Arama sonuçlarınız

1. A

Iphone 11 hızlı şarj öneri

Merhaba evde kullanıdığım orjinal hızlı şarj kablosunu ve adaptörünü işe getir götür yapmamak için orjinale yakın cihaza zarar vermeyecek kablo ve adaptör önerilerinizi rica ederim.
  2. A

Yardım ıphone 11 powerbank öneri

Arkadaşlar ıphone 11 im için hızlı şarj özelliği olan kaliteli bir powerbank arıyorum 10.000 mah ve üstü öneride bulunur musunuz?
  3. A

Yardım Bu laptop yeterli mi?

arkadaşlar cs go pubg gibi oyunları rahatça oynayabilir miyim bu laptopta? bütçem anca buna yetiyor yorumları genel olarak iyi bi kaç arkadaşımda yeterli dedi laptop için sizin düşünceleriniz nedir? en fazla bu kadar zorlayabiliyorum bütçemi...
  4. A

Yardım 6000tl ye kadar hazır kasa

arkadaşlar bu bütçeye göre hazır toplanmış bir kasa istiyorum. beklentim pubg ets2 cs go gibi oyunları sorunsuz oynatması. bana cidden yardımcı olacak arkadaşların önerilerini bekliyorum
  5. A

Yardım 7000 tl ye masaüstü mü laptop mu?

Arkadaşlar pubg ets2 gibi oyunları sorunsuz oynayacağım bir bilgisayar almak istiyorum. bütcem bu kadar. Sizce bu paraya laptop mu yoksa masaüstü(hazır kasa) + ekran mı donanım olarak daha iyi olur? Önerilerinizi tavsiyelerinizi link olarak atarsanız çok sevirim.
  6. A

Öneri Akıllı saat tavsiyesi

Evet bende gördüm bunu akşam videolarını izleyim fiyat olarak bana daha uygun bütçeyi zorlayamıyorum.
  7. A

İş görür mü dersin lite modeli de var 500 tl farka değer mi
  8. A

arkadaşlar bildirimleri okuyacağım fiyatına göre akıcı olan bi saat tavsiyesi istiyorum sizden. Telefon ıphone 11. Bütçe zorlarsam 1000 tl.
  9. A

Yardım hazır kasa önerisi

arkadaşlar bütçem 4000/4500 tl arası toplanmış hazır bir kasa istiyorum (monitörsüz olur ayrı alabilirim monitörü) tabi ki oyun için. el becerim olsa ve ya biraz iyi anlasam kasa içeriği parçalardan kendim tek tek alır toplarım ama malesef o kadar bilgim yok. sizden bana pubg gta 5 gibi...
  10. A

Yardım Hp Laptop Isınınca Kapanıyor

örneğin youtube de gezerken veya size şuan cevap iletirken 70 derecelerde geziniyor sıcaklık. macunun markasını bilmiyorum. dediğiniz programı indirdim fakat yük altındaki dediğiniz kısmı anlayamadım. nasıl yapacağımı anlatırsanız size ekran görüntüsü olarak iletebilirim
  11. A

Yardım Hp Laptop Isınınca Kapanıyor

arkadaşlar laptopum bu. https://www.hepsiburada.com/hp-15-bw050nt-amd-a10-9620p-8gb-1tb-radeon-530-freedos-15-6-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV000008BLXD?magaza=Bd%20Bilgisayar 2018 yılında almıştım. kısa bir süre önce ssd taktım laptopa hard diskide cd yerine taktım. önceden arada bir olurdu...
  12. A

Iphone 11 Için Powerbank Önerisi

telefonuma orjinal hızlı şarj aldım ve gayet memnunum. şimdi dışarısı için bir tane powerbank almam lazım. bataryaya zarar vermeyecek ve hızlı şarj edecek bir power öneriniz var mıdır?
  13. A

Iphone 11 ekran koruyucu önerisi

Nasip olursa 1 haftaya ıphone 11 alacağım ve yanında ekran koruyucu kırılmaz cam sipariş etmek istiyorum. Evde kendi başımıza uygulayacağımız sağlam bir öneri var mı?
  14. A

İphone Xr Vs İphone Se 2020

Bugun xr alsak kaç sene güncelleme alır?
  15. A

İphone Xr Vs İphone Se 2020

Bu ikilem insanı delirtir. Bende aynı durumdayım xr se ye göre eski kalıyor. Ama ekran ve batarya konusunda daha iyi. Bu kararsızlıkla 6s kullanmaya devam ederim gibi :)
  16. A

