Arama sonuçlarınız

1. Kapalı hesap

Haber Çalıntı Shiftdelete Forum

Biraz önce Google üzerinde kullanıcı ismim ile arama yaptım ve sonuçlardan bir tanesi gözüme çarptı benim açtığım bir konuyu başka bir forum olduğu gibi eklemiş. https://webmaster-forumu.com/threads/forum-hakkinda-bazi-sorular.125330/...
  2. Kapalı hesap

Öneri 400Tl 1Tb Hdd Önerisi.

en fazla 400TL verebilirim aradığım özellikler. 1TB olması. uzun ömürlü olması. oyunlarda çok hızlı olmasada stabil bir hız sergilemesi.
  3. Kapalı hesap

Youtube Yorumlarındaki Şiyasal Mafyalar

Yorumlarda bir kişi küfürlü bir yorum yapıyor ve başka birisi unu mahkemeye vermekle tehdit ediyor buraya kadar sorun yok fakat son resimde torpili olduğundan bahsediyor ve bununla tehdit ediyor ülke ne hallere kaldı.
  4. Kapalı hesap

Öneri Forum Için Bazı Öneriler

Bir linke başarken bu ekran gelmekte parça önerileri gibi kunularda çok gereksiz oluyor kullanıcı linke tıkladıysa zaten gitmek istiyor demektir. Daha önce daha önce TP forum kullanmıştım ve burada dolaşmaya başlayınca ciddi bir hantallık hissettim bu kategoriler menü kısmına eklenebilir ve TP...
  5. Kapalı hesap

Forum Hakkında Bazı Sorular.

Merhaba şuana kadar bu forumda neredeyse hiç ciddi bir şekilde gezinmedim yani yeni bir üyeyim desem yalan olmaz. Forum ile ilgili bazı sorularım var bildiklerinizi söylerseniz sevinirim. 1.forumda yazım hataları ile ilgili önlemler var mı örneğin (.) (?) Gibi işaretleri kullanmak zorunlu mu...
  6. Kapalı hesap

Nvidia Denetim Masası Açmak Garantiyi Bozar Mı

ilk açtığımda gelen uyarıyı okumadım ve herhangibi bir değişiklik yapmadım
  7. Kapalı hesap

Dolandırılıyor Muyum?

Merhaba öncelikle olayı en baştan anlatayım N11 üzerinden bir kulaklık sipariş ettim fakat şiparis ettiğim dönem şehre gitme imkanım olmadığını bilmiyordum genelde her 2 haftada bir giderdik fakat ailem bir süredir şehre uğramıyor bende tanıdığım bir kişiye kulaklığı Aras Kargo'dan almasını...
  8. Kapalı hesap

Windows bir dosyayı açmaya çalıştığımda ismini değiştirmeye çalışıyor

Merhaba dün Rush rm48 mause aldım ilk başta hiçbir sorun yoktu fakat driver kurduktan sonra bir dosyayı açmaya çalıstığımda dosyanın ismini değiştirmeye çalışıyor driver sildim ve defalarca mause'u çıkartıp taktım oyunlarda hiçbir sorun yok winrar ve dosya yöneticisinde bu sorun oluyor güvenli...
  9. Kapalı hesap

sistemim valorant açarmı

merhaba kuzenimin zoruyla valorant indireceğim superbox 100gb paketi kullanıyorum yani internetim çok az bilgisayarım 60fps 1080p valorant oynatabilir mi işlemci: phenom x4 945 ekran kartı: RX 550 2gb ram: 4+4 ddr3 1600mhz
  10. Kapalı hesap

Rush rm48 mause ve Rush rk 102 klavye alınır mı

Merhaba Rush rm48 ve rk 102 modellerini almayı düşünüyorum görüntü olarak gayet iyi fakat Rush çok bilindik bir marka değil bu modeller alınır mı bilindik bir sorunu varmıdır. Rush RK102 Usb Kablolu Mekanik Hisli Işıklı Oyuncu Q Klavye Fiyatları ve Özellikleri...
  11. Kapalı hesap

anakartım fx desteklermi

merhaba elimde ga-ma77-ud3 rev 2.1 model anakart ve phenom x4 945 işlemci var ben fx serisi bir işlemci takmak istiyorum bazı am3 anakartlarda am3+ işlemci desteği olduğunu duydum benim anakartımda fx işlemci desteği varmıdır
  12. Kapalı hesap

GTA 5 FPS sorunu

Merhaba sistemim phenom x4 945 8gb ram RX 550 2gb ekran kartı 5 6 ay önce ekran kartım bozulduydu Radeon 7850 HD bende RX 550 aldım 600 watt güç kaynağım var eskiden 60 FPS altına düşmüyordum çok nadiren drop giriyordu ama artık 30 FPS üzerine çıkmıyor ve inanılmaz derecede drop giriyor ayarları...
  13. Kapalı hesap

