Arama sonuçlarınız

1. Mali654987

Yardım Fm23 menejer düzenlemesi

Epic gamesten fm23 indirdim ve menejerimi düzenledim kaydettim fakat değiştirmek istediğimde nerden değiştirceğimi bulamadım sildim yükledim fakat yine olmadı bilen var mı?
  2. Mali654987

Yardım ASUS ROG STRIX G16 vs ASUS TUF Gaming A15

https://www.amazon.com.tr/ASUS-Strix-Oyun-Diz%C3%BCst%C3%BC-Bilgisayar%C4%B1/dp/B0BV8H8HVD/ref=sr_1_2?crid=25VR92CUM117O&keywords=rtx+4060+asus+laptop&qid=1693836364&s=computers&sprefix=%2Ccomputers%2C115&sr=1-2&tag=technopattr-21 vs...
  3. Mali654987

Soru Bu laptop alınır mı?

https://www.amazon.com.tr/ASUS-Strix-Oyun-Diz%C3%BCst%C3%BC-Bilgisayar%C4%B1/dp/B0BV8H8HVD/ref=sr_1_2?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&crid=3OHQ7VXZZE66Q&keywords=rtx+4060+asus+laptop&qid=1693833271&s=computers&sprefix=rtx+4060+asus+laptop%2Ccomputers%2C134&sr=1-2 asus msi gibi...
  4. Mali654987

Yardım Bozuk bios için kurtarma usb si hazırlama

Tamamen kapalı ve ekranı gelmeyen pc için bios usb si hazırlamak istiyorum nasıl hazırlayabilirim
  5. Mali654987

Yardım Bios güncellemesi sırasında kapanan bilgisayarın açılmaması

Güç düğmesine bastığım zaman bilgisayar açılmıyor lenovo yazısı da gelmiyor yüksek ihtimalle bios çöktü yada yanlış yükleme yaptık bunu nasıl düzeltebilirim Bios pilini söktüm taktım işe yaramadı batarya ise gömülü çıkmıyor Flash ile de kurtarılabilir mi Not: biraz eski garantisi yok
  6. Mali654987

Soru İnstagram kullanıcısı sorunu

Arkadaşlar dm kutumda 3 sene öncesinden bir konuşma var fakat konuştuğum kişi instagram kullanıcısı şeklinde gözüküyor ( büyük ihtimalle hesabı kapattı ) bunun eski kullanıcı adını nereden öğrenebilirim veya öğrenebilir miyim?
  7. Mali654987

M31 60Fps Video Sorunu

Arkadaşlar 60fps video çekmek istiyorum fakat m31 de kamera ayarlarından bulamıyorum farklı bir kamera programından bunu ayarlayabilir miyim? Normalde telefonlar 1080p 60fps video çekerler fakat m31 de bu ayarı bulamıyorum nasıl yapabilirim?
  8. Mali654987

Yardım Minecraft Pc Deki Mapi Pe Ye Aktarma

Pc de çok sevdiğim bir dünya var bunu pe(telefona) aktarmak istiyorum nasıl yapabilirim sürüm farketmez
  9. Mali654987

Sanallaştırma Nasıl Açılır?

Merhaba gameloop u daha rahat kullanabilmek için sanallaştırma açmak istiyorum işlemcim sanallaştırma destekliyor fakat internette biostan ayarlanabileceği yazılmış ben hayatımda hiç bios kullanmadım bunun başka bir yöntemi var mıdır?
  10. Mali654987

Html ve css öğrenmek için

Merhaba bir web sitesi projem var ve bunun için html ve css öğrenmek istiyorum. nasıl başlamalıyım? önerdiğiniz kaynak kitap vb şeyler var mı?
  11. Mali654987

Youtube android uygulaması nasıl silinir (rootsuz)

youtube uygulamasını silmek istiyorum nasıl silebilirim??
  12. Mali654987

wix kullananlar?

arkadaşlar eğer forumda bu platformu kullanan varsa küçük bir soru soracağım kullanlar lütfen belirtsin
  13. Mali654987

ez optimizer?

cyberpunk 2077 için böyle bişey çıkmış yeni duydum işe yarıyor mu yoksa görüntüyü iyice bozuyor mu?
  14. Mali654987

Amazon.de prime kargo ücreti

Merhaba prime aldığımız zaman kargonun bedava olduğunu söylüyolar peki bu amazon.de için de geçerli mi?
  15. Mali654987

