Arama sonuçlarınız

1. Didem Ergin

Samsun'da 10 Kasım törenlerine Vali ve Belediye Başkanın geç kalması nedeniyle saygı duruşu tekrar yapıldı

Ne düşünüyorsunuz?
  2. Didem Ergin

Berat Albayrak'ın istifası kabul edildi.

Belliydi...
  3. Didem Ergin

Erdoğan, Berat Albayrak’ın istifasına değinmeden konuşmasını bitirdi!

Açıklamaları özetle şu şekilde: CB Erdoğan: "Siyasetin, ekonominin, iletişimin, insan ilişkilerinin kökten değiştiği bir iklimde, devlet bürokrasisinin de değişmesi kaçınılmazdır. Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin getirdiği avantajı en verimli şekilde kullanarak süreci yönettik. Virüs...
  4. Didem Ergin

Bakan Albayrak’ın istifasını yayınlayan kuruluşlar:

Gazeteci ve Yazar İsmail Saymaz: 'RTÜK’ün takip ettiği 1780 kanaldan yalnızca FOX TV, Habertürk, Halk TV, KRT ve TELE 1 Bakan Albayrak’ın istifasını yayınladı."
  5. Didem Ergin

Berat Albayrak'ın istifasının ardından dolar kurunda düşüş

1$= 8.20 1€= 9.76 1£= 10.82
  6. Didem Ergin

Cüneyt Özdemir'den Berat Albayrak'a: "Şeyma Subaşı mısın Instagram'dan istifa ediyorsun?

Cüneyt Özdemir'den Berat Albayrak'a: "Şeyma Subaşı mısın Instagram'dan istifa ediyorsun? Madem istifa ediyorsun, delikanlıca git Twitter'dan istifa et."
  7. Didem Ergin

Berat Albayrak istifa etti

Berat Albayrak istifa etti Hazine ve Maliye Bakanı Bert Albayrak, resmi Instagram hesabından istifa ettiğini duyurdu.
  8. Didem Ergin

İsrail, “doğmama izin vermemeliydiniz” diyen vatandaşa 23 milyon TL tazminat ödeyecek

Bende tazminat davası açıyorum... Şaka bir yana tazminat alan kişinin zor bir yaşamı varmış İsrail’de sakat doğma riski ebeveynlerine bildirilmemiş olan engelli kişiler, sonradan doktor ve hastaneye dava açabiliyor İsrail devleti ve sağlık hizmeti kuruluşu Clalit (HMO), 27 yaşındaki beyin felçli...
  9. Didem Ergin

Ziya Selçuk, EBA’nın çökmesine ilişkin açıklama yaptı: "Siber saldırı zannettik, meğer bizim öğrencilermiş."

Ne? :) :) https://www.hurriyet.com.tr/egitim/eba-coktu-aciklamasi-siber-saldiri-zannettik-meger-bizim-ogrencilermis-41654491
  10. Didem Ergin

Türk Hava Yolları zararda!

Türk Hava Yolları şirketi, 9 ay içerisinde 5.2 milyar TL zarar etti.
  11. Didem Ergin

Anadolu Ajansına seçim göndermesi

12. Didem Ergin

Tüm dünyada 2020'de 6.5 büyüklüğünün üzerinde tam 22 deprem yaşandı, en çok can kaybı ise Türkiye'de!

2020 yılında Türkiye'deki Elazığ ve İzmir depremleri sayılmazsa, dünyanın farklı ülkelerinde 6.5 üzerinde tam 20 deprem gerçekleşti. 2020 yılında şu ana kadar tüm dünyada 6.5 büyüklüğünün üzerinde 22 deprem yaşanırken, bu depremlerde en çok can kaybı Türkiye'de yaşandı. 24 Ocak'ta Elazığ'da...
  13. Didem Ergin

Euro 10 TL

Yorumsuz...
  14. Didem Ergin

ABD seçimleri bugün. Tahminleri görelim

Trump mı? Biden mı? Bence Biden :)
  15. Didem Ergin

İzmir'de az önce meydana gelen depremin 4.1 büyüklüğünde olduğu açıklandı. (AFAD)

Allahım yarrabim ya yeter artık! 1604319131 Kandilli Rasathanesi 4.4 olarak güncelledi!
  16. Didem Ergin

2 günde 13 bini aşkın vatandaş, AFAD'a gönüllü olmak için başvuru yaptı

Güzel bir ülkeyiz :hearteyes:
  17. Didem Ergin

Celal Şengör isyan etti: Lütfen şu 6,6’yı artık silin

Prof. Dr. Celal Şengör, Habertürk'te depremin büyüklüğünün 6.6 olarak gösterilmesine tepki gösterdi. Prof. Dr. Celal Şengör, Habertürk’te yayınlanan Teke Tek programına katıldı. Ekranda yer alan “İzmir’de 6.6 büyüklüğünde deprem” yazısına tepki gösteren Şengör, “Lütfen şu 6.6’yı artık silin. Bu...
  18. Didem Ergin

3 yaşındaki Elif enkazdan sağ çıkarıldı

Allahım sana şükür...
  19. Didem Ergin

Yunanistan ve Fransa'dan deprem açıklaması: yardıma hazırız

Fransa ve Yunanistan, İzmir'de yaşanan depremin ardından Türkiye'nin yardım istemesi halinde hemen yardım talebini karşılayacaklarını açıkladı.
  20. Didem Ergin

Tinder'a görüntülü konuşma özelliği geldi! Kimler kullanıyor? :)

Tinder’a face to face (yüz yüze) olarak adlandırılan yeni bir özellik dahil edildi. Bu özellik, kullanıcıların gerçek hayatta görüşmeden önce görüntülü sohbet etmelerini sağlıyor. https://pembeteknoloji.com.tr/tinder-a-goruntulu-konusma-ozelligi-geldi-29367/
  21. Didem Ergin

Erdoğan'ın 2021 Projesi: Sadece Kadınların Gidebileceği Üniversiteler İçin Karar Resmi Gazete'de

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Japonya ziyareti sırasında gündeme getirdiği 'kadın üniversiteleri' konusunda ilk adım atıldı. Sadece kadın öğrencilerin kabul edileceği üniversiteler için YÖK gelecek yıl çalışma yapacak. Hürriyet'ten Erdinç Çelikkan'ın haberine göre, Cumhurbaşkanı Tayyip...
  22. Didem Ergin

Ermeniler, Elon Musk’a Turksat 5A’yı uzaya göndermesin diye e-posta kampanyası başlatmış...

23. Didem Ergin

Hatay İskenderun'da çıkan orman yangınının hızla büyüdüğü belirtiliyor

Karayılan Mahallesi'ndeki ormanlık alanda henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. İhbar üzerine bölgeye yönlendirilen ekipler, 10 arazöz, 5 su tankı ve iş makinesiyle alevlere müdahale etti. Ekiplerin çalışması sonucu yangın kontrol altına alındı. Ormanlık alanda çıkan yangın kontrol altına...
  24. Didem Ergin

AİHM, Kılıçdaroğlu'nu Erdoğan'a karşı haklı buldu!

AİHM, CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun Erdoğan'ın açtığı tazminat davalarıyla ilgili şikayetini haklı buldu. Türkiye Kılıçdaroğlu'na tazminat ödeyecek. Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM), CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisi...
  25. Didem Ergin

'Eve ekmek götüremiyoruz' diyen esnafa Erdoğan'dan yanıt: Bu biraz bana abartılı geldi!

'Eve ekmek götüremiyoruz' diyen esnafa Erdoğan'dan yanıt: Bu biraz bana abartılı geldi. Çok abartılı geldi. Al bu keyif çayını iç. Yorumsuz...
  26. Didem Ergin

Suudi Arabistan’dan İslam'ı hedef alan Fransa'ya destek

Birleşik Arap Emirlikleri: "Denklem basit ve açık. Erdoğan Macron'a saldırdığında, Macron'un haklı olduğunu bilin" Güya Müslümlar(!) şaka gibi ya. Müslümanlığı en güzel yaşayan ülke kesinlikle biziz.
  27. Didem Ergin

Ekrem İmamoğlu'nun Covid-19 testi pozitif çıktı.

Geçmiş olsun ?
  28. Didem Ergin

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan: “Herkes bir playstation’ı olsun ister. Ama herkesin alabileceği şeyler değil.”

Ne düşünüyorsunuz? Videoyu izlemek isteyenler:?
  29. Didem Ergin

Apple, binlerce insana üretim hatası hoparlör çıkışı olmayan iPhone 12 kılıfları gönderdi!

Apple, bildiğiniz gibi geçtiğimiz hafta iPhone 12’lerini tanıtmıştı. Aksesuar satmayı çok seven Apple, MagSafe adını verdiği bir teknolojiyi de bu modeline dahil etmişti. MagSafe uyumlu iPhone 12 kılıf satan Apple, bugün güldüren bir sorun ile karşımıza çıktı. Apple Store’dan satın alınan ve...
  30. Didem Ergin

Donald Trump'ın Twitter'ı çalındı!

Hollandalı hacker Victor Gevers, ABD Başkanı Trump'ın Twitter hesabının şifresini 5'inci denemesinde doğru tahmin ederek hesaba erişim sağladı. Hacker, şifrenin "Make America Great Again" sloganının kısaltması olan "maga2020" olduğunu açıkladı.
  31. Didem Ergin

Yine Metro Turizm: Muavin bir çocuğa cinsel istismarda bulundu

Metro Turizme ait bir otobüste yolculuk eden 17 yaşındaki bir kız çocuğu, yan koltukta kendisini izleyerek mastürbasyon yapan muavin erkeği cep telefonu ile kaydetti. Cinsel istismar görüntülerinin sosyal medya paylaşılmasının ardından çok sayıda kullanıcı tarafından tepki gösterildi...
  32. Didem Ergin

Papa Francis: Eşcinseller de aile kurma hakkına sahiptir...

Katoliklerin ruhani lideri Papa Francis verdiği röportajda, eşcinsel çiftleri onaylayarak "Eşcinseller de Tanrı'nın çocuklarıdır. Onlar da aile kurma hakkın sahiptirler" ifadelerini kullandı. Katolik Kilisesi’nin ruhani lideri Papa Francis, hayatıyla ilgili çekilen belgeselde eşcinsellerin de...
  33. Didem Ergin

Gelecek Partisi'nin paylaşımı: "Yerli Otomobilimiz ne kadar yerli?"

34. Didem Ergin

Ankara’da Sincan Organize Sanayi Bölgesi’nde, çöp konteynerine atılan ateş nedeniyle yangın başladı

Büyüyen yangın 2 fabrikayı kullanılmaz hale getirdi. Şaka gibisiniz ya... Bir insan konteynera neden ateş açar???
  35. Didem Ergin

Davutoğlu'ndan Erdoğan'a "Aşiretleşmeyelim" yanıtı

Davutoğlu'ndan Erdoğan'a "Aşiretleşmeyelim" yanıtı: ''Aşireti Ankara'da kurmuşsunuz, taşrada ne arıyorsunuz?'' Cumhurbaşkanı Erdoğan geçtiğimiz günlerde milletvekillerini uyarmıştı ''Akrabaları parti yönetimine koymayın, aşiretleşmeyelim.'' diyerek.
  36. Didem Ergin

Almanya'da bir dergi kapağında Atatürk'e yer verildi! “Modern Türkiye’nin Kurucusu”

Almanya’nın popüler bilimsel tarih dergilerinden “Damals” bu ayki sayısının kapağına “Modern Türkiye’nin Kurucusu” başlığı ile Mustafa Kemal Atatürk’ü taşıdı.
  37. Didem Ergin

Suudi Arabistan'da boykot devam ediyor!

Ülkece yıkıldık....
  38. Didem Ergin

Ümit Özdağ’dan İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu'yla ilgili FETÖ iddiası

Buğra Kavuncu'nun FETÖ'cü Enver Altaylı'nın yeğeni olduğunu söyleyen Ümit Özdağ, "Kendisi FETÖ'nün yurt dışındaki en büyük sivil toplum örgütü olan Kazakistan Türk iş adamları derneğinin başkan yardımcılığını yapmış." ifadelerini kullandı. Kavuncu'nun bu görevi yıllarca yaptığını söyleyen Özdağ...
  39. Didem Ergin

Bir telefona en çok ne kadar para verirsiniz?

