Arama sonuçlarınız

1. M

Bildiğiniz Üzere COD Battle Royal PC ler için "

Sonradan ücret falan istemez di mi bunlar :D ahaha
  2. M

Bildiğiniz Üzere COD Battle Royal PC ler için "

Ücretsiz olarak çıktı. Oyunu şu an indiriyorum ama oyunu indirirken blizzard bu bilgisayarda hiç blizzard'dan alınmış oyun bulunmamaktadır diye bir hata verdi. Acaba bedava olmasının bir şartı bu mu? Oyunu şu an indiriyorum 86GB Eğerki öyle bir şey var ise boşuna indirmeyeyim. Bilgisi olan var...
  3. M

Türkiye'nin İnternet Kalite Haritası Çıkarılıyor!

Böyle bir şey olduğunu bilmiyordum. Bilgilendirme için teşekkür ederim.
  4. M

Steam'dan indirdiğim oyuna Türkçe Yama Kurabilir Miyim?

Teşekkür ederim.
  5. M

Sorundan kastım sonuçta oyunu Türkçe oynar mıyım? Steam buna özellikle engel oluyor mu? Veya Steam'dan oyunları çalıştırırken steam dosya kontrolü falan yapıyor mu? En olmadı denicem tabi yinede.
  6. M

Point blank mı? Pubg Lite mı?

Point Blank'ta çok ilerlemiştim ancak oyunun yapımcı firması bir türlü Wall Hack'in önüne geçemediği için nefret ettim oyundan. Hilecilerden dolayı zevk alamazsın Point Blank'tan. O nedenle 2 seçenek arasından Pubg Lite oynamanı tavsiye ederim.
  7. M

Merhaba; Steam'dan Türkçe dil desteği olmayan bir oyuna Türkçe yama kurduğumda herhangi bir sorun ile karşılaşır mıyım? Europa Universalis 4 oyununa Türkçe yama kuracağım ama bu soru kafamı kurcalıyor.
  8. M

Yok Mu Bir Pubg İndirimimiz ?

Şu oyun ilk çıktığı zamanlarda hep oynamak için sabırsızlanmıştım. Bilgisayarım kaldırmıyordu o dönemler. Şimdi yeni bilgisayar aldım ve o oyuna 87TL vermeye kıyamıyorum. :D Battlefield 1 indiriyorum şimdi Torrentten Bundan sonrada sanırım Sims4'ü indiricem. Pubg indirime girene kadar böyle...
  9. M

Önerebileceğiniz bir oyun var mı ?

Aynen bedava :D
  10. M

Çok yönlü oyunları seviyorum. Heyecanlandırdı beni :D Bu böyleyse bannerlord nasıl olur kim bilir :D. Alayım ben o zaman Warband'ı.
  11. M

Bu kadar acımasız olma ya :D 1583082925 Sanırım denicem bunu. Bilgilendirme için çok teşekkür ederim. 1583083173 150 TL verilmez be ona o zaman :D Dediğin gibi ben diğer seçeneklere yöneleyim :D
  12. M

Ona bakarken bannerlord'u gördüm. Sanırım onu beklicem. 3 Mart gibi çıkması planlanıyormuş.
  13. M

Yok oynamadım. Görsellerine baktımda benim ilgimi pek çekmedi açıkçası.
  14. M

ne yalan söyliyeyim söyledikleriniz arasında benim ilgimi çeken bir oyun yok. Belki benim kafa eskilerde kaldı bilmiyorum ama şu an keyif alabileceğim bir oyun bulmakta zorlanıyorum =)
  15. M

LOL 'i bırakmanın İlk Adımı

Bu arada video linkini eklemeyi unutmuşum :D
  16. M

Silahlı oyunlarda Point Blank'dan sonra bıraktım ya. Wall Hack muhabbetinden nefret ettim artık. O yüzden o tarz oyunlara pek sıcak bakmıyorum.
  17. M

League of Legends 10.2 Wukong Güncellemesi

Muazzam bufflamışlar çarı. Eski mainim. Tekrar birlikte olucaz galiba :D
  18. M

LOL 'i bırakmanın İlk Adımı

Videodaki gibi LOL'i bilgisayarınızdan kaldırın. Başka çözümü yok beyleeeeerrr.. 1 sene önce ben de LOL'i bırakmak istediğimde ironi olsun diye böyle bir video çekip Youtube kanalıma atmıştım. 5 bin izlenmiş :D:D
  19. M

Hikayesi Olan Online Bir Oyun

Yok mu ya şöyle metin2 gibi bir hikaye üzerinden oynanan online oyun. Yeni çıkan veya çıkacak olan.
  20. M

Önerebileceğiniz metin2, knight tadında karakterin kademe kademe geliştiği bir oyun var mı? Şu an sıkıldıkça girip oynadığım oyunlar; League of legend Metin2 pvp :P Bu yelpazeyi genişletmek istiyorum.
  21. M

Bilgilerinize Danışarak Aldığım Yeni Bilgisayarım

Teşekkür ederim =)
  22. M

Bu sisteme bakabilir misiniz?