Skyrim vs Witcher 3

Witcher 3 mü yoksa Skyrim mi? (hikaye oynanış vs.) İkisinide oynamış biri olarak: Skyrim
  16. Mali654987

dualshock 4 kullananlara soru?

arkadaşlar orjinal dualshock 4 te herhangi bir ölü belge var mı (azda olsa)
  17. Mali654987

Mini itx apu sistem 2.500tl

Fiyat sadece anakart apu işlemci ve psu ve ram içindir Olabildiğince küçük toplamak istiyorum fiyat max 2.500tl ram 8gb yeterli olacaktır Rayzen 5 3400g istiyorum aslında ama bu bütçe için zor görünüyor siz ne dersiniz?
  18. Mali654987

kullandığınız gamepad'ı önerir misiniz?

300tl civarında gamepad arıyorum kullandığınız yada önermek istediğiniz gamepad ı yazar mısınız
  19. Mali654987

gamepad almak mantıklı mı?

fps oyunlarında klavye-mouse daha iyi oluyor diye biliyorum ama ben daha çok hikayeli oyun oynuyorum bu yüzden gamepad almalı mıyım hangi açılardan daha iyi olur
  20. Mali654987

ekran kartı çözünürlük yükseltme

laptop normalde 900p fakat 4k bir televizyona hdmi ile bağlandığı zaman görüntü hiç güzel görünmüyor bunun bir çözümü var mıdır?
  21. Mali654987

5.000tl laptop önerisi

Arkadaşlar 5.000tl ye laptop önerebilir misiniz hepsiburada trendyol gittigidiyor siteleri olabilir önerileriniz benim için önemli ben şöyle bir laptop buldum...
  22. Mali654987

laptop soğutucusu işe yarar mı?

arkadaşlar laptop metal gear solid 5 the phantom pain oynarken msi afterburner de 92-93 dereceyi görüyor aklıma laptop soğutucuları geldi laptop soğutucusu gerçekten işe yarıyor mu? Not: laptopun altında delik yok gibi bişey Not2: oyuncu laptopu değil o yüzden içinde tek fan var Not3: oyunda...
  23. Mali654987

oyun yapıp satmak caiz midir?

bazı yerlerde okuyorum diyor ki boş ve size faydası olmayacak işlerle uğraşılması caiz değildir diye geçiyor bu durumda oyunlar (oyunların da bize bir faydası olmayıp sadece zaman geçirmek için yapılan bir iş olduğu için) da bu konuya girdiği için oyun yapıp satmak caiz midir yoksa caiz değil midir?
  24. Mali654987

ram eklemenin faydası olur mu?

arkadaşlar ram eklemek istiyorum 12gb var 8gb ekleyip 20 gb yapmak istiyorum her şeye baktım mhz sine falan ama bir sorum var bana ne kadar fps arttırır çünkü laptopta yapabileceğim tek yükseltme (fps ye etki edebilecek) bu gibi Not: laptopta ssd var
  25. Mali654987

Bu Emulatörler Neden Böyle?

Gerçekten anlayamıyorum. yav arkadaş aynı bilgisayarda ac odessey bitirdim gta5 i ulutrada oynuyorum pes 2020 en yüksek ayarlarda oynuyorum rdr2 oynuyorum farcry 5 oynuyorum witcher 3 oynuyorum forza horizon 4 ü yüksek ayarlarda oynuyorum geras 5 i oynuyorum battlefield 1 oynuyorum oynuyorum da...
  26. Mali654987

Bu Laptopa Dual Channel Ram olur mu?

Dual Channel ram dan faydalanmak istiyorum ama bir sıkntı var benim laptopum 12 gb ram fakat 4 gb si anakarta gömülü yinede Dual Channel ram dan faydalanabilir miyim? videolardan gördüğüm kadarıyla fps artışı oluyor
  27. Mali654987

GTA5 vs Cyberpunk 2077 Tartışma konusu (Açık Dünya)

sizce 2 oyun arasından en iyi açık dünyaya sahip oyun hangisi? Ben buraya 2 video bırakıyorum benim seçimim GTA5 Not: sadece açık dünya
  28. Mali654987

CS:GO ile ilgili soru?

Anlamıyorum birkaç gündür düşünüyorum bu yayıncılar awp ile sıktıktan hemen sonra neden bıçak çekiyorlar bunun mantıklı bir açıklaması var mı yoksa öylesine mi?
  29. Mali654987

Flash bellek gb arttırma doğru mu?

