Arama sonuçlarınız

1. _Abhaz_

Yardım Yurt Dışı Laptop

Amerika’dan bir tanıdığım Türkiye geliyor gelirken kendime leptop getirtmeyi düşünüyorum ama malum dolar 11 küsür oldu Türkiye’den mi almak mantıklı yoksa oradan mı getirtmek daha mantıklı bilmiyorum. Eğer hala Amerika’dan almak mantıklı ise hangi Bilgisayarı Önerirsiniz bilgisayardan pek...
  2. _Abhaz_

Yardım Yurt dışı laptop önerisi

Öncelikle merhaba, amerika’dan bir tanıdığım gelicek gelirken laptop getirteceğim ama bilgisayardan hiç anlamam derslerimi yapmak için ve oyun oynamak için maksimum bütçem 750$ önerebileceğiniz laptop var mı ? (Oranın fiyatına göre)
  3. _Abhaz_

iPhone şarjı çabuk bitiyor, neden olabilir?

Güncellemeyi wifi den yapıyorum hep,bu dediğiniz yöntemi anlatan bir youtube videosu var mı acaba ? 1632725068 Hocam uçak moduna almasam bile azalıyor,hızlı şarj kullanıyorum sürekli acaba ondan kaynaklı mı,servise götürüp telefonu açtırmak istemiyorum,umarım kendim halledebilirim. 1632725349...
  4. _Abhaz_

iPhone şarjı çabuk bitiyor, neden olabilir?

Öncelikle merhaba bir kaç ay önce kendime iPhone 11 aldım,İlk zamanlar hiçbir sıkıntı yoktu ama şu an şarjım hızlı bitmeye başladı, Sabah saat 10:00’da uyandığımda şarjım %95’ten öğlen 2 de %20’ye düştü, telefonda oyun oynayan birisi değilim ve Pil Pataryam 100%,Geceleri telefonu Uçak Modu’na...
  5. _Abhaz_

İphone 11 Şarj Başlığı

Öncelikle Merhaba aksesuarsız iphone 11 aldım şarj başlığı yok malum apple resmi sitesinden hızlı şarj baktım fiyatı 200 tl orjinal almak hep daha iyidir hem kalite hem telefon sağlığı açısından diye düşünüyorum belki fark yoktur ama arkadaşlarım Spigen veya ttec hızlı şarjlarından almamı önerdi...
  6. _Abhaz_

İnternetten Telefon Almak Istiyorum Ama Salatalık Çıkma Korkusu Var

Öncelikle merhaba internetten iphone 11 sipariş edeceğim mağlum 7000tl az para değil cimri.com dan en ucuza bakıyorum ama bazen daha önce hiç alışveriş yapmadığım mağzalar çıkıyor (APPLE TÜRKİYE GARANTİLİDİR) yazısını görmem o siteye güvenmeme yeterlimidir sizce baktığım sitenin linkini...
  7. _Abhaz_

İphone se ve apple watch 3 almak mı yoksa İphone xr almak mı

Merhaba kendime xr aldım çok memnunum ama kardeşime de alacağız ama İphone se ile apple watch3 almak mı yoksa sadece xr almak mı daha mnatıklı karar veremedi sizce hangisi ?
  8. _Abhaz_

Ekşimiz süt

Merhaba az önce 3-4 yudum eşkimiş süt içtim,böyle kaymak gibi yerler geldi içerken kaymaktır diye içtim ta ki 4. Yudumun sonunda sütün tadını aldım eşkidiğini anladım bir zararı olurmu sizce zehirlenme falan,market sütü değil çiftlik sütü bu arada
  9. _Abhaz_

İphone se 3 ne zaman çıkar,çıkar mı ?

xr karar vermiştim 2 gün sonra almaya gidecektim arkadaşlarımdan 2-3 kişi İphone se 3 çıkacakmış haberleri okuduk haberin olsun dermiş gibi mesaj attı,sizce çıkar mı beklenmeye değer mi yani yoksa gidip xr alıyorum,çıkarsa fiyat ne olur sizce ?
  10. _Abhaz_

Hala karar veremedim xr ve se arasında

bende tam bunu soracaktım
  11. _Abhaz_

para para para :D 1609073631 Xr karar verdim hepinize teşekkür ederim
  12. _Abhaz_

Benim için telefonda en önemli 2 şey kamera ve batarya iphone se kamerası daha iyi iphone xr bataryası daha iyi çok kararsızım lütfen mantıklı bir şey söyleyin yardım edin
  13. _Abhaz_

Yılbaşında telefon fiyatları düşermi indirim olurmu ?

media markt ta şu an 5050tl
  14. _Abhaz_

Yılbaşında telefon fiyatları düşermi indirim olurmu ?