3000 tl ye poco x3

Poco x3 alacağım bu özellikler baya tatmin edici umarım sıkınto yaşamam
  17. A

3000 tl ye poco x3

Güncelleme ile düzelecek şeyler değil mi hocam
  18. A

3000 tl ye poco x3

1613416070 Yani realme 7 vs poco x3 dersek belirttiğim özelliklerde realme 7 daha mı öne çıkar hocam yazılım konusuda dahil. Kamerası önemli bu iki cihaz arasında.
  19. A

3000 tl ye poco x3

Poco x3 almaya çok yakınım 3000tl ye kadar daha iyi bir telefon öneriniz var mı? Oyun için kullanılmayacak daha çok kamerası ve sosyal medya için kullanılacak. Ama sistemsel olarak bazı yorumlarda takıldığını okudum ne söylersiniz bu telefon hakkında.
  20. A

Realme 7 vs Huawei P40 Lite

Dostum sence realme 7 mi? Yoksa note 8 pro mu kamera açısından?
  21. A

Realme 7 mi? Note 8 pro mu

Hayır sadece kamera ve sosyal medya olarak kullanılıcak bir cihaz olacak. Büyük ihtimal note 8 proyu alacağım başka eklemek istediğiniz iyi/kötü deneyiminiz varsa beklerim
  22. A

Realme 7 mi? Note 8 pro mu

Kardeşime telefon alacağım max bütçe 3000 tl(en son). Kamerası ve bataryası iyi olması önemli. Teşekkürler
  23. A

MAX 3000tl KAMERASI İYİ TELEFON

Bütçeyi malesef arttıramıyorum. Note 8 pro hakkındaki yorumlarınızı merak ediyorum teşekkürler
  24. A

MAX 3000tl KAMERASI İYİ TELEFON

Kardeşime telefon alacağım. Max 3000 tl kamerası iyi bataryası orta olan bir andıroid önerisi istiyorum. Aklımda note 8 pro var. Bu hafta sonu sipariş vermek istiyorum acilen yardımcı olursanız sevirinim. Teşekkürler
  25. A

max 3000 laptop

vatanda felan fiyatı 3000 küsür bunun iş görür sanırım a101de bulabilirsek
  26. A

max 3000 laptop

arkadaşlar uzaktan eğitim için kardeşime laptop lazım. bütçe max 3000 netten alırız sorun değil. 2.el olmaz. Casper Nirvana C350.4000-4C00E Intel Celeron N4000 4 GB DDR4 Ram 120 GB SSD UHD Graphics 600 14 iş görür mü sizce? önerilerinizi bekliyorum. freedos olmazsa sevinirim
  27. A

150.000 TL Araç Önerisi

şimdi 2017/18/16 yılları arasında düşük kmli 40/45/50 bi hyundai modellerinde birde toyota da buluyoruz bu fiyata. ama işte toyotanın tüplü olması çekiş düşüşü gibi sorunlar yaratması gibi şeylerden biraz korkuyoruz. hyundai de ise 136 küsür beygir ve tork derecesini beğendik dizel olması artısı...
  28. A

150.000 TL Araç Önerisi

en yüksek limit 150 bine araç arıyoruz. bizim baktıklarımız hyundai accent blue/elentra dizel toyota corolla 1.6 lpgli (çeker mi lpgli diye şüphelerimiz var buna daha yakınız) hyundai tavsiye etmiyorlar genelde ama nedenlerini anlayamadım. tavsiyeleriniz yorumlarınız nedir? para eklemesi...
  29. A

max 2500 tl bütçe sizce hangisi

bütçe bu hocam malesef
  30. A

kimi kullanıcılar oyun oynarken kasıyor ısınıyor gibi şeyler dedi ama oyunla işimiz yok. günlük hayatta kullanımı nasıl? memnun musunuz genel olarak batarya vs ?
  31. A

arkadaşlar kardeşime telefon alacağız kullanım alanı genelde kamera video sosyal medya. oyun pek oynamaz sizce hangisi veya ne önerirsiniz. (bütçe en son bu) 1- Xiaomi Redmi Note 9 128 GB (Xiaomi Türkiye Garantili) Fiyatı 2- Xiaomi Redmi Note 8 64 GB (Xiaomi Türkiye Garantili) Fiyatı 3- Oppo...
  32. A

muzik ses kalitesi yuksek olan kulakici Bluetooth kulaklık arıyorum

Baseus Türkiye | Baseus Cep Telefonu Akseusları Türkiye distribütör Parakende Satış - akilliphone.com burdan almıştım ben 3 ay oldu. çok memnunum çok araştırdım almadan genelde yabancılar videolarını çekmiş inceleme vs. ama iyi ki almışım. çoğu kişi bilmez bu kulaklığı trendyol hepsi burada vs...
  33. A

iphone 8 plus için hangi bataryayı önerirsiniz ?