Arkadaşlar youtube de gezinirken bir video gördüm flash belleğin kapesitesini yükseltiyordu çok ilginç ki yorumların da çoğu oldu demiş isterseniz videonun linkini atarım şimdi ne olur ne olmaz ( zaten youtubede aratırsanız hemen çıkar) Aslında ihtiyacım yok fakat ilgimi çekti sizce gerçek mi?
  30. Mali654987

Wix almayı düşünüyorum?

Kullanan var mı ücretsiz olan kullanmasını öğrendim kafamda güzel planlar var parayı çöpe atmak istemiyorum
  31. Mali654987

Gamepower Ursa vs Logitech G102 Lightsync mi

ikisi arasında kaldım şu anda logitech indirimde hangisini tavsiye edersiniz elim orta büyük arası çokta büyük değil logitech küçük gelir diye düşünüyorum Not: 170 tl ye kadar mouse önerebilirsiniz
  32. Mali654987

rdr2 türkçe yama var mı?

rdr2 için herhangi bir türkçe yama bulunuyor mu?
  33. Mali654987

Sınavlarım hakkında

konuyu hemen söyleyeyim ben diyelimki 9.sınıfta bir dersten kaldım 10.sınıftada aynı dersten kaldım ikisinin sorumluluk sınavı farklımı olur yoksa aynımı
  34. Mali654987

Witcher 3 oynamalı mıyım?

arkadaşlar açık konuşayım oyuna girdim bi iki görev yaptım ve çıktım acaba görevler nasıl diye oyunu çok güzel gelmedi sizce oynamaya devam etmeli miyim çünkü bu oyunu herkez övüyor güzel diyor menüler hoşuma gitmedi sizce oynamalımıyım oyunun güzel tarafı nedir witcher 3 fanları lütfen...
  35. Mali654987

İmam Hatip

güzel bir anadolu lisesine gidiyordum şehir değiştirmek zorunda kaldım şu anda 10. sınıfım ortalamam düşük değildi fakat anadolu lisesine girmeme yetmedi boş kontenjan sıkıntısı falan oldu bende puanımla imam hatibe gittim sizce yanlış mı yaptım kuran okumayı biliyorum fakat arpçayı bilmiyorum...
  36. Mali654987

Hitman

hitman öynamak istiyorum sizce hangi oyunu oynamalıyım Oyunun türkçe yamasının olması benim için önemli
  37. Mali654987

kısayol .url sorunu

steam ve epic gamesin oyunlarının kısayolların sonu birden .url oldu kısayolu tekrar yapıyorum fakat tekrar .url şeklinde koyuyor sorun nedir??
  38. Mali654987

pc nin kaç core olduğunu nasıl öğrenebilirim

pc nin kaç core olduğunu öğrenmem lazım en kısa yoldan nasıl öğrenirim Teşekkürler
  39. Mali654987

100tl civarında mouse önerisi

100 tl civarında bişey alıyorum eğer iyiyse 150tl de olabilir önerilerinizi bekliyorum 1600856439...
  40. Mali654987

kolay oyun motoru

kendi çapımda bir oyun yapmak istiyorum en azından zaman geçirebileceğim bi şekilde kod bilmiyorum ilerde öğreneceğim gameguru kullandım orjinal olarak zaten bedava vermişti çok sevdim fakat oyunu test ederken falan fps çok düşük oluyor kolay oyun motoru arıyorum gameguru gibi önerisi olanlar...
  41. Mali654987

.dsc dosyaları nasıl açılır?

elimde .dsc dosyası var nasıl açıcağımı bilmiyorum yardım eder misiniz?
  42. Mali654987

microsoft flight simulator 2020 sistemim kaldırır mı?

elimde halihazırda micrososft flight simulator 2020 var boyutu çok yüksek ve internetim yavaş olduğundan dolayı bu konuyu açma gereği duydum sistemi aşşağıya bırakıyorum i5 8250u mx150 12gb ram 2tb (laptop)
  43. Mali654987

windows 10 başlangıtakı dosya uygulama vs kaldırma

win 10 daki sol alttaki windows tuşuna tıkladığımda sol tarafta birsürü dosya var onları nasıl kaldırabilirim bilgisi olan yazabilir mi???
  44. Mali654987

yurdışından xbox series s getirmek

almanyaya gidip xbox series s alırsak 1. vergi öder miyim? 2. bilet fiyatıyla beraber karlı olur mu?
  45. Mali654987

yurtdışı vergi sınırı

avrupadan ülkeye gelirken 450 euro sınırı varmış eğer bu sınırı geçmessen vergi ödemiyormuşsun bu doğru mu?
  46. Mali654987

