Arama sonuçlarınız

1. N

JBL500BT vs Sony WH-CH510

Arkadaşlar bu iki kulaklık arasında kaldım. Jbl'de dip ses ve cızırtı sorunu varmış. Sony'yi de daha yeni aldım ama ergonomi açısından performansı biraz düşük geldi. Ayrıca konuşma sırasında sesim yankı yapıyor, kendi sesimi duyuyorum. Bu kulaklıklardan kullanan varsa yardımcı olabilir mi? Sizce...
  2. N

9. Sınıf Derslerine Uygun Defterler

Teşekkürler
  3. N

9. Sınıf Derslerine Uygun Defterler

Arkadaşlar aranızda liseye giden varsa 9. sınıfta fizik, kimya, biyoloji, coğrafya ve tarih dersleri için 72'şer sayfalık defter yeter mi? Çok düzenli ve ayrıntılı not tutan bir insanım. Ona göre cevaplarsanız sevinirim.
  4. N

Pc'yi kapatınca klavye ve mouse'ın ışıklarının yanmaya devam etmesi

Arkadaşlar pc'yi kapattığımda usb cihazlarının ışıkları yanmaya devam ediyor. Şuana kadar hep usb portundan kabloyu çekerek yatmaya gittim. Ama artık habire çekmek rahatsız etmeye başladı. Bios, denetim masası, tüm çözümleri denedim işe yaramadı. Galiba rgb'ler açık şekilde kullanmaya devam...
  5. N

Yolda 5 TL Para Buldum Ne Yapmalıyım

Yolda 5 TL para buldum ama haram olur diye yemeye korkuyorum. Camiye vermeyi düşündüm. Sizce camiye vereyim mi yoksa aldığım yere geri mi bırakmalıyım?
  6. N

Tomb Raider Açılmıyor

Tomb Raider'ı yeni indirdim. Açmaya çalıştığımda ilk önce siyah bir ekran geliyor. Sonra yeşil çizgiler falan çıkıyor. Ekran karıncalanıyor vb. Halbuki sistem gereksinimlerini karşılıyorum. Neden böyle bir şey oluyor? Çözümü var mı?
  7. N

Sisteme 2. bir ssd takmak

Teşekkürler
  8. N

Ssd'de ne kadar alan boş bırakılmalı?

Teşekkürler
  9. N

Teşekkür ederim
  10. N

Arkadaşlar 446gb'lık bir ssd var pc'de. 160gb boş bıraktım windows'un rahat çalışabilmesi için. Sizce daha fazla doldursam sıkıntı olur mu oyunlarla falan?
  11. N

Ofis Koltuğu Önerisi

Yani 500'ün altında olursa iyi olur ama biraz aşarsa sıkıntı olmaz.
  12. N

Sisteme 2. bir ssd takmak

Arkadaşlar pc'ye 2. bir ssd eklemek istiyorum. Nasıl takacağımı tam bilmiyorum ama. Sata kablosuyla anakarta bağlamak gerekiyormuş galiba. Bir de güç kaynağıyla bağlantı yapmak gerekiyormuş. Ancak o güç bağlantısını nasıl yapacağımı bilmiyorum. Açıklarsanız sevinirim.
  13. N

Ofis Koltuğu Önerisi

Arkadaşlar kendime oyuncu koltuğu alacaktım ama fiyatları uçuyor. O yüzden ofis koltuğu almaya karar verdim. Bana rahat, boyun ve bel desteği olan, arkaya yatırılabilen bir ofis koltuğu önerebilir misiniz?
  14. N

Işıksız mekanik klavye ve oyuncu mouse bulamıyorum

Öyle yapıyorum ama benim pc'yi kapatınca ışığını kapatsam bile yine otomatikmen yanıyor. Gece boyu öyle durmasın diye usb kablolarını çekmem gerekiyor. Bios'ta öyle bir ayar varmış bulamadım ama yine de sağolun.
  15. N

Işıksız mekanik klavye ve oyuncu mouse bulamıyorum

Arkadaşlar mekanik klavye ve oyuncu mouse'ı almak istiyorum ama internette hep ışıklı var. Bulursanız bana ışıksız önerebilir misiniz?
  16. N

SKLauncher'dan Minecraft indirmek

Selam arkadaşlar SKLanuncher'dan beleşe minecraft indirdim de sizce güvenilir mi?
  17. N

Vanguard Güvenilir Mi

Selam arkadaşlar. Valorant yüklemek istiyorum ama bir tane sitede vanguard pek güvenilir değil falan yazıyordu. Emin olamadım sizce bir sorun olur mu?
  18. N

Bilgisayar kapalı olsa bile klavye ve mouse'ın ışığı yanmaya ediyor

Bilgisayarı kapattığımda klavye ve mouse'ın ışığının sönmemesi beni rahatsız ediyor. Windows'un "Hızlı Başlat" özelliğini kapatırsam geçebilirmiş bu sıkıntı diye duydum. Sistemimde ssd kullanıyorum. Sizce kapatmamın bir yararı veya zararı olur mu?
  19. N

Hızlı başlat özelliğini kapatmak?

