Arama sonuçlarınız

1. Purposetour

Rehber Apple ürünleri gerçekten kaliteli

Elimde bir MacBook Pro i7 2017 ve bir de Lenovo ThinkPad E15 i7 2021 bulunuyor. 2017 model olmasına rağmen, MacBook'un farkını ilk başta malzeme kalitesi, incelik, zariflik ve ekran kalitesiyle belli ediyor. Öte yandan, ThinkPad basit plastikten yapılmış ve ekranında renkler biraz soluk...
  2. Purposetour

Yardım Hiç bir bilgisayar tamircisine güvenemiyorum

Elimde garantisi bitmiş lenovo thinkpad e15 gen 2 pc var 2 haftadır açılmıyor sorun anakartta büyük ihtimalle. Pcnin de özellikleri 32 gb ram 1 tb ssd i7 mx450 ek. Orjinal servisede kargolamak istemiyorum. Yolda başına Bir şey gelir diye. Ne yapacağım. Bizşm Osmaniye’de en iyi pc tamircisi...
  3. Purposetour

Soru Güç girişinden kaynaklanan sorunda anakart yanar mı?

sorum şu benim laptop typ-c girişli bi laptop yeğen sarja takılıyken yatay bi şekilde güç girişini zorlamış sarj girişi arıza vermiş. ve laptop kapanmış1-2 gün power ılığı yandı başka hiç bi tepki vermedi. Sonra o ışıkta söndü. Daha sonra Bizim şehirde en iyi bilgisayar tamircisine götürdüm...
  4. Purposetour

Yardım Power ışığı yanıyor ekran fan çalışmıyorsa (Laptop)

Şu şekilde yeğenimin güç kablosu hızlı bir şekilde çektiği için bu sorun meydana geldi çözümü ne olabilir?
  5. Purposetour

Yardım Sadece Power ışığı yanıyor başka tepki vermiyor

Beyler acil yardım!! Laptop’un güç girişini yeğenim hızlı bir şekilde çekti. Laptop sonra birden kapandı. power ışığı yanıyor fan çalışmıyor. Bu şekilde ne yapmam gerekir ?
  6. Purposetour

Yardım Kanalımın büyümesi için ne yapmalıyım?

Öncelikle iyi forumlar https://youtube.com/@nasilbasariliolduFutbolcuların ve diğer alanlarda başarılı olmuş kişilerin belgesel şeklinde hikayelerini alattığım kanalıma 3 video attım.ilk başlarda çok beklentiye girmedim tabi kanal yeni olduğu için sizce devam etmeliyim ya da konsepti mi...
  7. Purposetour

Mp3 leri bir araya toplayan uygulama?

İphone’da indirdiğimiz mp3leri toplu bir şekilde gösterecek çalacak bir uygulama var mı androidde ki gibi?
  8. Purposetour

Lol’in bu kadar çok oynanmasının sebebi nedir?

Bir kaç oynama girişiminde bulundum ama aşırı sıkıcı geldi her maç 15-30 dk sürüyor ortama zaten. Sürekli aynı şeyleri yapıyorsun zevkten çok bağımlılık yapan bir oyun gibi geldi bana fazla mı Ön yargılı yaklaşıyorum sizce.
  9. Purposetour

Akıllı telefon kamerası vs Dijital fotoğraf makinesi

Telefonlar şuanlık için foto makinelerine denk sayılabilecek kalitede çekim yapıyor sizce ilerde fotoğraf makineleri tarihe karışır mı?
  10. Purposetour

Apple pil sağlığı garanti şartı?

garantisinin bitmesene az bir süre kalan iphone 7 nin pil sağlığı yüzde 84 garantiden değiştirirler mi?
  11. Purposetour

İphone 7 aşırı ısınma sorunu

2 yıldır kullandığım 7 aşırı ısınıyor elimi yakacak derecede özellikle oyun oynarken falan garanti bitmeden göndersem mi son haftalarda böyle oldu pil sağlığı 84.
  12. Purposetour

