Arama sonuçlarınız

1. AcemiYazılımcı

Resim Temizleme

:(
  2. AcemiYazılımcı

Resim Temizleme

bende de 2019 var yapamadım
  3. AcemiYazılımcı

Resim Temizleme

Bi logo var temizleyebildiğim kadar temizledim ama hala beyazlıklar var tek istediğim onları silebilcek biri :D Resim:
  4. AcemiYazılımcı

PHP Hakkında Sorum Var

Yaptığım haber/blog sitesine post atmak istiyorum sitenin her yeri dinamik bir tek post atmak kaldı ama bir türlü nasıl yapabileceğimi bulamıyorum. AdminLTE 2 kullanıyorum ve haber ekleme bölümünü yaptım ama onu nasıl phpmyadmine bağlayıp siteye yeni sayfa içine haber yazmasını sağlicam...
  5. AcemiYazılımcı

Admin Paneli İle Sitede Yeni Sayfa Açma

Şimdi admin panelinden artık bütün sitemi neredeyse yönetebiliyorum ama haber yazdığımda o haber için yeni bir sayfa nasıl açıcam bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
  6. AcemiYazılımcı

HTML form ile phpmyadmin'deki datayı güncellemek.

Bu arada çözdüm. <?php ob_start(); try{ $db= new PDO("mysql:host=localhost;dbname=blog", 'root', '271632661232'); } catch (PDOExpception $exc){ echo $exc->GETMessage(); } if(isset($_POST['ayarkaydet'])){ $ayarkaydet = $db->prepare("UPDATE ayarlar SET...
  7. AcemiYazılımcı

evet sonra? 1584729921 conn.php'yi oraya bağladım 1584733248 1584733256
  8. AcemiYazılımcı

Şu anda yardım eder misiniz? Şu an tekrar kodlamaya başlamak istiyorum ama sırf bu yüzden hiç bir şey yapamıyorum.
  9. AcemiYazılımcı

Tavsiyeler Üzerine PDO öğrenmeye karar verdim. Şuan sitemi admin panele ve phpmyadmine bağlamış durumdayım fakat admin panelden sitenin genel ayarlarını değiştirmeye çalıştığımda neden bilmiyorum sadece title değiştirebiliyorum. Yardım ederseniz sevinirim. <?php ob_start(); try{ $db=...
  10. AcemiYazılımcı

PHP if hatası alıyorum.

Şu anda şu hatayı alıyorum: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in C:\xampp\htdocs\blog\header.php:5 Stack trace: #0 C:\xampp\htdocs\blog\index.php(3): include() #1 {main} thrown in C:\xampp\htdocs\blog\header.php on line 5 kodlar: <?php include_once...
  11. AcemiYazılımcı

PHP if hatası alıyorum.

Sayfamı phpMyAdmin'e bağlamaya çalışıyorum ve bağlamak için oluşturduğum conn.php kodlarım şunlar: <?php $servername = "localhost"; $username = "root"; $password = ""; $conn = new mysqli($servername,$username,$password) if($conn->connect_error){ echo $conn->connect_error"; }...
  12. AcemiYazılımcı

En Sevdiğiniz Şarkı?

En sevdiğiniz şarkıları yazın belki başkaları görür ve onların da en sevdikleri şarkısı olur xD edit: Luv U Need U
  13. AcemiYazılımcı

Header/Navbar Hakkında

Bu sitedeki header ile aynı olan bir headera ihtiyacım var bana yardım edebilecek zamanı olan biri var mı? veya tüm sayfayı bu sitede olduğu gibi ortaya sabitlememe yardım edebilecek biri? site: The Official Cloudways Blog
  14. AcemiYazılımcı

Php Css Tanımıyor

Düzelttim sorun cssin css dosyasında bulunmasıymış galiba cssi index ile aynı yere aldım düzeldi!
  15. AcemiYazılımcı

Php Css Tanımıyor

şu anda içerik yok hepsini sildim ama h1 etiketi açsam bile style.css dosyasında yazdıklarım işe yaramıyor kendi içinde style tagi ile yazdıklarım işe yarıyor. 1583965652 şu anda içerik yok hepsini sildim ama h1 etiketi açsam bile style.css dosyasında yazdıklarım işe yaramıyor kendi içinde...
  16. AcemiYazılımcı

Php Css Tanımıyor

index.html dosyasını 3 ayrı parçaya ayırdım header.php index.php ve footer .php, hepsini index.php de include ile çağırdım fakat footer.php için yazdığım css kodları aktif değildi. Çok denedim ama bir türlü düzeltemedim. Localhostta sıkıntı olabileceği aklıma geldi çünkü bir keresinde...
  17. AcemiYazılımcı

