Arama sonuçlarınız

1. Y

Apple'dan bir e-posta aldım ve sahte olduğunu düşünüyorum

Oltalama yöntemler ile çok kişi muzdarip oluyor ama linke gitsenizde birşey fark etmez en fazla ip adresinizi alırlar oda bi işlerine yaramaz bilgilerinizi girmedikçe sıkıntı yok ve bir ipucuda ben vereyim epostayı atan bence sizin yakından tanıdığınız bir hem apple kullandığınızı biliyor hem e...
  2. Y

Soru Ngrok ve tüneller

Merhabalar, Nedense modemimden port açamıyorum bende ngrok kullanıyordum fakat sabit değil kapatıp açınca değişiyor ve banada sabit bir tcp tüneli lazım yardımcı olabilecekler varmı ?
  3. Y

Öneri Yazılımla İlgili Website İsim Önerisi

godaddy sagolsun alinmis 1635089166 arkadaslar baska oneri yokmu cidden
  4. Y

Öneri Yazılımla İlgili Website İsim Önerisi

Selamlar, Arkadaşlar yazılım odaklı bir site yapmak istiyorum sölye insanların birşeyler öğrenebileceği tarzi bir domain arıyorum aklıma da gelmedi bende yazayım dedim olabilirse .com yada .net olsun istiyorum öneri sunucaksanız domaini kontrol edip sunarsanız sevinirim söyle domain e biri...
  5. Y

Öneri Program İndirme Sitesi İçin Öneriler

hemen kapiyorum tesekkurler basak oneris de olanlar yaazabilir 1 yada 2 saat kadar vakim var almama 1635076926 varmi baska ? 1635082945 baska oneri yokmu cidden
  6. Y

eve olabilir aslinda belki programindirclub gibi ama alinmislar sanirim 1635075196 baska onerisi olan
  7. Y

cok klişe kalır gibi
  8. Y

Selamlar, İnsanlara yardım amacı ile ve kendimi geliştirmek için bir program indirme sitesi yapmaya çalışıyorum ama isim konusunda bir türlü bi fikre sahip olamadım aklıma programkurdu.com geldi fakat emin değilim öneride bulunucak arkadaslar lütfen domaini kontrol edip yazınız mütiş diyorum...
  9. Y

Öneri Havacılık haber sitesi isim önerisi

hocam bende ole bir sorun gozukmuyor acaba kullanidiginiz ekran genisligi ile ilgili olabilirmi gercekten kucuk duruyor
  10. Y

arkadaslar gec olsada doneyim dedim isleri cok sukur hallettik isim olarak istanbulgalactic dusunduk aratip bulabilirsiniz xd
  11. Y

Selamlar, Havacılık ve uzay hakkında bir haber sitesi açmayı planlıyorum fakat aklımda güzel isimler vardı logoları vs de hazırdı ama alınmışlar isim dünya geneline hitap da edebilir türk kültürünede hitap eden bir isim olabilir öerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler Yusuf
  12. Y

Xiaomi Airdos S Kendi Kendine Açılıyor Yardım

arkadşakar kulaklık kırmızı yanıyor sonra kendi kendine açılıyor beyaz yanıyor anlamadım birşey
  13. Y

A71 Siyah Renk Gri Rengin Üzerine Kayip Mavimsi Birşey ortaya Cıkiyor

Korona bitsin ilk işim
  14. Y

Birkere kullanıcı hatası olması imkansız telefon ne düştü ne ısındı ne güneşde kaldı aldıktan ertesi gün fark ettim
  15. Y

Çok sinir bozuc7 durum
  16. Y

Başka önerisi olan yokmu gerçekten çok sinir bozucu bir durum katlanamıyorum 4000 tl ödedim böle birşey olamaz
  17. Y

Başka Bir Önerisi Olan Varmı
  18. Y

Bi yerde gördüm amoled ekranlarda o ledlerin açılma süresinde oluşuyornus ama emin degilm
  19. Y

Hayır sadece gri renk ve siyah renkler üst üste gelince
  20. Y

Laptop iyi midir

Peki neden
  21. Y

Laptop iyi midir

İyi Bir Laptop İstiyorsan Paraya Biraz Kıyıcaksın Ben Olsam Paramı Biriktirip Dell inspron 15 7000 alırım şu an burdan yazıyorum Gayet İyi...
  22. Y

Oyun oynarken bilgisayar restart oluyor

O oyunlarda işlemci rendder çok yapar işlemcinin termal macununu değiştir ama dikkatli ol ben pimleri yamultum şimdi yeni ana kart almak zorundayim 1586071397 Videolardada rendder çok yapar işlemciden
  23. Y

Merhabalar Ben Yaklaşık 2 Hafta Önce Samsung A71 Telefonu Aldım Hiç Bir Yere Düşme Olmadan Bu Hatayı Farkettim Bir Gün Instagramda Karanlık Mod Açıkken Dolaşıyordum Ve Önerilen Arkadaşlarlarin Ordan Yavaşca Aşağı Sürükledim Sürükleyince O Çızgilerin ordan Mavi Birşey Yukarı Çıkıyordu Araştırdım...
  24. Y

Yanwen Kargo

Arkadaşlar ürün elime ulaştı sağolun
  25. Y

Yanwen Kargo

Merhaba arkadaşlar. Ben bundan 1 ya da 10 gün içinde sipariş verdim. Yawen parsel ülkeye ulaştığı için bana Türkiye'de takip etmek için bir kod verdiler. Daha dün akşam 1'de ulaşmış bu arada kod PTT'ye girdiğimde herhangi bir sonuç yok diyor. Kodlar aşağıda. Bu Türkiye kodu RH121315864TR. Bu...