Arama sonuçlarınız

1. E

Yardım Laptop açılmıyor yardım

salonda oda sıcaklığında durdu şimdi açtım çalıştı ama görüntü gelmiyor ve USB okumuyor.Arkadasa sordum anakart kısa devre yapmıştır nemden diyor
  2. E

Yardım Laptop açılmıyor yardım

Merhaba arkadaşlar,acer aspire 5 laptopum var sorunsuz çiziksiz.Dün biraz oyun oynayıp normal bi şekilde bilgisayarı kapattım.Havalar soğuk evde doğalgaz yoktu şimdi açmaya çalışınca açılmıyor.power ışığı yanıyor ama ekran gelmiyor ve kapanıyor.Bios pilini söküp taktım,ramleri çıkarıp tek tek...
  3. E

Yardım Acer laptop hdd ve ssd görmüyor

Merhaba arkadaşlar m2 ssd aldım taktim ancak format USB im hata verdiği için Windows kuramadık.Ben de pcyi kapatıp 2 ramden 1 tanesini çıkarttım.Daha sonra bilgisayarcıya götürdüm bana SSD ve HDD yi PC görmüyor anakart yandı yada yeniden bios yüklemek lazım deneriz falan dedi.Yardımcı olur...
  4. E

Öneri 700 TL SSD önerisi

Laptop i5-8265u 8GB 2400mhz ram mx130 ekran kartı aspire a515 bu m2 ssdyi aldım garip bi şekilde ucuzdu bilgisi olan var mı? https://www.hepsiburada.com/wd-green-sn350-wds480g2g0c-480-gb-2400-1650-mb-s-m-2-nvme-ssd-p-HBCV00000OHU6X?magaza=Dataway
  5. E

Öneri 700 TL SSD önerisi

240-480 GB 700 TL’ye kadar SSD önerisi var mı?
  6. E

Öneri 45-50 bin liralık motor önerisi

Merhaba arkadaşlar bütçem zor bela buna yetiyor scooter cup olmayan vitesli motor önerilerine açığım teşekkürler şimdiden
  7. E

Yardım Muhabbet kuşum aşırı halsiz

Bi veteriner salmonella olabilir falan dedi bilmiyoruz.Yem konusunda sorun yaşamıyoruz çok şükür yem yiyor elimden falan ama kafasindan aşağısı felç gibi davranıyor.Ayaklarını kanatlarını kullanmıyor resmen.Ama enerjik duruyor vitamin ve ilaç takviyesiyle gidiyoruz düzelirse yazarım yine...
  8. E

Çok zor yardımcı olacak birini bulamadım.
  9. E

Veterinere gittik ishal olmuş dedi ve tüye girmiş.İlaç verdi ama kuşum ayağı bile kalkamıyor ters dönünce duzelemiyor Kaplumbağa gibi..
  10. E

Merhaba 3 yıldır baktığım dişi muhabbet kuşuma eş aldık anlaşıyorlar iyi hoş ama dişi olan aşırı halsizleşmeye başladı.Tunekte dahi duramıyor kafesin dibine düşüyor.Daldarı veriyorum yiyor ama yuvaliga girip yatıyor uçamıyor bile.Poposunda büyükçe kaka yapışmıştı kurumuştu temizledim ama hala...
  11. E

Yardım Domates yetiştirme kıtı nasıl yapılır?

Teşekkür ederim
  12. E

Torf diyor içinde solucan gubresi var onu napicam anlamadım
  13. E

Arkadaşlar şok marketten domates yetiştirme kiti aldık ama nasıl yapılacağı yazmıyor.Yardımcı olur musunuz?
  14. E

0850 bi numara arayıp evet hayır gibi sorular sordu bir şey olur mu?

Sabah 0850 bi numara aradı.Uyku sersemligiyle açtım adımı soy adımı söyledi adresinizde turknet kullanıyor musunuz dedi hayır dedim.Başka internet sağlayıcısı var mi dedi “evet” dedim.Memnun musunuz dedi “evet” dedim.Tamamdır bu şekilde not aldım diyip kapattı.Başıma bir şey gelir mi?
  15. E

Soru Muhabbet kuşum uçmuyor

https://r.resimlink.com/nWyPcUGS4.jpeg yuvaliga hic girmedi yada ben görmedim.Kafeste 2 tane uzun tünek var ama aksam uyumak icin tellere tutunuyor mecbur bi tane kisa tünek takiyorum ust tarafa ikisi de onun üstünde uyuyorlar.Kafesten çıkıyor uçuyor giriyor erkek olan hic girmiyor kafese...
  16. E

Erkek olan çok istekli dişinin de ceresinin rengi kahverengi oldu nerdeyse bu kızgınlık demektir sanırım?
  17. E

Merhaba 2-3 yaşlarında dişi muhabbet kuşum var.Ona eş aldık eşi 1-1.5 yaşlarında aynı kafesteler beraber uçuyorlar vb bi sorun yok ama eş tuttular mi acaba?Bir de bizim kız uçmuyor.kafesten çıkartıyorum erkek olan deli gibi sağa sola uçuyor ama dişi olan çok hızlı yoruluyor hemen bi yere konuyor...
  18. E

