Arama sonuçlarınız

1. emaarist

Öneri Altın fiyatları artar mı?

bence altın her türlü artar ama zaman veremem ytd
  2. emaarist

Telegram vs Signal karşılaşması: Hangisi daha iyi?

telegram çok iyi ya hız boyut vb.
  3. emaarist

Haber Apple tüm ürünlere indirim yaptı!

m1 almak istiyorum da çok pahalı
  4. emaarist

Soru Binance

indirimli işlem yapmak için buradan bilgi alabilirsiniz.
  5. emaarist

yavru kedi isteyenler?

hala var mı yavru ya :) bi arkadaşım çok istiyor
  6. emaarist

Kedi Kumu Önerisi Olan Var mı ? (Koku yapmayacak ve dağalmayacak)

Arkadaşlar bu minnoşu sahiplendirmiştik şimdi onun yavrularından alıcaz bizde :) daha önce kedi beslemiştim de kedi kumuyla ilgi pek bilgim yok. Birkaç kişiden tavsiye istedim kedi kumu ile ilgili tavsiye verdiler. Hızlı getiren bi yer var birde kedinin tuvaletide önemli dediler. Sizden ricam...
  7. emaarist

Ölmüş annesini emmeye çalışan yavru kedi

çok doğru yaklaşım. kesinlikle süt vermeyin kusma ve ishal yapar. sindirim sistemleri için büyük tehlike. Eğer anneden süt içmişse yine zehirlenme riski var. en güzeli yavru kedi maması konservesi alabilirsiniz. Birazda sulu olacağından kedinizin su içme ihtiyacını da az ölçüde de olsa...
  8. emaarist

Kanaryamı nasıl evcilleştirebilirim

Alıştırmada kanaryanın cinsi de önemli. Yabani bir kanarya türü ise seni çok zorlar hocam :)
  9. emaarist

Kedim Miyavlamıyor

konudaki sorun dışındaki bir konuyu burdan açmanızda ki mantık nedir ?
  10. emaarist

Muhabbet kuşu kafes ebatları

Muhabbet kuşları aslında kafesi pek sevmiyorlar. daha çok dışarda olmayı seviyorlar. bir çok yerde okudum, muhabbet kuşları kafesleri uzun silindir şeklinde olması daha iyiymiş. Hem enlemesine hem boylamasına geniş olduğu için rahatlıkla hareket edebiliyorlarmış bu tür kafeslerde.
  11. emaarist

Dişi yetişkin sultan ile 4 aylık erkek muhabbet anlaşırmı?

aynı kafeste kesinlikle olmaz. Ayrı kafesleri yan yana koyarak alıştırma yapabilirsin. İkisini de oda da salınca zaten birbirlerini göre göre alışacaklardır. konuyla alakalı araştırma yaptım sultan papağanları ile ilgili bilgiler çok karışık anlatılmış.
  12. emaarist

redmi note 8 pro internet paylaşım

Bu gönderdiğin resimde açık gözüküyor. Bende note 9 pro var ınternet paylaşımını kullanıyorum rahatlıkla.
  13. emaarist

Evinde akvaryumu olan yok mu ya _?

ahahha afiyet olsun doymuşsundur yani sonuçta kuş kadar miden var :D
  14. emaarist

ne balığı besliyordun gecmıs olsun ya :/ 1605956053 oda kokusu ve parfumler malesef balıklar ıcın cok zararlı :/ 1605956087 bıseyler yanlıs olmasın :)) 1605956194 maşallah yine de iyi bakmışsın. akvaryum şartlarında ömürleri malesef daha kısa oluyor
  15. emaarist

Köpeğim birşey yemiyor kusma ve emin olmadığım ishal var

Öncelikle köpekler yediklerinden dolayı ishal olurlar yada kusma geçirirler. Çiğ et ve kemik, soğan sarımsak, portakal mandalina greyfurt limon çikolata çiğ süt bunlar alışık olmayan köpeklerde ishal ve mide bulantısı yapar. Dostumuzu iyi takip edin. Köpek maması dışında başka birşey vermeyin...
  16. emaarist

