Arama sonuçlarınız

1. Purposetour

Yardım Macbook m1 max pro CrossOver veya Parallels® Desktop ile oyun oynarken kasma sorunu !

Yani evet onun ayarı olabilir ben hiç denemedim çok oyun oynamadığım için
  2. Purposetour

Yardım 125 cc motor tavsiye eder misiniz

Benelli 125s
  3. Purposetour

Soru Bu model nasıl?

Performans testlerini izlemek lazım. Rtx 4050 olabilir ama laptoplarda ısıtma sistemi biraz farklı. Bilemiyorum yani
  4. Purposetour

Rehber Apple ürünleri gerçekten kaliteli

Elimde bir MacBook Pro i7 2017 ve bir de Lenovo ThinkPad E15 i7 2021 bulunuyor. 2017 model olmasına rağmen, MacBook'un farkını ilk başta malzeme kalitesi, incelik, zariflik ve ekran kalitesiyle belli ediyor. Öte yandan, ThinkPad basit plastikten yapılmış ve ekranında renkler biraz soluk...
  5. Purposetour

Yardım Bilgisayar önerisi

Oyun oynamıyorsan macbook. Arada oyun oynarım diyorsan lenovo-msi-acer vs laptoplardan birini alabilirsin
  6. Purposetour

Yardım Dizüstü bilgisayar arıyorum

Oyun oynamayacaksan macbook öneririrm ömürlü. Diğer markalar içinse iyice araştır kullanıcı yorumları iyi olanı al
  7. Purposetour

Yardım Macbook m1 max pro CrossOver veya Parallels® Desktop ile oyun oynarken kasma sorunu !

onlar windowsa yönelik geliştirildiği için kasma sorunu olur. Mac os a özel olarak çıkan cs go asphalt 8 Gibi oyunları oynarken hiç sorun yaşamıyorum Mac pro i7 2017 15 inç model Zaten macbook oyun bilgisayarı değildir. Yazılım video edit vsvd gibi işlerde çok iyidir
  8. Purposetour

Yardım Hiç bir bilgisayar tamircisine güvenemiyorum

Servise onarım talebi gönderdim bakaalım ne olacak 1690991589
  9. Purposetour

Hocam yani 15-20 gün bekleyeceğim değer mi ve orjinal serviste güvenilir olur mu ki?
  10. Purposetour

Elimde garantisi bitmiş lenovo thinkpad e15 gen 2 pc var 2 haftadır açılmıyor sorun anakartta büyük ihtimalle. Pcnin de özellikleri 32 gb ram 1 tb ssd i7 mx450 ek. Orjinal servisede kargolamak istemiyorum. Yolda başına Bir şey gelir diye. Ne yapacağım. Bizşm Osmaniye’de en iyi pc tamircisi...
  11. Purposetour

Soru laptop adaptörü kararıyor

onu bilemem daha büyük bir soruna sebebiyet bermeden git yani bence
  12. Purposetour

Soru laptop adaptörü kararıyor

Dostum iyi bir bilgisayar tamircisine durumu anlat daha büyük sorun çıkmadan
  13. Purposetour

Soru Oyun İçin Gaming Laptop Arıyorum!

bende lenovo var ama Bence monster al ömür boyu bakım garantili felan şikayet edeni duymadım
  14. Purposetour

Yardım Bilgisayar aniden kapanıyor.

İşlemci Çok ısınıp yanmaması için kapanıyor olabilir ama bu sadece tahmin.
  15. Purposetour

Soru Bilgisayar mühendisliği için nasıl bir laptop almalıyım?

Bende 32 gb ramli olanı var yani 16 da yeterli arkada bir sürü program açıp hiç birini kapamadan her şeyi yapabiliyorum Mx450 ekran kartı var büyüp oyunları orta ayarda oynatıyor gta 5 gibi . Diğer oyunlar ise sorunsuz. Öneririm.
  16. Purposetour

Soru iPhone 15 çıkınca eski iPhone fiyatları düşer mi?

Easycep yenilenmiş telefon alma kardeşim. Yenilenmiş telefonlarda orjinal parçalar bulunmuyormuş duyduğum kadarıyla.
  17. Purposetour

Öneri Hangi sistemi almalıyım?

İlk sistemde ekran kartını yazmamışsın
  18. Purposetour

Adana-Kozan’da 5,5 büyüklüğünde deprem

Osmaniye’de de fazla hissedildi.
  19. Purposetour

Soru Bahçeşehir elektrik-elektronik mühendisliği gelir mi

Bence %50 burslu yazılım mühendisliği seç. çünkü elektrik elektronikte okusan ucu hep yazılıma çıkıyor
  20. Purposetour

Yardım bilgisayar fanları çalısıyor ama sistemde yasam belirtisi yok

Yani donanımda herhangi bir şey meydana gelmiş olabilir garantisi varsa gönder yoksa iyi bir bilgisayarcıya götür bende
  21. Purposetour

Soru Güç girişinden kaynaklanan sorunda anakart yanar mı?

sorum şu benim laptop typ-c girişli bi laptop yeğen sarja takılıyken yatay bi şekilde güç girişini zorlamış sarj girişi arıza vermiş. ve laptop kapanmış1-2 gün power ılığı yandı başka hiç bi tepki vermedi. Sonra o ışıkta söndü. Daha sonra Bizim şehirde en iyi bilgisayar tamircisine götürdüm...
  22. Purposetour

Soru TurkNet alınır mı?