Güzel soru :) :cool: :sweatsmile: :p
  40. Didem Ergin

KKTC cumhurbaşkanı Ersin Tatar'ın açıklamaları hakkında neler düşünüyorsunuz?

KKTC cumhurbaşkanı Ersin Tatar'ın bazı açıklamaları şu şekilde: Tatar: Bizim için önemli olan kutuplaşmak değil, birlik ve beraberlik ile KKTC'yi güzel günlere taşımaktır. Anavatan Türkiye'ye laf söyleyen herkesi kınıyoruz. Bizlere büyük destek veren Anavatan Türkiye Cumhuriyeti devletine çok...
  41. Didem Ergin

Irak'ta bir kadın çocuklarını nehre atarak öldürdü!

Irak'ta eşinden boşanan bir anne, velayetleri babada olan 2 çocuğunu Dicle Nehri'ne atarak ölümlerine sebep oldu: “Babalarının benim neler hissettiğimi anlaması için çocukları nehre attım”
  42. Didem Ergin

Ekrem İmamoğlu'nda otogar paylaşımı!

Nasıl başladı? / Nasıl bitti?
  43. Didem Ergin

Trump dünyadaki en ünlü kişi mi?

Trump: ''Geçen gün biri bana dedi ki 'Sen dünyada açık arayla en ünlü kişisin.' Ben de 'Hayır, ben değilim...' dedim. 'O zaman kim?' diye sordular. 'İsa Mesih' dedim.''
  44. Didem Ergin

Hangi marka cep telefonu kullanıyorsunuz?

Apple, Samsung, Xiaomi, Asus, Huawei, Realme, Oppo vs. :)
  45. Didem Ergin

Polisin neden maske takmıyorsun sorusuna nefes almak en doğal hakkım diyen genç...

Antalya’da maskesiz bir genç, polisin, ‘neden maske takmıyorsunuz’ sorusuna, ‘Nefes almak en doğal hakkımız ve ben bu haktan mahrum kalmak istemiyorum’ diye cevap verdi.
  46. Didem Ergin

Sizce en iyi teknoloji mağazası hangisi?

Teknosa, Bimeks, Vatan, Media Markt vs... :)
  47. Didem Ergin

İstanbul havalimanının yararı mı zararı mı oldu?

Bugün bir yerde rastlamıştım bu soruya :) Merak ediyorum ne diyeceksiniz? :)
  48. Didem Ergin

Merih Demiral: Öz eleştiri yapmamız gerekiyor!

UEFA Uluslar Ligi'nde Sırbistan ile 2-2 berabere kalan Milli Takım'da Merih Demiral, karşılaşma sonrasında açıklamalar yaptı. UEFA Uluslar Ligi'nde Sırbistan ile 2-2 berabere kalan Türkiye, bir üst gruba çıkma adına işini zora soktu. TT Stadı'ndaki mücadelenin ardından TRT Spor'a konuşan Merih...
  49. Didem Ergin

Bursa’da 12 yıl önce ölen kişiye 8 yıldır hiç kullanılmayan traktörüne 2 kere 15 Temmuz Köprüsü'nden, bir kere de otobandan 'kaçak geçme cezası geldi

Bursa'nın İznik ilçesinde fıkra gibi bir olay yaşandı. 12 yıl önce vefat eden vatandaşın 8 yıldır hiç kullanılmayan traktörüne 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve otobandan kaçak geçme cezası geldi. Traktörün sahibinin yakınları bakanlığa itiraz ederken, gelecek cevap bekleniyor...
  50. Didem Ergin

Ermenistan askerlerinin vurulma anı!

İzleyince insan bir garip oluyor...
  51. Didem Ergin

MEB’den açıklama: Ücretsiz tablet başvuruları başladı

Milli Eğitim Bakanlığı, ihtiyaç sahibi öğrenciler için ücretsiz tablet başvuruları ve dağıtımının başladığını açıkladı. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, son dakika açıklaması yaparak ücretsiz tablet hakkında merak edilenleri yanıtladı. Evlerinde bilgisayar ve tablet bulunmayan 500 bin öğrenciye...
  52. Didem Ergin

Serdar Ortaç: 'Erdoğan'ı Eleştirenlerin Torunları 200 Sene Sonra Onu Sevecek, TL Bile Kıymetli Hale Geldi

Şarkıcı Serdar Ortaç, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yöneltilen eleştirilere tepki gösterdi. "Erdoğan'ı eleştirenlerin torunları 200 sene sonra onu sevecek ve takdir edecekler" diyen Ortaç, "Türk liramızı bile kıymetli hale getirdiler. Sadece değer açısından değil, görünüş açısından bile" ifadesini...
  53. Didem Ergin

ABD Başkanı Donald Trump'ın koronavirüs testi negatif çıktı

Hadi yine iyisin Trump :)
  54. Didem Ergin

Mesut Özil için imza kampanyası başlatıldı!

Arsenal'in UEFA Avrupa Ligi kadrosunda yer almayan Mesut Özil için taraftarlar harekete geçti. Yıldız futbolcunun yeniden kadroda yer alması için 'change.org'da başlatılan kampanya kısa zamanda büyük yankı uyandırdı. İngiltere Premier Lig ekiplerinden Arsenal, Türk asıllı Almanya Milli Takımı...
  55. Didem Ergin

Fatih Portakal 20 günde 200 bin abone kazandı!

FOX'un eski ana haber sunucusu Fatih Portakal, hızlı bir giriş yaptığı YouTube kanalında ilk 20 günde 200 bin abone sayısını geçmeyi başardı. https://www.youtube.com/channel/UCTRxpG0DLS9eNmeeqTsz_jQ
  56. Didem Ergin

Dolar ile işim yok diyen vatandaşın Samsung kullanması...

Dolarla işim yok diyen vatandaş, elindeki telefonu göstererek “Bak Türk malı” dedi ancak muhabir, “Bu Samsung abi” deyince “Buna Türkiye’de ulaşılıyor. Türk parasıyla aldım” cevabını verdi.
  57. Didem Ergin

Pakistan, 'ahlaksız içeriği' filtreleyip yasaklama konusunda başarılı olamaması gerekçesiyle TikTok'u engelledi

Pakistan Telekomünikasyon Kurumu'ndan bugün yapılan açıklamada, Çin menşeli TikTok video uygulamasının ahlaksız ve uygunsuz içeriği filtrelemediği belirtildi. Kurumdan Reuters’e yapılan açıklamada, “Toplumun farklı kesimlerinden video paylaşım uygulaması TikTok’ta paylaşılan ahlaksız ve...
  58. Didem Ergin

HES kodu nedir ve nasıl alınır?

HES kodu sınavlardan ulaşıma kadar çeşitli alanlarda kullanılıyor. Şehir içi toplu ulaşımda HES kodu sorgulama" ve "Konaklama tesislerinde HES kodu zorunluluğu" adlı genelgeleri İçişleri Bakanlığı tarafından 81 İl Valiliğine gönderildi. HES yazıp aralarında boşluk bırakılarak sırasıyla T.C...
  59. Didem Ergin

İstanbul'da yeşil papağanlar istilası başladı!

İstanbul’da beş yıl öncesine kadar sadece Ihlamur Kasrı, Yıldız ve Fenerbahçe parkları gibi alanlarda görülen yeşil papağanlar, neredeyse her semtte kanat çırpmaya başladı. Dünyanın en istilacı türlerinden biri olarak bilinen ve diğer pek çok kuşa ve hatta sincaplara bile yaşam alanı bırakmayan...
  60. Didem Ergin

Şevval Şahin'in yarı İngilizce Türkçesi olay oldu!

İşte Şevval Şahin'in dikkat çeken o konuşması: Buradan çıkınca lunch'a (öğle yemeği) giderim. 8-9 gibi de akşam yemeği yerim. Sonra da benim binge eating modum (tıkınırcasına yeme) oluyor. Netflix and chill (dinlenme) yaparken ice cream (dondurma) olsun chips (cips) olsun chocolate (çikolata)...
  61. Didem Ergin

Macaristan Dışişleri Bakanı Szijjarto: "Avrupa'nın güvenliği Türkiye'nin elinde"

Katılıyor musunuz?
  62. Didem Ergin

Katar Emiri Şeyh Tamim: Erdoğan benim babamdır!

Katar Emiri Şeyh Tamim: "Suudi Arabistan ve Körfez ülkeleri 2017'de darbe girişimi yapmaya kalkmıştı. O girişimden beni Erdoğan kurtarmıştı. Ölene kadar o benim babamdır. Onunla birlikte olmaktan asla vazgeçmeyeceğim."
  63. Didem Ergin

İstanbul için yapılan dolu ve sağanak yağış uyarısı sonrası vatandaşlar önlem almaya başladı

:) :) :)
  64. Didem Ergin

Rtük halk TV'ye ceza kesti!

RTÜK, Halk TV'ye, "Azerbaycan devlet mi gerçekten? Bir aşiret, demokrasi yok, hukuku yok, otoriter yönetim var, seçim yok. Bugüne kadar adam gibi bir devlet kurmamışsın, 30 yıldır senin toprakların işgal edilmiş" ifadeleri için para cezası kesti...
  65. Didem Ergin

MİT tırlarının durdurulmasına ilişkin davada, gazeteci Can Dündar'ın mal varlıklarına el konulmasına karar verildi!

https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem/son-dakika-can-dundarin-mal-varliklarina-el-konuldu-6070575/
  66. Didem Ergin

Dolar ve Euro rekorlar kırmaya devam ediyor!

1 Dolar = 7.87 TL 1 Euro = 9.25 TL
  67. Didem Ergin

Erdoğan: Müminin görevi yoklukta sabretmektir

Saray’ın günlük harcamaları 10 milyon liraya bulmuşken AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan “Yoklukta sabretmeyi” öğütledi. Saray’da düzenlenen Camiler ve Din Görevlileri Haftası’nda konuşan AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye’de uzun süredir yaşanmakta olan ve milyonlarca yurttaşın yaşantısını...
  68. Didem Ergin

Adana merkezli 11 ilde 'swinger' operasyonu!

Adana merkezli 16 ilde gerçekleştirilen swinger (eş değiştirme) yöntemiyle kadınlara fuhuş yaptırdığı öne sürülen şebekeye yönelik şafak vakti düzenlenen operasyonda gözaltı sayısı 56’ya çıktı...
  69. Didem Ergin

Erdoğan'dan Macron'a sen kimsin!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fransa Cumhurbaşkanı Macron'un "İslam'ın yapılandırılması" yönündeki sözlerine çok sert tepki gösterdi. Erdoğan, "'İslam krizde' açıklaması açık bir provokasyondur. Fransız devlet başkanı olarak, İslam'ın yapılandırılmasından bahsetmesi hadsizliktir...
  70. Didem Ergin

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un yüz yüze eğitim hakkında yaptığı açıklamalar!

Ziya Selçuk: "Yüz yüze eğitimdeki ilk aşamada süreci planladığımız şekilde yönettiğimiz, iyi sonuçlar aldığımız için ikinci aşamaya geçmeye hazırız." "Yüz yüze eğitime başlayacak öğrencilerimiz haftanın iki günü okulda olacaklar." "12 Ekim itibarıyla yüz yüze eğitime başlayacak öğrencilerimiz...
  71. Didem Ergin

500 bin tablet ücretsiz dağıtılacak!

Binlerce öğrenci uzaktan eğitim modeliyle çalışmalarını sürdürüyor. Corona virüsü pandemisi nedeniyle eğitimde en fazla gündeme gelen konu ise internet, bilgisayar ve tablet gereksinimi oldu. Milli Eğitim Bakanlığı ise ihtiyaç sahibi gençler için yürüttüğü çalışmada 500 bin tablet dağıtacak...
  72. Didem Ergin

Apple'ı dolandırdılar!

