Arama sonuçlarınız

1. E

Fan Temizliği Ve Macun Temizlemek Kaç Tl ?

Laptop'umu uzun bir aradan sonra ilk defa bilgisayarcı götüreceğim içini temizletmek ve termal macun yenilemek vs. Ortalama kaç TL eder ? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim :)
  2. E

Windows 8.1 "Windows Özelliklerini Aç Veya Kapat" Boş

Evet elle seçili format vb. bir şey olmadan nasıl çözerim bunu ben
  3. E

Windows 8.1 "Windows Özelliklerini Aç Veya Kapat" Boş

Gayet açılır şekilde yazdım internette neredeyse hepsi birbirinin aynısı ve hiç biri olmuyor. Çözüm nedir acaba ?
  4. E

GoW 1 Remastered Hangi Platformlarda oynanabilir ?

Tüh be :( Bir türlü oynayamayacağım herhalde bu oyunu
  5. E

Emülatör kastığından oynanmıyor :/ Remastered oynayabilirim diye düşündüm eğer PC'de varsa
  6. E

PC'de oynanabilir mi oyun ? Emülatör kasıyor da PC'de oynamak istiyorum hangi platformlarda var oyun acaba ?
  7. E

God of War 1 PC'de oynamak ?

Kurdum oyunu oynadım da hatta. Aman Yarab, böyle bir kasma yok. Hiç anlamadım neden oldu diye Mikail Hocam'ın dediği gibi sanırım optimize olmadı ya da ben bir yerde yanlış yaptım. 10 fps gördüğüme şükür ediyordum. Zaten çok geçmeden emülatörü sildim ama GoW'un .iso dosyası duruyor belki lazım...
  8. E

1614810052 Hocam konuya neredeyse 1 gün sonra cevap kusura bakmayın :) internette iyi bir sistem gerektiriyordu ps3 emülatörü. 16 gb ram bilmem kaç gb ekran kartı vs. doğrumudur acaba ? ps 2 emülatörü mü kurayım yoksa ? teşekkürler :)
  9. E

İyi geceler arkadaşlar :) Ben bir süredir oyun bulamıyordum ve sonradan aklıma GoW geldi :) Playstation'ım olmadığından PC'de oynayacağım ama sadece PS'de çıktığını gördüm. Bilgisayarıma Playstation Emulator kursam oynanır mı ? Ayrıca gördüğüm kadarıyla iki platforma yani PS 2 ve PS 3'e çıkmış...
  10. E

Entegre Grafik seçmeme rağmen Nvidia kullanılıyor ?

evet sanırım darboğaz sorunu var :( 1614341076 hocam bildiğiniz bir çözüm var mı acaba
  11. E

evet biliyorum ama nedense benimde anlamadığım şekilde entegre grafik daha iyi performans gösteriyor
  12. E

İşletim SistemiWindows 8.1 Pro 64 Bit Ram : 4 Gb Ram İşlemci : Intel Core I3-3110M 2.40Ghz Ekran Kartları :Nvidia GeForce GT 620M - Intel HD Graphics 4000
  13. E

Entegre Grafik seçmeme rağmen NVIDIA GPU Etkinliğinde oyunun Nvidia ile çalıştığını gösteriyor. Entegre Grafik kartım nedense oyunlarda daha iyi performans gösteriyor, bu yüzden Entegre Grafik kullanıyorum. Oyuna sağ tık yapıp kullanılacak ekran kartını seç dediğimde ise Entegre Grafik kartının...
  14. E

SCP : Containment Breach Oyunu Sistem Gereksinimleri bulamıyorum

sağolun hocam ama çoktan oyunu oynadım bile :D
  15. E

sol analog sağ alta tam gelmiyor

onu da denedim değişmiyor.
  16. E

sol analog sağ alta tam gelmiyor

arkadaşlar sg-r218 aldım ama sol analogu sağ alta getiremiyorum. sanırım kaymış. cd içinden çıkan driverleri de kurdum bir şey değişmedi.
  17. E

Windows 10 Superlight edition'da Windows Update ile güncelleme yapılmalı mı

zaten windows 7 yüklemeyi denedim. destek kalktığından falan sanırım bazı hatalar yaşadım yapamadım. windows 8.1 den windows 10'a geçtim windows.old klasörünü sildim. 8.1'e geçerken sanırsam klasörü sildiğimden dolayı yapamadım. şuan da böyle idare ediyorum. daha sonra sorunlar ile karşılaşırsam...
  18. E

valla bir çok kişi kullandım dedi güvenlik sorunu da yok bir süre böyle gideceğim sonra belki geçerim resmi sürümlere :)
  19. E

Dostlar bugün indirdim daha hızlı diye duydum. Hızlı mı derseniz de daha bilmiyorum dediğim gibi sabah indirdim. İzlediğim videolar da update performansı düşürüyor gibisinden şeyler duydum. Bu doğru mu ? Windows Update ile güncelleme yapmalı mıyım ? Şimdiden teşekkürler :)
  20. E

Windows 7'ye geçersem fps boost yaşar mıyım

peki anladım ben bir süre daha böyle devam edeceğim o zaman eğer sorunlar devam ederse windows 7 yaparım teşekkürler :)
  21. E