Ben 6s’e 1 seme önce deji batarya taktım hâla pil gücü 100 de. Gayet memnunum
  34. A

easycep'ten 2.el telefon alınır mı?

hocam se 2020 çok düşündüm hala da düşünüyom ama 6s ile kasa olarak aynı biraz mantıksız geliyor. yoksa cihazın içeriğine lafım yok. 6s i bırakcam se alcam görünüş olarak bişey değişmeyecek 8p en azından ekran daha büyük diye düşündüm. 7p yi bile düşündüm ama o sanırım çok geri olur benim için...
  35. A

easycep'ten 2.el telefon alınır mı?

bayadır telefonu mu değiştirmek istiyorum andıroıd vazgeçtim. 6s kullanıcısıyım. se 2020 lere bakıyorum ekran pil konusunda kararsızım. 8pluslara baktım 6300lerde fiyat. xr baktım o da pahalı geldi. 5300 tl civarı 2. el 8plus var ama siteye güvenemedim. düşünceleriniz nedir ? ki teknolojik...
  36. A

iPhone SE alınır mı ?

1-2 ay sonra bi hızlı şarj al yanına tamamdır kardeşim. o fiyat bandına full işlemci. ekran kasada bu kadar işte yapacak bişey yok
  37. A

laptop ısınınca kapanıyor

2/3 senelik laptopumda 4/5 kez gelmiştir başıma ama bunun 2si son zamanlarda oldu. ets2 oynuyorum genelde ama arkadan ekran kaydını açınca bugun kapandı. hani ekran kaydı ve oyun aynı anda zorlamışta olabilir. windows 10 un ekran kaydını kullanıyorum kendi içinde olanı. neler önerirsiniz bu...
  38. A

iPhone SE alınır mı ?

ben bi ara eski teli teknosaya verip se alıcaktım. bataryası yüzünden vazgeçtim yoksa cidden ekranı felan sorun olmayan biri için alınabilecek bir telefon.
  39. A

1000-1500 tl arası tablet

Dizi izlemek için tablet arıyorum. çok takip etmiyorum açıkcası tabletleri yardımcı olursanız sevinirim. görüntü kalitesi iyi olması önceliğim gezinceğim yerler google youtube netflix.
  40. A

se 2020 teknosa

Hepsiburadanın teklifi 250 tl daha az hocam ?
  41. A

se 2020 teknosa

hocam hangi andıroid ürünü 5 yıl kullanabilirim? bu fiyat bandında
  42. A

se 2020 teknosa

aynı zamanda bir soru daha sormak istiyorum. elimdeki 6s'İ nasıl sıfırlamalıyım? teknosaya verirken. hani kimisi fotoğraflar veriler geri getirilebiliyor diyor?
  43. A

se 2020 teknosa

hocam kasmama donmama uzun süre kullanım kamera hız yani kısaca ıphone ile devam etmek istiyorum. xr almayı düşünüyordum fakat yeni gelen zamdan sonra o kadar bütçeye çıkamam.
  44. A

se 2020 teknosa

elimdeki 6s'e teknasa 1600 tl veriyor se ile takas yaparsam. -elimdeki 6se dışarda hiçbir telefoncu bu parayı vermiyor, aynı zamanda 3700 tl ödeyerek se 2020 almış oluyorum. sizce bu mantıklı mı? -askerden geldikten sonra değiştirmeyi düşünüyordum ama 6 ay sonra bu fiyatlara da bulamayabiliriz...
  45. A

İphone xr mı iphone se

bende xr almayı düşünüyordum 7bin oldu 7 bin nedir ya? etmez değmez o kadar se 2020 alacağım varsın kasası eski olsun hızı kamerası yeter bize. eski 6s telefonumu veririm üstüne hepsiburadadan uygun fiyata denk gelir se 2020
  46. A

