Arama sonuçlarınız

1. S

Fifa 20 turkce dil destegi hatasi.

Düne kadar oyunu türkçe dil desteğiyle oynayabilirken.bugun sabah oyunu açtığımda dil seceneklerinde türkce dil secenegini göremedim. Türkçe yapmaya çalıstim ama olmadi. neden böyle oldu bilmiyorum. Sorunu nasıl cözebilirim?
  2. S

Fifa 20 turkce dil secenegi kaybolmus

Gece 2-3 gibi turkce dil secenegi varken bugun saat 11.30 civari oyuna girdigimde turkce dilini goremedim niye arkadaslar cozum varmi
  3. S

pes2020 pes serisinin en kötü oyunudur ?

bu rezil oyuna gercekten para verip alan varmı. 2019a kadar pesi severdim oynanısı daha basit ve hızlıydı ama 20de fifaya özenecekler diye oynanısı berbat etmişler.grafik olmasa oyun hiç. ilk oynadıgım pes 2006>pes 20 net yani tartısmam.oynarken hic zevk vermiyor gerceklikle alakası sıfır...
  4. S

Oyun oynarken video kaydetebilecegim iyi bir program varmi?

Ben pes 20 oyun videolari cekmek istiyorum.ama cekebilecegim bir video kayit programi bulamadim.obs studio denedim video kasiyor gostermiyor dogru duzgun yayini.geforce experience goruntu anlaminda sorun yok ama ses anlaminda berbat ve durdurma yok ya baslatcan yada bitircen.onerebilceginiz...
  5. S

fifa 2020 crack nasıl indirebilirim

arkadaslar fifa 20 indirmek istiyom. fifa 19 vardı sildim pes 20de yuzune bakılcak gibi deil hic begenmedim.fifa 20 crack nerde bulabilrim
  6. S

Hangi internet servisini baglatmaliyim?

Suan kullandimiz servis turksat indirme hizi 16 yukleme hizi 2. Odamla modem arasinda mesafe uzak indirme hizi 3.5 lara kadar iniyor dolayisiyla online oyunlara odamda giremiyorum ornegin cs go asiri pink oluyor ama modemin yaninda boyle bir sorun olmuyor. Kullandim tarife aylik 70 lira yine...
  7. S

Online oyunlarda pink nasil dusurulur?

Benim odamla modem arasindaki mesafe fazla. soyle soyleyeyim modem üst katta benim oda bir alt katta. Üst katta cs go gibi online oyunlar girdimmi pink gibi bir sıkıntim yada kasma gibi sorunlarim olmuyor. Ama lakin alt katta girdimmi bu tur online oyunlara acayip pink oluyor cs oynarken...
  8. S

İslemcim cok isiniyor

Yasklasik 6-7 ay once gaming laptop aldim model, msi gf63 thin 9sc 058xtr .donanimi i5 9300h, 1650 maxq, 8gb ram. ozellikleri boyle ama oyunlarda cpu cok isiniyor asagidaki gibi degerler.klavyenin ustune dokunulmuyor asiri sicak ne yapabilirim bu sicakliklari dusurmek icin Gta 5...
  9. S

Xiaomi Mi9t Muhteşem Cuma indirimlerine kadar fiyati 2000 tl civarini gorurmu sizce

Yukaridada dedigim gibi 2000 tl max 2200 tl ye kadar dusmesi halinde almayi planliyorum dusermi fiyat sizce?
  10. S

Teknik servisi iyi olan ilgilenen telefon markalari hangisi

Telefon alirkn benim icin en onemli hususslardan biriside teknik servisi iyi olacak ve ilgilenecek.monster gibi mesela boyl bildiginiz markalar varsa hangisi
  11. S

1000-2000tl arasi iyi perfonmans verecek fazla sorun yastamyacak telefon onerisi verebilirmisiniz?