çok soru soruyorum affedin ama tahminen ne kadardır sizce ? 1611701522 sırasıyla hepsini denedim windows 8.1 pek sevemedim oyunlarda da aynı şey vardı
  22. E

hocam önüme geleni oynuyorum düşük sistemli. %60 böyle oluyor
  23. E

olabilecek herşeyi yaptım. bildiğiniz bir şey varsa söyleyin sabah virüs taraması da yaptım malwarebytes ile bir şey yok. bildiğiniz bir şey var ise söyleyin lütfen :( 1611699155 ben de pek sanmıyorum win7 günlerimden hatırladığım kadarıyla daha iyiydi sanki
  24. E

donanım yettiği halde bir çok oyunda 30 fps görmem mucize oluyor. bu durumdan bezdim artık 1611698536 peki cidden fps artışı oluyor mu ?
  25. E

sistem böyle ekran kartı olarak bir de Nvidia GeForce GT 620M var 1 gb vram li :( ayrıca göreceğiniz gibi windows 10 home sürümü 1611698239 yeni oyunları oynatacak bilgisayarım yok :( 1611698294 yani ben de pek istemiyorum ama varsa ben de daha iyi fps için geçmek zorundayım malesef
  26. E

gayet basit sordum arkadaşlar şimdiden teşekkürler :)
  27. E

kb3aik_tr.iso kurulumu

peki anladım teşekkür ederim :)
  28. E

kb3aik_tr.iso kurulumu

işletim sistemimi windows 7 olarak değiştirmek istiyorum microsoft'un kendi sitesinden indirdim dosya gezgini ile aç dedim böyle bir dosya geldi hangi dosyayı açmam lazım başlatmak için. ya da yanlış bir dosya mı indirdim başka yerden mi indirmem gerekti acaba ?
  29. E

Windows 10 Parola Kaldırma

Başlığa nasıl açıklayacağımı bulamadım böyle yazdım :) parolamı kaldırdım ama kaldırırken düşündüğüm şey oturum açma menüsünün de gelmeyeceğiydi :( açık konuşamıyorum affedersiniz :) bilgisayar açılırken direkt açılsın istiyorum "Oturum Aç" gibi şeyler görünmesin Laptop'un güç tuşuna bastığım da...
  30. E

Ccleaner Gizli Önbellek silinmeli mi ?

Ha zararı olmaz o zaman sanırım teşekkürler
  31. E

Ne işe yarar bu gizli önbellek hocam ?
  32. E

Hocam silinmeli mi soruyorum gerekli mi gereksiz mi değil
  33. E

Yukarı da verdiğin "Gizli Önbellek" nedir ? Silinmeli mi ? Ne işe yarar ? Cevaplarınızı bekliyorum :)
  34. E

Spider Verse Filmi Gerçek Mi Oluyor? Sızıntılar Devam Ediyor

ben gelip gelmeyeceği hakkında pek fikrim yok ama bence ümitleri en az seviyede tutalım bu film harika olacak gibi gelmiyor bana nedense
  35. E

Oynadığınız en iyi oyunlar

Beni bu oyunun fanı sanmayın ama Undertale'e bir bakın derim Grafiğe önem vermeyin bir ara oynamanızı tavsiye ederim :)
  36. E

Anti Malware Kapatma Windows 10

Arkadaşlar Merhaba. Bir kaç gündür her yöntemi denedim ancak Anti Malware'ı kapatamadım. Diğer forumlardan birinde buldum çözümü Allah'a şükür :D çözüm şuymuş Defender Control adında bir program var indirip kurun bilgisayarınıza zaten kullanımı çok basit "Windows Defenderi Devre Dışı Bırak"...
  37. E

Bellek artık daha fazla kullanılıyor

haha :D 1606738760 peki hocam bi yükliyim size dönerim birazdan 1606739190 hocam yükledim ama burda herşeyi söyleyemem nasıl yapacaz ilk defa kullanıyorum da şifre her kullanışta değişiyor mu otomatikman
  38. E

hocam pek güvenemiyorum affedersiniz zamanınız varsa anlatmanızı isterim
  39. E

yani yanlış anlamayın ama fazla güvenmiyorum hocam şey yapsak siz adımları söyleseniz ben yapsam
  40. E

sağolun hocam size güveniyorum ama bunu yapmak istemiyorum umarım anlarsınız tekrar teşekkür ederim 1606737981 Buyrun hocam
  41. E

Arkadaşlar merhaba benim 4 gb ram li laptop um var neredeyse geçen hafta win8.1 den win10 a geçiş yaptım opera gx tarayıcısı yükledim bugünlerde opera gx bellek kullanımımı baya arttırdı önceden kullanırken ram sınırlandırması yoktu hala da yok ama önceden 300 mb falan haarcarken şimdi ise 600...
  42. E

Önyükleme seçeneklerinde işlemci sayısını 4 yaparsak ne olur ?

hocam çok iyi anlattınız teşekkür ederim birazdan yapıyorum tekrardan sağolun var olun
  43. E

Tamam da ben de 2 tane var 4 tane kullancam hiç mi zararı olmaz yani zaten bilgisayarım eski
  44. E