Soru 2. El Fotoğraf Makinesi Önerileri

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 2-3 yıldır iPhone cihazımla cekim yapıyorum.İşi biraz profesyonelliğe dokmek icin bi kamera almak istiyorum.Bütçem 4 bine kadar çıkıyor maalesef.İhtiyacım olan 2. El onerebiliceginiz kablosuz fotoğraf aktarımı olan bir makine.
  19. E

Öneri 5 bin TL kamera önerisi

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 3-4 yıldır fotoğraf makinesi almak istiyorum kısmet bu gunlereymis insallah.Yaklaşık 4-5 bin lira bakiyem var.Telefonumla çektiğim bazı fotoğrafları ekliyorum siz duruma göre öneride bulunursaniz sevinirim.
  20. E

Yardım Muhabbet kuşu tüy kesimi

Yav arabam yok param yok.Uçarken bi sorunu yok ben sadece o şekilde kalmasını istemediğim için kessem mi diye sordum
  21. E

Veteriner yok :/
  22. E

Merhaba yaklaşık 6-7 ay önce dişi bir kuş aldık.1-2 ay sonra gece kafeste bir şeyden korkup çırpınmaya tellere vurmaya başladı.Sabah kalkınca da farkettim 2 tane tüyü yamuk.Bi kaç ay geçti ve hala düzelmedi.Şu an tüy dökme döneminde o yamuk olan tüylerin ucunu kessem onun icin daha kolay olur mi...
  23. E

Öneri Jbl 510bt alınır mı?

Merhaba jbl 510bt kulaklığı internette gördüm özellikleri falan baya iyi hoş ama ben surekli bisiklet sürüyorum geziyorum.Bu kafadan düşer mi herhangi bir sorun yaşar miyim? Başka kulaklık önerisi olan varsa yazabilir mi.Genelde yollarda ve hızlı sürüyorum.Bisiklet sürdüğüm yerleri de gösteriyim...
  24. E

Yardım İşlemci 0.40 ghz sabitleniyor

Şarjda %95 pilde %35 yaptım sorun devam ediyor maalesef
  25. E

Yardım İşlemci 0.40 ghz sabitleniyor

Merhaba,1.5-2 yıllık 0 aldığım acer marka laptop da bir sorun yaşamaya başladım.Laptopu şarjdan çıkarttığımda işlemci 0.40 ghz de sabitleniyor ve tekrar şarja taktığımda eski haline gelmiyor.Bilgisayarı kapatıp açınca sorun düzeliyor ama şarja takıp çıkartınca yine aynı sorun oluyor.Çoğu ayarı...
  26. E

Yardım Muhabbet kuşu gaga mantarı

Videosunu cektim ama YouTube’a yükleyemiyorum.Size herhangi bir yerden ulaştırabilir miyim?
  27. E

Teşekkür ederim
  28. E

Diger videoya baktınız mi onda çok netti aslinda ?
  29. E

Veterinere götürdüm suan belirtisi yok ses çıkartmıyor diye eve gönderdi.Whatsappdan videosunu attım bi ilaç yazdı kullan suyuna karıştırıp dedi kullanıyorum hala aynı :/ https://youtube.com/shorts/-dyIQU8nqQE?feature=share
  30. E

Abi suan tek sorunum gece ses çıkartması soluk alıp vermesi.Ses kaydı aldım atsam yardımcı olur musunuz?
  31. E

Yardım Steam hesabımı nasıl geri alabilirim?

Biliyorum ama adam gelmis bana 4 yıl önce kullandığı kredi kartını soruyor yada telefon numarasını istiyor.İkisi de 4 yıllık nerden bulalım ki onları.Başka yolu yokmudur?
  32. E

Yardım Steam hesabımı nasıl geri alabilirim?

Merhaba,yaklaşık 4 yıl önce arkadaşım bana bir steam hesabı verdi.İçinde sadece CS:GO vardı.Zamanla kendim bakiye yükleyerek ve zaman zaman ücretsiz olan oyunları hesabıma ekledim.70 e yakın oyun olan hesabımın guard ekli olan cihazı kaybettim.Hesaba zaman zaman bakiye yüklemiştim ve bakiye...
  33. E

Yardım Muhabbet kuşu solunum yolu hastalığı

Muhabbet kuşumuz var yaklaşık 1 yaşında.Geceleri vik vik diye ses çıkarıyor ve hızlı soluk alıp veriyor.Yakınımızda veteriner olmadığı için götüremiyorum da.Yardımcı olabilicek var mi? Fotoğraflarını kisalink şeklinde atıyorum. Dışkı durumu: h3xv41t.jpeg Dışkı durumu 2. Fotoğraf...
  34. E

Merhaba bi muhabbet kuşu sahiplendik kendisi 4-5 aydir biz de gaga rengi yeni geldi.Eskiden kahverengiydi zamanla açık mavi oldu ama şimdi üstünde beyaz lekeler çıkmaya başladı.Yakınımda veteriner yok şehir merkezine gitmek için ya taksi yada özel araç gerekiyor.Taksiyle 50 lira istiyolar git...
  35. E

Askerlik sağlık muayenesinden sonra Şubeye gitmek gerekir mi?