Kedim Miyavlamıyor

Yani mamaları ve suyu düzenli olarak veriliyorsa zaten miyavlamaz. Bir isteği yok demektir :) Eğer sizinle kalıyorsa geceleri yatağınıza almayın. odanın kapısını kapatıp dışarda bırakın tepkisini ölçün. belki o minik dostunuzu miyavlatabilir. :)
  17. emaarist

Beyler bayanlar varsa evinizde akvaryumunuz bi paylaşalım artık diyorum :) Forumda herkes kedi köpek kuş mu besliyor? Bende blue akaralar vardı. Bu arada birçok balık türü besledim ve bir çok üretimhanede çalıştım. Sorularınız varsa cevaplayabilirim...
  18. emaarist

Muhabbet kuşum hakkında bilgi almak istiyorum

Bu kuş yavru olduğu için ilk tüy dökümüne kadar cinsiyetini tam olarak anlamak zor. Ama size bir taktik vereyim. kuş tünekteyken eğer iki ayağının arası çok açık duruyorsa dişidir. Yada göğsünde boynunun altından ayakların ortasına giden bir tüy ayrımı varsa yine dişidir. Eğer iki ayağanın arası...
  19. emaarist

Türkmen çoban köpeği alabai

gerçekten muazzam köpekler ya. Aslında görünüşüne göre çok itaatkarlarmış. Sahibinin sözünden falan çıkmıyormuş. bende burdan okumuştum. Bazılarının bir araba kadar büyüyebildiğini söylüyorlar doğru mu bilmiyorum???
  20. emaarist

redmi note 8 pro internet paylaşım

galiba wifi ye bağlısınız ondan olabilir. wifiyi kapatıp sadece mobil veri açıkken yapmalısınız.
  21. emaarist

İlk Hangi Dili Öğrenmeliyim?

Java öğrenmen OOP (object oriented programming) mantığını anlaman için faydalı olabilir
  22. emaarist

Laptop tavsiyesi lazım

Bence kesinlikle monsterlara bak bir fiyat/performans olarak etkili oluyor
  23. emaarist

Daha Önce Bu Kedi Oyuncaklarını Gördünüz Mü?

2 yıldan fazladır burdan mama ve kum alıyorum, bir bilgisayar mühendisi olarak virüslü kelimesinin anlamını bildiğini pek zannetmiyorum :tearsofjoy::tearsofjoy:
  24. emaarist

Daha Önce Bu Kedi Oyuncaklarını Gördünüz Mü?

Merhaba arkadaşlar, kedi oyuncakları ararken bir kaç farklı oyuncağa denk geldim. Bazı oyuncaklar çok garip gibi geldi? Siz kedinizle hangi oyuncaklar ile oynuyorsunuz? Aşağıda bıraktığım sayfada bir ton oyuncak var ama garip gibi geldi sizce? https://www.petzzshop.com/kedi-oyuncaklari
  25. emaarist

İkinci el piyasası

Telefon olayı çok sıkıntı aman dikkat et. Kadıköyden faturasız telefon almıştım yurt dışından getirtip hattını kırmamışlar 3 ay sonra telefon kapandı
  26. emaarist

Bu monitör alınır mı?

Monitör özellikleri güzel, bütçen ne kadar?
  27. emaarist

Linux kuramıyorum

Kendi tecrübelerime göre aktarıyım lise 1 veya 2 deyken bilgisayarıma defalarca Windows kurmuştum sorun yaşamadan lakin Bilgisayar mühendisliği 2.sınıftı okurken linux kuramamıştım :tearsofjoy::tearsofjoy: Bu linuxun çok bilindik bir pazarlama tekniği aslında (Konudan çok sapmadan dipnot düşeyim...
  28. emaarist

Oyunlara Türkçe yama yapmak

Githubda oyuna yönelik assetler oluyor bazen bakabilirsin
  29. emaarist

olabilir tabi ama 75 milyon oyuncusu var gene Payday2'nin
  30. emaarist

Payday2 kenarda kalmış oyun demen de güzelmiş :D
  31. emaarist

Linux kuramıyorum

Aslında Ubuntunun izlediği bir pazarlama tekniği bu. İnsanların linux kurması için katetmesi gereken belirli bir yol koyuyorlar ki kullancılan Dipi geçebilirsin. İlgilenen olursa Seth Godin Dip kitabını kesinlikle okuyun.
  32. emaarist