Bu sistemi banada önerdi Pazartesi günü gittim Vatan mağazasına sipariş verdim ve Salı günü sistem elime geçti. Oyunda verdiği FPS ten ve bekleme ekranlarındaki performansından memnunum. Bilgilerinize Danışarak Aldığım Yeni Bilgisayarım burada da ben konu açmıştım bu sistem için. 1582727489...
  23. M

Bilgilerinize Danışarak Aldığım Yeni Bilgisayarım

Daha çok oyun oynamak amacıyla aldım ben bu bilgisayarı. Lol'de varsayılan ayarlarda 340FPS aldım. Ayarları yüksek seviyeye getirdim ve 140-280 arası fps alıyorum. Bu rakamlar benim için muazzam denecek seviyede. Bir önceki bilgisayarım ile aldığım fps hiç abartmıyorum 10-30 arasındaydı. Eğerki...
  24. M

Dvi-Hdmi dönüştürücü

Hdmı to Dvı için internetten alabileceğim bir öneride bulunursanız çok sevinirim.
  25. M

Dvi-Hdmi dönüştürücü

Üstad HDMI to DVI alsam daha iyi olmaz mı? Aynı şeyse bilmiyorum valla.
  26. M

Dvi-Hdmi dönüştürücü

Merhaba; Hazır sistem bir bilgisayar aldım. Bugün bilgisayar elime geçti. Ekran kartımda DVI girişi yok ama HDMIvar ve benim monitörümde de HDMI yok. Bu nedenle dönüştürücü kullanacağım. Dönüştürücünün bana ne gibi eksisi olur? Ekran kartına zarar vermesi gibi bir durum olur mu?
  27. M

Oyun bilgisayarı

Biraz araştırayım. PC gelene kadar usb ye atmış olayım.
  28. M

Oyun bilgisayarı

Ahaha Ahaha ne diyosan o dur üstad. Win10 kurulu gelmiyor ama o sıkıntı nasıl yapcamı bilmiyorum. :D
  29. M

Oyun bilgisayarı

İntel aldım üstad. Mağazadan siparişi verdim. En geç çarşamba hazır olur dediler.
  30. M

Oyun bilgisayarı

https://www.vatanbilgisayar.com/amd-r5-2600-msi-gtx1660ti-ventus-xs-6g-msi-b450m-a-pro-max-corsair-8gb-ram.html?OM.zn=alternative_products-w2&OM.zpc=VTNMSI1/R5%20-%2012 Onun muadili birde bu var R5 2600 bunda fan olduğu için ısınma sorunu olmaz diye düşünüyorum. Ne dersin?
  31. M

Oyun bilgisayarı

Anladım üstad. Teşekkür ederim verdiğin değerli bilgiler için.
  32. M

Başarısız Bir Girişimcilik Hikayesi

Arkadaşlar merhaba; Benim başarısız bir girişimim oldu ve bu iş ile ciddi şekilde ilgilenecek arkadaşlar için cümlelerime sığdırabildiğim kadar toparlayıp sizlere anlatmak istiyorum. Neden bir girişime kalkıştım? Birgün ek gelir kaynakları ararken instagramda bir çekiliş ile karşılaştım. 1...
  33. M

Oyun bilgisayarı

Üstad o zaman 2600 alıcam bilgine güvenerek hareket ediyorum valla kendine alacakmış gibi bir fikir verirsen sevinirim. 2600 de ısınma problemi yaşar mıyım ?
  34. M

Oyun bilgisayarı

Üstad adam 1000tl ye toplamış bahsettiği bilgisayarı 1000tl için bence iyi bir performans alıyor. İşin içine o kadar dahil değilim ama 1000TL lik bir bilgisayara şu anki piyasa için oldukça ucuz denilebilir. 1582476581 Üstad bu ürünü alıcam sanırım. Sipariş için yarını bekliyorum. Ama...
  35. M