Teşekkür ederim bilgilendirdiğin için
  36. E

Abi ben de onun farkındayım gittiğimde pişman olucam ama gerçekten evde durumlar bambaşka.Belki orda kalmak bile isteyebilirim? Astım hastasiyim muhasebe mezunuyum 10 parmak klavye kullanabiliyorum askerde yazıcı olursun rahat falan dediler.Kimisi de yazıcı olma çok yorulursun gecen gündüzün...
  37. E

Sabah o ekran çıktı başvuru yaptım tamam dediler şimdi yine o ekran çıktı.Ben şimdi bekliyim mi şubeye gidip mi sorayım anlamadım abiYani ben beklerim de 1-2 ay içinde gitmezsem evden bir adet tabutum çıkabilir ?
  38. E

Şimdi tekrar kontrol ediyim dedim ama boyle bir ekran çıktı.Sabah bu ekran çıktığında başvuru yaptım sınıflandırılmanız bekleniyor yazıyordu şimdi o da çıkmıyor anlamadım.Ailevi bi kac sorun var gitmem gerekiyor.Şimdi almazlar mi beni? 1633442557
  39. E

şimdi asal yoklamaya girince e-devletten farklı çıkıyor.Askerlik sorgulama diyince 01.02.2022 ye kadar tecilli görünüyor.Sınıflandırılmanız bekleniyor yazıyo
  40. E

Benim askerlik 2023 e kadar tecilliydi e devlet üzerinden tecili bozdum ve muayene oldum. Şu an böyle bir ekran var.Bi kac gün içinde sistemde görünür mü askerlik yerim falan?
  41. E

Merhaba,ben askerlik için muayene olmaya gidicem askerlik şubesi çok uzak otobüslerde sürünmek istemiyorum.Aile hekiminde muayene olduktan sonra askerlik şubesine gitmek gerekir mi?
  42. E

Soru Bisikletim ne kadar eder?

Bunu aldım daha iyi hoşuma gitti kullanımı falan daha iyi.Carraro remix d 1700 TL’ye aldık şimdilik bi sorun yaşamadım.Yardımcı olanlara teşekkür ederim
  43. E

Yardım Acer Nitro model bilgisayarım açılmıyor

Valla yeni aldıysan ve sorun çıktıysa hic uğraşma icini açma bilgisayarcıya götürme.Direkt aldığın yere git servise göndersinler.Garantiden çıkabilir herhangi bi hatanda.
  44. E

Merhaba başkaları da cevaplarsa sevinirim bununla takas yapiyim mi ne diyorsunuz?
  45. E

Sağ ol kanka çok yardımcı oldun hakkını nasıl öderim
  46. E

Yani kazıklanmamışım dimi ? Bisikletin kaynak yerleri çok kötü acemi işçilik gibi ama bi sorun yaşamadım pek.Sağ olun yardımcı olduğunuz için ?
  47. E

Valla tanımıyorum kim olduğunu bilmiyorum.Arkadaş çevrem 0 o yüzden oyundan sordum bisikletten anlayan var mi diye oyle bi iletişimimiz oldu.Şimdi fotoğraflarını cektim de 3500 serisiymiş
  48. E

10-15 güne askere gidiyorum internette en azından 1800 liraya satmaya çalışsam alan çıkar mi?0 almak icin satmak istiyorum 1632146958 Arkadaşlar da 26 jant bisiklet max 1500 eder geri ver falan dediler benim de içime kurt düştü daha ödemesini yapmaya başlamadık geri versem mi baska mi baksak...
  49. E

2000 bine kron marka bisiklet satiyolar letgoda falan.Şimdi bunu geri verebiliriz hanı ödeyemiyoruz diye ama marka iyi midir nasıldır bilmiyorum Onu bilmediğimden sormak istedim
  50. E

Aga orjinal olduğunu nasıl anlarız
  51. E

Merhaba arkadaşlar ben yaklaşık 1-2 hafta önce bir bisikletçiden 2. El bisiklet aldım ama peşin almadık.Senet yaptı 1700 TL fiyat dedi tamam dedim anlamam etmem baya övünce aldık.Şimdi bi arkadas diyor bu bisiklet 1000 lira etmez geri ver diye ama bilen varsa yanı yardımcı olabilir mi ne kadar...
  52. E

Apple yetkili servis değişim yapmıyor ne yapmalıyım?