Max butce 2000tl bu fiyatlara hangi telefonu almak mantikli olur
  12. S

Tarayıcida video izlerken ekran titriyor ve aşağida yeşil çizgiler cıkıyor

Tabletimde chromdan film acip izlemek istiyorum ama ekranda cesitli cesitli seyler oluyor ekran titriyor asagida yesil cizgi surekli gelip gidiyor yani izlenmiyor.cesitli tarayicilardada denedim ama ayni sorun var.youtubda boyle bir sorun yok ama rahatca izleyebiliyorum.sadece tarayicilarda...
  13. S

proteustan anlayan varsa yardım edebilirmi

bu devreyi isisde cizip calıstırmam gerekiyor.mikro denetleyicinin içine atacagım hex kodu mevcut ama devreyi yapamadım
  14. S

CS GO Isı değerleri.

CS GO'da ilk elde sıcaklıklar bu şekilde normal mi? 1586018020 SİSTEM...
  15. S

Matematigim iyi ama belirli bir sure calistiktan sonra srulari yapamiyorum

Arkadaslar benim matematigim acikcasi iyi ama ust uste 25 30 soru cozdummu beynim error veriyor resmen yeter artik diyor.bide sorulari cok agirdan yapiyorum yani yavas cozuyorum.sanirsam odaklanma ve dikkat eksikligim cok var.ben bu sorunu nasil gideririm.25-30 soru yerine 120lere hic...
  16. S

Arkadaşlarla oynanabilecek mobil yada bilgisayar oyunu önerebilir misiniz ?

Arkadaslar biz 5-6 kişiyiz.Mobil yada pc girilebilecek oyunlar söylermisiniz ? Cs go -pubg felan söylemeyin lütfen.Bide oyunlar ücretsiz olursa daha iyi olur.
  17. S

the boys izleyen varmı?

aramızda the boys izleyen varmı arkadaslar.ben ne yazıkkı bu efsane diziyi izleyen fazla kişi göremedim.bana göre 2019 un en iyi fantastik ve bilim kurgu dizisi. ayrıca arkadaslar izlediniz bilim kurgu fantastik diziler varsa söyleyebilirmisiniz en son mandalorian ragnarok legionu felan...
  18. S

Laptop modeliniz ve ne kadar surede sarji bitiyor?

Arkadaslar laptop modellerinizi ve sarj bitirme surelerinizi soyleyebilirmisniz.benimki msi gf63 thin 9sc ozellilleri gtx 1650 ve i5 9.nesil 2 saate sarji bitiyor 1585124116 Benim batarya sorunlarim var diye dusunuyorum o yuzden sizin sistem ozellikleriniz ve ne kadar surede sarjin bittigini...
  19. S

windows 10 etkinlestirme

arkadaslar windows 10 pro yu etkinlestirmem lazım.internette 1-2 tane buldum windows 10 orjinal sürüm ama pcye format cekmeden etkinlestirmek istiyorum...
  20. S

Windows için en iyi antivirüs programı nedir ?

Arkadaslar laptopuma bir tane antivirus programi yüklemek istiyorum hem güvenilir hemde işe yarar kullandiniz progmlar felan varsa söyleyebilirmisiniz
  21. S

udemy kursları nasıl

udemyden sıfırdan c++ ögrenme kursu aldım.bana birsey katarmı ordan ögrendiklerim işe yararmı? bu kurs bittigi zaman ardinuo ve elektronik mühendisligiyle alakalı kurslarıda da almayı düsünüyorum, önerebileceginiz kanal adı felan varmı?
  22. S

elektrik elektronik mühendisligi okuyacagım kendimi gelistrimek için ne önerirsiniz

merhaba öncellikle, bu sene sonu dgs yle insallah 4 yıllık iyi bir üni. gecmeyi planlıyorum.suan okudum bölüm elektronik teknolojisi.dogruyyu söylemek gerekirse okudum bölümde fazla bir sey ögrenemedim.sadece meslek lisesi okumadım için burada cogu seyi ilk defa gördüm ve tanıdım .tek artı taraf...
  23. S

msi gf63 thin 9sc i5 islemci sarj sorunu

merhaba arkadaşlar foruma yeni katıldım.bir sikayetim var yeni gaming laptop aldım 3 ay felan olmadı alalı.model msı gf63 thin 9sc -058xtr.işlemcişi i5 9300h. ilk baslarda sorun yoktu sonra pc nin sarjı cabuk tükenmeye basladı maks 1.5 saatte %100 bitiyodu oyun felan oynamadan.bos dururken bile...