Arama sonuçlarınız

1. S

MSI A320M-A PRO Ryzen 3 3100 destekler mi?

MSI A320M-A PRO Ryzen 3 3100 destekler mi? Arkadaşlar bu 2 parçayı satın alacağım ancak uyumludur değilmi bios update falan gerekmez çünkü başka işlemcim yok teşekkürler.
  2. S

Bu parçalar uyumlu mu?

Arkadaşlar yaklaşık 1600 tl bütçem var fazlasıyla aştım zaten. Anakart + İşlemci + Ram gerekiyor sadece. Ben böyle birşey buldum uyumlu mudur önerileriniz nelerdir? MSI A320M-A PRO PATRIOT 8 GB 3200 MHZ CL 16 RAM RYZEN 3 3100
  3. S

500 tl DDR3 Anakart + İşlemci önerisi

Arkadaşlar elimde ddr3 ram ve r7 240 ekran kartı var, 500tlyi geçmeyen bir öneri yaparmısınız
  4. S

MSI Anakart + İşlemci alınır mı?

Sıfır ayarında anakart ve islemci - Anakart ve Tüm Masaüstü Bilgisayar Parçaları sahibinden.com'da - 880906592 Arkadaşlar bu ilanı gördüm 500 tl sizce alınır mı? Bütçem 500 tl fazla üstüne çıkamam öneriniz varsa yazarsanız sevinirim. 1606321338 +
  5. S

i3-540 işlemci çalışıyor mudur?

Merhaba arkadaşlar, bende i3-540 bir işlemci var ancak elimde 1156 soket anakart yok. Eski sistemim bozulduğu için bu işlemciye bir anakart alıp kullanmak istiyorum ancak çalışıyormu bilmiyorum ve paramı boşa harcamak istemiyorum. Bilgisayarcılardan test etmelerini istedim ancak ellerinde 1156...
  6. S

Bilgisayara elektrik verdiğimde kendi kendine sürekli reset atıyor ve görüntü gelmiyor.

Merhaba, bilgisayara elektrik verdiğimde sürekli fanlar dönmeye başlayıp duruyor. Başka psu ile denedim aynı. Ramleri de değiştirip denedim hatta ramsiz denedim yine aynı sorunu bir türlü çözemedim, ekran kartından olabilir diye onboard'dan görüntüyü alayım dedim sonuç değişmiyor. Birkaç gün...
  7. S

LoL'de işlemci darboğazı.

Arkadaşlar işlemcim Pentium Dual Core E6700, ekran kartım R7 240 birkaç gün öncesine kadar hiç sıkıntı yoktu aslında. Bugün birkaç el atayım dedim normalde 120 150 arası olan fps 40 fps'i geçmiyor ve aşırı derecede fps drop var. Arkaplanda çalışan hiçbir şey yok işlemci ve ekran kartı ısısı da...