Peki ne diyebilirim yardımcı olur musunuz.Siz numarasını falan sormadan satış yaptınız şimdi kullanamıyoruz desem bi bahane bulup gönderecekler.Kulaklığı kutusundan çıkarttık 10 dakika sonra geri koyduk çünkü bağlanmıyor.Satmaya çalıştım kimisi 300 den fazla vermem diyor kimisi de kimse almaz bu...
  53. E

Tamam da kendileri surum numarası imei numarası gibi bir şey sormak zorunda değiller mi? Benim lafıma göre neden kulaklık satışı yapıyorlar
  54. E

Applei aradım Kac kere sadece arıyorlar aldigimiz yeri olumsuz dönüş yaptılar diyolar kapatıyorlar konuyu.750 lirayı hiç edicek kadar zengin sandılar galiba
  55. E

Bursa’da yaşıyorum yetkili servisine gittik kulaklık kaçıncı nesil diye sordular.Ben internetten fotoğraflarına bakınca 1. Nesil sandım 1. Nesil kulaklık dedik.Herhangi bir numara sormadılar.Önce 700 TL dediler sonra 1. Nesil olduğu icin 750 TL istediler.Mecbur aldık geldik eve bağlamaya...
  56. E

Ürünü 0 aldık başkası alsa yine 0 almiycak mi.750 TLmiz çöpe gitti yanı :/
  57. E

Türkiye şartlarında kaliteli bi kulaklığımız vardı o da gitti yanı öyle mi hocam :)
  58. E

Merhaba arkadaşlar şimdi en baştan söyleyim ben zengin biri değilim asgari ücretle geçinen bir ailenin bireyiyim.Bana bir AirPods cihaz hediye geldi.1-2 senedir kullanıyordum kulakligin tekini kaybettim.Hediye gonderen kişi sağ olsun kulaklığı ödeyip benim için tekrardan satın aldı.Bizim...
  59. E

2. El bisiklet takviye önerisi

Merhaba yaklaşık 3-4 ay önce 200 TL’ye bisiklet aldım.Ben sürmeyi çok seviyorum maddi durum buna yetti bunu aldık ama bisikleti sürerken sanki gitmiyormuş gibi hissediyorum.Hızlı pedal çevirmeme rağmen hızlanma olmuyor vites yüksekte ama yine de hızlanmıyor.Genelde anayolda asfaltta sürüyorum...
  60. E

Yardım Muhabbet Kuşu

Ya fotoğraflarını koydum da arkadaşlarıma sordum yaşlı dediler.Ama babacık falan demeyi öğrettim. 3-4 gündür bizde hic alışamadı parmağımı uzatınca bile kaçıyor. Mamalısın falan temizlemek için kafası acıyorum yere iniyor kakasına falan basiyor ayaklarını.Nedenini anlamadım ?
  61. E

Yardım Muhabbet Kuşu

Merhaba yetişkin bi muhabbet kuşu aldık da yani ailemin bi arkadaşı verdi ücretsiz.Bunun yaşını çözemiyoruz bir de cinsiyetini.Geleli 2-3 gün oldu dışardan surekli kuş sesi duyunca hareketleniyor.Kafesten ne zaman çıkartmalıyız?
  62. E

League Of Legends Neden Ban Atmıyor?

Dereceli falan değil ki ciddiye alalım düzgün oynayalim falan anlamıyorum arkadaş vallahi anlamıyorum bu insanları.Durduk yere gelip sövuyor adam Kaç kişi repledik 1 tanesi ban yemedi ona yanıyorum. Dediğin gibi adam falan değil bunlar aile sevgisi de terbiyesi de almamis kanı bozuk tipler
  63. E

Adama hero salmadık diye lobide sövdü. Oyunda chat yapmayı severim yani konuşmak falan bu tür şeyler yapıyorum.Dk 4 de adam gelip yaş 11 amk veledi bi sus falan filan yazmaya başladı. Mac sonu ekleyip lobiye gel diye 10 dk konuştuk ben de efendi gibi konuşacaklar falan sanıyorum. Boş beleş...
  64. E

Sürekli aram oynuyorum hero öğrenmek için ve kısa sürdüğü için tadında kalıyor yetiyor bana.Her mac birisi gelip durduk yere ana avrat küfür ediyor.25-30 yaşlarında adamlar bile oyunda sovup lobiye gelince boş boş konuşup kendilerini komik sanıyorlar. Pre olmak isteyen pre arayan var mi...
  65. E

Katarinanin Ultisi

merakımdan sordum ?
  66. E

Katarinanin Ultisi

Nashorun dişi %50 hız veriyor da merak ettiğim için sordum.
  67. E

Katarinanin Ultisi

Saldırı hızı kasınca ultisinin bıçak fırlatma hızı artıyor mu?
  68. E

Kulaklık çok ağır

Dediğim gibi acaba bantla üst tarafa doğru biraz çekerek bantlasam baskıyı azaltır ama deforme olur mu zamanla. (Daha iyi markalar var ama o zaman da pek düşünemedik.İlk defa böyle düzgün kulaklığım oldu telefon kulaklığı kullanıyordum pcde 5-10 liralık.Yani pek araştırıp bakamadım)
  69. E