Turkneti bilmiyorum ama Sibanet varsa bulunduğun yerde öneririm
  23. Purposetour

Yardım Power ışığı yanıyor ekran fan çalışmıyorsa (Laptop)

yani onu denemeden önce teknik servise bi sorsam belki basit bir çözümü vardır?
  24. Purposetour

Batarya yerleşik hocam ışık sürekli yanıyor başka hiçbir tepki yok
  25. Purposetour

Şu şekilde yeğenimin güç kablosu hızlı bir şekilde çektiği için bu sorun meydana geldi çözümü ne olabilir?
  26. Purposetour

Yardım Sadece Power ışığı yanıyor başka tepki vermiyor

Beyler acil yardım!! Laptop’un güç girişini yeğenim hızlı bir şekilde çekti. Laptop sonra birden kapandı. power ışığı yanıyor fan çalışmıyor. Bu şekilde ne yapmam gerekir ?
  27. Purposetour

Yardım Kanalımın büyümesi için ne yapmalıyım?

Öncelikle iyi forumlar https://youtube.com/@nasilbasariliolduFutbolcuların ve diğer alanlarda başarılı olmuş kişilerin belgesel şeklinde hikayelerini alattığım kanalıma 3 video attım.ilk başlarda çok beklentiye girmedim tabi kanal yeni olduğu için sizce devam etmeliyim ya da konsepti mi...
  28. Purposetour

Mp3 leri bir araya toplayan uygulama?

İphone’da indirdiğimiz mp3leri toplu bir şekilde gösterecek çalacak bir uygulama var mı androidde ki gibi?
  29. Purposetour

5000-7000 TL telefon önerisi

android istiyosan oneplus ve ya s20 fe İos diyorsan iphone 11 den şaşma.
  30. Purposetour

Tavsiye edebileceğiniz sistemler

i7 işlemcili Monster notebook.
  31. Purposetour

Lol’in bu kadar çok oynanmasının sebebi nedir?

Bir kaç oynama girişiminde bulundum ama aşırı sıkıcı geldi her maç 15-30 dk sürüyor ortama zaten. Sürekli aynı şeyleri yapıyorsun zevkten çok bağımlılık yapan bir oyun gibi geldi bana fazla mı Ön yargılı yaklaşıyorum sizce.
  32. Purposetour

Akıllı telefon kamerası vs Dijital fotoğraf makinesi

Telefonlar şuanlık için foto makinelerine denk sayılabilecek kalitede çekim yapıyor sizce ilerde fotoğraf makineleri tarihe karışır mı?
  33. Purposetour

iPhone 7 plusa geçilir mi ?

Bence böyle bir hata yapma derim geçeceksende iphone Xr altına düşme
  34. Purposetour

Boston Dynamics harikaları !

Bunlara silah verilip robot bir ordu kurulduğunu düşünün...
  35. Purposetour

Icloud hesabı alinir mi

Acılmıyorsa telefon senin hesaba giremezler. Sen e postanı ve şifreni biliyorsan i cloud hesabına başka cihazlardan girebilirsin.
  36. Purposetour

Aile Fotoğrafları ile imtihanım

laptop’a harici olarak takacaksan aparat lazım bunu taşınabilir harddisk’e dönüştürmek için
  37. Purposetour

Apple pil sağlığı garanti şartı?

garantisinin bitmesene az bir süre kalan iphone 7 nin pil sağlığı yüzde 84 garantiden değiştirirler mi?
  38. Purposetour

İphone 7 aşırı ısınma sorunu

Hocam pil 500 döngü ve 80 ın altına düşme şartı var diye biliyorum
  39. Purposetour

XR 2021 yılında alınır mı

Bence almışken 11 alınmalı
  40. Purposetour

İphone 7 aşırı ısınma sorunu

2 yıldır kullandığım 7 aşırı ısınıyor elimi yakacak derecede özellikle oyun oynarken falan garanti bitmeden göndersem mi son haftalarda böyle oldu pil sağlığı 84.
  41. Purposetour

İos işletim sisteminin Android işletim sistemine göre avantajları nelerdir?

Avantajı sadece kamerası iyi ve net başka bir avantajı yok androidden ios a geçen biri olarak söylüyorum
  42. Purposetour

iPhone SE2020 Uzun Kullanım Değerlendirmesi

Ben bu telefonu alacaktım vazgeçtim 1800 mah bataryalı telefon çöptür. Performans kralı olsun isterse o bataryayla olmaz.
  43. Purposetour

Bu 3 Laptoptan Hangisini Almalıyım

Bence alma parana yazık Bunların edeceği en fazla 6 bin falan.
  44. Purposetour

2021 Yılında Hangi iPhone Alınır?

ince küçük telefon sevdiğim için Benim tercihim se 2020 olur. Çip kamera iphone 11 ile aynı. Ekran yeterli çerçeveli olması koymaz. Batarya düşük sadece o da idare edilir bir şekilde.. gönül ister bir 11 pro almak ama durumlar belli.
  45. Purposetour