Merhaba ben de 2 adet işlemci var (terimi doğru mu kullandım bilmiyorum şimdiden özür dilerim) önyükleme önyükleme seçeneklerinden işlemci sayısını 4 yaparsak ne olur ? yani sisteme herhangi bi zararı var mı ? varsa nedir ? ilerde sisteme zarar verir mi gibi . şimdiden teşekkür ederim
  45. E

Sources klasörü nedir ? Ne işe yarar ? Silinmeli mi ?

peki hocam bi bakacam söylediğiniz için sağolun
  46. E

Hocam tamam da kaç kişi silmeyin, kalsın dedi :D siz şimdi silin diyince ben de bi tatmin olamadım değil yani :D
  47. E

hocam yanlış hatırlamıyorsam 4 gün önce Windows 8.1 den Windows 10 a geçiş yaptım ondan olabilir belki
  48. E

Buyrun hocam :)
  49. E

hocam 1 dakika izin verin fotoğrafını atıyım :)
  50. E

aynen hocam var yazım yanlışı yaptım mı diye baktım ama sanırım yok
  51. E

" En İyi Duruma Getir " dediğimde kullandığım başka program açılıyor

Merhaba arkadaşlar , Muhtemelen birçoğumuz da olan problem bayadır bende de var :( Disk %100 hatası bende de var ve internetten bulduklarıma göre C diskine sağ tık diyip özelliklere gidiyoruz ve en iyi duruma getir dediğimde kendi programım çıkıyor şuan da bir şey yapmam için bunu istemiyorum...
  52. E

sağolun hocam anladım :)
  53. E

Kesinlikle oynayın dediğiniz oyunlar !

Crysis serisi tavsiye ederim 1606464200 hocam oyun güzel ama çok tiksindirici bi kitlesi var ya . en sevdiği oyun undertale olan bi kişi bence oyun görmemiştir :D ama öğrendiğim şey herşey grafik değildir oldu bunu diyebilirim :D
  54. E

Forumdaki "Kullanıcı Adı"nızın Anlamı Nedir?

Keşke forumdaki adım Memati olsaydı da buraya ölüm demek diye şaka yapsaydım
  55. E

İnstgramda profil fotoğrafı yapılamayan fotoğraf

Arkadaşlar bu fotoğraf bana da gelmişti tabi bilmiyodum onu da hesabım gitti . tavsiyem yapmamanız .
  56. E

Merhaba arkadaşlar , bir program sayesinde diskteki yüksek boyutlu dosyaları buldum. içlerinde gereksizler var , onları kaldıracağım. Ancak bunların en başında Sources (C: \ESD\Windows\sources) adında bir klasör buldum. Bu klasörün olayı ne ? Silinmeli mi ? Evetse nasıl ? Cevaplarınız için...
  57. E

Ekran kartımı nasıl seçebilirim ?

Arkadaşlar ben de Nvidia 620m ve Intel Hd Graphics 4000 var. Pek bilgim yok ama sanırım oyunları falan Nvidia ile açıyor. Nvidia 1 Gb Ram iken Intel 4 Gb Ram sanırım. Bu yüzden Intel'e geçmek istiyorum. Intel Hd Graphics diye bir denetim masası benzeri bir şey var sanırım. Önceden ben de bundan...
  58. E

disk 100 hatası

bu sorunu nasıl gidereceğim bileniniz var mı acaba denediğim herşey nedense çalışmadı etkisini gördüm ama yok denecek kadar azdı windows search kapat derseniz onu da yaptım hem cmd den hem de hizmetlerden başka yöntemler var mı acaba ?
  59. E

D diskimi C diski ile birleştirmek istiyorum

D diskim de çok fazla yer var ancak yerel diskim olan C diskin de çok az yer var D diskinin tamamını C ye atmak istiyorum D de ki tüm boş alan C de olsun yani umarım anlamışsınızdır . Ben bunu nasıl yapabilirim ?
  60. E

Telefon önerisi

samsung a20 öneririm kullanıyorum gayet iyi bana sorarsanız
  61. E

Oyun tavsiyesi

Oyun tavsiyesi istiyorum Assasin's Creed gibi olsun ama daha modern, yenilikçi . Bir taraftan parkur yapalım , bir taraftan havalı şekilde dövüşelim falan :D Sistem Bilgileri burdadır teşekkürler :) İşlemci : Intel(R) Core(TM) i3-3110M CPU @ 2.40 GHz Yüklü Bellek (RAM) : 4,00 GB (kullanılabilir...
  62. E

Laptop mikrofonumu değil, kulaklığımın mikrofonunu kullanmak istiyorum

Laptop mikrofonumu değil, kulaklığımın mikrofonunu kullanmak istiyorum ancak yapamıyorum :( Konuyla ilgili bilgi sahibi biri varsa söyleyebilir mi rica edersem :) 1600881352 cevap yok mu dostlar ?
  63. E

50TL'lik konsol aldım cd sinde hangisini kuracağım ?