Kulaklık çok ağır

Yazdığımın tamamını okuyunuz lütfen
  70. E

Kulaklık çok ağır

170 liraya aldım şimdi yok parasına satamam daha garantisi bile bitmedi. Öneriniz yoksa jd markayı kötülemeyin paramız olsa iyi markalara yöneliriz zaten. Teşekkür ederim yine de (jd markayı savunmuyorum o zamanda bu kulaklık bana uygun geldiği için aldım bi sorun yaşamadım bu fiyata daha iyi...
  71. E

Kulaklık çok ağır

İlk defa böyle bi kulaklığım oldu yani normalde çok sıkıntı olmaz ama ben uzun süre kullanıyorum o yüzden saçlarımın üstleri artık çok seyrek durmaya başladı. Araştırdım ama kimse “saçlarınız seyrek ve ince teliyse almayin” gibi bir uyarı görmedim maalesef. Acaba bantla üste doğru biraz çekip...
  72. E

Kulaklık çok ağır

Merhaba bi kac sene önce birikim yaparak james donkey 711 aldım ama kulaklık biraz büyük benim kafa da büyük onda sıkıntı yok da saçlarım ince telli olduğu için kulaklık yuzunden çok belirgin iz kalıyor ve o bölge çok yıpranıyor. Bunun için önerisi tavsiyesi olan var mi? 1618021132
  73. E

Ttnet modem TurkNet internet

Baya olmus hatırlamıyorum ama modem ip bulamadığı için böyle oluyormus. En azından bizde bu sorun vardı. Kurulum yapmak gerekiyordu 192.168 den
  74. E

Telefonlarda internet PC de yok

Tamamdır teşekkür ederim eğer sorunum çözülürse yazarım yine 1616012491 Merhaba 8 adet virus gibi bir sey buldu karantinaya bastım ama hala aynı hatayı alıyorum. Telefondan falan girince bi sorun çıkmıyor yandexten de istedigim siteye girebiliyorum ama Google ve YouTube açılmıyor. İnternet...
  75. E

Bu dediğiniz yazılım ücretli mi?
  76. E

Hangi konuda açıcağımı bilemedim :/ Malwarebytes dediğiniz Windows’un kendi güvenlik sistemi mi?
  77. E

Chrome indirdim yine aynı sorun var
  78. E

Konuyu hangi sekmede açıcağımı bilemedim buraya yazıyorum kusura bakmayın.Bilgisayarı sıfır almıştık opera kullanıyorum YouTubea giremiyorum Google açılmıyor ama yandex.com yazınca üstteki kısma açılıyor yandexte istedigim şeye girebiliyorum ama Google yazınca yada YouTube falan yazınca...
  79. E

İşlemi 0.40 ghze sabitlendi

İ5-8265u 3.90 ghz islemci var bugün oyun oynarken birden kasmaya başladığını farkettim. Görev yöneticisinden kontrol ettiğimde işlemci hızımın sabitlendiğini gördüm. Yani pil ayarlarına dokunmadım herhangi bir sey yapmadım. Şarjdayken de 0.40 şarjdan çıkartınca da bu şekilde. Altında soğutucu da...
  80. E

Far cry 3 kurulum çok uzun

Tamam kusura bakmayın konuyu nasıl kapatabiliriz?
  81. E

Ya paramız yok diye oyun oynamayalım mi
  82. E

indirdim ama setupa bastım yaklaşık yarım saat falan oldu ve sadece %22 ye geldi. Bu kadar yavaş olması normal mi? Oyun 4.5GB??? Arkaplanda hiçbir şey açık degil internetim 35 mbps
  83. E

Marangoz Sokak köpekleri için Kulübeyi ne kadara yapar

Binlerce lira bağış istemiyoruz kimseden 5-10 TL göndermek isteyen gönderiyor kulübe için Ben bu işi 1-2 aydır yapmıyorum merak etmeyin belediye mama dağıtsa zaten ben çıkıp da sokak sokak mama dağıtmam. Teşekkürler yardımcı olmaya çalıştığınız için.
  84. E

guzel düşünmüşsünüz sağ olun ama bizim tosunlar bunlara sığmaz. Kediler icin kulübe alabiliyoruz ucuz oluyor zaten yada kendim yapabiliyorum ama kopeklere büyükçe bir sey gerekiyor ve birlikte uyuyorlar
  85. E

Bursa’nın ilçesinde oturuyorum burda insanlar ücretsiz gunahini bile veremez diye düşünüyorum :) İnşallah ban yemem İnstagram sayfamız @ sokak.hayvanlariicin
  86. E

Ya indirim yapar yapmaz bilmiyorum ama fiyat öğrenmek için yazmıştım buraya ? 1613759741 KEŞKEEE vallahi milletten dileniyoruz resmen 3-5 göndersinler diye
  87. E

Merhaba arkadaşlar ben yaklaşık 2 senedir tek başıma yaşadığım ilcede gezerek sokak hayvanlarını beslemeye çalışıyorum.Mahallemde 8-9 tane yavrusundan yetişkinine kopek var ve hepsi birlikte geziyor birlikte yiyip içiyor.Bunlara kulübe yaptırmak icin sosyal medyada para toplamaya başladık ama...
  88. E