Apple'ın Yeni kurbanı

Desteği kesildikten sonra da 2-3 yıl kullanılabilir
  46. Purposetour

İphone se 2020 Pil Sağlığı Düşüşü

Telefona 4500 tl verip 200 liralık batarya eskimesin diye 40 takla atılmaz ki kardeşim o batarya çok iyi baksan da eskiyecek. Bırak rahat ol keyfine bak takma bunları 2 yıldır şarj etme şekline hiç dikkat etmediğim iphone 7 sağlığı şuan 84.
  47. Purposetour

2D mario tarzı oyun için gerekenler

Merhaba böyle bir oyun tasarlamayı düşünüyorum baya levelli falan bilmem gereken diller en kolayı program vs ios android ve pc de ortak oynanacak bir oyun için ne yapabilirim nasıl bir yol izlemem gerekli?
  48. Purposetour

Gta 5 için en ucuz sistem

Gta 5 için en ucuz sistemi ne kadara toplarım pandemi döneminde zaman geçirmek için alacağım
  49. Purposetour

Hala karar veremedim xr ve se arasında

ekran xr kamera eşit İşlemci se Batarya xr Büyüklük xr Tasarım xr Fiyat se Sonuç olarak XR
  50. Purposetour

Beyler sorun büyük taahhüt sürem uzamış

1,5 yıllık netimi 2 ay önce taşındığım yere nakil aldırdım nakil aldırdığım yerde fiber altyapı olduğu için başka pakete geçmek durumunda kaldım ama mağazadaki görevli kaldığı yerden devam edeceğini söyledi ama 24 ay yeniden taahhüt süresi çokmış hiç haberim yok 07/2020 de bitecekken 10/2022...
  51. Purposetour

Hangi telefon?

Bence xiaomi al kaliteli ablamda mi 9 lite var bende iphone 7 ablamın telefonu daha iyi çekiyor ayrıca instagram görüntüyü de bozmuyor bi de gcam kurarsan iphonedan daha üstün olur
  52. Purposetour

İphone SE 2020 Kamera etrafında soyulma.

Siyah renk yerine kırmızı alsaydın keşke hem kırmızının parası covid -19 ile mücedeleye giderdi hemde böyle bir problem yaşamazdın
  53. Purposetour

İphone 7 video çekerken cızırtı gelmesi

Yaklaşık 1 yıllık cihaz bunun için garantiye yolladım değişti şimdi aynı sorun devam ediyor çok pişmanım bu modeli aldığıma ne yapmalıyım takrar yollasam 10 gün bekleyeceğim yine Sorun şu şekilde
  54. Purposetour

iCloud'dan geri yükleme sorunu

Buna benzerini bende yaşıyorum telefon serviste değişti iphone 7 yedekten fotolarımı indir diyorum inmiyor safariden iclouda girip bakabiliyorum ancak ve şuana karar çözüm bulamadım. Söze gelince en iyi işletim sistemi ama...
  55. Purposetour

İphone se

Tartışmasız xr neden mi çünkü iphone se de 1900 mah batarya var ekren küçük ve çerçeveli üstelik 720p tamam bunlar bi kullanıcılı idare eder fakat şu yaşadığımız yılda çok vasat ve kötü.
  56. Purposetour

İos 14 de ki medya oynatım hatası

Xbesas
  57. Purposetour

İphone 7 yi 18 watt ile şarj etmek

Daha hızlı sarj eder mi bataryaya zarar verir mi? çünkü orjinali aşırı yavaş dolduruyor
  58. Purposetour

Şarj sıklığı ne olmalı?

Olmaz dikkat etsende o pil eskiyecek etmesen de kafana takma o yüzden
  59. Purposetour

İphone 11den iphone 12 ye gecmek mantiklimi

Aşırı mantıksız ben 7 kullanıyorum bu cihazdan bile geçmek mantıksız 11 den geçmek...
  60. Purposetour

Iphone XR

Şuan 6s bile kullanılıyor güncelleme alıyor xr 5-6 yıllık ömrü olur İphone se nin ekrenindan 1 yıl sonra sıkılırsın küçük ekranda oyunda oynanmaz
  61. Purposetour

s20FE vs se2020

İphone se batarya ve ekrani 6 yıl öncesinin yerinde olsla samsung da almam xiaomi mi 10t
  62. Purposetour

F/P açısından hangisini tercih etmeliyim?

Fiyat performans hocam hani 5k ya kadar alıcam Burlarda seçeneklerim arasında
  63. Purposetour

Yazan herkese teşekkürler
  64. Purposetour

Kamera hız pil ekran
  65. Purposetour

En fazla 5k hocam
  66. Purposetour

iPhone 12 aldım, sorularınıza açığım

muniyi neden tercih etmediniz?
  67. Purposetour

Selam Aklımda 2-3 model var İphone se 2020 s10plus Redmi note 9 pro A 71
  68. Purposetour

İphone 6 nin desteği neden son buldu?

Elimde iphone 6 var ve toplam 4 güncelleme aldı 5s ve 6s 5. Güncellemelerini aldı nedendir?
  69. Purposetour

iPhone SE alınır mı ?