Tıraş makinası önerisi

100 tl civarlarında traş makinası almak istiyorum ne önerirsiniz kullanıyorsanız markasını yazabilirsiniz
  47. Mali654987

laptop için donanım tavsiyesi

https://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-ideapad-320-core-i5-8250u-1-6ghz-12gb-ram-2tb-hdd-17-3-mx150-4gb-w10.html yukarıdaki bilgisayarı kullanıyorum ac odesseyde ve far cry 5 te 30fps alıyorum fps mi arttırabilecek donaım alınabilir mi Not: yeni bilgisayar al demeyin!!!!
  48. Mali654987

Microsoft ea play

Ea play microsoftta 12tl peki bu pc için mi yoksa xbox için mi tam anlayamadım
  49. Mali654987

Samsung garanti

Elimde yeni alınan bir samsung cihaz var alalı bir hafta olmadı fakat ses açma tuşu sanki içine çökmüş gibi garantiye göndersem ne yaparlar
  50. Mali654987

Exynos nasıldır

M31 almayı düşünüyorum uzun süre kullanıcam bi 2 3 sene sonra telefon değiştiremem tek sıkıntısı işlemci bi iki sene sonra ısınma yapar diyolar Bu fiyat bandında önerebileceğiniz bi telefon var mı yoksa en iyisi bu mu xioami ve huawei olmasın (nedenini sormayın) max3000tl
  51. Mali654987

Sınırsız Origin access premier

Bu sitede sınırsız origin access premier satıyor alsak sıkıntı çıkar mı siteyi bırakıyorum aşşağıya https://www.oyunart.com/urun/premier/
  52. Mali654987

forza horizon 4 ilerlememi silmek istiyorum

bu mümkün müdür
  53. Mali654987

mi9t fiyatı düşer mi

128 gb versiyonunu en fazla 3300 tl verebilirim sizce düşer mi yani beklemeli miyim yoksa başka telefon mu önerirsiniz bu arada 6.67 inc bana çok büyük geliyor eğer telefon önerecekseniz önerdiğiniz telefonların ekranı düşük olursa iyi olur teşekkür ederim
  54. Mali654987

Laptop çözünürlük yükseltme

şimdi benim elimde laptop 4k uhd tv ve hdmi kablosu var ben laptopu hdmi kablosu ile tv ye bağlsam oyundaki çözünürlük ayrları yükselir mi yani benim pc 1600 900 veriyor ben tv de bunu 4k bir şekilde yada daha düşük bir şekilde oynayabilir miyim not:denemek istediğim asıl oyun forza horizon 4...
  55. Mali654987

Minecraft Online Hatası

onlineye girmeye çalıştığımda bana bu hatayı veriyor sorun nedir NOT: oyun orjinal olarak microsoft storeden indirilmiştir Bide sunucu bağlantısı kesildi hatası alıyorum
  56. Mali654987

Süperbox hakkında soru

ben şimdi 200 gb kotalı veya 150gb kotalı paket alırsam kota bittikten sonra hız mı düşüyor yoksa kesiliyor mu?
  57. Mali654987

Taşınacağım yerde altyapı yok????

Taşınacağım yerde altyapı yok nerdeyse 8megabit internet 1upload veriyolar bunlar çok düşük değerler hatta bazı zamanlar bunları da göremeyeceğimizi söylüyolar ne yapmalıyım?
  58. Mali654987

oyunlarda sistem gereksinimlerini sallıyorlar mı?

CONTROL Minimum Sistem Gereksinimleri İşletim Sistemi: Windows 7 CPU: Intel Core i5-7500U / AMD Ryzen 3 1300X veya daha iyisi Grafik kartı: Nvidia GeForce GTX 1060 / AMD Radeon RX 580 veya daha iyisi Işın izleme GPU: Nvidia GeForce RTX 2060 Bellek: 8GB DirectX11 Assassin's Creed SYNDICATE...
  59. Mali654987

ucuza satılan uplay hesapları

internette sürekli ucuza satılan uplay hesabı görüyorum mesela ac odessey 10tl gibi bunlar nedir?
  60. Mali654987

oyunlarda 30 fps yeterli midir?

az önce ac odeesey açtım baktım 25-35fps veriyor iyi dedim oynadım bi 3 saat gömdüm ani fps düşüşü yaşamadım denebilir fakat kafamdaki soru şu acaba 60 veya 120fps alsaydım oyundan daha fazla zevk alabilir miydim siz oyunları 30 fps de oynayabiliyor musunuz yoksa 30 fps de oyun mu oynanır deyip...
  61. Mali654987