AirPods laptopta discord çalışmıyor

Merhaba bana 2. El bi AirPods hediye geldi çok sevindim discorda ne yapsam da bir türlü ayarlayamadim. Sesler çok net geliyor ama benim sesim karsiya gitmiyor. Giriş aygıtlarında AirPods “hands free” yazıyor ve default var bir de bilgisayarın mikrofonu. Burda AirPods hands freeyi seçince...
  89. E

Ortak hesabı steam vermiyor

Alamadım vermediler..
  90. E

Laptop şarjdan çıkarttım islemci 0.40 ghze sabitlendi

Bunun farkındayım ama 2.50-3 ghz arası gidip gelen islemci şarjdan çıkartınca 0.40 ghze sabitlenmesi zaten sacmalik. Ben biosu fabrika ayarlarına çevirdim pc güncellemelerini yaptım düzeldi. Yani ben de 6 yıldır laptop kullanıyorum farkındayım şarjdan çıkarınca performans düşeceğinin :)
  91. E

Merhaba ayarlara hiçbir şekilde dokunmadım bu ikisi 100 zaten ama 40 ghz sabitti. Windows güncellemelerini yaptıktan sonra sorunum çözüldü ama yine olursa diye ve başka arkadaşların da bu sorundan muzdarip olup forumlarda arama yapacağını düşünerek cevap vermek istedim
  92. E

Sorun 2-3 gündür var. Şarjdan çıkarttığımda bile performans kaybı yaşamıyorken şimdi 0.40 ghze sabitlenmesi mantıklı mi? 3.90 chze çıkıyor bu işlemci. Şimdi ise 0.40 sabit yanı ne düşüyor ne artıyor. Bios ayarlarını sıfırlanınca düzeldi ama Akşam yine aynı sorun oluştu ? 1609889764 Sorun 2-3...
  93. E

Aynı sorun 2-3 gündür vardı. Bios sıfırladım düzeldi ama akşam Lol oynarken PC şarjdaydı çıkarttım islemci yine 0.40 ghze sabitlendi. Ne yapsam düzelmiyor daha 1 yıllık PC 0 aldık. Ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz? Fotoğraflarını atıyorum
  94. E

Laptop çalıştırır mi?

Kusura bakmayın unutmuşum
  95. E

Laptop çalıştırır mi?

Beyler 8 GB RAM VAR. PC özellikleri fotoğrafda yazıyor. Bu Laptop autocad,3dsmax,corel draw. Gibi programları çalıştırır mi???
  96. E

RX570 mi GTX 1650 mi?

Arkadaşlar dolar yüzünden ikiside 4200-4250 olduğu icin PC alamıyorum. Yardımcı olmak isteyen herkese teşekkürler
  97. E

RX570 mi GTX 1650 mi?

4500 TL falan bütçem var monitör dahil bi sistem toplamaya çalışıyorum da klavye mouse falan var da kasa monitor alicam. İki sistemden hangisini alayım yada önerisi olan var mi?
  98. E

PC icin ucuz kol

Pes fifa falan oynicam sadece. Laptop icin ucuz kol var mi tavsiyesi olan?
  99. E

Ortak hesabı steam vermiyor

Ya arkadaş bana 4 yıl önce csgo hesabı verdi kendi girmediği için. Benim csgo da suan 3k saatim var. Gta 5 ve 40-50 oyun satın aldım para yükledim hesaba. Uzun zamandır PC’yi açmadığım icin şifreyi unuttum ve parolayı sıfırlamaya çalıştım ama olmadi. Steam destekten mesaj attım hesabı...
  100. E

Steam şifre

Abi lütfen yardım et
  101. E

Steam şifre

Aga 3 yıldır kullandığım steam hesabın şifresini unuttum. Telefon numarası hesabın eski sahibine ait 750 gün önce kaydedilmiş. Telefonda guard vardı o da resetleyince gitti. Ben bu şifreyi nasıl bulabilirim? Not: eski hesabın sahibi bana sadece Cs içindeyken verdi ben aldım bütün oyunları. Acil...
  102. E

Açıköğretim lise kayıt unuttum

Yani para yatırsam ama kayıt olmazsa para yanmasın? Yani biraz maddi sıkıntılar var da
  103. E

Yanı şimdi bankamatikten yatırsam kaydım olmaz mi ders sectim çünkü son senem mezun olucam ya 1602706574 Lütfen cevaplayın şimdi bankamatiğe gidicem ☹️
  104. E

Mobile ile ödeme yapabilir miyim?
  105. E

Kayıt yenilemeyi unuttum ama dersleri aöl sisteminden seçmiştim. Ek süre falan verilir mi? Bilgisi olan var mu son senem mezun olucam ☹️Maddi durumlar biraz sıkışıktı yetiştiremedim...
  106. E

