Arama sonuçlarınız

1. Y

Macbook Çıkış ve Fiyat

Sene ortasında çıkarıyor 2020 model mayısta çıktı fiyat kura göre artarak belirlenir zam gelir birde
  2. Y

Macbook pro 13 inç 2020 model

Hiç bilgisi olan yok mu koskoca forumda?
  3. Y

Macbook pro 13 inç 2020 model

Apple Türkiye online siteden macbook pro 13 inç 2020 modelini sipariş eden var mı? Eğitim kampanyasıyla özellikle? Yanında airpods veriyor? Dün kendisini sipariş ettim. Airpodsum gönderime hazırlanıyor diyor ve teslim tarihi 30 ekim gözüküyor. Fakat gelgelelim asıl ürünüm Macbook pro 19-26...
  4. Y

iPhone 6'yı satıp, Redmi note 8'e geçmek mantıklı mı ?

Biraz para biriktirip iphone 8 ve üstü model almanızı tavsiye ederim. Android sizi memnun etmeyecek.
  5. Y

İphone’da apple logosu olmasa alir miydiniz?

Logo değil mühim olan para.. Para olsa kesinlikle alırım.
  6. Y

iPhone 6'yı satıp, Redmi note 8'e geçmek mantıklı mı ?

Merhaba bende ilk iphone 5s çıktığından beri kullananlardanım ve çoğu teknoloji ürünüm bu markaya ait.Bilgisayarım olsun,tabletim olsun,saatim olsun vss vs.. APPLE hastalık değil tercihdir. Lütfen kendinizi bu şekilde kısıtlamayın Yaklaşık 6-7 senedir iphone 5s kullanıcısıydım. Fakat sizin...
  7. Y

Google Cam Portre Modu Sadece İnsanlar Üzerinde mi Çalışıyor?

Samsung A70 kullanıyorum. Telefona xda google camera portalı üzerinden son sürüm 7.3 yükledim. Bütün modlar çalışıyor fakat benim anlayamadığım bir şey var. Portre modu arka kamerada sadece insan olunca blurluyor. Nesne veya hayvanlar üzerinde denediğimde blurlama olmuyor. Eski sürümleri veya...