64. E

iyi de hangilerini kurmam gerekiyo o zaman :D
  65. E

Kıskanç Ördek

dgfhjkgfdfghjklşgfdfkjlşi
  66. E

yani 1 , 6 ve 7 yimi kuruyorum :D
  67. E

dediğim gibi kol aldım cd içinde bunlar var hangisini kurmam gerek ?
  68. E

bunun adı ne oluyor

wmm kullanıyorum fotolar ile edit yapacağım arka plana bunun gibi bir şey koyacağım ismini bilmiyorum bilen varsa yazabilir mi ya da nasıl yapılıyor bilen varsa yolu söyleyebilir mi rica etsem :) ayrıca 2020 sürümü kullanıyorum
  69. E

itunes etkin degil ipad bağlı değil hatası

merhabalar . arkadaşımın ipad tableti var . ancak açarken itunes'e bağlamamız gerektiğini söylüyor . internetteki herşeyi denedim ancak bulamadım . windows'a itunes yükledim ipadi algıladı , geri yükle dedikten sonra hata vardi güncelle dedik gene hata verdi . garanti çözüm bilen var mı dostlar...
  70. E

Bildirim sesi geliyor ama bildirim yok

Bildirim sesi geliyor ama bildirim yok antivirüs sonuçların da da bir virüs yok yardım edin lütfen ?
  71. E

Fazla drop var game booster vb. şeyler düzeltir mi ?

Hocam dün oyunu Game Booster ile açtım droplar , kasmalar , ses cızırtıları falan hep böyle oluyordu geçen sene oynadığımda hiç bir şey kullanmadan oynamıştım bugün öyle açtım gayet güzel oynanıyor gerçekten . Yani anlayacağınız bu Game Booster lar falan hiç bir işe yaramıyor dostlarım hiç...
  72. E

Pc de aldığım ekran kaydını Pcde ki instadan nasıl paylaşırım ?

Bence gayet net arkadaşlar Chrome uzantılarından adam akıllı bir Instgram uygulaması indirdim Obs Studio'dan ekran kaydı aldım ancak paylaşamıyorum . Her şey için şimdiden teşekkürler :)
  73. E

Sevgili hikayeleri

yani anlatıcam ama şeytan boşver lan git işine bak diyo zaten yaşadığın tek aşk o da ( benzetecek bişi bulamadım da anladınız ) gibi
  74. E

Sevgili hikayeleri

İşsizlik Level : ∞
  75. E

1594150386 hocam st500lm012 hn-m500mbb bu benim disk siz internetten bir baksanız eğer bulamazsam falan
  76. E

hocam çok eski diyebilirim tam bilmiyorum ancak sanırsam 2011 gibi bir şey
  77. E

samsung
  78. E

nasıl yapacağız ?
  79. E

hocam hep söylüyorum ama cahilliğimin kusuruma bakmayın , nereden bakacağız ? 1 , nasıl yani ? 2 tekrar söylüyorum cahilliğimin kusuruma bakmayın lütfen :)
  80. E

hocam her şeyi nerden bakacağımdan bilmiyorum ama şunları veriyim zaten muhtemelen istediklerinizde bunlar olmalı. 4 gb ram 64 bit win 8.1 nvidia ge force 620 m ile intel graphics 4000 ( yani sanırım ismi tam hatırlamıyorum böyle bir şey idi ) başka bir şey gerekirse söyleyebilirsiniz hocam...
  81. E

hocam biraz daha açar mısınız anlayamadım da . yani bu şeyi kapatmam mı gerekiyor ? ve evet ise nereden kapatırız
  82. E

hocam ben de pek görmedim peki tavsiye verebilir misiniz ? oyunlar gerçekten kötü oluyor böyle
  83. E

çok açıkça sordum arkadaşlar öneri gibi şeyler verirmisiniz ? şimdiden teşekkürler :)
  84. E

Ghosts oynarken çok drop yaşıyorum

ilk olaral korsan değil orjinal oyun oynuyorum . bilgisayarım tüm sistem gereksinimlerine yetiyor , sadece ram dışında . Oyun için istenen Ram 6 gb ancak ben de 4 gb ram var . win 8.1 kullanıyorum , geçen sene win 7 kullanırken aynı bilgisayarda oynamıştım en ufak bir sorun dahi görmedim . Ancak...
  85. E

Konsolumun hassasiyeti çok yavaş

Konsolumun hassasiyeti çok yavaş yani şöyle yavaş , birden arkama dönerken çok yavaş oluyor 1 ila 3 saniye arası birşey . konsolum marka değil 50 TL lik şeylerden ve x360ce kullanıyorum . x360ce den nasıl ayarlayabilirim bunu ? 1593783448 ayrıca kobsolu döndürürken hassasiyet otomatik...
  86. E

Msconfig > Sistem Yapılandırması > Önyükleme > Gelişmiş Seçenekler işlemci sayım 4 idi düşüre düşüre 1' e kadar indirdim şu an sadece 1 var

Msconfig > Sistem Yapılandırması > Önyükleme > Gelişmiş Seçenekler işlemci sayım 4 idi düşüre düşüre 1' e kadar indirdim şu an sadece 1 var arkadaşlar tekrar 4 ' ü görebilmek için ne yapabilirim ? İntel core i 3 işlemcim var
  87. E