2D mario tarzı oyun için gerekenler

Merhaba böyle bir oyun tasarlamayı düşünüyorum baya levelli falan bilmem gereken diller en kolayı program vs ios android ve pc de ortak oynanacak bir oyun için ne yapabilirim nasıl bir yol izlemem gerekli?
  13. Purposetour

Gta 5 için en ucuz sistem

Gta 5 için en ucuz sistemi ne kadara toplarım pandemi döneminde zaman geçirmek için alacağım
  14. Purposetour

Beyler sorun büyük taahhüt sürem uzamış

1,5 yıllık netimi 2 ay önce taşındığım yere nakil aldırdım nakil aldırdığım yerde fiber altyapı olduğu için başka pakete geçmek durumunda kaldım ama mağazadaki görevli kaldığı yerden devam edeceğini söyledi ama 24 ay yeniden taahhüt süresi çokmış hiç haberim yok 07/2020 de bitecekken 10/2022...
  15. Purposetour

İphone 7 video çekerken cızırtı gelmesi

Yaklaşık 1 yıllık cihaz bunun için garantiye yolladım değişti şimdi aynı sorun devam ediyor çok pişmanım bu modeli aldığıma ne yapmalıyım takrar yollasam 10 gün bekleyeceğim yine Sorun şu şekilde
  16. Purposetour

İos 14 de ki medya oynatım hatası

Xbesas
  17. Purposetour

İphone 7 yi 18 watt ile şarj etmek

Daha hızlı sarj eder mi bataryaya zarar verir mi? çünkü orjinali aşırı yavaş dolduruyor
  18. Purposetour

F/P açısından hangisini tercih etmeliyim?

Selam Aklımda 2-3 model var İphone se 2020 s10plus Redmi note 9 pro A 71
  19. Purposetour

İphone 6 nin desteği neden son buldu?

Elimde iphone 6 var ve toplam 4 güncelleme aldı 5s ve 6s 5. Güncellemelerini aldı nedendir?
  20. Purposetour

İcolud verilerime erişemiyorum

İ7 ios 13 e güncelledikten sonra icloud verilerimi fotoğraflar uygulamasında göremiyorum Ve indiremiyorum ancak tarayıcan erişebiliyorum ne yapmam gerekli
  21. Purposetour

6 aylık iPhone 7 pil sağlığı 88

Evet sıfır almıştım her zaman mobil veri açık yüzde 10 gibi sarja takarım yüzde yüz olana kadar çok hızlı geldi bana bu düşüş garantiye yollasam mı
  22. Purposetour

İnternet iptali ve cayma bedeli

Selamlar Bir kaç sorum olacak 13. Aydır bağlı Kullanmadığımdan ve yavaş olduğundan 40 gb kotalı internetimi iptal ettirmek istiyorum Ama cayma bedeli Odemek istemiyorum ne yapmam gerektiğini aşamalarıyla yazarsanız çok sevinirim Şöyle birşey var ayrıca; Yani kesin olarak ödemez miyim
  23. Purposetour

İphone 7S çok yakında vatanda ne demek

Applenin böyle bir ürünü var da biz mi bilmiyoruz hshshshshsh
  24. Purposetour

Lisans tan mezun olmak

240 akts tamam ortalamam da 2.00süzeri ama geçemediğim ders var mezun olabilir miyim
  25. Purposetour

Düşündükten sonra ekranın köşesinde kararma?

İphone 7 betona düşürdüm kılıf var ekran koruyucu var Ama kösede mürekkep akması oldu nohut kadar çok siyah değil saydam şekilde garantiye girer mi ezik kırık yok telefonda
  26. Purposetour

İphone 7 hafıza sorunu

32 gb lik telefonum ağzina kadar doldu ne yapmam gerekir Gereksiz uygulamaları falan sildim halen hafıza uyarısı geliyor
  27. Purposetour

Yeni modeller çıkınca iphone 11 in fiyatı düşer mi?