Apple'ı dolandırdılar: Geri dönüşüm için gönderilen binlerce cihazı satan firmaya dava açıldı. Teknoloji devi Apple, Kanadalı bir geri dönüşüm şirketine verdiği binlerce cihazın satılmasını ardından, şirkete 23 milyon dolarlık tazminat davası açtı. ABD'li teknoloji devi Apple , yüz binlerce...
  73. Didem Ergin

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş'ın ayakkabısı sosyal medyada çok konuşuldu

Seviyoruz böyle mütevazi liderleri :)
  74. Didem Ergin

EBA'ya erişmek isteyen ilkokul öğrencisi Çınar Mert çatıdan düşerek hayatını kaybetti

Esenyurt İncirtepe Mahallesinde yaşayan 8 yaşındaki Çınar Mert internet alt yapısında sorun olduğu için uzun süre EBA’ya giremedi. İnternet alt yapı sorunu çözülene kadar babası komşusundan rica etti ve internet hattı çekmek için çatıya çıktı. Babasının peşinden çatıya çıkan Çınar, ayağının...
  75. Didem Ergin

Bodrum'un Haremtan Koyu'na gelen bir grup erkek, gündüz vakti çıplak halde denizde yüzüp, ilişkiye girdi. Tepkiler üzerine şahıslar gözaltına alındı.

Dünyanın çivisi gerçekten çıktı galiba... ne iğrenç insanlar var ya
  76. Didem Ergin

Ahmet Davutoğlu: Ben istifa etmeseydim Türkiye krize girerdi

Katıldığı bir televizyon programında soruları yanıtlayan Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, "Yüzde 49,5 almış Başbakan olarak pat diye bıraktınız' sorusunu basit çerçeve olarak görürüm. Ben istifa etmeseydim Türkiye krize girerdi" dedi. "ŞU SORUYU BİR GÜN ERDOĞAN'A SORABİLSENİZ..."...
  77. Didem Ergin

Esra Erol'un programıyla bilinen Esra Karakuş'un ardından, Cengiz Koraltan'ın covid-19 testi de pozitif çıktı.

Koraltan, geçtiğimiz günlerde dayak yemişti.
  78. Didem Ergin

Ermenistan'ın ateşkes istediği iddia ediliyor!

Azerbaycan Savunma Bakanlığı'nın ele geçirilen yerleri açıkladıktan sonra oluşan harita: Azərbaycan düşmən xəttində ilərləməyə davam edir!
  79. Didem Ergin

Xbox Series X ve Xbox Series S Türkiye fiyatları açıklandı ve ön siparişe de açıldı!

Gece yarısı ile birlikte Hepsiburada yeni kampanyası kapsamında en yeni oyun konsolları Xbox Series X ve Series S‘i satışa açtı. Önce Series X için 7499 TL, Series S içinse 4599 TL olarak belirlenen fiyat etiketleri 30 Eylül‘de sonlanacak ek vergilerle fiyatların biraz olsun aşağı çekilmesi...
  80. Didem Ergin

Sonunda Whatsapp'a beklenen özellik geldi...

Şükürler olsun...
  81. Didem Ergin

Maske takmayan vatandaş polise "İyi, maaşınız çıktı" dedi.

Çorum'da maske takmadığı için 392 lira idari para cezası uygulanan kişi, "İyi, maaşınız çıktı" diyerek polise tepki gösterdi. Hem suçlu hem güçlü
  82. Didem Ergin

Bugün Dünya Kahve Günü! En sevdiğiniz kahve hangisi?

Benim orta Türk kahvesi :) Sizin peki? :)
  83. Didem Ergin

Etil alkol ve metil alkolün, internetten satışı yasaklandı!

Tarım ve Orman Bakanlığı, etil alkol ve metanolün internetten satışını yasakladı. Uygulama 60 gün sonra başlayacak. İlgili yönetmelikte "evsel kullanım amaçlı etil alkol" ibareleri "genel" ibaresi ile değiştirildi. Evde içki yapımında kullanılan etil alkol içerisine dünyadaki en acı kimyasal...
  84. Didem Ergin

Yılların oyunu FarmVille kapanıyor... :(

Milyonlarca kişi tarafından oynanan ve bir zamanlar popüler olan Facebook oyunu FarmVille’in 31 Aralık’ta kapanacağı söyleniyor. Oyunun geliştiricisi Zynga , “2009‘daki çıkışından bu yana geçen 11 yılın ardından, Facebook’taki FarmVille oyunumuzun bu yıl sonunda kapatılacağını resmi olarak...
  85. Didem Ergin

Ekrem İmamoğlu cinsiyet eşitliği ile ilgili konuştu!

Ekrem İmamoğlu: "Cinsiyet eşitliği konusu tüm dünyanın ortak sorunudur. İBB bünyesinde cinsiyet eşitliği üzerine bir masa kuracağız." İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, KAGİDER üyeleri ile sanal toplantıda bir araya geldi. İBB bünyesinde cinsiyet eşitliği üzerine bir masa kurulması için çalışma...
  86. Didem Ergin

İsrail ve Türkiye’nin birleştiği bir harita paylaşıldı!

Reddit'de Turkish State of Israel adında İsrail ve Türkiye’nin birleştiği bir harita paylaşıldı. Harita kullanıcılar tarafından büyük ilgi gördü, siz ne düşünüyorsunuz?
  87. Didem Ergin

Suudi Arabistan’dan Türkiye’ye ambargo kararı

Suudi Arabistan‘dan Türkiye‘ye ambargo kararı alındı. Halihazırda Suudi Arabistan’ın Türk mallarına üstü örtülü olarak uyguladığı ambargo 1 Ekim’den itibaren resmileşecek. 2 yıllık süreçte Suriye‘deki gelişmelerle birlikte Cemal Kaşıkçı cinayeti nedeniyle iki ülke arasındaki siyasi ilişkiler...
  88. Didem Ergin

Berat Albayrak istifa etmeli mi?

Berat Albayrak'ın 2 yıl önce açıkladığı “Yeni Ekonomi Programı”nda, 2020 yılında hedef %9,8 enflasyonken, bugün enflasyon %12,6. Programın açıklandığı gün dolar 5,9 TL'yken, bugün 7,84.
  89. Didem Ergin

AudiRs6 ne güzelsin sen

ne diyebilirim ki...
  90. Didem Ergin

Mansur Yavaş, Ankara’da tüm köylere ücretsiz internet sağlamayı düşünüyor

Mansur Yavaş 'Hiçbir Evladımız Mağdur Olmayacak' Dedi ve Ekledi, 'Ücretsiz İnternet İçin TÜRKSAT'la Görüşüyoruz' https://onedio.com/haber/mansur-yavas-hicbir-evladimiz-magdur-olmayacak-dedi-ve-ekledi-ucretsiz-internet-icin-turksat-la-gorusuyoruz-923977
  91. Didem Ergin

Çocuk istismarından tutuklanan şeyh suçu İstanbul Sözleşmesi'ne atmış

18'İNDE BELKİ OLUR “Aklıma Ahmet Yesevi Hazretleri geldi. 63 yaşından sonra yer altına inmiş ve bir daha ışığı görmemiş. Kendimi şartladım. Çıkarsam hizmetinize devam edeceğim. Sizi üzecek bir şey yapmadım. Komployla karşı karşıyayız. Uyuşturucu bağımlısı birinin bozuk aile yapısının korunması...
  92. Didem Ergin

1 Sterlin 10 TL!

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın, piyasa beklentilerinin aksine politika faizini artırması kararının TL’ye olumlu etkisi bugün itibariyle son buldu; Sterlin tarihi rekora ulaştı, Dolar ve Euro son bir ayın en yüksek değerine ulaştı. Ya Rab yardım et...
  93. Didem Ergin

Kim Kardashian’dan Türkiye çıkışı!

Ermeni asıllı reality şov yıldızı Kim Kardashian, Azerbaycan-Ermenistan sınırındaki çatışmaya ilişkin sosyal medya hesabından tepki çeken paylaşımlarda bulundu. Twitter hesabından paylaşımlarda bulunan Ermeni kökenli ABD vatandaşı Kim Kardashian, Ermenilerin Karabağ’da saldırıya uğradığını iddia...
  94. Didem Ergin

ABD'li yargıç, Trump'ın TikTok indirme yasağını askıya aldı

Trump ağlıyor :)
  95. Didem Ergin

Fatih Portakal’ın 3 yıl hapisle yargılandığı dava başladı

FOX TV'nin eski Anchormani, ünlü Gazeteci Fatih Portakal’ın, sosyal medya hesabından ‘Tekalif-i Milliye’yi hatırlatarak yaptığı paylaşım dolayısıyla 3 yıla kadar hapis istemiyle yargılanmasına başlandı. Gazeteci Fatih Portakal sosyal medya hesabında ‘Tekalif-i Milliye’yi hatırlatarak, “Zor...
  96. Didem Ergin

Çarkıfelek meyvesini bilen var mı?

MasterChef Türkiye’nin dün (23 Eylül 2020 Çarşamba) ekranlara gelen son bölümünde Somer şef tarafından yapılan pavlova tatlısının içerisinde kullandığı Çarkıfelek meyvesi izleyicilerin dikkatlerini üzerine topladı. Dünya genelinde "Passion Fruit" ismiyle tanınan ve bilimsel adı Passiflora Edulis...
  97. Didem Ergin

ABD Türkiye Büyükelçisi: İlaç şirketleri Türkiye’ye satışı durdurabilir!

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Türkiye-ABD İş Konseyi (TAİK) ile ABD Ticaret Odası tarafından düzenlenen 38’inci Amerikan-Türk Konferansı’nda konuşan ABD Türkiye Büyükelçisi David Satterfield, Türkiye'deki devlet hastanelerinin yabancı ilaç şirketlerine borcunun bir yıl içinde 230 milyon...
  98. Didem Ergin

Acun Ilıcalı, rap müzik temalı bir yarışma programı düzenleyeceğini duyurdu!

Deli gibi izlerimmmmm :)
  99. Didem Ergin

Kılıçdaroğlu'nun 'kahvehaneler' önerisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kemal Kılıçdaroğlu, "Kahveler açık güzel ama kağıt oynamak yasak. Vatandaş kahveye niye gitsin o zaman. Oysa önlem alabilirsiniz, dersiniz ki 'her oyunda sıfır, yeni kağıt açacaksınız.' Bitti bu kadar basit" önerisini sunmuştu.
  100. Didem Ergin

379 bin 500 liralık araba kiralayan dekan: en ucuzunu kiraladık!

Samsun Üniversitesi Rektörü Mahmut Aydın için 33 aylığına 2020 model lüks makam aracı kiralandı, faturası 379 bin 500 lira tuttu. Rektör Aydın: “Eski aracım bizi yolda bırakıyordu. Yine de en ucuzunu kiraladık." https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem/rektore-379-bin-liralik-luks-makam-araci-6050198/
  101. Didem Ergin

6 ülke Doğu Akdeniz’de Türkiye’siz gaz forumu kurdu

1-2 Ekim’e ertelenen AB zirvesi öncesinde Doğu Akdeniz’de içinde Türkiye’nin yer almadığı bir gaz forumu kuruldu. Filistin’in de parçası olduğu belirtilen Mısır merkezli foruma katılan ülkeler, ortak bildiri yayımladı...
  102. Didem Ergin

Elon Musk'a Türkleri seviyor musun diye sordular

Sağ ol kral... :cool: :hearteyes:
  103. Didem Ergin

Euro tarihi zirvesini yenileyerek 9'a ulaştı!

Yurt içi piyasalarda ise döviz kurlarındaki hareketlilik devam ediyor. Perşembe günü açıklanacak olan Merkez Bankası'nın faiz kararı öncesinde tarihi zirvesini bu sabah 7,6690'a taşıyan dolar/TL, bugün 7,64'ten işlem görüyor. Euro/TL ise tarihi zirvesini yenileyerek 9 lira seviyesini test ediyor.
  104. Didem Ergin

Cübbeli Ahmet Hoca ifadeye çağırıldı

Selefi derneklerinin silahlanması hakkında dikkat çeken iddialarda bulunan kamuoyunda 'Cübbeli Ahmet Hoca' olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, ifadeye çağrıldı. https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem/cubbeli-ahmet-ifadeye-cagirildi-6049386/
  105. Didem Ergin

Hindistan’da bir adam doğmamış bebeğinin cinsiyetini öğrenmek için karısının karnını kesti

Şaka gibi insanlar... şok oldum
  106. Didem Ergin

Dolar 7,60 seviyesinin üzerine çıkarak yeni rekor seviyesini gördü

1 Dolar = 7,6027 TL ...
  107. Didem Ergin

Skandal manşete Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın avukatından suç duyurusu!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, avukatı aracılığı ile Yunanistan'ın Dimokratia gazetesi için suç duyurusunda bulundu. Gazete, geçtiğimiz günlerde ağır küfürlerle Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ı hedef almıştı. Gazetenin manşeti büyük tepki çekmişti.
  108. Didem Ergin

Yunan gazetesi Dimokratia, başlığında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı ağır bir küfürle hedef aldı!