Win 8.1 hangi hesapta oturum açtığımı nasıl öğrenirim

hocam admin olarak ayarladığımda kaydedemiyorum zaten adminim galiba ama sileceğim programı silemiyorum admin izni sağlamalısınız diyor adminlik için yeniden başlatmamı gerekiyor ?
  88. E

peki onu anladım hocam adminliği nasıl vereceğim hazır burdayken söyliyim dedim :)
  89. E

Win 8.1 hangi hesapta oturum açtığımı nasıl öğrenirim o hesabı admin olarak değiştireceğim ama bilmiyorum hangisini yapacağımı lütfen yardım edin
  90. E

İnstagramımın çalındığını düşünüyorum

Benimde gözümün önünde yapmışlardı
  91. E

Hocam böyle geldi ne diyebilirim
  92. E

Peki yapacağım hocam
  93. E

Bütün cihazların oturumunu kapat derken ne demek oluyor hocam ?
  94. E

Hocam çok teşekkür ederim tavsiyeniz için şimdi denedim oldumu olmadimi bilmiyom ama denedim 1593355367 Şifre değişikliği yaptım uygulamalarında kaldırdım ayrıca daha önce çok yakın bir arkadaşıma engel attı
  95. E

arkadaşlar bundan belki 1 belki 2 ay önce telefonuma Instagram ile ilgili bir uygulama indirdim . Işte analiz uygulamaları gibi birşey idi . Bunlara güvenerek hesabımı verdim ve ondan 1 hafta sonra hesabımda rasgele hesapları takip etmeye başladı . Her girişimde en az bir kişiyi takip ediyordu ...
  96. E

windows defender seçtiğim dosyaların silinmesini nasıl engellerim ?

1. hocam arkadaşımın bilgisayarından aldım harddiske attım oradan da bilgisayara attım 2. normal .dll dosyası tam ismide "rld.dll" 1592909481 hocam windows 8.1 için geçerlimi
  97. E

virüs yok hocam eminim oyunun kendi dosyası zaten sadece silinmemesini istiyorum 3. kez söyleyişim
  98. E

peki hocam özür dilerim oyunu boşversek olmaz mı sadece defender için sormuştum ben . Crysis'i sadece detay için söyledim
  99. E

ayrıca windows 8.1 kullanıyorum lütfen windows 10 için söylemeyin lütfen 1592908194 değil hocam
  100. E

arkdaşlar bugün crysis 3 indirdim harddiske bilgisayara atarken defenderi açık unuttum ve bir dosya sildi dosya ismide "rld.dll" idi. bunu internetten falan bir yerden buldum indirdim ama defenderi açarsam silinmesinden korkuyorum bir dahada uğraşmak istemiyorum :) .ayrıca windows 8.1...
  101. E

Yazıcım yok ama var diye gözüküyor ?

Yazıcım yok ama var diye gözüküyor ? bilen var mı ?
  102. E

ses dosyası ve video nasıl birleştirilir ?

ya crackli kullanmak istemiyorum aslında bandicam c****li kullanıyorum ve neredeyse her 1 haftada silip tekrar kurmam gerekiyor bundada aynı sorun varmı ? ayrıca camtasia ve adobe premier'i gezginlerden indirmeyi denedim ancak sistem yetersiz diyor pc 4 gb ram ve gerçektende yetersiz ama bir...
  103. E

ses dosyası ve video nasıl birleştirilir ?

audacity ile kaydettiğim ses dosyasını video ile nasıl birleştiririm (bandicut kullanıyorum)
  104. E

format sonrası ekran çözünürlüğü çok kötüleşti

hocam 1.si laptopda ne nvidia ne amd var intel yazıyordu çocuğun bilgisayar zaten çok eski . 2. aygıt yönetici şeyinide denedik ama orada microsoft temel bişey bişey bağdaştırıcılarımıdır nedir o yazıyordu . bende 3 yada 4 hadi bilemedin 5 ya da 6 ve ya daha fazla aydır win 8.1 kullanıyorum ama...
  105. E

Rush Rk102 klavyenin uygulaması ve bileklik desteği var mıdır ?

Rush Rk102 klavyenin uygulaması ve bileklik desteği var mıdır ?
  106. E

Rush Rk 102 mi Exper X9500 mü ?

rush alacağım evet ama exper'i gördüğümde sol taraftaki macro tuşuydu sanırım ismi onlardan olduğunu gördüm rushta bunlar yok sırf o tuşlar için buna değer mi ?
  107. E

farenin yanındaki bu şeyin adı nedir ?

farenin yanındaki bu şeyin adı nedir ? çizimler için kusura bakmayın :D
  108. E

hocam benim değil arkadaşın ve ben bilmiyorum yani ondada bulmayı denedik ama bulamadık çıkması gereken yerde microsoft tanılama falan filan onun gibi bir şeydi işte 1592001368 hocam kusuruma bakmayın ama onu yapmayı unutmuşum lütfen kusuruma bakmayın aslında biliyorum o şeyi ama aklıma gelmedi...
  109. E

hocam cahilliğimin kusuruna bakmayın ama sürücü hangisi olacak hem yazarak hem de ekran alıntısı ile atarsanız çok sevinirim
  110. E

arkadaşımın bilgisayarına az önce win 7'den win 8.1 pro'ya geçirdik . kurulum falan herşey güzel ve hızlı bir şekilde oldu ancak ekran çözünürlüğü çok kötü oldu . sağ tık > ekran çözünürlüğü dediğimde ekran çözünürlüğü kısmını ayarlıyamıyarum ve çok kötü böyle kullanamadğını söylüyor . youtube ...
  111. E

yattığımız odada dini kitap olursa ve orada yatarsak bir sorun olur mu ?