6s den geçilebilecek telefonlar

arkadaşlar sosyal medyalara hikaye paylaşım vs yapınca bakıyorum atanlara kalitesi düşüyor andıroidde acaba bu 2020 de çıkan bi andıroid içinde öyle olur mu ? örnek realme 6 pro mi note 10 lite vs vs gibi. yani benim kötü 6s te bile o kadar düşüş olmuyor yeri geliyor süper çekiyor.
  47. A

hocam benim mantığım garantisiz elektronik eşya ya karşı. zaten telefonu henüz belirleyemedim bekleyelim bakalım
  48. A

hocam trde satışı yok mu bu cihazın bulamadım şu an . varsa bi link atar mısınız inceleyim
  49. A

aslında andıroıd tarafında bana daha yakın gelen realme 6 pro 1592229757 hem fiyat açısından hem pil hem ekran.kamerası nasıldır çok emin değilim. gerçi 3600 tl ile çıktı şu an 3900 olmuş :D
  50. A

ben 3 senedir kullanıyorum 6si ve ios olarak memnunum hala ne bi takılma ne bi donma. yakın zamanda güncelleme almayacak ve 32gb hafıza sıkıntısı nedeniyle değiştirmek istiyorum. tek oynadığım oyun pubg onda da sorun yaratmıyor telefon. benim gönlüm yine ios kullanmak. bütçeyi zorlarsam ios...
  51. A

ıphone 6s kullanıcısıyım. uzun zamandır andırod araştırıyorum ama çok seçenek var çıkamadım işin içinden. kamerası ve pil performansı iyi (genelde günümüz andıroidlerin iostan iyi pilleri var zaten) akıcı takılmadan donmadan kullanabileceğim andıroid var mıdır? bütçe 4000 tl. ayrıca se 2020...
  52. A

Kablosuz kulaklık max. 200TL

fiyatı bence iyi dünden beri araştırdım kimisi bas yeterli diyor kimisi az diyor ben müzik dinlemek için alacağım. kullanan biri çıksada ben memnunum dese direkt alacağım QCY t5 modelini
  53. A

arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim
  54. A

arkadaşlar internetten araştırdığım kadarıyla 3 seçenek arasında kaldım öneri veya bu 3 seçenekten tercihinizi belirtirseniz sevinirim. https://www.hepsiburada.com/taotronics-soundliberty-53-sarj-kilifli-ipx6-ter-su-dayanikli-gercek-kablosuz-kulaklik-40-saat-muzik-siyah-p-HBV00000O5X47...
  55. A

GTA 5 KALDIRIR MI?

56. A

GTA 5 KALDIRIR MI?

arkadaşlar soru için burayı buldum kusura bakmayın. sistem gereksinimleri gta 5 i kaldırır mı ona göre indirmeyi deneyeceğim.
  57. A

Huawei p40 lite vs realme 6 pro, hangisi daha iyi ?

hocam bende çok araştırdım gel biz seninle realme 6 pro alalım :D
  58. A

a51 mi realme 6 promu

insanlar oppo ya alıştı biraz daha ama realme diyince çok öngörülü yaklaşıyorlar ben ios kullanıcısıyım andiroide öngörülü yaklaşıyordum ama nasip olursa bi andıroıd alacağım. kendini gerçekten çok geliştiren piyasaya çok iyi giriş yapan telefonlar var andıroıdde
  59. A

a51 mi realme 6 promu

tam incelemeleri gelmemiş realme 6 pronun araştırdım ama sdn henüz inceleme çekmemiş. birde o çeksin iyice aklıma yatacak gibi ama ikisinin ortasında kaldım teşekkürler tavsiye için 1588960165
  60. A

a51 mi realme 6 promu

arkadaşlar bütçe en fazla 3500 tl. bayadır araştırıyorum ikilemde kaldım. hangi model daha iyi olur kamera ve pil performansı için. oyun olarak sadece pubg oynuyorum. ekstra önerilerinize açığım ama nedeni ile bu 2 telefondan hangisi dersiniz?
  61. A