Kirpi Sonic Yeni Filmi

Sonic the Hedgehog (Kirpi Sonic) Kirpi Sonic, peşine düşen yetkililerden kurtulup, şeytani doktorun elinde bulunan yüzükleri geri almaya çalışan Sonic'in hikayesini konu ediyor. Beyazperde: 4.5 İnterSinema: 1 IMBDb: 6.6 Bütçe: 95 Milyon Dolar Yönetmen: Jeff Fowler Oyuncular: Jim Carrey, James...
  33. emaarist

2020 Film Listesi

Güncel olarak yaşanan kötü günlere karşı boş vakitlerimizde izleyebileceğimiz 2020 de sahne alan filmleri sizler için topladım. Umarım beğenirsiniz. 1) Aşka İnanıyorum IMDB: 6.4 Ülke: 115 dk Süre: ABD 2) Zengo IMDB: 3.2 Ülke: Türkiye Süre: 97 dk 3) Biz Böyleyiz IMDB: 6.6 Ülke: TÜRKİYE Süre...
  34. emaarist

Sokağa çıkma yasağı gelmeli mi?

Mecburi gelicek ki
  35. emaarist

İnternet Üzerinden Radyo Yayını

Selam, ben de arkadaşlarımla radyo yayını yapmak istiyorum fakat farklı bir siteden yapmak istemiyorum Canlı Radyo Dinle üzerinde nasıl yayın yapabilirim?
  36. emaarist

Canlı Radyo Yayını

selam arkadaşlar, Haber Radyoları üzerinde canlı yayın yapmak istiyorum bir süredir radyo eğitimi alıyorum, sosyal medya da paylaşabileceğim bir radyo yayını olsa yeter nasıl bir yol izleyebilirim ?
  37. emaarist

Ekran Kartı Tavsiyenizi Bekliyorum

GTX 1660 kesinlikle alabilirsin güzel bir ekran kartı ben de kendim de 1070 kullanıyorum ama bir tık pahalı
  38. emaarist

Op.Dr.Bilgehan Aydın Kimdir?

Aktif ve yetenekli birine benziyor bir görüşmem gerek gibi
  39. emaarist

Op.Dr.Bilgehan Aydın Kimdir?

Estetik ameliyatı doktorları araştırırken karşıma çıktı ünlü biri sanırım daha önce Bilgehan aydından estetik ameliyatı vs olan var mı?
  40. emaarist

S10 plus p30 pro

S10 kendim hiç kullanmadım ama kullanan arkadaşım genel olarak batarya vs iyi diyor AMA fotoğraf konusunda bir fikrim yok açıkcası. Kamera çok çok önemli değilse senin için bence S10 da kalabilirsin
  41. emaarist

iPhone XR, S10 Plus, iPhone 8 Plus - Hangisini almalıyım ?

Bence iphone alma direkt xiaomi iyi ben kullanıyorum. Alıcaksan XR alabilirsin
  42. emaarist

Pil Şarj Olmuyor Boşaltılıyor Hatası

Laptop veya telefonlarda, cihazınız sarj olurken mümkün olduğunca SARJDA kullanmayın :)
  43. emaarist

Sokak Kedisi Yakalama

Sokak kedileri pek fazla evde durmuyolar kaçıyolar hemen..
  44. emaarist

Kediler Ne Yer, Ucuza Nasıl Kedi Beslenir?

Kedi kumu çok tüketiliyor. Genelde bu siteden alıyorum kedi kumunu indirim oluyor kovalamak lazım. https://www.petzzshop.com/pisi-pisi-pudrali-topaklanan-bentonit-kedi-kumu-kalin-5-kg
  45. emaarist

Boy Uzatma Ameliyatı Olmak İstiyorum

Herkesin derdi farklı oluyor ama şimdi yani :D Herkesın derdi farklı oluyor ama şimdi yani :D
  46. emaarist

Sivilce izleri nasıl yok edilir ?

Bu peeling dikiş izleri için de geçerli olur mu acaba?
  47. emaarist

Devlette burun ameliyatı hk.

İş bankası sigortası olan var mı? Hangi hastanelerde olabilirim acaba o konularda pek bir bilgim yokda..
  48. emaarist

Boy Uzatma Ameliyatı Olmak İstiyorum

Baska onerdiginiz doktorlar var midir acaba?