Arama sonuçlarınız

1. dgkn_akklc76

Windows 10 Güncelleme sonrası her şey bozuldu

Yaklaşık 2 saat önce windows güncellemesi vardı onu yaptım. Laptop açıldı tüm simgeler vs bozuldu. simgenin üstüne tıklayınca oneDrive... gibi şeyler diyor. Her şeyim gitti nasıl eski haline getirebilirim acil yardım lazım ://
  2. dgkn_akklc76

2021 KYK burs ücreti ne kadar olacak?

2021 burs ücreti 550 Tl olarak devam edecektir diye bir şey okudum. Herhangi bir açıklama geldi mi? Açıklama gelmediyse sizce önümüzde ki sene için burs ücreti artar mı? Gerçi artsa da pek bir şey değişmiyor, getirilen zamlarla fazla fazla acısını çıkarıyorlar..
  3. dgkn_akklc76

Ücretli Bir Kaç Satır Java Kodu Açıklama!

Ekteki kodları açıklayabilecek, javadan anlayan yardımsever arkadaşlar varsa ücreti karşılığında rica etsem yardım edebilir mi ?
  4. dgkn_akklc76

Java Kodu Açıklama!

Ekteki kodları açıklayabilecek, javadan anlayan yardımsever arkadaşlar varsa rica etsem yardım edebilir mi ?
  5. dgkn_akklc76

Python Programlama

Programı yarın akşama kadar yazmam lazım. Aritmetik dizi ve geometrik dizide bilinmeyeni bulmayı yazdım fakat dizi kuralını tespit etmeyi ve diğer üçgensel ve karesel dizide bilinmeyeni bulmayı yapamadım. Yardım edebilecek arkadaşlara şimdiden çokk teşekkür ederim.
  6. dgkn_akklc76

Monster laptop çizik!

Arkadaşlar elimde şuan monster abra a5 v15.2 laptop var. Satacağım fakat dikkatlice bakınca bir kaç kozmetik sorunu olduğunu fark ettim, alıcının sorun çıkarmaması için mümkünse bunları gidermek istiyorum. Ekranın tam ortasın da çizik var sanırım başta toz vs sandım fakat sildiğimde çıkmadı...
  7. dgkn_akklc76

TurkNet berbat hız !!!

TurkNete geçeli yaklaşık 1 hafta oldu. İlk günden beri sorunlar bitmiyor. 2 gündür internet hızım ekteki gibidir. Desteğe yazdığımda ise şöyle bir geri dönüş aldım. "TurkNet kaynaklı bir sorun bulunmamaktadır." Ee o zaman sorun kimden kaynaklı? Modemi de buradan aldım. Henüz 1 hafta oldu...
  8. dgkn_akklc76

Bc & Vc Trafik Gelmiyor?

3 gün önce bir site açtım. Hazır açmışken link kısaltıp ufakta olsa bişeyler kazanayım dedim ve dün akşam bc vc kaydoldum gerek site açılış kodları olsun gerek indirme linkleri olsun hepsini siteme ekledim. Normalde 3 günlük görüntülenme sayım ekte. fakat bc vc gösterim ve tıklamalarına bakarsak...
  9. dgkn_akklc76

Ücreti Karşılığın da Yardım!

mongoDB kullanımı ve neo4j nedir? ile ilgili 30 ar sayfalık döküman hazırlanacaktır. Calibri 11 punto ve 1 veya 1,15 satır aralığı ile hazırlanacaktır. Yapacak arkadaşa ücreti neyse vereceğim..
  10. dgkn_akklc76

C/C++ Ödevim Hakkında

A1 kavşağından hareketine başlayan bir aracın sadece sağa veya aşağı hareket etmesi koşuluyla F5 kavşağına ulaşması için katetmesi gereken tüm yolları (kaç şekilde gider?) C/C++ programı yazınız. Örnek Program Çıktısı (A1 den B3 e gitmek için sorulsaydı) : 1. yol: A1-A2-A3-B3 2. yol...
  11. dgkn_akklc76

Visual Studio Code HTML dosyalarını tanımıyor

Diğer uzantılı dosyaların hepsini tanıyor . Sadece .html uzantılı dosyaları tanımıyor. Yardım için şimdiden teşekkürler :)
  12. dgkn_akklc76

C programlama Ödevi

2 hafta sürem var daha ama anlayamadım nasıl yapacağımı hoca puan verecek yardım edebilir misiniz? Yardım edecek arkadaşlar için Ödev ektedir.