Kedi iç parazit

Ya yaşlı birisi. Bi keresinde arkadaşımın kedisi evden kaçtı partisinin altı yara mama yemiyor içmiyor diye bu yakın diye götürdük.hayvanın sadece ayağına bakti bi tane damla yazdı gönderdi bizi. Meğer midesine mi ne böcek yada kemikli bir şey takılmış iğne yaptılar da biraz düzeldi hayvan...
  107. E

Kedi iç parazit

O hap veriyoruz korkmasınlar veterinerden diye dedi. Ama bilmeyen birine benziyordu yani aşıyı yanlış yaparım gibi düşünmüş de olabilir. Hap ve iğne arasında fark var mi? Ona göre bugün hapı alıyım veriyim oğluşa
  108. E

Kedi iç parazit

Merhaba arkadaşlar bugün tekir bi kedi sahiplendim ama karnı şiş geldiğinden beri tuvaletini yapmadı ama çok sevecen ve neşeli.Ben ic parazit olduğundan şüpheleniyorum.Veterinere otobüsle gitmem gerekiyor.Veterinerde iç parazit hapı 10 TL,ic parazit aşısı 40 TL. Bunlar arasındaki fark nedir...
  109. E

Özel Hastanelerde Ücretsiz Lens?

Hep lens takmam zaten. Gözlük lens karışık takarım? 1601829234 Hep lens takmam zaten. Gözlük lens karışık takarım? 1 paket veriyormuşlar. İcinde 6 tane oluyormus sağ 3 sol 3
  110. E

2.50 derece miyobum. Gözlük takınca hayatım daha güzel geliyor. Ben mi abartıyorum bilmiyorum ? Gözlük takmayı sevmiyorum pek. Ben hareketli insanım aman kırılır çizilir bükülür korkusuyla yasamak istemiyorum. Yani verdikleri lens geçici süreliktir dimi o kadar uzun olamaz? 1601826859 2.50...
  111. E

ilk defa lens kullanicam diyince ücretsiz lens veriyormuşlar. 90 TL alıyomuşlar sadece. Ben hiç inanamadım ailem de oraya git 300 lira normal lense verme diyorlar. Bursa/Gemlik “Atakent özel hastane”
  112. E

Aga muayene mi 250-300 yoksa gözün derecesini falan ölçmek için kullanılan testlerin parasıyla beraber mi 250-300?
  113. E

Aga arkadaşın annesi gitmiş 90 TL. Ben diyorum öyle bir şey yoktur diye bizimkiler ucuz diye zorluyor. Bilen biri mantıklı açıklama yazsın da gözlükçüden lensleri alayım ?
  114. E

yani ben gözlükçüden sipariş verdik 300 liraya 2 gözümun çapı sanırım farklı olduğu için. Arkadaşım 90 TL muayene oluyorsun 1 yıllık çanta içinde falan veriyorlar dedi
  115. E

1 yıllık falan lens veriyormuşlar dedi. Benim 2 gözüm de farklı ?
  116. E

Ben devlet hastanesinde muayene oldum lens reçetemi aldım ama 1-2 arkadaşım özel hastanede muayene olunca 1 yıllık lensi ücretsiz verdiklerini söylediler. İlk defa lens kullanacağım içinmiş sanırım. Doğruluğu nedir?
  117. E

Kafa topu 2

Oyunda 40 levelim. Bi kaç kere para yatırmışligim da oldu. Oyunda bazen 2x puan taraftar altin karakteri yada aksesuarı oluyor. Bende sürekli 10-20 level efsanevi karakterlere çıkıyor. Bilgisi olan var mi? (Biraz saçma farkındayım ama başka cozum arayacak yer bulamadım)
  118. E

150-200 lira civarı param var ne alabilirim?

Reis ev araba almiycaz dkkdkxks. Ufak tefek işe yarar pratik bi eşya falan sormuştum ama teşekkürler
  119. E

Hesabımı “profesyonel hesap” a çeviremiyorum

Kayıtlı Facebook hesabını kaldırdım,Facebook hesabını dondurdum kayıtlı şifreyi kaldırdım ama düzelmiyor. Facebook uygulanmasında başka hesap açık ama yine de olmadı. Googledaki Facebook hesabıni da değiştim ama aynı Facebook hesabına bağlanıyor ve bu hatayı alıyorum. Yardımcı olabilecek var mi????
  120. E

Hayırlı iftarlar iyi akşamlar.
  121. E

Burası özgür bir forum. Bundan rahatsız oluyorsan girmeyebilirsin :)) ben stajyerim Allah’a şükür durumum kötü değil. Elimde biraz para var harcamak istedim tavsiye istiyorum çok da matrak bir şey değil bence
  122. E

Aga bağış yapmak istesem yaparım. Başka önerin var mi ? 1587745952 Reis taksitlere verdikten sonra elde 150-200 civarı kalıyor? kusura bakma senin kadar zengin değiliz
  123. E

Mahalle Suriyeli kaynıyor. Böyle bir şey yapmak istemiyorum. Güzel düşünce teşekkürler
  124. E

Evde 2-3 tane saat var takmiyorum ☹️
  125. E

2 tane var skfksks
  126. E

Kanka 200 liraya 128 GB alırsın o da bana yetmez ☹️
  127. E

Virüs yüzünden çıkıp harcayamiyorum siparişle bir şeyler almak istiyorum. Parani biriktir falan demeyin ? Teknolojik yada başka işe yarar garip şeyler önerin lütfen
  128. E

Gta 5 de race/araba yarışlı svlere nasıl girilir?