Yuh ya bu kadarı da fazla! https://www.sabah.com.tr/gundem/2020/09/18/son-dakika-yunan-medyasindan-ahlaksiz-manset-baskan-recep-tayyip-erdogani-agir-kufurle-hedef-aldilar
  109. Didem Ergin

Doğu Perinçek, “Gizli servisle çalıştınız mı?” sorusuna tepki gösterdi!

“Siz hangi cesaretle ülkenin en karakterli insanına bu soruyu sorabiliyorsunuz. Bu görüntüleri yayınlamazsanız namuslu değilsiniz” Ne düşünüyorsunuz?
  110. Didem Ergin

Acun Ilıcalı uzaktan eğitimde zorluk yaşayan öğrenciler için yardım gecesi düzenliyor!

Helal olsun
  111. Didem Ergin

ABD Başkan Adayı Joe Biden hakkında pedofili iddiaları var!

ABD Başkan Adayı Joe Biden'ın çocuklara olan yaklaşımı, hakkındaki "pedofili" söylemlerini gün geçtikçe artırıyor. Çok hassas bir konu ne diyeceğimi bilemedim...
  112. Didem Ergin

Karantinaya uymadığı iddia edilen ünlü YouTuber Enes Batur'dan açıklama!

Ünlü YouTuber Enes Batur'un koronavirüs karantina kurallarını ihlal ettiği iddia edildi. Sosyal medyada da gündeme gelen Enes Batur'un Beykoz’daki evinde bulamadığı öne sürüldü. İddiaya göre Enes Batur’un karantinada olmadığının belirlenmesinin ardından Beykoz Emniyet Müdürlüğü ekipleri harekete...
  113. Didem Ergin

İlk videomuz yayında ?

Selamlar? ilk videomuzu çektik. Bakalım beğenecek misiniz? Yorumlarınız önemli?
  114. Didem Ergin

Amazon Prime Türkiye fiyatları değişecek mi?

Amazon’un Prime’dan sorumlu Başkan Yardımcısı ve Amazon Prime’ın 1 numarası olan Jamil Ghani şu açıklamayı yaptı : "Türkiye'deki fiyat kalıcı. 1 dolara yakın bir paraya tekabül ediyor ve hep bu düzeyde kalacak. Türkiye şartlarına uygun bir fiyat olsun ve çok abonemiz olsun diye böyle uygun...
  115. Didem Ergin

Nutella helal mi?

Nutella, ürünlerinin helal olup olmadığıyla ilgili sorduğu soruya verdiği yanıtla gündem oldu. Bir tüketicinin Twitter'dan sorduğu "Nutella helal mi?" sorusuna verilen "Hayır, helal değil" yanıtı sonrası şirket ikinci bir açıklama yaparak ilk mesajını yalanladı. Nutella açıklamasında tüm...
  116. Didem Ergin

Call of Duty' de Trabzon görevi!

Call of Duty: Black Ops Cold War’ın Trabzon’da geçen görevinden bir kısmı:
  117. Didem Ergin

PlayStation 5 ön siparişe açıldı!

16 Eylül’de gerçekleştirilen etkinlikle birlikte, PS 5 fiyatı ve çıkış tarihi açıklandı. 399 dolara dijital sürümü ve 499 dolardan normal sürümü satışa sunulacak olan konsol, şu an yurt dışındaki bazı mağazalarda ön siparişe açıldı. Farklı paketler halinde ve yalnız konsol olarak satılan PS 5...
  118. Didem Ergin

Ehliyet bilgileri çipli kimlik kartları ile birleştiriliyor!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, ehliyet bilgilerinin çipli kimlik kartları ile birleştirilmesi projesinin cuma gününden itibaren başlayacağını bildirdi. https://www.cnnturk.com/turkiye/son-dakika-bakan-soylu-duyurdu-cipli-kimlik-kartlarinda-yeni-donem-basliyor
  119. Didem Ergin

Türkiye'de koronavirüs aşısının ilk gönüllü uygulaması yapıldı!

Dünyanın dört gözle beklediği koronavirüs aşısında tarihi bir aşama Türkiye’de Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde gerçekleştirildi. https://www.haberturk.com/turkiye-de-koronavirus-asisinin-ilk-gonullu-uygulamasi-yapildi-2805257
  120. Didem Ergin

Apple Event'inde tanıtılan ürünlerden en çok hangisini beğendiniz?

Event'te Apple Watch Series 6, Apple Watch SE, yeni iPad Air ve iPad tanıtımı yapıldı. Siz en çok hangisini beğendiniz?
  121. Didem Ergin

Apple Event'ine dakikalar kaldı (Canlı yayına bekleniyorsunuz)

Shiftdelete.Net youTube kanalında 19.30 da canlı yayındayız. Kimler izleyecek?:cool:
  122. Didem Ergin

Yunanistan Başbakanı Miçotakis: Görüşmeye hazırız!

Yunanistan Başbakanı Miçotakis: "Türkiye ile tek sorun olan deniz yetki alanları konusunda en kısa sürede görüşmeye hazırız." Yunan Başbakan, Türkiye ile deniz yetki alanlarını belirlemek için acil olarak görüşmeye hazır olduklarını açıkladı...
  123. Didem Ergin

Yunanistan Cumhurbaşkanı: "barış için savaşa hazırlıklı olmalısınız"

Yunanistan Cumhurbaşkanı Katerina Sakellaropulu, ülkesinin Fransa'dan 18 adet savaş uçağı alma, donanmaya dört yeni fırkateyn katma ve 15 yeni askerle silahlı kuvvetleri güçlendirme kararı için "Eğer barış istiyorsanız, her zaman savaşa daha iyi hazırlıklı olmalısınız" dedi. Meis'in...
  124. Didem Ergin

Sonsuza dek tek bir sosyal medya kullanma hakkınız olsaydı hangisini seçerdiniz?

Zor bir soru:cool:
  125. Didem Ergin

Tiktok'un, ABD operasyonlarının Microsoft'a satılmayacağı açıklandı.

Microsoft, ByteDance teklifi reddettikten sonra TikTok'u almayacağını söyledi. Microsoft, TikTok'un ABD operasyonlarını satın almayacak
  126. Didem Ergin

Facebook, üniversite öğrencilerine özel ‘Facebook Kampüs’ü tanıttı

Facebook Kampüs, üniversitelilere özel olarak uygulama içi yeni bölüm olarak karşımıza çıkacak. Öğrenciler, salgın sebebiyle gerçekleştiremediği tüm aktiviteleri buradan gerçekleştirebilecek. https://hwp.com.tr/ogrencilere-ozel-facebook-kampus-tanitildi-149886
  127. Didem Ergin

2020-2021 eğitim ve öğretim yılı ne zaman başlayacak?

Daha önce 21 Eylül'de başlayacağı duyurulan yüz yüze eğitim konusunda son olarak Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan açıklama geldi. Bakan Selçuk açıklaması şu şekilde; Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "21 Eylül olarak belirlediğimiz başlangıç tarihinde, yüz yüze eğitim öğretime sadece...
  128. Didem Ergin

OECD raporu: Okula ve işe gitmeyen 30 yaş altı genç nüfus oranı en yüksek ülke Türkiye

Türkiye, Ekonomik Kalkınma ve İşbirliği Örgütü'nün (OECD)'nin okula ya da işe gitmeyen 15-29 yaş arası gençler sıralamasında liste başında yer aldı. OECD, Bir Bakışta Eğitim 2020 raporu ile ülkelerdeki genç nüfusun eğitim durumunu mercek altına aldı. Rapora göre Türkiye'de 15-29 yaş arasında ne...
  129. Didem Ergin

Trump TikTok'a 15 Eylül'e kadar süre verdi!

Trump, Çin merkezli sosyal medya uygulaması TikTok'a 15 Eylül'e kadar verilen sürenin uzatılmayacağını belirtti: "Ya Tiktok'u güvenlik sebepleriyle bu ülkede kapatacağız, ya da bu uygulama başka ABD'li bir şirkete satılacak."
  130. Didem Ergin

Netflix'te izlediğiniz ilk dizi ya da film hangisiydi?

Bir türlü hatırlayamadım ben.... :(
  131. Didem Ergin

Dizi Şu sıralar izlediğiniz yerli dizi var mı?

Bazen Yasak Elma'yı izliyorum ben çok komik :)
  132. Didem Ergin

Donald Trump, Nobel Barış Ödülü'ne aday gösterildi

Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump, Nobel Barış Ödülü'ne aday gösterildi. ABD'li yayın organı Fox News'un haberine göre, ABD Başkanı Donald Trump, İsrail ile Birleşik Arap Emirlikleri arasındaki "tarihi barış anlaşması"na sağladığı katkılar gerekçesiyle Nobel Barış Ödülü'ne aday...
  133. Didem Ergin

Tesla hisseleri yüzde 21 düştü

Tesla hisseleri dün yüzde 21.06 düştü. Bu 10 yıldır halka açık olan firmanın yaşadığı en sert düşüş oldu. Dünkü düşüşle beraber Elon Musk da bir günde 16.3 milyar dolarla bugüne kadar en çok servet kaybetmiş insan olarak kayıtlara geçti. Elektrikli araç üreticisi Tesla dün borsada tarihinin en...
  134. Didem Ergin

Rollic Games ABD'ye 168 milyon dolara satıldı!

ABD’li teknoloji firması olan Zynga tarafından satın alınan Rollic Games büyük bir başarıya imza attı. Reuters tarafından aktarılan satış anlaşmasının detaylarına göre "G Knots 3D" ve "Tangle Master 3D" gibi "hypercusual" türündeki mobil oyunlarıyla bilinen Rollic; ilk etapta yüzde 80 oranında...
  135. Didem Ergin

Koronavirüsün 'Tanrının eşcinsel evliliğe yönelik cezası' olduğunu söyleyen Patrik Filaret, Covid-19'a yakalandı.

91 yaşındaki Filaret'in sağlık durumunun stabil olduğu belirtildi.
  136. Didem Ergin

Adnan Oktar'ın kaçış görüntüleri ortaya çıktı!

Adnan Oktar organize suç örgütü elebaşı tutuklu sanık Adnan Oktar'ın, örgüte yönelik operasyonun yapıldığı 11 Temmuz 2018 sabahı Kandilli'deki villasından kaçış görüntüleri ortaya çıktı. İstanbul 30. Ağır Ceza Mahkemesince Silivri Ceza İnfaz Kurumu Yerleşkesi karşısındaki salonda, basına kapalı...
  137. Didem Ergin

Çiğ köfte yiyerek araç kullanan şarkıcı Aleyna Dalveren’e para cezası!

Şarkıcı Aleyna Dalveren’in otomobil kullanırken çiğ köfte yediği görüntülere ilişkin işlem yapan İstanbul Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü, 'tedbirsiz ve saygısızca araç sürmek' suçuyla 132 lira idari para cezası kesti. Şarkıcı Aleyna Dalveren'in sosyal medyada paylaştığı görüntüler tepkilere...
  138. Didem Ergin

Kılıçdaroğlu'dan koronavirüs eleştirisi: Rakamlar gerçek değil, hastanelerin yoğun bakımları dolu

CHP lideri Kılıçdaroğlu, koronavirüs eleştirisinde bulunarak açıklanan vaka ve ölüm sayılarının gerçekten fazla olduğunu söyledi. Kılıçdaroğlu, "Tedavi için hastaneler dolu. İş tamamen tersine dönmüş durumda" dedi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Parti Meclisi toplantısı öncesi açılış...
  139. Didem Ergin

Muharrem İnce'nin tartışmalı okul konusuyla ilgili yaptığı açıklama!

Katılıyor musunuz?
  140. Didem Ergin

Kitap önerisi!!!

Arkadaşlar böyle heyecanın had safhada olduğu sürükleyici bir roman önerebilir misiniz bana? :)
  141. Didem Ergin

Elon Musk sizce hayallerine ulaşabilecek mi?