Navbar Sabitlenmiyor

Navbarımı position:fixed ile sabitlemeye çalıştığımda navbarım sola geçiyor ve sitenin yarısını kaplıyor. Kodlar bunlar; https://codepen.io/AcemiKodlayici/pen/OJVQzYY Nasıl Düzelticeğim Hakkında Yardımcı Olursanız Sevinirim.
  18. AcemiYazılımcı

Oyun Bilgisayarı Önerisi

Saolun
  19. AcemiYazılımcı

Oyun Bilgisayarı Önerisi

Yani fiziksel olarak var olan bi mağaza olsa iyi olur. Izmirdeyim bu arada izmirdeki bi mağaza olsa iyi :)
  20. AcemiYazılımcı

Oyun Bilgisayarı Önerisi

Aradığım bilgisayar monitör dahil 6000tl olmalı. Witcher 3 , R6, Injustice 2 gibi oyunları ultra grafikte oynatmasını istiyorum. Mümkünse yazdığınız bilgisayarın her parçasını vatanda bulabiliyim. Bu arada görünüş ve estetik olarak da güzel olsa iyi olur. Önerilerinizi bekliyorum! 1583697351 Ve...
  21. AcemiYazılımcı

Haber Sitem Var CMS Kullanmadan yaptım önericeğiniz admin panelleri neler?

Haber sitem var bootstrap falan değil kendim yazdımı ve düzgün admin paneli bulamıyorum hep adminLTE falan ondan dolayı post atma sistemi olan adminLTE'ye benzeyen bir admin paneline ihtiyacım var ve çok acil :D Yardımcı olursanız sevinirim. NOT: AdminLTE işimi görücekse nasıl kurulacağı...
  22. AcemiYazılımcı

Bir div yaptım div headerın üstüne çıkıyor

Yaptığım div headerın üstüne gelip headerımı kapatıyor düzeltebilir miyim düzeltebilirsem nasıl hangi kodla?
  23. AcemiYazılımcı

Hover efektini devre dışı bırakmak CSS

responsivede sıkıntı yok ben yaptığım hoverı başka bi kod satırında devre dışı bırakabilir miyim diye soruyorum?
  24. AcemiYazılımcı

Hover efektini devre dışı bırakmak CSS

Yaptığım responsive navbar tasarımında ikonlarla yaptığım bi hover var genişlik 720px in altına indiğinde hoverın gitmesini ve arkasındaki yazının sağa kaymasını istiyorum nasıl yaparım?
  25. AcemiYazılımcı

Php text areadan yazilanlari html anasayfasina dusurme

Php ile yaptigim text areadan yazdigim haberleri kendi anasayfama düşürmek istiyorum. Htmlde haberler icin tasarladigim kutularin icind dusmesi gerekiyor (tabii ana resim ve baslik ile beraber) kolay bir anlatim ile yardimci olursaniz sebinirim :)
  26. AcemiYazılımcı

Bir Haber Sitesi Kodluyorum Ve Haber Yazmayı Pratik Hale Getirmek İstiyorum

Simdi bu sefer ayrintili bir sey sorucam eger istedigim cevabi alirsam muhtemelen bi daha sormama gerek kalmaz. Simdi ben ilk basta bir haber bolumu istiyorum bu haber bolumune yazdigim haber resim ve baslik ile ana sayfaya dusmeli ve ne kadara haber yazarsam yazayim otomatik oraya atmali ve...
  27. AcemiYazılımcı

bu resim 4yıl önceydi bu yıl biraz daha az bakıyorum lise sınavı var :D ama yazın tekrardan sık çalışmaya başlıcam. 1583435477 Öneriler için teşekkürler 1583436127 Laraver işimi görür mü?
  28. AcemiYazılımcı

ileride yazılım mühendisi olmak istiyorum html css az buz biliyorum :) js kitabı almıştım ama hiç bi şey anlamadığım için ileride okumayı düşünüyorum :D
  29. AcemiYazılımcı

Saolun cevaplar için 1583421933 adminlte den kullanacağım şeyler ile haber yazabilirim değil mi?
  30. AcemiYazılımcı

Bayadır bir haber sitesi kodluyorum ama haber yazmak çok uzun sürüyor bunu bir admin girişi gibi bir şey ile pratik hale getirme şansım var mı? İstediğim şey tam olarak bir giriş bölümü ile giriş yapılarak siteye haber yazılabilmesi ve bu haberlerin anasayfaya ve konu ile ilgisi olan sayfalara...