Orjinal :)) demek istediğim fivem üzerinden mi giriliyor yoksa direkt online yapınca girebilir miyim? Benim dediğim MTA gibi olan yarış
  129. E

Gta 5 de race/araba yarışlı svlere nasıl girilir?

Yardım edebilicek var mi?
  130. E

Gamepower warlock blue switch klavye

Kanka kutusu ve iade belgesi yok. Sadece bana maille attıkları fatura duruyor. Faturayı yazıcıdan çıkarıp kargoyla göndersem olur mu? 1584290240
  131. E

1 ay var bitmesine ama ?
  132. E

12.04.2018 de almışım ? 1584286987 Kutusu ve garanti belgesi de yok ☹️
  133. E

Aga tuş bozuk ? yani iç mekanizmayla alakalı diye düşünüyorum ama bunu denerim sağ ol yine de
  134. E

Merhaba arkadaşlar ben 1.5 yıl önce falan 163 liraya klavye aldım. Işığı yanıyor ama tuş çalışmıyor (O zamanın fiyatlarına göre bence iyi bir fiyat). Klavyenin geçen hafta sol alttaki ctrl tuşu bozuldu. Ürünün kutusu yada iade belgesi elimde yok ama e-faturası duruyor. Ürünü tamir yada değişim...
  135. E

GeForce Now destekliyor mu?

Arkadaşlar çalışıyormuş, herkese teşekkürler.
  136. E

137. E

Eyvallah dostum ya. İçimi ferahlattın
  138. E

1583990323 Reis demek istediğim sürüm. Yani belirli sürümlerde kullanılıyormuş. Mx serisi de pek bilinmeyen bir ekran kartı. Acaba mx ekran kartlarını da destekliyor mu bu özellik. Bende biliyorum bir serverden oyuna bağlandığımı :))
  139. E

Merhaba ben bir kaç ay önce bir Laptop aldım ama içinde nvdia mx130 ekran kartı var. GeForce now indirip girmeye çalışıyorum ama olmuyor. Acaba ekran kartını mi desteklemiyor. Bilgisi olan var mi?
  140. E

Mouse(Fare) önerisi...

Eyv reis ya adamsın. 1000 hz falan ne?
  141. E

Mouse(Fare) önerisi...

Aga nerden aldın? Hepsiburadaya baktım yorumlarda mouse takılıyor kotu falan yazmışlar bayaaa
  142. E

Mouse(Fare) önerisi...

Aga Allah aşkına cevap yaz mouse nasıl alicam ben de ama bazen tuş basmıyor sensör algılamıyor falan filan diyolar. Çok kararsız kaldım ya
  143. E

Gamepower bane iyi midir? Max 100 TL ortalamasında bi mouse önerisi alabilir miyim..

Klavyenin garantisi 2 yıldı o yüzden aradım klavyeyi garanti belgesiyle gönderirsem değişim yaparız dediler :)) Gamepower neden alınmaz onu da açıklar misiniz lütfen?
  144. E

Gamepower bane iyi midir? Max 100 TL ortalamasında bi mouse önerisi alabilir miyim..

Bir kaç gün önce bu mouseu gördüm. Forumlarda biraz baktım ama her kafadan başka ses çıkıyor. Ben gamepower klavyesini kullandım (1.5-2 yıl) 2-3 hafta önce 1 tuşu bozuldu sadece. Gamepower markasına çok ön yargıyla yaklaşan insanlar var. Sizce alınır mi? Alınmazsa neden alınmaz? Sağ el için...
  145. E

Çok çirkinim

Kanka saç bakımı yap,biraz kilo vermeye çalış yada spora başla. Çekik gözlüsün hafif kızların sevdiği tiplerdensin haberin olsun. Saçlarını diğer tarafa at,sakalın çıkıyorsa uzat,saçının yanlarını kısalt faulleri yani.
  146. E

Çok teşekkür ederim arkadaşlar abiler sorunu çözdüm ??
  147. E

Reis denedim olmadı. Nasıl kurulum yapabilirim anlatabilir misin? TurkNet kurulum videoları 2015 den kalma ve işime yaramıyor. Modem Türk Telekom’un yeni modemi alalı 1 yıl bile olmadı
  148. E

Merhaba öncelikle bende ttnet modem var ama TurkNet internet kullanmaktayım. Sabah modemi odama çekmek için kapattım odama cektim kabloları vs.. Modemi açma tuşuna bastıktan sonra dsl ve internet ışığı yanmıyor. Daha önce de olmustu kurulum yapmiştim internet gelmişti ama bu sefer kurulum...