142. Didem Ergin

Fatih Portakal bugün son kez FOX Ana Haber'e çıkacak

Fatih Portakal kanaldan neden ayrıldığını canlı yayında açıklayacak. Kimler izleyecek ? https://twitter.com/Mahluklarcomtr
  143. Didem Ergin

1500 kişilik düğün yapan AK Partili vekilden savunma: “Bir yemek bile yedirmeden yolladı derler”

AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman’ın oğlunun pandemi önlemlerini esneten kalabalık nikah töreni tartışma yarattı. 1500 kişinin katıldığı yemekli nikâh sosyal medyada tepki topladı. Yaman ise, düğünü "Ben Ağrılıyım, yapmasan, ‘Bir yemek yedirmeden yolladı’ derler" ifadeleriyle savundu. AK...
  144. Didem Ergin

AKP'den Z kuşağı hamlesi!

AKP, uzak genç kesim için de proje hazırladığı öğrenildi. Gençlerin partiye katılımını sağlamak için YouTuber’larla görüşmeler yapıldığı aktarıldı. AKP ayrıca gençlere, popüler sosyal medya siteleri Instagram, YouTube ve Twitter üzerinden de ulaşmayı hedefliyor.
  145. Didem Ergin

KYK borcunu ödeyemeyenlerin sayısı 5 milyonu aştı: 300 bin kişiye icra takibi başlatıldı

Diplomalı gençlerin sorununu CHP’li Sevda Kılıç, Meclis’e taşıdı. Kredi borcunu ödeyemeyen 5 milyon öğrenci olduğunu belirterek, borcun yarısının silinmesi için yasa teklifi verdi... CHP İzmir Milletvekili Sevda Erdan Kılıç, üniversite öğrencilerinin aldığı öğrenim kredisinin 825 liraya...
  146. Didem Ergin

Barış Atay'ı darp eden 3 şüpheli tutuklandı

Kadıköy'de önceki gece TİP Milletvekili Barış Atay'a saldırdıkları gerekçesi ile gözaltına alınan 3 kişi, "Kasten yaralama" suçundan tutuklanmaları talebiyle mahkemeye sevk edildiler. Kadıköy'de önceki gece Türkiye İşçi Partisi (TİP) Milletvekili Barış Atay'a saldırdıkları gerekçesi ile...
  147. Didem Ergin

Apple'dan Türkiye zammı!

Dijital Hizmet Vergisi, Türkiye’de en az 20 milyon TL ya da küresel ölçekte 750 milyon euro ve üzerinde hasılat elde eden şirketlere uygulanacak. Fiyatların arttığı ülkeler arasında Şili, Meksika, Suudi Arabistan ve Türkiye yer alıyor.
  148. Didem Ergin

Lüks arabada karpuz satan kişi!

İstanbul/Beyoğlu'nda, Arap ülkesi vatandaşı olduğu öğrenilen bir kişi, lüks otomobilin ön bagajına koyduğu karpuzları sattı.
  149. Didem Ergin

Uyuma şekline göre meslekler?

Doğru mu ???
  150. Didem Ergin

Doğum gününüzün nasıl kutlanmasını isterdiniz?

Ben sürpriz yapılmasını isterdim :) sizzz??
  151. Didem Ergin

Apple App Store için Türkiye’de “dijital hizmet vergisi” geldi!

Teknoloji devi Apple, App Store fiyatlarına yasalar gereği dijital hizmet vergisi getirdi. Firma ayrıca başka ülkelerde de bir fiyat güncellemesine gitti. Başka ülkelerde de olduğu aktarılan “Dijital Hizmet Vergisi”, geçtiğimiz aylarda TBMM Genel Kurulunda kabul edilmiş ve yürülüğe sokulmuştu...
  152. Didem Ergin

RTÜK, Akit TV hakkında inceleme başlattı

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), 30 Ağustos'ta Akit TV'de “Devletin zirvesi Anırkabir’de” KJ metni için inceleme başlatıldığını duyurdu. RTÜK’ün resmî Twitter hesabından yapılan açıklamada, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları çerçevesinde devlet erkanının Anıtkabir ziyaretine ilişkin...
  153. Didem Ergin

Murat Övüç dayak yedi!

154. Didem Ergin

İstanbul'da düğün, nişan, sünnet gibi etkinliklere kısıtlama getirildi

1- Tüm kapalı alanlarda sünnet düğünü, kına gecesi, nişan ve benzeri etkinliklere müsaade edilmemesi, 2- Düğün ve nikâh salonlarında sandalye/koltuk düzeni toplam kapasitenin azami 1/3’ünü aşmayacak şekilde, fiziki mesafe koşullarına uygun şekilde oluşturulması, 3- Düğün ve nikâhlarda yemek...
  155. Didem Ergin

Donald Trump, sen nelere kadirsin... TikTok CEO'su istifa etti!

156. Didem Ergin

Milli Savunma Bakanı Hulisi Akar'dan yeni açıklamalar

Milli Savunma Bakanı Akar: "Önümüzdeki günlerde Yunan mevkidaşlarımız karar verirlerse, biz onları burada ağırlamaktan memnuniyet duyarız." Milli Savunma Bakanı Akar: "(Ege'deki sorunlar) Biz konuşmaktan yanayız. Gelin konuşalım. Diyaloğa açığız, barış, huzur istiyoruz ama hakkımızı, hukukumuzu...
  157. Didem Ergin

Beyaz Show'u kimler özledi?

20 yıldır Kanal D ekranlarında izleyicilerin favori programı haline gelen Beyaz Show 2 yıl önce yayına ara vermişti. Beyazıt Öztürk'ün, TV8 ekranlarında tekrar seyirciyle buluşacağı öğrenildi. Çok sevindim ben :)
  158. Didem Ergin

Almanya’dan flaş Doğu Akdeniz açıklaması: ′AB olarak Yunanistan'ın yanındayız′

Doğu Akdeniz'de gerilim devam ederken Almanya Dışişleri Bakanı Heiko Maas bugün Yunanistan'da temaslarda bulundu. İlerleyen saatlerde Türkiye'ye gelmesi beklenen Maas, "Avrupa Birliği, Doğu Akdeniz'de Türkiye ile kriz yaşayan Yunanistan'ın yanında" açıklamasını yaptı. Doğu Akdeniz’de tansiyon...
  159. Didem Ergin

Trump'tan CB Erdoğan'a Rahip Brunson övgüsü

Trump'tan CB Erdoğan'a Rahip Brunson övgüsü: Erdoğan ile birkaç konuşma yaptıktan sonra anlaştık. Bunun için minnettarız ve Türk halkına da minnettarız. https://www.haberturk.com/abd-baskani-trump-tan-cumhurbaskani-erdogan-a-rahip-brunson-ovgusu-2782600
  160. Didem Ergin

Apple logosu meyve olan bir şirkete dava açtı!

Dava açmasının tek sebebi logosunun meyve olması.
  161. Didem Ergin

Devlet Bahçeli'nin 2015 yılında attığı tweet sosyal medyada gündem oldu!

...
  162. Didem Ergin

Almanya'da geliştirilen aşının 3. Faz ayaklarından bir tanesi Türkiye olacak

Almanya'da geliştirilen ve 3. faz denemelerine ulaşılan aşı çalışmalarının bir ayağı da Türkiye'de gerçekleştirilecek. Bu aşı çalışmasında nihai üretime geçilip geçilmeyeceğine ise ekim, kasım ayları gibi karar verilecek. Dünya genelinde 22,9 milyondan fazla insana bulaşan ve 799 bin kişinin...
  163. Didem Ergin

Halil Sezai'nin Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında attığı tweet

Ünlü şarkıcı Halil Sezai, Twitter hesabından CB Erdoğan'ı etiketleyerek, "Uyudun mu? Gaz bulmuşsunuz. Şimdi gördüm. Oyum sana dermişim." yazdı.
  164. Didem Ergin

Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi açıkladı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bu gün ülkemiz bakımından tarihi bir müjdeyi paylaşacağız." Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Enerji, kalkınmanın temel unsuru olmanın yanında milli bağımsızlığın tesisinde de büyük öneme sahiptir." Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ülkemizde çok uzun yıllar boyunca petrol ve doğalgaz...
  165. Didem Ergin

Rize'de apartman yöneticisi binayı karantinaya aldı, kimsenin girmesine izin vermiyor

Rize'de koronavirüs tedbirleri kapsamında bir apartman yöneticisi, binayı karantinaya aldı. Apartmana mecbur kalmadıkça kimsenin girişine izin verilmiyor. "Kendi karantinamızı kendimiz uyguluyoruz" diyen apartman yöneticisi, "İşim olduğu zamanlarda apartmanın girişinde eşim nöbette. Akşamları da...
  166. Didem Ergin

Netflix, Türkiye’de kapattığı 30 günlük deneme süresi uygulamasını tekrar aktif hale getirdi

Film ve dizi izleme platformu Netflix, 2020’nin ilk aylarında, kötüye kullanım nedeniyle “30 günlük ücretsiz deneme üyeliği” uygulamasına Türkiye’de son vermişti. Netflix, bu deneme süresi uygulamasını tekrar Türkiye’de kullanıma sundu. Bununla birlikte, artık Türkiye’deki kullanıcılar da...
  167. Didem Ergin

Almanya'da köpek sahiplerine sert kurallar getiriliyor: 2 kez yürüyüşe çıkarmak zorunlu olabilir

Almanya'da yaklaşık 10 milyon evcil köpek bulunduğu tahmin ediliyor. En yaygın tür Alman kurtları. Almanya köpek sahiplerinin uyması gereken yeni kurallar getirmeye hazırlanıyor. Hazırlanan yeni düzenlemeye göre evlerinde köpek bakan kişiler, köpeklerini günde en az 2 kez toplamda 1 saatten az...
  168. Didem Ergin

Milli Eğitim Bakanı Selçuk: Riskin olmadığı kademelerde okulları açarız

Bakan Selçuk, "Okullarımızı 21 Eylül'de açma çabasındayız" diyen Selçuk, "2 bin denetmen eğitildi. Hazır olan okullara 'Okulum temiz belgesi' veriliyor. Tüm koşulların simülasyonunu yaptık. Okulların öz değerlendirme yapmasını da istiyoruz. Bu bir süreç ve sürdürülebilirlik çok önemli...
  169. Didem Ergin

Yunan Parlamento Üyesi Keridis: "Yunanlılar, Osmanlıların çocuklarıdır."

Bunları duymak...
  170. Didem Ergin

Facebook kullanan var mı ? ?

Sanırım sadece birkaç kişi kullanıyordur. :) Mood...?
  171. Didem Ergin

Chrome'u nasıl indireceğiz şimdi?

Cidden nasıl indireceğiz? :(
  172. Didem Ergin

Trump, TikTok'a zaman tanıdı!

Trump, bu emrin TikTok'un yararına olduğunu ifade etti.
  173. Didem Ergin

Yıllardır kapalı olan ve "Hayalet Şehir" olarak anılan Kapalı Maraş yeniden açılıyor

Güney Kıbrıs'ta 'sözde' Maraş Belediye Başkanı' Simos Yoannu, 'Hayelet Şehir' olarak bilinen Kapalı Maraş'ın açılacağını, Türklerin blöf yapmadığını söyledi. https://www.cnnturk.com/dunya/son-dakika-guney-kibris-turkiyenin-kapali-maras-hamlesinin-ciddiyetini-anladi-turkler-blof-yapmiyor
  174. Didem Ergin

Alkollü adamın komik halleri ?

Yaptığı kaza sonrası trafik polisine "Zavadanak çarptı" diyerek sosyal medyada viral olan Bekir Varol, 'trafik güvenliğini tehlikeye düşürmek' suçundan tutuklandı. Gülmemeliyim gülmemeliyim...??
  175. Didem Ergin

Xiaomi, dünyanın ilk saydam televizyonunu üretti

Çok güzel değil mi? ?
  176. Didem Ergin

Sizce Acun Ilıcalı başarılı olabilir mi?

Resmi makamlardan gelecek onayın ardından platform üzerindeki çalışmaların hızlanması bekleniyor. Ancak tüm bunlar henüz birer iddia ve kesinliği bulunmuyor.
  177. Didem Ergin

Sultanbeyli, Aydos ormanlarında yangın çıktı

Yeni bir gün yine yangın... https://www.mynet.com/son-dakika-istanbul-aydos-ta-ormanlik-alanda-yangin-110106566914
  178. Didem Ergin

Rusya, koronavirüs aşısının iki hafta içinde kullanıma hazır olacağını ileri sürdü

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in tüm dünya kamuoyuna duyurduğu Covid-19 aşısı için ilk parti üretiminin 2 hafta içinde tamamlanacağı açıklandı. https://www.sozcu.com.tr/2020/dunya/rusyadan-bir-asi-mujdesi-daha-2-haftaya-geliyor-5983379/
  179. Didem Ergin

Pamukkale Üniversitesi Rektörü Hüseyin Bağ görevinden uzaklaştırıldı

YÖK, Pamukkale Üniversitesi Rektörü Hüseyin Bağ'ın görevinden uzaklaştırıldığını bildirdi. Eşini dekan yapmıştı...
  180. Didem Ergin

Foruma gününüzün kaç saatini ayırıyorsunuz??