Steam hesabı almak mantıklı mıdır

diyelimki bir steam hesabı satın aldık bu hesaptaki online ilerlemeleri silebilir miyim yani steam hesabı almak mantıklı mı?
  62. Mali654987

sea of thieves nasıl bir oyun?

elimde sea of thieves var fakat arkadaş yok yüklesem eğlenceli olur online nasıldır bu oyun sanırım 60gb indirmeden önce bir araştırayım dedim NOT: sdn deki videoyu izledim
  63. Mali654987

Bynogame gibi android uygulama var mıdır

böyle bir uygulama var mıdır (android)
  64. Mali654987

google play bakiyesini steama çevirme

benim google play bakiyem var ben bunu steam da cüzdan kodu olarak kullanmak istiyorum nasıl yapabilirim
  65. Mali654987

Görev yöneticisinden anlayan var mı

hocam ben görev yöneticisini açtığım zaman chorome de steamda vs yanında sürekli parantez içinde sayı yazıyor eskiden bu böyle olmazdı sorun nedir nasıl çözebilirim
  66. Mali654987

telefon kulaklığını mikrofon olarak kullanma

şimdi benim bir telefon kulaklığım var bunun mikrofonunu kullanmak istiyorum fakat seste bilgisayardan gelsin istiyorum yani kulaklığı ses için değil sadece mikrofon olarak kullanmak istiyorum sizce böyle bişey mümkün mü?
  67. Mali654987

yeri fazla gösteriyor ???

diski tamamen alıp özellikler dediğim zaman sadece 86 gb kullanılan gözüküyor fakat direkt özelliklere tıkladığım zaman 132gb kullanılan göüküyor neden (fotoğraf ekledim) (windows c )
  68. Mali654987

windows defender yeterli midir?

başka bir virüs programı kurmadan sadece windows defender kullanırsak sorun olur mu?
  69. Mali654987

Multipayer oyun önerisi

gta 5 ve lol hariç oyun önerisi yapabilir misiniz?
  70. Mali654987

forza horizon 4 açılmama sorunu

oyunu orjinal bir şekilde aldım fakat bu ekrandan sonra oyun devam etmiyor ve hiçbir hata vermeden oyun kapanıyor driverler güncel windows güncel oyunu sıfırlamak işe yaramadı
  71. Mali654987

Discord ban sebebi mi?

gta 5 te bazı yazılarda discordun ban sebebi olduğunu duydum doğru mu
  72. Mali654987

Bu dosya nedir?

Bilgisayarım c program filesin içinde txgameassistant diye dosya var 5-6 gb yer kaplıyor bu dosya nedir
  73. Mali654987

Gta 5 online ban yer miyim

sprick hook ve native trainer kurarsam onlinede ban yer miyim türkçe yama kurarsam onlinede ban yer miyim tüm görevleri bitirilmiş save yüklersem ve kurarsam onlinede ban yer miyim (en önemlisi bu)
  74. Mali654987

Cs go vyscn nasıl açılır

ayarı bir türlü bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim
  75. Mali654987

pc virüsü karantinaya aldı

windows defender oyunla ilgili bir dosyayı karantinaya aldı bunları geri yüklemeli miyim
  76. Mali654987

Oppo reno2 z vs mi9t

aynı telefon gibi görünüyorlar bence reno2 z nin görüntüsü daha iyi fakat işlemci olarak kötü diyorlar siz ne dersiniz
  77. Mali654987

En iyi araba oyunu

Ets ve city car driving hariç yarış oyunu arıyorum şu anda gözüm forza horozion 4 te fakat önce biraz daha düşük bir oyunla başlıyacağım (direksiyon ile oynuyacam) açık dünyada gezilebilir olması çok önemli
  78. Mali654987

Farcry 5 çark sorunu

normalde q tuşuna bastığımız zaman çark olması lazım niye böyle gözüküyor tam da ss alırken 10fps almışım :) https://www.resimag.com/i/3b03e1f3ca6
  79. Mali654987

en iyi minecraft launcheri hangisi?

en iyi minecraft launcheri hangisi cevaplarsanız sevinirim
  80. Mali654987

İnstagram e posta görülür mü

İnstagrama girerken kullandığım e posta başkaları tarafından görülür mü (hesap gizliyken veya gizli değilken)?
  81. Mali654987

Telefon fiyatları arttı mı?