Abd’de 400 dolar iken alınır ala türkiye’de bu fiyata çok rakibi var Biraz daha artırıp 11 veya 12 çıkınca almanı öneririm
  70. Purposetour

Note 10 plus mı 20 mi

Veriyor ama iphone daha çok veriyor mesela iphone alırken ben bunu 3-5 sene kullanırım diyorsun ama android alırken zor
  71. Purposetour

iPhone SE alınır mı ?

İphone 12 yi bekle derim biraz daha para ver iyisi olsun
  72. Purposetour

Note 10 plus mı 20 mi

O kadar para vereceksen iphone 12 proyu bekle bence İphoneye karşıyım ama çok para verilecekse iphone alınmalı
  73. Purposetour

İcolud verilerime erişemiyorum

İ7 ios 13 e güncelledikten sonra icloud verilerimi fotoğraflar uygulamasında göremiyorum Ve indiremiyorum ancak tarayıcan erişebiliyorum ne yapmam gerekli
  74. Purposetour

6 aylık iPhone 7 pil sağlığı 88

bu telefon da küçücük batarya var zaten hocam dediğiniz gibi sarj etsem yarım gün gider anca
  75. Purposetour

İphone SE 2020 Batarya

1800 mah batarya Beklemedeyken sabaha kadar tabii ki yüz de 5-6 sarj yer sorun bataryada.
  76. Purposetour

hocam onları bilmiyorum ayrıca ekranın köşesinde siyah leke oluştu ve çok ısınıyor aldığıma pişmanım oyun oynamıyorum ayrıca
  77. Purposetour

Evet sıfır almıştım her zaman mobil veri açık yüzde 10 gibi sarja takarım yüzde yüz olana kadar çok hızlı geldi bana bu düşüş garantiye yollasam mı
  78. Purposetour

İnternet iptali ve cayma bedeli

Peki İstediklerinde tüketici hakem heyetine başvursam
  79. Purposetour

Soramadım müşteri hizmetleri çalışmıyor vürüsten dolayı tahmınen 500 isterler
  80. Purposetour

Selamlar Bir kaç sorum olacak 13. Aydır bağlı Kullanmadığımdan ve yavaş olduğundan 40 gb kotalı internetimi iptal ettirmek istiyorum Ama cayma bedeli Odemek istemiyorum ne yapmam gerektiğini aşamalarıyla yazarsanız çok sevinirim Şöyle birşey var ayrıca; Yani kesin olarak ödemez miyim
  81. Purposetour

İphone 7S çok yakında vatanda ne demek

Telefonun görünümü de farklı
  82. Purposetour

İphone 7S çok yakında vatanda ne demek

Applenin böyle bir ürünü var da biz mi bilmiyoruz hshshshshsh
  83. Purposetour

Lisans tan mezun olmak

240 akts tamam ortalamam da 2.00süzeri ama geçemediğim ders var mezun olabilir miyim
  84. Purposetour

Düşündükten sonra ekranın köşesinde kararma?

İphone 7 betona düşürdüm kılıf var ekran koruyucu var Ama kösede mürekkep akması oldu nohut kadar çok siyah değil saydam şekilde garantiye girer mi ezik kırık yok telefonda
  85. Purposetour

2300 TL Telefon önerisi

Mi 9 lite
  86. Purposetour

Samsung galaxy s10 lite almayı düşünüyorum almalımıyım ?

Ben iphone Xr alırdım
  87. Purposetour

Hangi laptop markasında ve modelınde ne gıbı sıkıntı yasadınız ?

Casper Bios çoktü yaptıramadım oyle duruyor
  88. Purposetour

2020'de Galaxy S7 Alınır mı?

mi 9 lite al antutu puanı iphone 7 ile aynı
  89. Purposetour

iphone 8 mi se 2020 mi

Ayrıca batarya 1800 mah 1 yıl sonra powerbankla gezersin
  90. Purposetour

İphone 7 hafıza sorunu

Hiç param yok ki :/
  91. Purposetour

iphone 8 mi se 2020 mi

İkisininde ekranı leş ben olsam androide yönelirim İphone 7 kullanıyorum şuan birde
  92. Purposetour

İphone 7 hafıza sorunu

32 gb lik telefonum ağzina kadar doldu ne yapmam gerekir Gereksiz uygulamaları falan sildim halen hafıza uyarısı geliyor
  93. Purposetour

Yeni modeller çıkınca iphone 11 in fiyatı düşer mi?

Xr de ilk çıktığında 7500 tl idi şimdi 5900 mesela Bu da oyle olur mu?
  94. Purposetour

Telefon önerisi

Lcd ekranlı lelefon alma A71 iyidir ama kamerası hangisi iyiyse onu al
  95. Purposetour

Qualcomm snapdragon bir kasa işlemcisi yapsa kaç tl olur. ?

Ülkemizde pahalı olur maalesef
  96. Purposetour

Ne zamandan beri Türkcell kullanıyorsunuz ?

Ben 6 yıldır türk telekomdayım hiç sorun yaşamadım
  97. Purposetour

2. El fiyatları düşer mi ?

Yani düzelmez mi bu durum hocam
  98. Purposetour

2. El fiyatları düşer mi ?

Getz almayı düşünüyor ablam memur işe gidip gelmek için ama piyasanın 10 -15 bin lira uzerine çikmış fiyatlar sizce beklemeli miyiz?
  99. Purposetour

İphoneu ma virus bulaştı nasıl temizlerim?