Sürekli giriyorum ben belirli bir saat yok ?
  181. Didem Ergin

TikTok'a yeni talip!

Twitter’ın Microsoft kadar büyük miktarlar ödeyemeyeceği de bilinen bir gerçek.
  182. Didem Ergin

Kimler hatırladı bu görüntüyü?

Mazii...
  183. Didem Ergin

Türk oyun firması Rollic, Zynga'a satıldı

1.8 milyar dolarlık Peak'i satın almasından yaklaşık iki ay sonra Rollic'teki yüzde 80 hissesini 168 milyon dolar nakit olarak satın alan Zynga, finansal performansına bağlı olarak önümüzdeki üç yıl içinde Rollic'in kalan yüzde 20'sini de satın alacak.
  184. Didem Ergin

Google Play Müzik' e elveda

Google, bu hamleyle kullanıcıları YouTube Music'e yönlendirmeyi amaçlıyor. Kullanan var mıydı ki?
  185. Didem Ergin

Seda Sayan, Şeyma Subaşı, Seren Serengil, Seray Sever, Ebru Akel ve Seda Akgül gibi ünlü isimlere para cezası

Seda Sayan, Şeyma Subaşı, Seren Serengil, Seray Sever, Ebru Akel ve Seda Akgül gibi ünlü isimlere, sosyal medya hesaplarından "Koronavirüse karşı korur" gibi ifadeler kullanarak tanıttıkları bir ürün sebebiyle, 104'er bin lira para cezası kesildi...
  186. Didem Ergin

7 gündür aranan kişi ortaya çıktı: Canım sıkıldı, kafa dinlemeye gittim.

Antalya’nın Kemer ilçesinde 7 gün önce bıraktığı notla helallik istedikten sonra ortadan kaybolan Tuncay Ö. (40), bugün İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne gelerek arandığı süreçte kent merkezinde kafa dinlediğini söyledi. Tuncay Ö., evinde bulunan nottan ise haberi olmadığını öne sürdü...
  187. Didem Ergin

Trump: Ortadoğu'ya asker göndermek ülke tarihinin en büyük hatasıydı

Axiox ajansına röportaj veren ABD Başkanı, "Ortadoğu'ya asker gönderme ve askerleri bölgedeki çatışmalara sokma kararı ülkemiz tarihndeki en büyük hataydı" ifadelerini kullandı. Trump daha önceki açıklamalarında, ABD'nin "sonu gelmeyen savaş" politikasını sone erdirmeyi planladığını ve dünya...
  188. Didem Ergin

Murat Övüç kadınların eylemine katılmak istedi ve kovuldu

Bodrum’da İstanbul Sözleşmesi için oturma eylemi düzenleyen kadınların arasına girmeye çalışan Murat Övüç’ü kadınlar eylemden kovmuş kral hareket ? https://www.sozcu.com.tr/hayatim/magazin-haberleri/murat-ovuc-kadinlarin-eylemine-katilmak-istedi-ancak-kovuldu/
  189. Didem Ergin

Murat Övüç sahnede Yeşim Salkım'a küfür etti?

Bir kadına küfür ediliyor ve diğer kadınlar kahkaha eşliğinde bu adamı alkışlıyor... Yeşim salkım’ın onu kadın düşmanı olarak göstermesine hiç gerek yok murat övüç kendini yeteri kadar belli ediyor... Terbiyesiz adam(!) Böyle insanlar ünlü oluyor işte
  190. Didem Ergin

Tilki diye dayısını vurdu!

Sakarya Akyazı'da bir kişi, evinin yakınlarında gördüğü tilkiye tüfekle ateş etmek isterken kazara dayısını vurdu. Dayı hayatını kaybetti, yeğen ise gözaltına alındı. https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem/korkunc-olay-tilki-diye-dayisini-vurdu-5963671/
  191. Didem Ergin

Coşkun Sabah: Üniversite öğrencisi bir kızın mayolu fotoğrafı Instagram’da olmaz.

Üniversite öğrencisi kızlar: tamam (!) ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ KIZIN MAYOLU FOTOĞRAFLARI INSTAGRAM’DA OLMAZ •Kızın Roza’nın Instagram paylaşımlarına tepki gösterdin, neden? - Üniversite öğrencisi bir kızın mayolu fotoğrafı Instagram’da olmaz. Kapattırdık Instagram’ını. Küstüm ona, 10 gün hiç...
  192. Didem Ergin

Sağlık Bakanı Koca, dün yaptığı "Temizlik tedbirdendir" paylaşımını gelen tepkiler üzerine kaldırdı

Bazı vatandaşlar, "temizlik imandandır" hadis-i şerifini hatırlatarak Bakan Koca'ya tepki göstermiş. Bayılıyoruz her şeyi eleştirmeye...
  193. Didem Ergin

Rize'deki kızgın boğa! :)

Rize’de, kesim alanına götürüleceği sırada bulunduğu ahırda sahibinin elinden kaçan kurbanlık boğa, vatandaşları kovaladı. Uyuşturucu iğne atılan boğa, uzun uğraşlar sonucu yakalanırken, vatandaşlar öfkeli boğadan ellerindeki sopalarla korunmaya çalıştı.
  194. Didem Ergin

AK Parti, Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak'a tepki çeken “İstanbul Sözleşmesi” yazısı nedeniyle dava açmaya hazırlanıyor

AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, "AK Parti olarak Abdurrahman Dilipak'a dava açmaya hazırlanıyoruz." ifadesini kullandı. Şahin, yaptığı yazılı açıklamada, kadına yönelik fiziki veya sözlü, her türlü şiddetin karşısında durmanın bir insanlık vazifesi olduğunu belirtti. Fiziki veya sözlü...
  195. Didem Ergin

AK Partili Çamlı: Kadın ve erkeği eşitliğe zorlayanlar en büyük kötülüğü yapanlardır, tavuğa horozluk yaptıramazsın

Yıl 2020 konuşulanlara bak şaka gibi... https://tr.sputniknews.com/turkiye/202007281042541892-ak-partili-camli-kadin-ve-erkegi-esitlige-zorlayanlar-en-buyuk-kotulugu-yapanlardir-tavuga-horozluk/
  196. Didem Ergin

Gerçek Hayat adlı dergi 27 Temmuz tarihli sayısında hilafet çağrısı yaptı: "Ayasofya artık hür, hilafet için toplanın. Şimdi değilse ne zaman?"

Allah akıl fikir versin... https://onedio.com/haber/gercek-hayat-hilafet-cagrisinda-bulundu-dilipak-twitter-da-paylasti-simdi-degilse-ne-zaman-912533
  197. Didem Ergin

Kadın makiniste saldırdılar!

İmamoğlu: Ayasofya Camii çevresindeki yoğunluğun izdihama dönüşmemesi için Valilikçe alınan sefer durdurma kararını uygulayan kadın makinistimize yönelik saldırı düşündürücü ve üzücüdür. Bu olaya rağmen görevine devam eden çalışanımızı tebrik ediyorum, konunun takipçisi olacağız.
  198. Didem Ergin

Kemal Kılıçdaroğlu kurultay salonuna ‘rap’le girecek

CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun, bu hafta sonu düzenlenecek kurultayda 'Z kuşağını etkilemek için' salona rap müzikle gireceği belirtildi. ?? https://www.hurriyet.com.tr/gundem/kilicdaroglu-salona-raple-girecek-41571504
  199. Didem Ergin

Ayasofya'daki ibadetten sonra Yunanistan yas ilan etti!

Ayasofya’nın ibadete açılmasının ardından Yunanistan’da bugün tüm kiliselerde ‘yas günü’ ilan edildi.
  200. Didem Ergin

'Şimdiki Aklım Olsaydı' dizisi eşcinsel karakter nedeniyle iptal edildi

Netflix doğruladı: 'Şimdiki Aklım Olsaydı' dizisi eşcinsel karakter nedeniyle iptal edildi Online dizi ve film izleme platformu Netflix, Türk makamlarının kendilerine 'Şimdiki Aklım Olsaydı' dizisi için lisans almak istiyorsa, söz konusu dizinin senaryosundaki eşcinsel karakteri çıkarması...
  201. Didem Ergin

Ankara'da, komşusunun köpeğine tecavüz edip öldüren Volkan Uzun serbest bırakıldı

İnsan demeye utanıyorım. İğrenç iğrenç iğrenç. Küçücük köpek... bu kadar mı hastalıklı düşüncelere sahipsiniz!!! https://www.gunboyugazetesi.com.tr/kopege-tecavuz-ederek-oldurdu-polisler-geldiginde-her-satiri-igrenc-57227h.htm
  202. Didem Ergin

Hayalinizdeki araba hangisi??

Var bir hayalimiz....
  203. Didem Ergin

HDP'li belediye başkanı tutuklandı!

Görevinden uzaklaştırılan HDP'li Batman Belediye Başkanı Mehmet Demir, "silahlı terör örgütüne üye olmak" suçundan tutuklandı. https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem/gorevden-uzaklastirilan-hdpli-batman-belediye-baskani-mehmet-demir-tutuklandi-5946648/
  204. Didem Ergin

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Pınar Gültekin paylaşımı

Son dakika gelen habere göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, vahşice öldürülen 27 yaşındaki Pınar Gültekin hakkında açıklama yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Pınar Gültekin’i katleden caninin hak ettiği en ağır cezayı alacağından şüphem yoktur. Davanın bizzat takipçisi olacak, bir daha asla...
  205. Didem Ergin

Pınar Gültekin'in katili tutuklandı

Edinilen son dakika bilgisine göre, jandarma ve polis ekiplerince alınan yoğun güvenlik önlemleri altında adliyeye çıkarılan Avcı, 'canavarca hisle ve eziyet çektirerek adam öldürme' suçundan tutuklandı. Pislik adam en ağır cezayı alır umarım...
  206. Didem Ergin

Ozan Güven'in afişleri kaldırıldı!

Ozan Güven’in reklam yüzü olduğu ING Bank, oyuncunun yer aldığı bütün afişleri kaldırdı.
  207. Didem Ergin

Atatürk'e firavun diyen şahsın ismi bir sokağa verildi!

İstanbul Tuzla’da isimsiz bir sokağa Atatürk’e "Firavun" diyen yazar Nuri Pakdil’in adı verildi. İBB Meclisi’nde alınan karar, çoğunluğu elinde bulunduran AKP-MHP grubunun oyları ile kabul edildi.
  208. Didem Ergin

Akp'den Netflix açıklaması!

Son dakika haberine göre AK Parti'den Netflix ile ilgili bir açıklama geldi. AK Parti Medya Tanıtım Başkanı Mahir Ünal, "NetflixTurkey ne siyasi düzeyde AK Parti Tanıtım ve Medya Başkanlığı ile ne de resmî düzeyde İletişim Başkanlığı ile görüştü." diye konuştu. AK Parti Medya Tanıtım Başkanı...
  209. Didem Ergin

AK Partili Dağ, İzmir Büyükşehir Belediyesi kolonlarının rengine tepki gösterdi

Nasıl yani :)
  210. Didem Ergin

Ayı ile fotoğraf çekinmek isteyen kadınlar :)

Meksika’da parkta yürüyüş yapan 3 kadının karşısına ayı çıktı. Kadınlar kaçmak yerine ayı ile fotoğraf çekinmeye çalıştı. Çok korkardım ben ya ?
  211. Didem Ergin

Beşiktaş Fenerbahçe derbisini kimler izleyecek?

Ben izleyeceğim :) Beşiktaş yener diyorum ?? https://www.ntvspor.net/futbol/son-dakika-iste-besiktas-in-ilk-11-i-5f12a5c8d66c59b6d8fdbd9d
  212. Didem Ergin

Türk asıllı Nba oyuncusu Enes Kanter, İnstagram'dan Erdoğan'ı hedef aldı!