Aldığım ürünün faturası gelmedi

Merhaba n11 üzerinden ekran kartı aldım kargo kutusunda fatura yoktu kartı test ettikten sonra ödemeyi onayladım ve e posta kutumu kontrol ettim fakat uradada fatura yoktu satıcıya fatura gelmediğini söyledim ve göndermelerini istedim fakat cevap vermiyorlar kutuda garanti kağıdı yok faturada...
  14. Kapalı hesap

realtek hoparlör ses gelmiyor

merhaba bilgisayarıma format attım ve realtek kurdum aygıtlarda realtek var fakat arkaplan uyuglamaları arasında realtek yok hoparlörden ses geliyormus gibi gözüküyor fakat ses gelmiyor dosyalardan realtek'i açmaya çalıstığımda açılmıyor önceden hiç bir sorun yaşamıyordum üç dört farklı versiyon...
  15. Kapalı hesap

Superbox ilk ay 500 GB doğrumu

Merhaba bazı yerlerde superbox ilk ay 500 GB verdiğiniği duydum bu doğrumudur
  16. Kapalı hesap

ekran kartı yakan virüs

Merhaba 4 5 ay önce Minecraft optifine için bir shader indirme sitesine girdiydim bir shader seçtim ve DOWNLOAD yazısına baştım tam u anda ekran komple yeşil ve beyaz çizgilerle doldu yaptığım testler sonucunda ekran kartının bozulduğunu fark ettim kartı fırınladıktan sonra düzeldi benim sorum...
  17. Kapalı hesap

Ekran kartı ortalama ömrü

Merhaba daha önce Radeon 7800 HD kullandım yaklaşık 3 4 sene dayandı şimdi RX 550 alıyorum ama içimde bir şüphe var çoğu kişi AMD kartların daha çok bozulduğunu söylüyor reballing ve ekran kartı fırınlama videolarında daha çok AMD kartları görüyoruz AMD ekran kartlarının Nvidia kartlara göre...
  18. Kapalı hesap

Steam oyun boyutları

Merhaba yakında evime superbox 100 GB alacağım ve GTA 5 yüklemek istiyorum Steam kütüphanemde GTA 5 var ama boyutu çok yüksek daha az boyuta indirmemin bir yolu varmıdır repack olarak indirip Steam üzerinden dosyaları taratsam oyuna girebilirmiyim korsan oynamayı kesinlikle istemiyorum bir yolu...
  19. Kapalı hesap

Ekran kartı uyumlumudur

Merhaba bilgisayarımın ekran kartı bozuldu bende yeni bir ekran kartı almayı düşünüyorum sistemim Phenom ii x4 945 işlemci ga-ma770t-ud3p anakart 4+4 DDR3 ram 600watt güç kaynağı RX 550 ekran kartı uyumlu olurmu ve 600 700 TL civarlarında önerebileceğiniz bir ekran kartı varmı
  20. Kapalı hesap

disk boot failure insert system disk and press enter Hatası

Merhaba flaş üzerinden Windows yüklemeye çalıştığımda disk boot failure insert system disk and press enter hatası alıyorum aynı flaş ile linux kurmaya çalıştığında bir sorun olmuyor fakat Windows sürümlerinde hata alıyorum windows 10,8,7,xp,Vista hepsinde aynı hatayı alıyorum anakartım gigabyte...
  21. Kapalı hesap

fiber internet altyapı gerekli mi

merhaba oturduğum yerde internet kablosu yok eğer fiber alırsam kablo bağlantısı olmadan internete bağlanabilirmiyim eve altyapı kurulumu kaç gün sürer ve en iyi hız sağlayan operatör hangisi
  22. Kapalı hesap

fiber internet için altyapı gerekli mi

merhaba oturduğum yerde internet kablosu yok eğer fiber alırsam kablo bağlantısı olmadan internete bağlanabilirmiyim eve altyapı kurulumu kaç gün sürer ve en iyi hız sağlayan operatör hangisi
  23. Kapalı hesap

Anakart tavsiyesi

Merhaba bilgisayarımın ana kartı bozuldu ve yeni bir anakart almam lazım en yüksek 250 260 TL verebilirim AMD Radeon 7800 hd, AMD phenom X4 965, ddr3 8 GB ram ile uyumlu olmalı ve gigabtye olmasa iyi olur ve overclock yapmayacağım
  24. Kapalı hesap

Bios virüsü

Merhaba yaklaşık 1 ay önce Chrome da dolaşıyordum virüslü bir siteye girdim PC kendiliğinden kapandı açtığımda fontların yeşil olduğunu bios ayarlarında grafik hataları olduğunu gördüm örneğin mor kareler hatalı kelimeler... İki tane 4 GB ram takılı olmasına rağmen ramlerden biri 3 GB...