Arkadaşlar, windows'taki hızlı başlat özelliğinin açık mı yoksa kapalı mı olması daha iyi? Yararları ve zararları nelerdir?
  20. N

Oyunun Adını Hatırlayamıyorum

Arkadaşlar biraz saçma bir soru olacak ama ben küçükken yani işte 8-10 sene önce falan bi oyun oynuyordum. İki tane çöp adam oynatıyorduk. Birinin kafası kare diğerininki yuvarlaktı. Arka plan simsiyahtı. Biz alttaki seçme yerlerinden istediğimiz şeyi seçip ekrana çizebiliyorduk. Tam anlatamadım...
  21. N

Bilgisayar Uyku Modundayken Prizi Çekmek

Açtığımda bir sıkıntı yok gibi gözüküyordu. Bir şey olmamıştır değil mi?
  22. N

Bilgisayar Uyku Modundayken Prizi Çekmek

Arkadaşlar bilgisayarı uyku moduna almıştım. Annemin arkadaşı da bilmeden fişi çıkarmış. Bir şey olur mu bilgisayara?
  23. N

Ani Elektrik Kesintisi Bilgisayara Zarar Verir Mi

Ş Şuan açtım pc'yi. Sıkıntı olup olmadığını nerden anlarım
  24. N

Ani Elektrik Kesintisi Bilgisayara Zarar Verir Mi

Masaüstü bilgisayarda oyun oynuyordum. Aniden elektrik gitti. Sistem daha yeni olduğu için korkuyorum. Zarar gelmiş midir?
  25. N

Driver Yüklemesem Olmaz Mı?

Peki nasıl yükleyebilirim
  26. N

yani hiç ellemesem de olur mu 1587461770 teşekkür ederim
  27. N

Bilgisayar aldım ama driver'ları nasıl kuracağımı bilmiyorum. Windows kendi kendine güncelleştirmeler yapıyor ya ben hiç ellemek istemiyorum. Çakışık şekilde yüklerim diye falan korkuyorum
  28. N

Sürücü nasıl yüklerim?

Windows 10
  29. N

Sürücü nasıl yüklerim?

Bilgisayarıma uygun sürücüyü nereden bulucam ve nasıl yüklicem bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?
  30. N

Tuttu Tutmadı- Forum Oyunu

Tutmadı alttaki dün mantı yedi
  31. N

Yeni bir oyuncu için iyi hikayeli oyun tavsiyesi

Ben de yeni oyuncuyum diyebilirim. Life is Strange mükemmmel bi oyundu. Ama baya duygusal. Bir süre etkisinden çıkamıyorsun.
  32. N

Win10 Mavi Ekran Hatası

Çok teşekkürler:)
  33. N

Win10 Mavi Ekran Hatası

iletişime geçtim ancak pek yardımcı olmuyorlar. Farklı çözüm olarak ne önerirsiniz
  34. N

Win10 Mavi Ekran Hatası

driver yükleme olayını ek ücret ödeyerek satıcıya bırakmıştım
  35. N

Win10 Mavi Ekran Hatası

Fotoğrafını çekmiştim ama tam çıkmamış çıkan kısmında "DRIVER IRQL NOT LESS OR EQUAL" gibi şeyler yazıyo
  36. N

Bilgisayarımı sıfırlasam Origin'den indirdiğim paralı oyunları geri yüklemem mümkün mü?

Sürekli mavi ekran hatası alıyorum. Sıfırlama bir çözüm olabilir diye duydum. Oyunlarımı geri yükleyebilecek miyim?
  37. N

Win10 Mavi Ekran Hatası

Bilgisayarımı daha yeni aldım 2 hafta oldu olmadı. Ama aldığımdan beri sürekli mavi ekran hatası alıyorum. Özellikle oyun oynarken oluyor. Sizce neden olabilir? Ya da ne yapmalıyım?
  38. N

Bu bilgisayar alınır mı ?

o yanlış oldu kusura bakmayın
  39. N

teşekkür ederimmm
  40. N

Güncel fiyatı 5400 1584557881 Max 6000. Ama 7000'e doğru zorlayabilirim
  41. N

Arkadaşlar su videodaki bilgisayara bi baksaniz oyun için ideal mi. Sizce alınır mı. Biraz zamlanmis videodaki fiyata göre ama bu işlerden pek anlamadığım için soriyim dedim.
  42. N

Driver Kurmadan Oyun Oynamak

şuana kadar yüklemeden oynamış olmam bilgisayara bir zarar vermiş midir
  43. N

Driver Kurmadan Oyun Oynamak

Monster Notebook aldım. Driver usb'si verdiler yanlışlıkla sıfırladım. Şimdi internet sitesinde indircem driver dosyalarını ama daha yüklemeden önce cs go indirip oynamaya başladım. Driver'sız oynamak bi sıkıntı oluşturur mu?
  44. N

Bilgisayar toplamak istiyorum...

Monster var şuan elimde daha yeni aldım ama sanırım geri vericem. Bu fiyata daha yüksek performansta bir sistem kurabileceğimi fark ettim 1583429842 Kardeş alakasız olacak ama babanın adı Rıfat mıydı. İsmin çok tanıdık geliyo da:D 1583430025 dahil olsa güzel olur ama olmasa da çok sıkıntı deil
  45. N

Bilgisayar toplamak istiyorum...

Oyun bilgisayarı toplayacağım bütçem 6000 civarı. Tavsiyeleriniz nelerdir. Bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum...
  46. N

Ssd mi, Hdd mi ?

Tamam çok teşekkür ederim. Dikkate alıcam bu tavsiyeyi 1583137701 Oyun indirmeyi düşünüyorum ama yine de teşekkür ederim. 1583139540 Ya aslında isterim ama 2tb ssd de çok masraflı oluyo şimdi bilemedim..
  47. N

Ssd mi, Hdd mi ?

Laptop alıcam. Içinde 256gb ssd var. Ama az geleceğini düşündüğüm için biraz daha ekletmek istiyorum. Şimdi iki seçeneğim var. Ya 256gb daha ssd eklicem ya da 1TB hdd eklicem yani sizce 256gb ssd+256gb ssd mi yoksa 256gb ssd+1TB hdd mi?