Enes Kanter'in instagram paylaşımları: https://www.sabah.com.tr/gundem/2020/07/06/enes-kanter-yine-haddini-asti
  213. Didem Ergin

İBB'den karar çıktı: İstanbul’da 4 yaş ve altında çocuğu olan annelere ulaşım ücretsiz oldu

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun seçim vaatlerinden olan 4 yaş ve altındaki çocukların annelerine ücretsiz ulaşım kartı verilmesi için İBB Meclisi’nden onay çıktı. İstanbul'daki 1 milyon 160 bin çocuğun annelerine, ücretsiz ulaşım kartı verilecek. İBB Toplu Ulaşım Hizmetleri Şube Müdürlüğü'nün...
  214. Didem Ergin

Netflix'ten ömür boyu abonelik ödüllü oyun turnuvası

Netflix, The Old Guard filminin tanıtımına katkı amacıyla galip gelenin "ölümsüz" bir Netflix hesabına sahip olacağı bilgisayar oyunu turnuvası düzenliyor Dünyanın en popüler çevrimiçi film, belgesel ve dizi izleme platformu Netflix bu kez ilginç ödüllü bir bilgisayar turnuvasıyla gündeme geldi...
  215. Didem Ergin

10 yaşındaki kızı taciz eden adamı dövdüler!

Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde, 10 yaşındaki kız çocuğunu sokak ortasında elle taciz eden Z.Y., durumu fark eden vatandaşlar tarafından dövülüp, polise teslim edildi. Pislik adam...
  216. Didem Ergin

Burçlar değişti mi?

Burçların değiştiği iddiası sosyal medyanın en çok konuşulan konusu oldu. İddia edilen yeni burç tarihleri birçok sosyal medya kullanıcısı tarafından paylaşılıyor. 'Burçlar değişti' iddiası NASA’nın yayınladığı bir blog yazısına dayanıyor. İddiaya göre, Dünya'dan görülen yıldızların 3 bin yıl...
  217. Didem Ergin

Hz. Muhammed'e hakaret eden kişi tutuklandı!

İslam'a ve Hz. Muhammed'e hakaret içerikli paylaşımda bulunan şüpheli, "halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama" suçundan tutuklandı. https://www.sabah.com.tr/gundem/2020/07/15/hz-muhammed-hakkinda-cirkin-paylasimlarda-bulunmustu-tutuklama-talebiyle-nobetci-hakimlige-sevk-edildi
  218. Didem Ergin

Elon Musk ve Bill Gates'in twitter hesabı hacklendi

Elon Musk ve Bill Gates dahil birçok ünlünün twitter hesabı hacklendi. Paylaştıkları hesaba bitcoin gönderenlere 2 kat geri dönüş yapılacağını iddia eden dolandırıcılar kısa sürede 5 Bitcoinden fazla para topladı. Twitter: Hesapları etkileyen bir 'güvenlik açığından' haberdarız, düzeltmek için...
  219. Didem Ergin

AKP'li meclis üyeleri Mansur Yavaş'ın üzerine yürüdü!

ABB Başkanı Mansur Yavaş, dün yapılan belediye meclis toplantısında Gökçek döneminde yapılan yolsuzlukları belgeleriyle açıkladı. Yaşanan gerginliğin ardından AKP'li meclis üyeleri Mansur Yavaş'ın üzerine yürüdü...
  220. Didem Ergin

Nissan, ilk elektrikli SUV'si Ariya'yı tanıttı

2021 yılının ortalarında Japonya’da satışa çıkacak olan elektrikli SUV modeli 40 bin dolardan başlayan fiyatlara bayilerde yerini alacak. İyi bir otomobile benziyor:) detaylar? https://shiftdelete.net/elektrikli-nissan-ariya-tanitildi
  221. Didem Ergin

15 Temmuz akşamı Nagehan Alçı ile eşi Rasim Ozan Kütahyalı arasında geçen diyalog

Haberlerde köprüde tanklar varmış. Şehirde tanklar görülmüş' deyince Rasim Ozan ayağa kalktı ve 'Başladılar' dedi. Ben şaşkınlık içinde 'Neye başladılar? Diye sorunca da 'Fetullahçı subaylar darbe harekatına başladılar ama sakın endişe etme başarılı olmaları imkânsız' dedi.
  222. Didem Ergin

Her ihtimale karşı cihazınızda VPN yüklü mü?

Ben yüklemiştim önceden halâ duruyor. Ne olur ne olmaz diye :)
  223. Didem Ergin

Meral Akşener' den Andımız açıklaması

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener: "Eğer iddia ettiğiniz gibi yerli ve milliyseniz Andmız’ı hemen geri getirin. Evlatlarımızın Türk’üm demesinden korkmayın. Türk olun."
  224. Didem Ergin

WhatsApp ve Messenger birleşebilir!

Facebook, sahip olduğu uygulamaları birleştirme konusunda WhatsApp ve Messenger'ı birleştirebilir.
  225. Didem Ergin

Diyanet'ten şiddet gören kadınlara tavsiyeler (!)

* Eşinize tepki vermeyin * Uygun bir dille eşinize sebebini sorun * Akşama sevdiği şeyleri yapın * Polisi aramayın, konuşarak çözersiniz inşallah
  226. Didem Ergin

"Ayasofya'yı düşünüyorum ve çok acı çekiyorum"

Katoliklerin ruhani lideri Papa Francis, Aziz Petrus Meydanı'ndaki ayinde, "Aklım İstanbul'da. Ayasofya'yı düşünüyorum ve çok acı çekiyorum" ifadelerini kullandı.
  227. Didem Ergin

Amazon' dan kral hareket :) TikTok' u yasakladı

Amazon firmasının çalışanlarına telefonlarında TikTok kullanmayı yasakladığı bildirildi.
  228. Didem Ergin

Ayasofya Camii'nde ezan okunuyor!

229. Didem Ergin

The Economist: "Türkiye Cumhurbaşkanı dini politikaya oynuyor."

The Economist, CB Erdoğan' ın Ayasofya'nın ibadete açılmasına karar verildiğini duyurmasının ardından böyle bir açıklama yaptı.
  230. Didem Ergin

Danıştay'dan tarihi Ayasofya kararı!

Danıştay 10. Dairesi, Ayasofya'nın statüsünün müze olarak değiştirildiği 1934 Bakanlar Kurulu kararının iptaline karar verdi.
  231. Didem Ergin

Fethullah Gülen’in yeğeni hapis cezası aldı!

Fethullah Gülen’in yeğeni Zeynep Gülen'e örgüte yardım suçundan 2 yıl 7 ay 7 gün hapis cezası verildi.
  232. Didem Ergin

Sakarya'da şiddetli bir patlama daha: Yaralılar var

Sakarya'da Taşkısığı bölgesinde bir patlama meydana geldi. Olay yerine çok sayıda ambulans ve itfaiye ekibi sevk edildi. Gelen son dakika haberine göre; Sakarya'da Taşkısığı bölgesinde bir patlama meydana geldi. Olay yerine çok sayıda ambulans ve itfaiye ekibi sevk edildi.
  233. Didem Ergin

En sevdiğiniz fast food hangisi? ????????

Hamburger, pizza, dürüm, kokoreç, hot dog ve daha bir sürü şey... Karar vermekte zorlanıyorum ?
  234. Didem Ergin

Tatile gitmek için hangi ülkeyi seçerdiniz?

Ben Norveç'i seçerdim. Çok rahatlatıcı manzarası var. Yenilenirdim orada ??
  235. Didem Ergin

ABD: TikTok'u yasaklamayı düşünüyoruz

ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo: "TikTok başta olmak üzere Çin'de geliştirilen sosyal medya uygulamalarını yasaklamayı düşünüyoruz."
  236. Didem Ergin

Cem Uzan, Selahattin Demirtaş hakkında konuştu: " Neden tutuklu?"

Cem Uzan, Selahattin Demirtaş'ın serbest bırakılması gerektiğini savunarak: "Bu adam niye tutuklu? Senelerdir neden içeride?"
  237. Didem Ergin

Rusya'da 13 yaşında hamile kalan çocuk!

Rusya'da 13 yaşında hamile kalan ve bebeğin babasının 10 yaşındaki erkek çocuğu olduğunu söyleyen kız erken doğum yaptı. Aklım almıyor...
  238. Didem Ergin

Yerli mikroskop ile koronavirüs görüntülendi!

İşte koronavirüsün 3 boyutlu görüntüsü
  239. Didem Ergin

Yunanistan Başpiskoposu Ieronimos: "Türkiye Ayasofya'yı camiye dönüştürmeye cüret edemez."

Cürret edemez mi?...
  240. Didem Ergin

NASA, Ankara'nın uzaydan çekilmiş görüntüsünü paylaştı

NASA: "Türkiye'nin kalbi Ankara, gece ve mekanın karanlığında parlıyor." ????
  241. Didem Ergin

Mabel Matiz'in Pantene Altın Kelebek ödüllerinde yaptığı konuşma kesilmiş!

Mabel Matiz, Pantene Altın Kelebek ödüllerinde eksik yayınlanan konuşmasının metnini yayınladı.
  242. Didem Ergin

Demet Akalın'dan 'geçinemiyorum' açıklaması!

Demet Akalın: "Kabul, sanatçılar olarak güzel paralar kazanıyoruz. Ama o linç edenlere sormak isterim, ceplerinden bir 5 lira Mehmetçiğe destek oluyorlar mı? Ben kazancımı önce Mehmetçikle, sonra hasta bebek, çocuklarla paylaşıyorum."
  243. Didem Ergin

4 bin dolar değerindeki altın maske?

Hindistan’da bir iş adamı Koronavirüsten korunmak için yaklaşık 4 bin dolar değerinde altın maske yaptırdı. Paranın gözü kör olsun?
  244. Didem Ergin

Yaz insanı mı yoksa kış insanı mısınız??⚡?

Sıcak havanın bunaltıcılığına katlanamıyorum... Kış insanıyım. Peki ya siz? ?
  245. Didem Ergin

CB Erdoğan: "Sembolik de olsa bayan vekillerimizden hiç olmazsa iki tane alalım."

Sembolik derken?...
  246. Didem Ergin

Kedi için annesini öldürdü!

Manisa'da, eve kedi almak isteyen fakat annesinden izin alamayan gencin, girdiği tartışma sonucunda annesini öldürdüğü ortaya çıktı. İnsanların hiçbir şeye tahammüllü kalmamış!!!
  247. Didem Ergin

Yunan işletmeciler: "Türk turistleri çok özledik?

Yunan işletmeciler: "Türk turistleri çok özledik, adaya gelen her Türk turist balık lokantalarında taze balık kalamar, ahtapot yiyordu. Salata ile karnını doyuran Alman turist gibi değildi" Değişik bir açıklama ?
  248. Didem Ergin

TÜGVA'dan Ayasofya'nın ibadete açılması için imza kampanyası!

TÜGVA'dan yapılan açıklamaya göre, 1934'te Bakanlar Kurulu kararı ile müzeye dönüştürülen Ayasofya ile ilgili Danıştay 10. dairesine açılan davanın duruşması sona erdi. Danıştay, Ayasofya ile ilgili kararını 15 gün içerisinde açıklayacağını bildirdi. Bu kapsamda TÜGVA, yıllardır özlemi...
  249. Didem Ergin

Muharrem İnce, Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'nun Avrupa ziyaretini eleştirdi

Sizce haklı mı?
  250. Didem Ergin

Ekmeğe bu yıl zam yok!

Türkiye Fırıncılar Federasyonu Halil İbrahim Balcı bu yıl ekmeğe zam yapılmayacağını açıkladı. Allah razı olsun ?
  251. Didem Ergin

Sivas Katliamı'nın sorumluları neden araştırılmıyor?