Sağolun hocam tamam temizlendi ????
  100. Purposetour

Bi sitede yanlışlıkla birşeye tıkladım ondan sonra oldu
  101. Purposetour

Takvim uylamasına birşey bulaşmış 10 dkda bir bildirim geliyor silemiyorum ne yapmam lazım?
  102. Purposetour

Laptop aldım Ama yanlış mı yaptım.

https://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-s145-14igm-intel-celeron-n4000-4gb-128gb-ssd-freedos-14-fhd-tasinabilir-bilgisayar-81mw003vtx-p-HBV00000PXVDQ?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&gclid=EAIaIQobChMImLmn_LvA6AIVRrDtCh2LnwgXEAQYASABEgLSj_D_BwE Bu da ayni performansi verirdi...
  103. Purposetour

Mİ 9T vs Oppo Reno 2z

Pop up kamera sempatik gorunsede mutlaka bi gun kirilir bi aksilik olur Mi 9 lite oneririm Oppo 2z ye hic bulasma islemcisi eski
  104. Purposetour

İphone xr mı xs max mı?

İphone alma derim o kadar para verecegine orta segment android al 2 yil sonra eskiyince bir tane daha alirsin Apple alinca ayni cihazi kullanmaktan sıkılırsın
  105. Purposetour

Google Pixel 4 kamerası vs Xiaomi Mi 10 Pro kamerası!

Mi 10 pro alır bence
  106. Purposetour

Taahhut bitimine 11 ay var cayma bedeli?

Ama gercekten bi kac aya tasinacagiz altyapi sorgulattim altyapi yokmus o zaman ne yapmam gerekli
  107. Purposetour

Tasindigim yerde altyapi yok desem yine de sonlandiramaz miyim ve ustune modemide teslim etsem kullanmiyorum zaten ?
  108. Purposetour

45 ama hizi berbat 4 Megabir ve yasal olarak hakkim yok mu heryerde sirketler 1 yildan fazla taahhüt yapamaz deniliyor
  109. Purposetour

Arkadaslar 3 hafta once kadar aboneliğimi sonlandirmak istedigimi soyledim bana 1000 lira cayma bedeli cikardilar Fazla kullanmiyorum interneti kullansamds hizindan memnun degilim yasal olarak bu parayi odemeden nasil cayabilirim ilk defa taahhütlü internet baglattim 1000 lira cayma nedir sanki...
  110. Purposetour

İphone 7 aldığıma pişmanım

Tam 1 yil oldu sıfır olarak aldim ama ısinamadim oncesinde android kullaniyordum neyinden memnun degilsin derseniz pil yuzdesi 89 a dustugu icin cabuk bitiyor Ekran kasa orani Ekran cozunurlugu Yavas sarj olmasi Kulaklık girinisinin olmamasi Siz siz olun almayin alacaksinizda sifir almayin...
  111. Purposetour

Samsung Note 10 vs Samsung s20 - Hangisini almalıyım ?

S10 plus kulaklik girisi var en azindan Fiyatida düştü
  112. Purposetour

en yakın arkadaşla sevgili olmak çok sağlıklı olmaz mı ?

Seviyorsan git konus bence
  113. Purposetour

Kullandığınız telefonun artı ve eksi yönleri nelerdir ?

3. Parti uygulamalar var
  114. Purposetour

Kullandığınız telefonun artı ve eksi yönleri nelerdir ?

İphone 7 Arti yonu kasmiyor video performansi iyi Eksi yonu Ekran kasa orani Cozunurluk Batarya Hafiza Kulaklık jack girisinin olmayisi
  115. Purposetour

iPhone'a geri dönüyorum

2 side iphone 8 den hızlı telefonlar ama karsilastirmalarda gunluk uygulamari hep daha once aciyorlar stabilitiden kastiniz nedir
  116. Purposetour

Sony Laptop Kapanma Sorunu

Guc kablosunu laptopa taktigin entegre de ki lehimler kolmus olabilir guc kablosunu ucunu laptopa takiyorsun ya iste orasi bende de aynisi olmustu ondan olabilir ona bak
  117. Purposetour

Kamerası için hangisi alınabilir A50 A51 A70 A71 Galaxy a9

Bi kac ay bekleyip s10 lite alirdim 4 k civarina duscektir ama bunlar Arasinda a71
  118. Purposetour

iPhone'a geri dönüyorum

Bir android amiral gemisi alsan tatmin olurdun
  119. Purposetour

Guncellemeden sonra telefon boyle kaldi

Cozumu bilen var mi yeniden başlattım duzelmedi
  120. Purposetour

Oppo vs Realme

Xiaomi mi 9 lite al pisman olmassin
  121. Purposetour

Macbook Pro 2019 vs 2020

Bence Macbook a hic bulasma iyidir ama bulasma (is icin almayacaksan tabi) pc dedigin windows olmali bana gore o ozgurlugu ferahligi mac’e degismem
  122. Purposetour

İphone guvenli ise Neden Ünlülerin icloud hesaplari caliniyor

Birinin icloud hesabina girmek icin 2 adimli kimlik dogrulama var İlki sifreyi yazarsin 2. De ise icloud kayitli oldugu telefona sifre gelir onu yazip ulasirsin iste tam bu noktada hackerler nasil kiriyor orayi iphone guvenliyse herkes basit sifre koyuldugundan dolayi calindigini soyluyor da...
  123. Purposetour

Çinin yedigi yarasa corbasi yuzunden

okullar tatil oldu disari cikamaz olduk yani insan neden boyle birsey yerki Nasil bir millet bunlar nasil bir mide çinde yasaklanmiş ayrica bu tur seyler artik geç kalinmiş olsa da Sizin bu konu hakkinda dusunceleriniz
  124. Purposetour

7500TL'ye siz ne alırdınız ?