yattığımız odada dini kitap olursa ve orada yatarsak bir sorun olur mu ? bu arada dini kitap Kuran değil.
  112. E

Mouse tekerleğim çalışmıyor

arkadaşlar son bir kaç gündür mouse tekerleğim çalışmıyor çalışmıyor dediğim arızalı siteye girince ilk bir kaç saniye boyunca az çok çalışıyor ve yine aynısı oluyor ayrıca arızalandığı gün bir anda oldu . laptop kullanıyorum laptopun şu touchpad midir nedir oradan da yapıyorum yine olmuyor...
  113. E

Konumuz : AŞK ...

malesef çok :(
  114. E

çizim uygulaması tavsiyesi

iyi bir çizim programı istiyorum ancak hiç bir fikrim yok yardım ederseniz sevinirim :)
  115. E

SCP FOUNDATION ( SCP VAKFI ) Sohbeti arkadaşlar şu aralar bu konuya çok taktım :)

SCP FOUNDATION ( SCP VAKFI ) Sohbeti arkadaşlar şu aralar bu konuya çok taktım gelin konuşalım dertleşelim sorun yok başka konularda da konuşabiliriz ama özellikle bu konu olsun forum da böyle bir şey var mı bilmiyorum ama yoksa da lütfen silinsin beklerim herkesi :)
  116. E

MKV ve webm dosyalarını hangi program açar DivX programını denedim olmadı :( Garanti olan bir program arıyorum

arkadaşlar garanti mi boş yere kurulum yapmak istemiyorum sadece
  117. E

MKV ve webm dosyalarını hangi program açar DivX programını denedim olmadı :( Garanti olan bir program arıyorum

MKV ve webm dosyalarını hangi program açar DivX programını denedim olmadı :( Garanti olan bir program arıyorum Yardım lütfen :(
  118. E

Görev Yöneticisi Başlangıç Bölümünde bu 2 program ne işe yarıyor ?

hocam tekrar söylüyorum bilgisayar patates :( , yeniden başlatırken neredeyse 1 dakikayı buluyor :(
  119. E

masaüstümdeki kısayolları nasıl kaldırırım ?

hocam silince arama işini tamamen siliyor sanırım hata veriyorda
  120. E

masaüstümdeki kısayolları nasıl kaldırırım ?

masaüstümdeki kısayolları nasıl kaldırırım ? kazara bunları ekledim ve masaüstümde görmek istemiyorum silsem arama yanlış çalışacak.
  121. E

ekran kayıt ve video düzenleme program önerisi

experience olmaz mı acaba ?
  122. E

Hocam OBS denedim ancak Hocam 1. OBS denedim ancak çok karmaşık yani bana öyle geliyor çünkü bilmiyorum :( 2. edit programlarında türkçe dil desteği var mı ?
  123. E

ekran kayıt ve video düzenleme program önerisi verir misiniz arkadaşlar ekran kayıt için bir kaç gün önce bandicam sildim şu anda nvidia experience kurulumu yapmak için hazırlanıyorum kurulumu yapıyım mı yoksa öneriniz var mı ? :) Ayrıca video edit programınıda unutmayalım lütfen :) yardımınız...
  124. E

teşekkür ederim ancak internetten baktığımda MSASCuiL programı windows defender için bir şeymiş yani defender ile bir bağı varmış sanırım 1590950971 bilgisayar zaten patates :( yeniden başlattığımda önceden 15 saniyede açılırdı şimdi neredeyse 1 dakika sürüyor ben de bu yüzden kapatmak...
  125. E

peki kapatmamda bir sakınca var mı ? bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim :)
  126. E

1 Hafta elveda forum , elveda sdn :(

Allah şifa versin en yakın zamanda kendine gelip düzelir İnşallah :(
  127. E

Görev yöneticisinde bu 2 program ne işe yarıyor bilmediğim için kapatmak istemedim . yardımcı olursanız sevinirim . :)
  128. E

Sağ tıkta Nvidia denetim masası gözükmüyor

64 bit 1590932757 bu arada yardımın için teşekkür ediyorum :)
  129. E

GeForce GT 620M
  130. E

1. nasıl yapacağım anlamadım ? 2. sürücü güncellemek zorundamıyım o topa hiç girmek istemiyorumda :)
  131. E