Sivas Katliamı'nın sorumlularının 27 yıldır ortaya çıkarılmadığını belirterek araştırma yapılmasını isteyen HDP İstanbul Milletvekili Zeynel Özen'in önergesi TBMM'de AK Parti, MHP ve İYİ Parti'nin oylarıyla reddedildi.
  252. Didem Ergin

Erdoğan Trump'ı soyup soğana çevirmiş :)

Trump'ın dünya liderleriyle yaptığı görüşmelerin detayları basına yansıdı. CNN, görüşmelerin analizini yaptı; "Trump en fazla Erdoğan ile görüştü. Erdoğan, onu soyup soğana çevirdi" "Putin ile konuşmaları hamam muhabbeti gibiydi" "Merkel'e aptal, May'e cesaretsiz dedi" 1593564579 Helal reisss?
  253. Didem Ergin

İBB' den güzel hareket :)

254. Didem Ergin

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın eşi ve yeni doğan çocuğu hakkında yapılan 'çirkin ve ahlak dışı' yorumlar

Muharrem İnce, sosyal medyada Esra Albayrak'a yönelik yapılan 'çirkin' yorumlara tepki gösterdi.?
  255. Didem Ergin

Tiktok fenomeni Ece Ronay, Türk polisine ağır hakaret etti!

1.8 milyon takipçisi olan Tiktok fenomeni Ece Ronay, Türk polisine ağır hakaretler ederek canlı yayında sözde "kürdistan" propagandası yaptı. Türk polisine hakaret eden TikTok fenomeni Ece Ronay, kendisini savundu?
  256. Didem Ergin

Mehmet Öz, corona virüs ilacı müjdesini verdi

ABD'de yaşan Türk doktor Mehmet Öz corona virüs ilacı hakkında önemli bir müjde verdi. “İlaç ucuz o yüzden tüm dünyada rahatlıkla kullanılabilinir. Ben de bu önemli gelişmeyi sizle paylaşmaktan dolayı çok mutluyum. COVID-19 tedavisi için tüm ülkeler yoğun bir şekilde çalışıyor. Lütfen bu süreçte...
  257. Didem Ergin

Recep Tayyip Erdoğan' ın eşcinseller hakkında yaptığı açıklama!

2002 seçimlerinden önce "Eşcinsellerin yasal güvence altına alınması şart" diyen Erdoğan, "Buradan tüm milletimi Rabbimizin yasakladığı, milletimizi her türlü sapkınlığa karşı dikkatli olmaya ve tavır almaya davet ediyorum." ifadelerini kullandı. Ne düşünüyorsunuz bu sözler hakkında?
  258. Didem Ergin

Fanatik gazetesinden Fetö'lü paylaşım!

Dün gece saatlerinde Fanatik gazetesinin haber içeriğine koyduğu video, sabah fark edilerek silindi.
  259. Didem Ergin

NASA, yüzünüze dokunacağınız zaman sizi uyaran kolye tasarladı!

NASA her ne kadar ticari amaçla üretmeyecek olsa da bazı şirketler bu tasarımdan yola çıkarak yeni bir ürün üretip satışını yapabilir.
  260. Didem Ergin

Bakan Albayrak: Türkiye'nin ekonomisine güven artıyor

Bakan Albayrak: “Türkiye'nin ekonomisine güven artıyor, gelecek yılda bunu çok daha ileri taşıyacağız.” dedi ve bu sözleriyle Twitter'da gündem oldu. Siz ne düşünüyorsunuz bu sözler hakkında?
  261. Didem Ergin

Prof. Dr. Naci Görür: Minimum 7,3'lük deprem geliyor, şakası yok!

Bilim Akademisi Üyesi Prof. Dr. Naci Görür, "Minimum 7.3 deprem geliyor ve bu işin artık şakası yok" diye uyardı. Bu nasıl bir yıl... https://onedio.com/haber/-minimum-7-3-deprem-geliyor-sakasi-yok-diyen-prof-naci-gorur-ayasofya-nin-tartisilmasi-tuhafima-gidiyor-909918
  262. Didem Ergin

Facebook CEO’su Zuckerberg, Trump’ın paylaşımını silmedi, 7,2 milyar dolar kaybetti

ABD Başkanı Donald Trump’ın bir paylaşımı ile alevlenen ırkçılık tartışmalarının gölgesinde şirketler ve Facebook arasında “reklam” savaşı sürüyor. Facebook’un piyasa değerini 56 milyar dolar azalırken, Zuckerberg’in net serveti 82,9 milyar dolara düştü. Değdi mii... :)...
  263. Didem Ergin

Rize'de düzenlenen Survivor ( 3. bölümdeler) ?

Rize'de bir grup genç, Survivor başvuruları kabul edilmeyince 'Uruspavivor' isimli yarışma düzenleyerek Acun Ilıcalı'ya seslendi: "Seneye bizi Survivor'a al reyting rekorları kır." Youtube kanalarında yarışmayı yayınlamışlar, 3. bölümdeler...
  264. Didem Ergin

400'den fazla ürüne ilave gümrük vergisi

Resmi Gazete'de yayımlanan karar ile 400'den fazla ürüne yüzde 20'ye varan oranda ilave gümrük vergisi getirildi. https://www.ntv.com.tr/ekonomi/400den-fazla-urune-ilave-gumruk-vergisi,BIFhwN2kyk63HZoTdA_aFw
  265. Didem Ergin

5 kişiyi şehit eden alçak pkk'lı terörist yakalandı!

Diyarbakır'da 2016 yılında bomba yüklü araçla düzenlenen, aynı aileden 5 kişinin şehit düştüğü saldırının faili olan pkk'lı terörist yakalandı. İnsan bir nebzede olsun rahatlıyor...
  266. Didem Ergin

TYT'de Mabel Matiz sorusu Twitter'da gündem oldu

Sadece Mabel Matiz’in “Fırtınadayım” şarkısının bir sözüne yer verilerek, “Gözümün gördüğü, göğsümün bildiği ile bir değil” cümlesinde anlatılmak istenen nedir? diye bir soru soruldu. Soruda geçen “Gözümün gördüğü, göğsümün bildiği ile bir değil” cümlesi ise aynı zamanda Mabel Matiz’in...
  267. Didem Ergin

'Biz Bize Yeteriz' kampanyasında toplanan 2 milyar TL nereye harcandı?

CHP Mersin Milletvekili Alpay Antmen, salgın nedeniyle 'Biz Bize Yeteriz' kampanyasında toplanan 2 milyar TL’yi aşkın bağışın nerelere harcandığının acilen açıklanmasını istedi.
  268. Didem Ergin

Günün kahramanları polisler??

Sınava yetişemeyen öğrencileri sınava yetiştirmişler...
  269. Didem Ergin

TYT' ye kimler girdi ve nasıl geçti? ?

Sorular nasıldı? :)
  270. Didem Ergin

Ordu'nun Perşembe ilçesine bağlı 132 haneli Yazlık Mahallesi'ndeki herkesin soyadı aynı?

Ordu'nun Perşembe ilçesine bağlı 132 haneli Yazlık Mahallesi'nde yaşamakta olan herkesin soyadı aynı. Aynı ad ve soyadı yüzünden insanlar lakap kullanmak zorunda kalıyor. Jandarma 1 kişiyi çağırıyor, 10 kişi karakola gidiyor.
  271. Didem Ergin

Kolonyanın yandığını yanarak öğrendi! :)

Kolonyanın yanıcılığını merak ettiği için üzerine döküp çakmağı çakan 12 yaşındaki Orhan: Kolonyanın yandığını yanarak öğrendim.
  272. Didem Ergin

Kovid-19’da ikinci dalga ihtimali en yüksek 10 ülke

45 ülke ve 25 bin vaka üzerinde yapılan araştırma sonuçlandı: Kovid-19’da ikinci dalga ihtimali en yüksek 10 ülke Birleşik Krallık’ın önde gelen eğitim kurumlarından Oxford Üniversitesi, koronavirüste ikinci dalga ihtimali en yüksek 10 ülkeyi açıkladı. İlk sırada Almanya, Ukrayna ve ABD var...
  273. Didem Ergin

Akp'li Özlem Zenginer'in bu ülkede Akp gelene kadar kadının adı yoktu" sözlerine cevap!

Akp'li Özlem Zenginer'in bu ülkede Akp gelene kadar kadının adı yoktu" sözlerini üzerine birçok kullanıcı EGM'nin hesabından paylaşılan, '1988 yılında kadın polislerin geçit töreni' fotoğrafıyla Zengin'e cevap verdi. Konuyla ilgili Muharrem İnce'nin paylaşımı:?
  274. Didem Ergin

İBB, Londra’da bir müzayedede Fatih Sultan Mehmet’in portresini 6,5 milyon TL’ye satın aldı

Osmanlı Padişahı Fatih Sultan Mehmet’in günümüze kadar ulaşmış 3 orjinal portresinden biri olan eser, İngiltere’nin başkenti Londra’daki müzayede salonu Christie’s‘te bugün düzenlenen müzayedede 770 bin Sterlin’e (yaklaşık 6,5 milyon lira) satıldı. Eserin İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB)...
  275. Didem Ergin

Pakistan'da Ertuğrul Gazi sevgisi! İki heykeli dikildi

Pakistan/Lahor'da Ertuğrul Gazi'nin iki heykeli birden dikildi. "Bu heykel Ertuğrul'un açtığı cihadın bütün dünyada bize sağladığı saygıyı ve Osmanlı Sultanlığı'nı ne kadar sevdiğimizi gösteriyor."
  276. Didem Ergin

Ekrem İmamoğlu yardımları arttırdı!

Başkan Ekrem İmamoğlu, 30 bin üniversite öğrencisine verilen eğitim yardımının 75 bine çıkarılacağını açıkladı.
  277. Didem Ergin

İlk buluşmada hesabı kim ödemeli?

Bugün arkadaş grubumuzla bu konuyu konuşuyorduk. Kimi fark etmez, kimi erkek öder, kimi Alman usülü olmalı dedii...? Sizce nasıl olmalı?
  278. Didem Ergin

İstanbul'daki şiddetli fırtına ve yağmur! A Haber muhabiri canlı yayında kanlar içinde kaldı

Bugün umarım daha kötü şeyler yaşanmaz :( https://www.mynet.com/istanbul-daki-siddetli-firtina-ve-yagmur-a-haber-muhabiri-canli-yayinda-kanlar-icinde-kaldi-110106538033
  279. Didem Ergin

Dizi Cardi B Muhteşem Yüzyıl izliyor??

Evde kızıyla vakit geçiren Hip Hop müziğinin başarılı kadın sanatçılarından Cardi B'nin Muhteşem Yüzyıl izlemesi sosyal medyaya damga vurdu. As bayrakları as??
  280. Didem Ergin

Spotify'dan YouTube atağı! YouTube mu Spotify mı?

Spotify, rekabet içinde olduğu devlerden ilham alıyor. Sizin yalnızca birini kullanma şansınız olsaydı hangisini seçerdiniz? Ben Spotify?
  281. Didem Ergin

20.06.2020 Twitter Türkiye Gündemi Listesi!

Bugünün Türkiye Twitter Gündem Listesi bu şekilde. Gündemde yer alan konular hakkında neler düşünüyorsunuz? Yanıtlarda tartışalım. ?
  282. Didem Ergin

YouTube ve Facebook'ta sesli mesaj yayınlayabileceğiz!

YouTube ve Facebook platformlarında tamamen sesli mesaj yayınlayabiliyorsunuz. Fakat bu platformlarda içeriklere altyazı ekleme özelliği de mevcut. Beğendiğiniz mi bu yeniliği
  283. Didem Ergin

Sosyal medyada paylaşılan LGS sınav alanları:

Şu zamana kadar verilen emeklere sınava giren öğrenciler yazık olmuş...
  284. Didem Ergin

Adana'da yağmur suyunda yüzen adam?

Çok güldüm bu olaya ???
  285. Didem Ergin

WhatsApp, sevmedim bu özelliklerini

WhatsApp, "son görülme", "yazıyor" ve "çevrim içi" özelliklerini kaldırdı.
  286. Didem Ergin

Çorum'da kayıp aslan afişi

Çorum'da görüldüğü iddia edilen ve yapılan aramalarda izine rastlanılmayan aslan için bir halı yıkama fabrikası 'kayıp ilanı' başlığı ile “Aslanımız Tacettin kaybolmuştur, görenlerin haber vermelerini rica ederiz” yazılı afiş yaptırdı.
  287. Didem Ergin

Selahattin Demirtaş hapisten çıkıyor mu?

Anayasa mahkemesi, Selahattin Demirtaş'ın uzun tutukluluk başvurusunda oy birliği ile ihlal kararı verdi. Tutukluluğun makul süreyi aştığı ve Anayasa'nın 19. maddesinin ihlal edildiğine karar verildi. Mahkeme 50 bin TL manevi tazminata hükmetti.