100-200 tl gibi bir fiyat artışı oldu bunun nedeni nedir
  82. Mali654987

gözlük mü lens mi

lens en fazla kaç numara olabiliyor niye herkez lens varken gözlük kullanılıyor?
  83. Mali654987

USB hata ayıklama nedir?

(Sürekli telefonu usb ile pc ye bağlıyorum) usb hata ayıklamanın açık kalmasının bir sorunu,zararı yada faydası olur mu
  84. Mali654987

Antivirüs program önerisi

Hocam güzel çalışan bir antivirüs programı önerisi yapabilir misiniz ücretsiz olma şartııyla
  85. Mali654987

pc açılınca choromeden reklam geliyor

choromeyi silip tekrar yükledim işe yaramadı sorunun çözümü var mı
  86. Mali654987

telefon kamerasını windows kamerası olarak kullanabilir miyiz?

benim laptopun kamerası çok kötü usb ile bağlayarak veya herhangi bir yöntemle böyle birşey mümkün mü?
  87. Mali654987

oyunu ssd ye taşıyabilir miyim

elimde bir oyun var dosya konumunu açıp ssd ye kopyalasam olur mu 1) oyundaki ilerleme kayıp olur mu 2) oyunda pc ısındığı zaman ani takılmalar oluyor onlar çözülür mü (ssd markası samsung 860 evo)
  88. Mali654987

lescon futbol topu alınır mı?

kullanan var mı? almayı düşünüyorum bu mu https://www.hepsiburada.com/lescon-la-2568-fosfor-turuncu-futbol-topu-5-numara-p-HBV00000AWTFF yoksa bu mu https://www.hepsiburada.com/adidas-fh7377-sampiyonlar-ligi-final-2020-istanbul-antrenman-topu-p-HBV00000RCJ5F
  89. Mali654987

Futbol topu tavsiyesi (Nike mi Adidas mı)

150 tl civarında betonda oynayabileceğim top arıyorum hafif yıpransa olur patlamasın yeter
  90. Mali654987

(iki telefonunda fiyatı aynı olsaydı) pocophone f1 mi mi9t mi

(iki telefonunda fiyatı aynı olsaydı) pocophone f1 mi mi9t mi?
  91. Mali654987

Redmi Note 8 Pro mu Mi9tmi

işlemci ve özellikler bakımından note 8 pro iyi geldi ayriyeten suya toza karşı dayanıklıymış bide hafıza kartı destekliyo daha ne olsun siz ne diyosunuz
  92. Mali654987

Sizce telefon almak için beklemelimiyim

3000 tl kadar bütçe var sizce haziran ayına kadar beklemelimiyim
  93. Mali654987

p20 alınır mı (lite veya pro olmayan p20)

merak ettiğim soru bu
  94. Mali654987

Nova 5T android mi (güncelleme alır mı)

Nova 5T android mi (güncelleme alır mı) bunu merak ediyorum
  95. Mali654987

steam oyunları steam olmadan çalışır mı

mesela ben bi steam hesabı bulsam ondan oyunları yüklesem daha sonra steamı kaldırsam online oynamadan oyunları oynayabilir miyim
  96. Mali654987

A71 ekranı çok mu büyük

6.7 inç çok fazla geldi kullananlar belirtebilirmi
  97. Mali654987

Oyunları Nasıl indiriyorsunuz (torent veya satın alarak)

çoğunlukla torent kullanılıyor sizler ne yapıyorsunuz
  98. Mali654987

Assassin's Creed Syndicate oynamasını bilen (oynayan) var mı

sol altta 10 saatten geriye doğru sayıyor yanında xp yazıyor bu nedir https://hizliresim.com/Od4oee
  99. Mali654987

xiaomi mi8 alınır mı

snapdragon 845 ile bu fiyata bana iyi geldi bide optik görüntü sabitleyicisi de var ama herkez bu fiyata mi9t öneriyor neden...
  100. Mali654987

geforce mx150 hangi ekran kartına eş değer

oyunların sistem gereksimlerinde mx serisini yazmıyorlar gtx serisini yazıyorlar sizce mx150 hangi gtx serisine eş değer (ekran kartı 4 gb)
  101. Mali654987

hangi assassin's creed serisini oynamalıyım?

assassin's creed oynamak istiyorum i5 8250u 12gb ram mx150 4gb ekran kartı 2tb hangisini oynayabilirim
  102. Mali654987

mi9t öndeki kamera kırılır mı?