Masaüstümde boş bir yere sağ tık yapınca açılan pencerede Nvidia Denetim Masası bulunmuyor , önceden windows 7 kullanıyordum aynı şeyleri windows 7'de de yaşadım , şu an windows 8.1 kullanıyorum, ilk geçtiğimde böyle bir şey yoktu. Hem Nvidia hem de İntel Grafik kartı gözüküyordu ama şu anda yok...
  132. E

aynen baktım internette bulamadım zaten oyun hakkında pek bir bilgide yok bu durumda sistem gereksinimlerini bulmakta zordur ondan yazdım, web de arama yapıyorum sistem gereksinimlerinin olması gereken yerde kimisinde hiç birşey yazmıyor kimisinde bilinmediği söyleniyor :( . Neyse yardımlarınız...
  133. E

unutmazsam yazarım :) ama muhtemelen unuturum çok unutkanımdır :)
  134. E

DEDİKLERİNİN AYNISI 1590921892 ayrıca oynadınız mı bana tavsiye verir misiniz ? :D
  135. E

SCP : Containment Breach oyununun sistem gereksinimlerini bir türlü bulamıyorum Allah için bilen varsa verir misiniz patates bilgisayarım var :( bir şey olmasından korkuyorum :( internette de bulunmuyor lütfen biliyorsanız söyleyin . (ayrıca oyun için türkçe yama varsa verir misiniz ? :))
  136. E

OptiForge Nasıl Kurulur ?

Optifine + Forge yani OptiForge nasıl kurulacak bilen varmı ikisi aynı anda nasıl oynayacağım yani 1.15.2 kullanıyorum ve launcherim TLauncher yardım lütfen
  137. E

Minecraft sorunu

acil diyince daha hızlı yorum geliyormuş diye duydum ama özür dilerim :)
  138. E

Minecraft sorunu

mojangda var ama tam bilmiyorum omu diye
  139. E

Minecraft sorunu

Minecraft için TLauncher kullanıyorum sürümler bölümünde Forge Mod Optifine Mod Ya da OptiForge (ikisi bir arada) modları var indirdiğimde ise hata alıyorum. Hata bu . Sizce ne yapmalıyım ? Java Programını mı tekrar kurmalıyım ya da TLauncher'i mi yoksa başka bir şey mi ? Lütfen yardım edin :(
  140. E

İngilizcem mükemmel ötesi ancak cümle kurmakta zorlanıyorum

aslında mükemmeli niye yazdığımı ben de bilmiyorum :D
  141. E

aslına bakarsan mantıklı zaten kelimelerin %90'dan fazlasını oyunlardan öğrendim dediğin gibi :D 1590666753 o da güzelmiş aklıma geldikçe yapıyordum önceden şimdi kendimi oyuna kaptırıyorum :( . 1590667087 zaten var okulda da seçmeli dersimd onu kullanıyorlar 1590667193 ne anlamda ?
  142. E

bak hayal meyal hatırlıyorum unutkanımdır yani hemen inanma okulda son denemem karantinadan önce 1 yada 3 ay önce olmuştu ve yanlış hatırlamıyorsam 10 soruda 3 ya da 2 falan yani çok az yanlış ama okulumda çok zor sorular sormuyorlar
  143. E

iyi bir iş sahibi olmak istemiyorum demen yeterdi ayrıca ben de ingilizce öğrenmeye pek meraklı değilim geleceğim için yapıyorum bunu 1590590284 doğru :(
  144. E

minecraft için klavye veya mouse tavsiyesi ? ( bütçe : en fazla 120 TL)

sanırım ben yanlış olanı buldum yine de teşekkürler :o
  145. E

teşekkür ederim :)
  146. E

şimdi aklıma geldi mouseye tıklayınca fazla zorlanıyormuyuz yani parmak yoruyormu acaba ?
  147. E

ne işe yarayacak anlamadım ama teşekkür ederim 1590584986 şükür yaa klavye ve mousem kablolu ve kablolar hep birbirine giriyor . >:(
  148. E

peki teşekkürler son olarak klavye ya da mouse kablosuz mu ? ya da her ikisi ?
  149. E

logitech G103 biliyorum en sol tarafta G1 G2 tuşları var o tuşlardan bulunuyor mu 1590584707 kısayol tuşu gibi düşünebilirsin mesela bir oyunda hem koşup hem zıplayacaksın ikisini aynı anda yapmanı sağlıyor lol oynadıysan daha iyi bilirsin belki tek tuşla birden fazla tuşa basmanı sağlıyor çok...
  150. E

logitech G103 biliyorum en sol tarafta G1 G2 tuşları var o tuşlardan bulunuyor mu ?
  151. E

bilemiyorum seçemiyorum işte bir özelliğini beğenmiyorum falan sizin kullandığınız birşey yokmu ?
  152. E

sadece mouse ya da klavye alacağım şimdilik ikisinden biri ile idare ederim başlığa göre bir şey arıyorum
  153. E

teşekkür ederim bir bakacağım
  154. E

6. sınıfa gidiyorum yaşım 12 ingilizce seviyorum ve ingilizcem çok iyi ama şu anlamda çok iyi, çok fazla kelime biliyorum ancak cümle içinde nasıl kullanılacağını bilmiyorum . yani anlayacağınız cümle kuramıyorum. ayrıca karşıdaki kişinin söylediklerini anlamakta hiç zorluk çekmiyorum. lütfen...
  155. E

Uyanırken parola sormamasını istiyorum ne yapacağım ?

