önce aldığım; ASUS DUAL GeForce GTX 1660 Ti EVO 6GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı | ITOPYA sanki düşük fps veriyor bu karttan kullananlar nedenini biliyorsa yazabilir mi? Yakın kartı Asus Dual GeForce GTX 1660 Ti vs MSI GeForce GTX 1660 Gaming : Aralarındaki fark nedir? 1...
  7. M

Gta 5 online modda Los Santos tan çıkış?

Online modda Los Santosa girdik araba satcaz veya araba modifiye edicez, hikaye modu gibi işimiz bitince neden garajdan kolay bir şekilde çıkmıyor online modu kapatmak zorunda kalıyorum. Bilen acil yazsın böle gitmiyor para nası biriktircez.
  8. M

Usb tanıtma olmuyor.

Gigabyte B450M S2H olan sisteme usb ile3 tane cihazda sorun yok bu ses cihazı onu da söyleyeyim. Normal kullanımı bluetoothlu hoparlör ben usb ile dahi kullanamıyorum. Anakartta bluetooth yok tamam da usb ile neden olmuyor? Alıntı Cevapla Raporla
  9. M

Gigabte B450M S2H olan sisteme bluetooth cihazı tanıtma.

Gigabyte B450M S2H olan sisteme usb ile3 tane cihazda sorun yok bu ses cihazı onu da söyleyeyim. Normal kullanımı bluetoothlu hoparlör ben usb ile dahi kullanamıyorum. Anakartta bluetooth yok tamam da usb ile neden olmuyor?
  10. M

6 sn lik animasyon 1,1 gb görünüyor neden? Nasıl düzeltilir ?

Video editliyordum sonuna geldim ancak 6 sn lik bir animasyon 1.1 gb göründü ve ayrıca da sesini de alamadım. Nedenini bulamadım bilenler acil yazabilir mi? Yetişmesi gerekli.
  11. M

Asus 1660 Ti Evo İncelemesi neden yok?

Asus 1660 ti evo hakkında bilgisi olan varsa yazabilir mi? İncelemesini bulamadım. Kartta bir sorun mu var da videosu yapılmamış? Kartın linkini bıraktım. Çünkü başka modellerle karıştırılıyor. Merak ettiğim 1 2 saatlik oyun deneyimlerinde kaç derecelerde geziyor ve 1920*1080 de misal pubg...
  12. M

2020 de 1070 ve güç gereksinimi?

Bu yılda 1070 alınır diyenler kaç sene gidebilir? Oyun açısından bakarsak en yüksek ayarların bir altı oynandığını varsayalım. Ve render yapılabilir diyelim. Yanına da ryzen 5 2600, 16 gb ram ve 550 w psu yeterli midir? Psu Corsairin. En az 600 w yazan yerler var bazı yerlerde de 500 w ne...
  13. M

1600AF & 1600X ?

Gtx 1070 yanına hangisini tercih ederdiniz? İkisi arasında fark dikkate alınacak kadar var mı?