diyelim ki ön kamera açıkken düştü ne olacak garanti içine girer mi?
  103. Mali654987

şu zamanda pocohone f1 kullanılır mı?

soru bu bana 3100 tl fazla geldi kameraya o kadar önem veren birisi değilim o yüzden kamerayla ilgili sıkıntı olacağını zannetmiyorum
  104. Mali654987

gameloop ana ekrana kısayol ekleme?

pubg mobile için istemiyorum başka oyunların kısayolu gözükmüyor nasıl yapmam gerekiyor
  105. Mali654987

Optik görüntü sabitleyicisi ne kadar işe yarar

evet soru bu bazen elektronik görüntü sabitleyicisi oluyor optik görüntü sabitleyicisi ne kadar önemli
  106. Mali654987

Farming simulatör 18 (mobile ) oynamayı bilen var mı?

Hocam ben hayvancılığa girmek istiyoruö inek koyun domuz hangisi daha çok karlıdır bide bunların kapesitesi nedir örneğin inekten en fazla kaç tane koyabilirim
  107. Mali654987

............isimi konunuz başka bir forma taşındı ne demek?

merak ettim sürekli geliyor bildirim kutusuna
  108. Mali654987

p40lite sizce kaç tl olur?

yeni telefon almayı düşünüyorum acaba beklesem mi nasıl bir telefondur?
  109. Mali654987

bu dönüştürücü işe yarar mı?

https://www.hepsiburada.com/alfais-5051-usb-3-0-to-hdmi-cevirici-donusturucu-adaptor-p-HBV0000081MHZ böyle bir dönüştürücü var eski bir kasa için görüntü alacağım ama pc de hdmi girişi yok (desteği yok herhalde) böyle bişey alsam işe yarar mı? (monitörüm yok)
  110. Mali654987

ikinci el telefon almak ne kadar mantıklı?

beyler sıfır mi9t almayı düşünüyordum fakat daha garantisi devam eden ikinci el s10e gördüm hangisini almak daha mantıklı olur
  111. Mali654987

S9 vs S10e hangisi daha iyi

iki telefon da aynı gibi duruyor hangisini tavsiye edersiniz
  112. Mali654987

küçük ekranlı telefon önerisi

hocam öncelikle günümüzde telefonların ekranı çok büyük ben çok büyük eranlı telefonları sevmiyorum en fazla 3000 tl olacak şekilde (az bişey aşabilir) telefon önerebilirmisiniz pek fazla huawei sevmiyorum o yüzden huawei önermezsenis sevinirim ama eğer huaweinin çok uygun bir telefonu varsa...
  113. Mali654987

cpu-z kullanmayı bilen var mı?

sorum şu bilgisayarın 12gb ram olmasına rağmen cpu-z programında 1 slotta 8gb ram diye gösteryor diğer tarafta 12gb ram diye gösteriyor
  114. Mali654987

işte bedava FİFA 2020 lite

Hocam oyunu steamda bedava görünce merak ettim oynayan var mı önerir misiniz?
  115. Mali654987

laptop monitör olarak kullanılabilir mi

çok eski bir kasa var pc yi çalıştırmak için hdmi ile pc ye bağlarsam olur mu (kasanın hdmi girişi yok usb hdmi dönüştürücüler var onlardan denicem)
  116. Mali654987

Ram var mı, yok mu ?

Benim bilgisayarın 12gb rami var içini açtığı zaman 8gb çıkıyor işlemci desteklediği için 4gb ram daha var diyorlar böyle birşey mümkün mü yoksa ramlere bakarken 8 in altında bir de 4 var ben mi göremedim
  117. Mali654987

şu zamanda s8 kullanılır mı?

s8 baktığım telefonların içinde fakat çok eski gibi alınır mı alınmaz mı (başka telefon önerisi yapmayınız)
  118. Mali654987

3000TL'ye Kadar Telefon önerisi Verebilir Misiniz ?(Huawei hariç)

3000 tl civarında telefon arıyorum huawei düşünmüyorüm samsung xiaomi olabilir
  119. Mali654987

far cry new dawn

arkadaşlar haritayı açamıyorum haritayı açma tuşu nedir
  120. Mali654987

far cry 5

far cry 5 son sürüm olduğunu nereden öğrenebilirim
  121. Mali654987

Oyunlardan hangisi daha iyi

Benim pc far cry 5 i kaldırıyor Acaba battlefield 5 i kaldırır mı Geforce mx150 4gb ekran kartı 12gb ram İ5 8250u 1585999102 Kaç fps alırım
  122. Mali654987