deneyeceğim umarım olur
  156. E

gerçekten doğrumu yanlış hatırlamıyorsam ikisi hayırken yine parola istiyordu
  157. E

Windows 8.1 kullanıyorum yandaki görselde hangi soruya ne demem gerekiyor ACİLLLLLLLLL!
  158. E

Minecraft Server Açıyorum 11-13 yaş aralığı gelsin Discord'dan konuşacağız .

bide nasıl açtın beleşe video varsa link atabilirmisin ?
  159. E

windows defender yeterli midir?

bilemiyorum yeterli olabilir ama başka bir antivirüs programı kurmanın bence bir zararı olmaz :)
  160. E

1.15.2 1590413083 ayrıca zorunlu değil ama olsa yinede olsa iyi olur 1590414351 arkadaşlar gelecek olan varmı artık sunucu açık
  161. E

Aternos'tan server açacağım 11-13 yaş aralığı çocuklar gelsin yaşım 12 beraber Hayatta Kalma oynayalım creative yok herşeyi aşağıya yazıyorum . Discorddan konuşarak oynarız . Server Adresi : honeybadger8574.aternos.me Yazılım : Vanilla Discord ...
  162. E

Aternos Seed ACİLL

Aternos Dünya açarken seed nasıl girebilirim ACİLLL
  163. E

AVI uzantılı Video Kaydını WAF uzantılı bir dosyaya nasıl çevirebilirim ?

anahtar kelime olarak ne kullanabilirim acaba
  164. E

165. E

Kılıç ile Savunma Nasıl Yapılır ?

youtubeda birçok videoda gördüm acaba modmu kullanıyorlar
  166. E

Kılıç ile Savunma Nasıl Yapılır ?

Merhaba Minecraft 1.15.2 sürümünde kılıç ile Savunma nasıl yapılır yani gelen saldırı nasıl engellenir ?
  167. E

Bandicam Ses Ayarı

Bandicam'da video çekerken sadece bilgisayarımın sesinin gelmesini istiyorum yardım edebilir misiniz ?
  168. E

ses dosyaları nerede bulunur minecraft

işte orayı bende biliyom ordan sonrası
  169. E

ses dosyaları nerede bulunur minecraft

Ses dosyalarını nerede bulabilirim ACİL
  170. E

Minecraft Aynı Anda 1'den Fazla Mod Kullanma

Minecraft'ta aynı anda 1'den fazla modu nasıl kullanabilirim ? Ayrıca dünyalar gitmesin lütfen:) (Oyunda henüz yeniyim)
  171. E

Aynı Anda 1'den Fazla Mod Kullanma ?

Minecraft'ta aynı anda 1'den fazla modu nasıl kullanabilirim ? Ayrıca dünyalar gitmesin lütfen:) (Oyunda henüz yeniyim)
  172. E

Crysis İsim ?

Arkadaşlar son birkaç günde kafamı karıştıran bir soru var. Crysis oyun serisine oyunla hiç bir alakası olmadığı halde neden böyle bir isim verildi ?
  173. E

Saçımı nasıl uzatırım?

Teşekkürler cevabımı alamadım ama olsun???
  174. E

Saçımı nasıl uzatırım?

Yaa bi kür varmış sarımsak varmış falan yani şu şampuan falan değil bir karışımmıs
  175. E

Saçımı nasıl uzatırım?

Arkadaşlar ev de saçımı daha hızlı uzatacak bir kür, karışım yada başka birşey var mı acaba ? yardımcı olursanız sevinirim ???
  176. E

Oyun konsolumda korner taktiklerini nasıl açabilirim ?

Arkadaşlar merhaba, PES 16 oynarken kornerde taktikleri açmak istiyorum konsolumda adını bilmediğim bir düğmeden yapılıyormuş ama ben yapamıyorum o tuşlara basınca oyun dizilişini değiştiriyor yardım edebilecek varmı lütfen 1586967793 arkadaşla tuş bu hızlı cevap yazabilirmisiniz 1586967981...
  177. E

PES 16 ayar

Arkadaşlar merhaba ben PES 16 konsoldan ve bilgisayardan oynuyorum oyundaki herşey harfle gösteriliyor yani onaylama butonu gibi. bende bunları rakama dönüştürmek istiyorum yardım edebilecek varmı lütfen
  178. E

PES 16 Açılmıyor

crack nasıl atacağım yani hangisini atmam gerek 1585054802 Arkadaşlar bi kaç dosya eksik olabilirmi bi klasör görüntüsünü atabilirmisiniz 1585054843 Bu arada settings dosyası açılıyor falan sadece pes 16 açılmıyor
  179. E

PES 16 Açılmıyor

bi arkadaşımdan aldım onda çalışıyordu bana verdi açılmadı 1585053570 evet karşılıyor
  180. E

PES 16 Açılmıyor

Arkadaşlar Merhaba, Kendi bilgisayarım biraz çöp:(ben de PES 16 indirdim. oyunu masaüstüme attım herşeyi yaptım falan sonra oyunu açtım mouse simgemin üstün şu kum saati çıktı gitti. sonrada oyun açılmadı :mad::mad::mad::mad: yani yardım istiyorum . tşk