Xiaomi mi 9 alirim. 4 bine geri kalan parayi cebimde birakirdim
  125. Purposetour

İphone 11 fiyatini hak ediyor mu

Xr in ayni kasasi sadece 1 tane kamera eklenmis ekran 720 p sizce 7 bin liralik fiyatini hak ediyor mu ya da ne kadar olmali sizce ben e 4 Veya 4,5 k olmali en fazla
  126. Purposetour

Hangi telefonu almalıyım ?

Redmi xiaominjn realme de opponun alt markasidir yani bunlar goz boyamak amaçli cihazlar uretir malzemeden kısarlar tavsiyem xiaomi mi 9 lite veya mi9 t bunlarin lensleri sony pisman olmassiniz
  127. Purposetour

Geceye Bir Şarkı Bırak

Gül ahmet yiğit - Anamın acer gelini
  128. Purposetour

iPhone 6 telefonum kaç para eder?

Sifirsa garantisi varsa 1400 civari
  129. Purposetour

1,5 aylik iphone 7 pil sagligi 96

Gunde bir kere takiyorum sarja genellikle yuzde 1 iken falan normal mi bu durum iyilestirilmis pil sarji açık
  130. Purposetour

Salgının olduğu güneşli bir günde dışarı çıkmak

Aicaklar geldi virus biter
  131. Purposetour

Iphone 11

İphone 11 in edecegi en fazla 4 bin tl oda islemci hatrina Telefonda hersey kısılmış 7 bin liraya ara hd ekranli telefon alinmaz İphone 7 kullanan biri olarak söylüyorum bunu
  132. Purposetour

İphone’larin bagimlilik yapmasi ?

Beyler lenovo telefondan 7 ye gectim yaklasik 1 aydir Ama bildigin bagimlilik yapiyor haftalik ekran surem 6,30 saat oldu ortalama Bir sure sonra bos bos uygulamalar arasinda gezen birisine donusuyorsunuz halbuki android de arana mesafe koyabiliyorsun Dogru bir tespit bu bana gore siz ne...
  133. Purposetour

12 ay taahhutu kalan interneti kapattirma?

Yani kapattirma basvurusu mu yapicam yoksa sadece cayma bedelini mi ogrenicem hocam
  134. Purposetour

12 ay taahhutu kalan interneti kapattirma?

Ttnet internetsiz ev kalmasin 40 gb 40 tl ye abineyim arkadaslar kapattirmak istiyorum tuketici hakem heyetine nasil basvurmam gerekli Şöyle bir madde var 4) Tüketici, belirsiz süreli veya süresi bir yıldan daha uzun olan belirli süreli abonelik sözleşmesini herhangi bir gerekçe göstermeksizin...
  135. Purposetour

İos 13 ten sonra kamera stabilesi bozuldu?

İphone 7 kullaniyorum foto cekerken azicik oynatsam bulanik cikiyor dusuk guc modunda falan degil tel İos 13 le android gibi oldu kamerasi Yok mudur cozumu bunun
  136. Purposetour

2020 de iphone 7

2020 de iphone 7 almak yerine parayi çöpe atmak daha mantıklı bir haraket olacaktir 1584550748 2. El alinabilir ama 1500 1800 e en fazla
  137. Purposetour

iPhone 6'yı satıp, Redmi note 8'e geçmek mantıklı mı ?

İphone 7 den mi 9 liteye gectin cok memnunum foto video mukemmel hiz muaazzam
  138. Purposetour

Hindistan'da inek idrarı içme partisi

Kardesim yiyip icmeyin söyle seyler Ordan da covid-20 cikacak simdi
  139. Purposetour

Xr mı, 8 plus mı ?

Yeni modeller cikinca 11 in fiyati duser bence 11 alin 6 7 ay sonra yeniler cikacak zatne
  140. Purposetour

Android telefonun pil sagligini ogrenmek ?

Uygulamasi var mi ya da ogrenebiliyor muyuz iphone gibi
  141. Purposetour

Xiaomi mi 9 lite vs 2. El iphone 7

2500 tl butcem var Mi 9 lite ozellikleri 6.39 inc amoled ekran yuzde 85 ekran kasa orani Sd 710 islemci Hizli sarj 18 watt 48 mp sony lensli kamera on kamera 32 Ekran ici parmak okuyucusu İphone 7 ise 4.7 inc yuzde 65 ekran kasa Antutu puani mi 9 lite 217.000 İphone 7 230.000 siz olsaniz...
  142. Purposetour

Oppo reno 2z vs a71

Xiaomi mi 9t derim antutu puaniyla bile fark atiyor bu ikisine
  143. Purposetour

iPhone 11 Pro max vs Note 10+

Bu sorunun aynisi bende de var bazi yerlerde calisiyor bazi yerlerde calismiyor
  144. Purposetour