Oyunda görüntü sorunu

Malesef laptopta 1600x900 ayarından fazlasına geçemiyorum eğer pc yi tv ye bağlarsam görüntü kalitesi yükselir mi
  123. Mali654987

Far cry new dawn kaldırır mı

12gb ram İ5 8250u Mx150 4bg 2t Kaç fps alırım Yüksek? Orta? Düşük?
  124. Mali654987

far cry new dawn kaç fps alırım

https://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-ideapad-320-core-i5-8250u-1-6ghz-12gb-ram-2tb-hdd-17-3-mx150-4gb-w10.html kaç fps alırım far cry new dawn düşük? orta? yüksek? pc elimde acaba yükleyebilirmiyim
  125. Mali654987

far cry 5 kaldırır mı kaç fps oynanır

https://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-ideapad-320-core-i5-8250u-1-6ghz-12gb-ram-2tb-hdd-17-3-mx150-4gb-w10.html far cry 5 kaldırır mı yüksek,orta,düşük kaç fps ona göre yüklicem
  126. Mali654987

Kaç fps alırım

https://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-ideapad-320-core-i5-8250u-1-6ghz-12gb-ram-2tb-hdd-17-3-mx150-4gb-w10.html Pc bu (bu fiyata almadım) Gta 5 ve gündelik oyunlarda kaç fps alırım
  127. Mali654987

Ekran kartım iyi mi

Geforce mx 150 ekran kartı sizce nasıl Oyunlarda iyi midir
  128. Mali654987

Oyunda dalgalanma sorunu

Hocam oyunlarda ekran yalpalanıyor dalgalanıyor gibi bişeyler oluyor bunun sebebi şunlar olabilir mi (şu anda internet cafe simulator oyununda oluyor) 1 leptopun ekranı büyük 17.3 inç 2 oyun orjinal değil 3 ekran kartında sorun olabilir mi (geforce mx150) Başka sorun olabileceğini...
  129. Mali654987

Farming simulatör 2019 tavuk çiftliği

Tavuk çiftliği su gerektiriyormu bide tavuklar nasıl temizlenir
  130. Mali654987

farming simulator 19 ekim nasıl yapılır

farming simulator 19 ekim nasıl yapılacağını bilmiyorum kanola ekmek istiyorum fakat satın alma menüsünden böyle bir şey bulamıyorum bazıları tohumluk bigbang al diyor fakat nasıl yapacağını bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim
  131. Mali654987

Farming simülatör 19 hakkında

Uyuma tuşunu vaya zaman hızlandırma tuşunu bilen varsa yazabilir mi ?
  132. Mali654987

sistemim iyi mi

nvıdıa geforce mx 150 4gb ekran kartı 12gb ram i5 8250u windows 10 2tb far cry 5 çok düşük fps alıyorum sebebi nedir
  133. Mali654987

en iyi emulatör önerisi

ben gameloop kullanıyorum biraz kasıyo acaba daha iyi emulatörler var mı önerirseniz sevinirim nvıdıa geforce mx 150 4gb ekran kartı 12gb ram i5 8250u windows 10 2tb acaba sistemden dolayı mı kasıyor
  134. Mali654987

ssd den pc açılırken yazma hızını mı kullanır yoksa okuma hızı mı

ssd den pc açılırken yazma hızını mı kullanır yoksa okuma hızı mı yardımcı olursanız sevinirim
  135. Mali654987

eski hdd den windows 10 u silmezsem ne olur

windowsu hdd den ssd ye klonladıktan sonra bişey olur mu diye eski hdd den win 10 u silmedim. silmezsem ne olur. silersem sıkıntı çıkar mı cevap verirseniz sevinirim
  136. Mali654987

Hdd yi ssd ye kopyalama sorunu

Hocam şimdi ben program aracılığıyla hdd yi ssd ye kopyalamak istiyorum fakat çoğu uygulama hata veriyor nedeni nedir ssd bozuk olabilir mi bilenler yazarsa sevinirim NOT: ssd nin markası samsung evo 860 250 gb
  137. Mali654987

Windows 10 usb ile kurulduğunda lisans gider mi

Hocam şimdi benim bilgisayarda mavi ekran sorunu var (bir seçenek belirleyin diyor) bütün seçenekleri denedim her şeyi sil bile dedim olmadı şimdi ben usb ile format atıp windows 10 kursam lisansım gider mi NOT: yeni windowsu ssd ye kurcam