Güncellemeden sonra mavi ekran hatası

hatayı bir kez daha alırsam kaldıracağım. teşekkür ederim 1588539120 dostum otomatik dostum otomatik güncellemelerim kapalı normalde sadece ara ara gider kendim denetler güncellerdim yine aynı şeyi yaptım ama hiç böyle yapmazdı bu güncellenme ile hata veriyor malesef
  62. A

ekran kartını felanda kontrol ettim driverleri güncel hepsi
  63. A

durdurma kodu : DRIVER IRQL NOT LESS OR EQUAL bu yazıyor arkadaşlar
  64. A

arkadaşlar yaklaşık 3 gün önce laptopu sürüm 1909 güncellemesini yükledim windows 10 pro kullanıyorum. bu güne kadar hiç almadığım mavi ekran hatasını 3 günde 4/5 kere aldım tamamen yazılımsal olduğunu düşünüyorum güncellemeden sonra olmaya başladı çünkü. bu sorunu nasıl çözebilirim bana...
  65. A

Realme 6 Pro

hocam 1,5 aydır araştırıyorum kendimce valla ha bire telefon çıkıyor burdan da böyle ekstra bilgi almaya çalışıyorum. teşekkür ederim 1587768208 bu aralar oppo ve realme nedense ilgimi çekiyor kullanan bir iki arkadaşım var onlarda memnunlar bu iki markadan hocam. gerek tasarım olsun gerek pil...
  66. A

Realme 6 Pro

arkadaşlar bu telefon hakkında ne düşünüyorsunuz şu an fiyatı 3600 tl 3000lere kadar düşünce 1 2 ay sonra alınır mı? performansı yeterli olur mu işlemci açısından snapdragon720g
  67. A

Sizce 730g nasıl bir işlemci ?

bende aynı telefonu araştırdım kamerası ve pili gerçekten çok iyi. benimde aklımda takılan işlemcisi oldu fiyatı ilk çıktından beri düştü biraz daha düşmesini bekleyeceğim
  68. A

Bugün Alınabilecek Android Telefon?

xiaomi mi note 10 var mı kullanan arkadaşlar işlemcisi sanırım orta seviyenin üstü dediler incelemelerde ama pil ve kamerası çok iyi. işlemcisi hakkında yorum yapacak olan var mı
  69. A

oppo markadan var mıdır arkadaşlar peki önereceğiniz
  70. A

abi valla o kadar çok detayları var ki benim gibi yeni bi telefon araştıranların işi çok zor. belli bi limit var ama o kadar çok telefon var ki birini alsan diğeri için pişman olacakmışsın gibi geliyor :D
  71. A

peki p30 hakkında ki senin şahsi görüşün nedir? şu kendi incelemelerim sonucunda bana sıcak geldi s10dan mesela. ilk incelemem s10 du sonra p30 a bakınca daha performanslı ve kamerası daha iyi gibi
  72. A

az öncede p30u inceledim sanırım performans ve kamera açısından gayet iyi izleidğim videolara dayanarak söylüyorum. s10 ön kamerasını kimse beğenmemiş yine izlediğim videolara göre söylüyorum.
  73. A

Samsung Galaxy S10 Lite hakkında ne düşünüyosun
  74. A

dostum ıphone 8 plus bi ara düşündüm ama şu an hp de fiyatı 5410 tl ve ben o paraya kral bi andıroıd alırım gibi
  75. A

şu an inceledim s10 u gerçekten beğendim s10p de güzel fakat fiyatı biraz uçuk 1586615769 başka önerileriniz varsa bekliyorum arkadaşlar
  76. A

ya kime sorsam bana 2 telefon öneriyor mi9t ya da redmi note 8 ben başka seçeneklerde istiyorum teşekkürler bakacağım önerilerinize 1586614219 dostum sadece hani çok hoşuma gider çok iyidir diye o limite kadar çıkabilirim demek istedim
  77. A

arkadaşlar bir çok telefon çıktığı için takip edemiyorum size göre 5000tl ye kadar alınabilecek kamerasının iyi ve telefonun hızlı olması önemli bana göre. tavsiyeleriniz önerileriniz nedir bende sizin önerdiklerinizi araştırıp ona göre bakacağım. ıphone 6s kullanıyorum..
  78. A

Batarya Değişimi ?

ben çok uğraştım değiştirmek için garantiden ama boşuna zaman kaybı aldılar baktılar incelediler yok şarja bilmem kaç kez takmışım yok şöyle yok böyle garantisi olmasına rağmen değiştirmediler. deji batarya aldım yaklaşık 5 aydır kullanıyorum taş gibi eski bataryadan eser yok almak isteyenler...