İkisinden hangisi

https://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-s145-15api-amd-ryzen-7-3700u-8gb-512gb-ssd-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-81ut008dtx-p-HBV00000PXVDS?magaza=BT%20Teknoloji&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&gclid=EAIaIQobChMI-4eq2Jyh6AIVFuDtCh2ZQAdYEAQYASABEgL7E_D_BwE Bence bunu düşün bi
  145. Purposetour

Gecen yil 9 bin lira olan xs deger kaybetti ama hocam suan 6300 e satiliyor
  146. Purposetour

Kardesim senin yerinde olsam cok pahaliya kacmazdim s10 lite alirdim
  147. Purposetour

2 pc arasinda kaldım bilgisi olan aydınlatırsa cok sevinirim

Casperler dandik anakart kullaniyor ilerde bios soruynuyla karsilasma bence
  148. Purposetour

2013 yapimi Jobs filmi ?

Beyler bu film Steve jobs’un hayatini anlatiyor ve bi sahnesinde “apple urunleri insanlarin statusunu belirliyor” diyor Steve jobs gercekten boyle birsey demiş mi yoksa filme eklenen birsey mi ? Çünkü inanması güç statü gostergesi mi yani apple urunleri
  149. Purposetour

Note 10 lite -s10e-mi note 10

S10 lite bu sorunun cevabı
  150. Purposetour

Oppo Telefon Alınır mı?

Alirnirda Xiaomi dusun bence alırken de antutu puanlarina bak telefonlarin uzun vadede kullanmak istiyorsan
  151. Purposetour

Apple'ın en efsane telefonu?

Applenin gelmis gecmis en iyi telefonu
  152. Purposetour

Sıfır İphone 7 mi 2.El 7 plus’mı

2. El XR 1584424713 Gecen yil sifir iphone 7 aldim ama pişmanım hizli saj yok ve batarya hizli eskiyor saglik yuzde 88 suan ona gore dusun yani
  153. Purposetour

Corona virüsü önlemleri: Kahvehaneler, kafeler, spor salonları kapatılıyor (ÖNEMLİ)

En basta ulkeye giris cikislar kapatilsaydi keske
  154. Purposetour

Panik atak ve anksiyete bozukluğu

YouTube de matin hara nin sufi nefesi meditasyonlari var izleyin derim anksiyete icin
  155. Purposetour

Samsung Galaxy S10 almalı mıyım?

1 yila gunceeme almiyacak bir cihaz tavsiyem iphone XR yi bir dusun derim Xiaomi mi 10 var tabi bide
  156. Purposetour

2000 Civarında Telefon Önerisi Bekliyorum

Redmi note 8 pro
  157. Purposetour

İphone 11 in 326 ppi olmasi ?

Hocam izledim de yani bari full hd olsa diyor insan tamam yeterlde dizi film izlerken cozunurluk ben düşugum diyecek yani
  158. Purposetour

İphone 11 in 326 ppi olmasi ?

Bu yil yeni modeller ciktiktan sonra fiyati düşünce almayi düşünüyorum ama çözünürlük dusunduruyor beni en dandik android bile 400 ppi ustu neden iphone 11 326 bide madem yeterli cozunurluk 11 pro neden 458 ppi Pazarlama stretejisi mi acaba? Kullanan varsa ekranindan memnun mu acaba...
  159. Purposetour

Fransa Apple'a 1.1 milyar euro ceza verdi!

Trilyonluk sirket icin cerez parasi
  160. Purposetour

İos 13.3.1 jailbreak yapmak?

Tahminen ne zaman gelir hocam 1584346635 Tamam sagolun hocam 13.3.1 icin ne zaman gelir
  161. Purposetour

Unc0ver.vip adli sitede 13.3.1 var ama hocam en son noktada takılıyorum uygulamarin kilidini acamiyorum cyda yuklemek icin, birde bu jailbreak Windows pc den oluyor mu?
  162. Purposetour

Telefonum home tusu arizalandi garanti bitik İphone x tarzi uygulamayi kaydirmak istiyorum suan sanal tusla kullaniyorum
  163. Purposetour

Cydayi bir türlü yukleyemedim hocam yabancı kanallardakileri uyguluyorum bi turlu olmuyor anlatir misiniz biliyorsaniz?
  164. Purposetour

bilgisayarsiz olarak nasil yapabilirim yabancilarin attiklari videolari izleyip yapmaya calistim olmuyor tel iphone 7
  165. Purposetour

Ekran kartımı tam olarak kullanamıyorum

Bilmiyorum hocam o zaman
  166. Purposetour

3000 TL telefon önerisi

O zaman Xiaomi mi 9 lite kesinlik le en iyi marka ve model
  167. Purposetour

Corona virüsü ne zaman bitecek?

sicaklarin gelmesi ile
  168. Purposetour

Ekran kartımı tam olarak kullanamıyorum

Ekran karti driver i son surum yüklü mü
  169. Purposetour

Mi 9 lite kamera konusunda aşmış

Bundan 3 ay önce ablam 8 plus alacakti vazgeçirip mi 9 lite aldirdim bende 7 kullanıyorum benim telefondan daha iyi cekiyor Video konusunda ise eşit Yani cikarip stabil bi sekilde foto video cekiliyor Bi androidin bu kadar stabil olacagini tahmin etmezdim ustelik 2800 tl ye aldik amoled tam...
  170. Purposetour

Herkez neden beni engelliyor?