Xr de ilk çıktığında 7500 tl idi şimdi 5900 mesela Bu da oyle olur mu?
  28. Purposetour

2. El fiyatları düşer mi ?

Getz almayı düşünüyor ablam memur işe gidip gelmek için ama piyasanın 10 -15 bin lira uzerine çikmış fiyatlar sizce beklemeli miyiz?
  29. Purposetour

İphoneu ma virus bulaştı nasıl temizlerim?

Takvim uylamasına birşey bulaşmış 10 dkda bir bildirim geliyor silemiyorum ne yapmam lazım?
  30. Purposetour

Taahhut bitimine 11 ay var cayma bedeli?

Arkadaslar 3 hafta once kadar aboneliğimi sonlandirmak istedigimi soyledim bana 1000 lira cayma bedeli cikardilar Fazla kullanmiyorum interneti kullansamds hizindan memnun degilim yasal olarak bu parayi odemeden nasil cayabilirim ilk defa taahhütlü internet baglattim 1000 lira cayma nedir sanki...
  31. Purposetour

İphone 7 aldığıma pişmanım

Tam 1 yil oldu sıfır olarak aldim ama ısinamadim oncesinde android kullaniyordum neyinden memnun degilsin derseniz pil yuzdesi 89 a dustugu icin cabuk bitiyor Ekran kasa orani Ekran cozunurlugu Yavas sarj olmasi Kulaklık girinisinin olmamasi Siz siz olun almayin alacaksinizda sifir almayin...
  32. Purposetour

Guncellemeden sonra telefon boyle kaldi

Cozumu bilen var mi yeniden başlattım duzelmedi
  33. Purposetour

İphone guvenli ise Neden Ünlülerin icloud hesaplari caliniyor

Birinin icloud hesabina girmek icin 2 adimli kimlik dogrulama var İlki sifreyi yazarsin 2. De ise icloud kayitli oldugu telefona sifre gelir onu yazip ulasirsin iste tam bu noktada hackerler nasil kiriyor orayi iphone guvenliyse herkes basit sifre koyuldugundan dolayi calindigini soyluyor da...
  34. Purposetour

Çinin yedigi yarasa corbasi yuzunden

okullar tatil oldu disari cikamaz olduk yani insan neden boyle birsey yerki Nasil bir millet bunlar nasil bir mide çinde yasaklanmiş ayrica bu tur seyler artik geç kalinmiş olsa da Sizin bu konu hakkinda dusunceleriniz
  35. Purposetour

İphone 11 fiyatini hak ediyor mu

Xr in ayni kasasi sadece 1 tane kamera eklenmis ekran 720 p sizce 7 bin liralik fiyatini hak ediyor mu ya da ne kadar olmali sizce ben e 4 Veya 4,5 k olmali en fazla
  36. Purposetour

1,5 aylik iphone 7 pil sagligi 96

Gunde bir kere takiyorum sarja genellikle yuzde 1 iken falan normal mi bu durum iyilestirilmis pil sarji açık
  37. Purposetour

İphone’larin bagimlilik yapmasi ?

Beyler lenovo telefondan 7 ye gectim yaklasik 1 aydir Ama bildigin bagimlilik yapiyor haftalik ekran surem 6,30 saat oldu ortalama Bir sure sonra bos bos uygulamalar arasinda gezen birisine donusuyorsunuz halbuki android de arana mesafe koyabiliyorsun Dogru bir tespit bu bana gore siz ne...
  38. Purposetour

12 ay taahhutu kalan interneti kapattirma?

Ttnet internetsiz ev kalmasin 40 gb 40 tl ye abineyim arkadaslar kapattirmak istiyorum tuketici hakem heyetine nasil basvurmam gerekli Şöyle bir madde var 4) Tüketici, belirsiz süreli veya süresi bir yıldan daha uzun olan belirli süreli abonelik sözleşmesini herhangi bir gerekçe göstermeksizin...
  39. Purposetour

İos 13 ten sonra kamera stabilesi bozuldu?

İphone 7 kullaniyorum foto cekerken azicik oynatsam bulanik cikiyor dusuk guc modunda falan degil tel İos 13 le android gibi oldu kamerasi Yok mudur cozumu bunun
  40. Purposetour

Android telefonun pil sagligini ogrenmek ?

