Arama sonuçlarınız

1. A

Haber Selçuk Bayraktar Türkiye'nin Elon Musk'ı Mı?

Elon musk amerikanın Selçuk bayraktarı mıdır
  2. A

Sahibinden.com alışveriş

Get sistemini kullanmıyorum dedi
  3. A

Sahibinden.com alışveriş

Merhaba sahibinden sitesinden bir satıcıdan ürün almaya karar verdim. Farklı şehirde olduğu için kargoyla alacağım. Kargoda kapıda ödeme imkanı varmıdır. IBANA yollamak pek güvenli gelmiyor.
  4. A

100 lira bandında kulaküstü kablosuz kulaklık önerisi

merhaba Snopy SN-BT96 Pretty kulaklığını almayı düşünüyorum kulaklık hakkında düşüncelerinizi alabilir miyim yada 100 lira bandında kulaküstü kablosuz kulaklık önerilerinizi alabilir miyim
  5. A

Telefon Önerisi

Merhaba 1500 1700 bandında telefon önerir misiniz
  6. A

CANON BATARYA

Merhaba kameram için batarya almayı düşünüyorum.Çakma bataryanın kamerama zararı olurmu
  7. A

Kamera jak girişi

Merhaba kameraların jak girişleri kaç mm bilen varmı
  8. A

Paybucks

hayır ıban istiyor bide 200 tl olmadan çekilmiyor o yüzden çekimser kaldım
  9. A

ÇEKİM İZNİ

Yasaktan sonra belediyeyle görüşeyim ozaman teşekkürler
  10. A

Paybucks

bende yeni başladım boşuna yapmayım diye sordum teşekkürler
  11. A

ÇEKİM İZNİ

Merhaba temizlik işçileriyle bir belgesel çalışmam var bunu çekebilmek için izin almam gerekiyormu gerekiyorsa nereden izin almam lazım
  12. A

Paybucks

Merhaba paybucks adında para kazandıran bir uygulama keşfettim bilen varmı dolandırıcı olma ihtimali varmı
  13. A

Video montaj konusunda yardımcı olabilcek

Merhaba bir belgesel projem var ama montaj konusunda yardımcı olcak birini bulamadım kendi bilgisayırımda el vermiyor
  14. A

Xiaomi bootloader sorunu

konuyu nasıl silebilirim
  15. A

Xiaomi bootloader sorunu

Merhaba xiaomi cihaz almak istiyorum ama bootleder kiilidi açıldıktan sonra kayıt edilmiştir yazıyor sorun yaşar mıyım
  16. A

Aldığım telefon replika mı?

Satıcı ürünü gittigidiyordan kaldırmış 1589149133 telefonun imei numarasında sıkıntı yok
  17. A

Aldığım telefon replika mı?

Merhaba n11 sitesinden lenovo k6 note telefon satın aldım. Telefon geldiğinde kutusu orjinal değildi ,kulaklık ve şarj aletide orjinal değildi. Satıcıyı aradığımda ürünün outlet olduğunu söyledi ve replika olduğunu reddetti
  18. A

Saramonic vmic mini

Merhaba saramonic vmic mini mikrafonunu almayı düşünüyorum ürün hakkında bir bilginiz varsa yada başka mikrafon öneriniz varsa yazabilir misiniz
  19. A

BELGESEL

Üzerine belgesel çekilecek meslekler ve konular .