Herkeein basinageliyor takma bence onlar kaybeder
  171. Purposetour

Herkez neden beni engelliyor?

Sebepleri nedir peki
  172. Purposetour

Yazılımcılar neden macbook tercih ediyor?

Yazilimcilarin cogunlugunun macbook tercih etmesinin nedenleri nelerdir?
  173. Purposetour

Redmi 7 Alınır mı ?

Hafiza artirilabiliyor sanirim sonradan bence cikarmaz
  174. Purposetour

Redmi 7 Alınır mı ?

https://m.trendyol.com/xiaomi/redmi-note-8-64gb-siyah-cep-telefonu-xiaomi-turkiye-garantili-p-31883160?popup_id=2044348680&gclid=EAIaIQobChMIwoWn2Z6c6AIVCKMYCh0mNwSwEAQYASABEgJksvD_BwE&boutiqueId=394163&merchantId=116313 32 gb si 1460 tl sanirim ayni sitede
  175. Purposetour

Redmi 7 Alınır mı ?

Trenyolda 1500 tl arkadasim ordan aldim memnun yani hazir almışken iyisini al demek istedim cok degil 200 tl koyucaksin sen bilirsin benim tavsiyem
  176. Purposetour

İphone’da apple logosu olmasa alir miydiniz?

Sacma bir soru ama sohbet amacli actim Mesela apple da samsung gibi arka tasarimi sade olsa logo olmsa alir miydiniz?
  177. Purposetour

Redmi 7 Alınır mı ?

Biraz daha para koy redmi note 8 al
  178. Purposetour

5500 e alınır mı ?

Sana kalmis
  179. Purposetour

iPhone Xs, iPhone 11 - Hangisini almalıyım ?

Bence 11 cunku genis aci gece modu on kamera ve performans ayrica daha buyuk ekrran ama yeni modelleri bekleyip alsan daha iyi olur fiyati dusebilir XS ilk ciktiginda 9 bin tl iken simdi 6500 oldu
  180. Purposetour

MSI laptoplar neden pahalı ?

Genele bakınca aynı özellikteki Acer, Asus, Hp'den pahalı nedendir?
  181. Purposetour

iPhone 6'yı satıp, Redmi note 8'e geçmek mantıklı mı ?

J7, zaten çok yavaş bir cihaz, aranın da ara modeli, onunla 8 plus kıyaslanamaz bence.
  182. Purposetour

iPhone, android kullansa yine de alır mıydınız?

Apple, iOS yerine android telefonlar üretse yine de alır mıydınız ?
  183. Purposetour

2500 tl altı telefon

ablam mi9 lite kullaniyor fotoda mukemmel bende ki iphone 7 den iyi cekiyor
  184. Purposetour

2500 tl altı telefon

mi 9 lite veya se
  185. Purposetour

Telefon

2. El iphone 7 al bence
  186. Purposetour

S10 plus p30 pro

Gecilmez kesinlikle
  187. Purposetour

Xiaomi Mi 10 Pro mu? iPhone 11 Pro Max mi?

İkisinin fiyati ayni olsa iphone yi tercih ederdim ama pyle birsey olmayacagindan xiaomi diyorum fiyatim dan dolayi
  188. Purposetour

iPhone 11’den iPhone Xs’e geçmeye değer mi ?

Xs denilen cihazin ebatlari iphone 7 ile ayni sadece ekrani tam yani küçük kompakt bi tel gecilmez bence xs max. Dersen o olur da alt üstü telefon kardesim o kadar para vermissin gittigi yere kadar kullan bence
  189. Purposetour

Bir iphone ne zaman çöp olur

Guncelleme kesildigi zaman mi yoksa artik uygulamalari desteklemedigi zaman mi
  190. Purposetour

Bu kasetleri okutmak icin gerekli cihaz

Hatira olarak 40 50 tane boyle kaset var elimde kamera bozuldu bunlari izlemek icin ne yapmam gerekli bilmiyorum?
  191. Purposetour

Taahhut bitimine 1 yil var ama tasiniyoruz

Evimizden beklemeyen nedenlerle baska bi yere tasiniyoruz gittigimiz yerde tt altyapisi yok 40 gb 40 tl tt internet abonesiyim bunu belirtmeme ragmen cayma bedeli isterler mi ne yapmam gerekir ?
  192. Purposetour

Bu toplama sistemde sıkıntı var mı? Alsam sorun olur mu?

Harddisk yerine ssd tercih edilebilir digerleri iyi
  193. Purposetour

iPhone XR, S10 Plus, iPhone 8 Plus - Hangisini almalıyım ?

XR al ama temiz 2. El faturali bul sifiri o parayi haketmiyor bence
  194. Purposetour

İphone 7 18 watt ie sarj etmek

7 de hizli sarj yok bilindigi gibi beyler 1950 mah yaklasik 2 saat 2 bucuk saate doluyor 18 watt adaptor var evde onunla sarj etsem cabuk doldurur mu zarari var midir Alali 1 yil oldu pil sagligi 90