Uygulamasi var mi ya da ogrenebiliyor muyuz iphone gibi
  41. Purposetour

Xiaomi mi 9 lite vs 2. El iphone 7

2500 tl butcem var Mi 9 lite ozellikleri 6.39 inc amoled ekran yuzde 85 ekran kasa orani Sd 710 islemci Hizli sarj 18 watt 48 mp sony lensli kamera on kamera 32 Ekran ici parmak okuyucusu İphone 7 ise 4.7 inc yuzde 65 ekran kasa Antutu puani mi 9 lite 217.000 İphone 7 230.000 siz olsaniz...
  42. Purposetour

2013 yapimi Jobs filmi ?

Beyler bu film Steve jobs’un hayatini anlatiyor ve bi sahnesinde “apple urunleri insanlarin statusunu belirliyor” diyor Steve jobs gercekten boyle birsey demiş mi yoksa filme eklenen birsey mi ? Çünkü inanması güç statü gostergesi mi yani apple urunleri
  43. Purposetour

Apple'ın en efsane telefonu?

Applenin gelmis gecmis en iyi telefonu
  44. Purposetour

İphone 11 in 326 ppi olmasi ?

Bu yil yeni modeller ciktiktan sonra fiyati düşünce almayi düşünüyorum ama çözünürlük dusunduruyor beni en dandik android bile 400 ppi ustu neden iphone 11 326 bide madem yeterli cozunurluk 11 pro neden 458 ppi Pazarlama stretejisi mi acaba? Kullanan varsa ekranindan memnun mu acaba...
  45. Purposetour

İos 13.3.1 jailbreak yapmak?

bilgisayarsiz olarak nasil yapabilirim yabancilarin attiklari videolari izleyip yapmaya calistim olmuyor tel iphone 7
  46. Purposetour

Mi 9 lite kamera konusunda aşmış

Bundan 3 ay önce ablam 8 plus alacakti vazgeçirip mi 9 lite aldirdim bende 7 kullanıyorum benim telefondan daha iyi cekiyor Video konusunda ise eşit Yani cikarip stabil bi sekilde foto video cekiliyor Bi androidin bu kadar stabil olacagini tahmin etmezdim ustelik 2800 tl ye aldik amoled tam...
  47. Purposetour

Yazılımcılar neden macbook tercih ediyor?

Yazilimcilarin cogunlugunun macbook tercih etmesinin nedenleri nelerdir?
  48. Purposetour

İphone’da apple logosu olmasa alir miydiniz?

Sacma bir soru ama sohbet amacli actim Mesela apple da samsung gibi arka tasarimi sade olsa logo olmsa alir miydiniz?
  49. Purposetour

MSI laptoplar neden pahalı ?

Genele bakınca aynı özellikteki Acer, Asus, Hp'den pahalı nedendir?
  50. Purposetour

iPhone, android kullansa yine de alır mıydınız?

Apple, iOS yerine android telefonlar üretse yine de alır mıydınız ?
  51. Purposetour

Bir iphone ne zaman çöp olur

Guncelleme kesildigi zaman mi yoksa artik uygulamalari desteklemedigi zaman mi
  52. Purposetour

Bu kasetleri okutmak icin gerekli cihaz

Hatira olarak 40 50 tane boyle kaset var elimde kamera bozuldu bunlari izlemek icin ne yapmam gerekli bilmiyorum?
  53. Purposetour

Taahhut bitimine 1 yil var ama tasiniyoruz

Evimizden beklemeyen nedenlerle baska bi yere tasiniyoruz gittigimiz yerde tt altyapisi yok 40 gb 40 tl tt internet abonesiyim bunu belirtmeme ragmen cayma bedeli isterler mi ne yapmam gerekir ?
  54. Purposetour

İphone 7 18 watt ie sarj etmek

7 de hizli sarj yok bilindigi gibi beyler 1950 mah yaklasik 2 saat 2 bucuk saate doluyor 18 watt adaptor var evde onunla sarj etsem cabuk doldurur mu zarari var midir Alali 1 yil oldu pil sagligi 90