Öncelikle Merhaba İphone xr almayı düşünüyorum ama yılbaşında fiyatlar düşme indirim olma ihtimali varmı sizce iphone 12 çıktı ya iphone 11 fiyatı düşermi düşmezse arkadaşdan 1000tl borç alıp xr yerine iphone 11 almaya cidden değermi sizce 1605209838 borç almadan da alabilirim ama o fiyatı...
  15. _Abhaz_

iPhone 11 alınır mı?

iphone xr düşünüyorum 1000 tl fark için borç aldırıp 11 almaya değermi sizce ?
  16. _Abhaz_

Xr vs se2020

Evet şu an hangisi daha iyi diye sorsam herkes xr diyecek ama az önce bir kaç batarya testi videosu izledim.İphone xr ve se2020 arasında sadece 25-30 dakika kullanım süresi farkı var sırf ekranı büyük diye ve 25 dakika için 1000 tl daha fazla vermek mantıklımı sizce ? iki telefon arasındayım...
  17. _Abhaz_

Yks

Tyt 2020 puanım Barajda kalmış ama 2019 Tyt puanım 250 Geçen seneki puanımı kullanma şıkkını seçip seçmediğimi hatırlamıyorum onu nasıl öğrenebilirim bilgisi olan varsa yazabilirmi
  18. _Abhaz_

Huawei Nova 5T mi yoksa Xiaomi Mi Note 10 mu

uzun bir zamandır iphone kullanıyorum ilk telefonum iphone 3 tü sonra 5-6-7 kullandım 7 bozdum o fiyatları görürsem iphone 8+ almayı düşünüyorum.Teşekkür ederim yorumunuz için.
  19. _Abhaz_

2 telefon arasında kaldım sizce hangisini almalıyım.
  20. _Abhaz_

2 telefon arasında kaldım sizce hangisini almalıyım.
  21. _Abhaz_

5300 tl telefon

iphone dan şaşma çok cıddıyım dua edersın
  22. _Abhaz_

iTunes müzik silemiyorum

Selamın Aleyküm İ tunesdeki müzik arşivlerimi silip baştan yapmak istiyorum ama silemiyorum.Sil yazısı çıkmıyor yardım edermısınız.
  23. _Abhaz_

3 aylık internet

Peki 3 ayın sonunda geri iptal edebiliyormuyum yani sadece 3 ay kullanmak için ?
  24. _Abhaz_

3 aylık internet

Merhaba benim bir sorum olacaktı bizim ev internetimiz var ama yazın köye gittiğimiz için 3 ay ordayız 3 ay kullanabileciğimiz bir firma vaemı acaba hani cep interneti olarak değil wifi olarak ?
  25. _Abhaz_

Sıfır İphone 7 mi 2.El 7 plus’mı

maksimum 3500 1584388210 yanıtlara bakıyorumda ülkecek baya zenginiz galiba
  26. _Abhaz_

Sıfır İphone 7 mi 2.El 7 plus’mı

Soru basit Sizce sıfır iphone 7 mi,2. El İphone 7 plus’mı.
  27. _Abhaz_

Okullar tatil olması ile ilgili henüz bir açıklama geldi mi?

16:30 da açıklama yapılacak dedıler ama yapılmadı bence tatil etmezler şimdilik ilerde ne olur bilmem ama
  28. _Abhaz_

İphone 7 mi, Xiaomi mi 9t pro mu ?

Öncelikle herkese Merhaba.Bu zamana kadar kullandığım tüm telefonlar iphone´du,İphone 3-4-5-6 kullandım hiç android bir telefon kullanmadım haliyle ön yargım var,telefonda kolay kolay kasma olmuyor hatta hiç olmuyor gibi bir şey,bir video veya fotograf çektip Sosyal medyaya yüklediğim zaman...