Oyun bilgisayarı

Fiyat ve performans ürünü olmuş. Helal olsun saygı duydum =)
  36. M

Oyun bilgisayarı

Nasıl bir kasa o ya :D özelliklerini paylaşır mısın merak ettim =). 1582402816 İlginiz için teşekkür ederim üstadım değerlendirip bir tanesini alıcam artık. =) LOL'de aldığım fpsyi paylaşıcam burada =)
  37. M

Oyun bilgisayarı

Adata, Asrock bu markalar pek güven vermiyor bana o yüzden şimdilik 2. planda benim için bilemiyorum. Kararsız kaldım. O kadar çok alternatif varki.
  38. M

Oyun bilgisayarı

Üstad bu bilgisayara 300TL lik bir bütçe daha ayırıp kişiselleştirme yapcak olsanız neyi değiştirirdiniz siz?
  39. M

Oyun bilgisayarı

İlgimi çekti. ancak kullanılan parçalar iyi midir? XPG yi falan duymamıştım ben daha önce. UNLOST ECO v2 - inventus Bu bilgisayar ile kıyasladığınızda sizce fiyat performans açısından hangisi daha iyidir? (EDİT: YUKARIDA BELİRTMİŞSİNİZ SAYFAYI YENİLEMEMİŞTİM.)
  40. M

Oyun bilgisayarı

https://inventus.com.tr/dedicated/unlost/unlost_eco_v2.aspx Bu bilgisayar nasıl sizce ?
  41. M

Oyun bilgisayarı

Ürünü inceledim çok iyi ama bu kadar iyi parçaların bu kadar ucuza satışa çıkarılmasıda şüphe uyandırıcı açıkcası :D Şikayetvara baktım çok şikayette yok firma hakkında. Siz daha önce buradan alışveriş yapmışmıydınız?
  42. M

Oyun bilgisayarı

Merhaba; Bir süredir oyun bilgisayarı alıp almamak arasında gidip geliyordum. En sonunda almaya karar verdim ve hızla araştırmalarıma başladım. Bu konuda bilgi birikimlerinize ve önerilerinize açığım. İmkanlarım ve beklentilerimden kısaca bahsedeyim. 4.000 TL civar bir bütçem var. Maksimum...
  43. M

Hangi bilgisayarı seçmeliyim ?

Bu gamegaraj alanında iyi mi? Daha önce alışveriş yapmışmıydınız buradan?
  44. M

Windows 10 pro key

Verdiğiniz değerli bilgiler için teşekkür ederim. 1200Tl vermektense 30-40 tlye satan yerlerden key satın alıp şansımı bir deniyeceğim. Eğer sorun çıkarsa bilgisayarın borcunu bitirdiğimde orjinal bir key alırım. Şu an için bu şekilde düşünüyorum.
  45. M

Windows 10 pro key

Bakıcam hocam teşekkürlee
  46. M

Hazır Toplanmış Bilgisayarlarda İşletim sistemi maliyeti

Anladım hocam. İlginiz için teşekkür ederim. Artık denicez çok mecbur kalırsak bayılıcaz 1200TL =)
  47. M

Windows 10 OEM key

Teşekkür ederim hocam.
  48. M

Beyaz ayakkabı tavsiyesi

Ben sadece beyazını beğeniyorum. Zevkler tartışır tabi. Bence hangi kot ile kombinliceksen giyip mağazada dene derim =).
  49. M

Ehliyet

Bildiğim kadarıyla o numarada gözlük şart değil. Doktor gözlük yazmadıysa veya bununla ilgili bir şey demediyse sorun olmaz bence. Ama şunuda ekliyeyim 2-2,5 göz numaralarım. 5 Yıldır trafikte aktifim daha hiç gözlükle ilgili problem yaşamadım. 60-70 yaşındaki ihtiyarlar araba kullanıyor senin o...
  50. M

Beyaz ayakkabı tavsiyesi

Açık mavi bir kot giyceksen tamamen beyaz olanı öneririm. Koyu bir renk ise bu ayakkabıya hiç bakma sadece beyazı hoş bence.
  51. M

Beyaz ayakkabı tavsiyesi

Yaşadığın şehirde de vardır belki bir bak derim. Fiyatları gerçekten fark ediyor.
  52. M

Beyaz ayakkabı tavsiyesi

İstanbul'da isen Outlet mağazaları var adidasın. Şu an tam nerede olduğunu hatırlayamadım ama giderim dersen bakarım konumuna.
  53. M

Beyaz ayakkabı tavsiyesi

Adidas Superstar
  54. M

Windows 10 OEM key

Bu konu benimde çok endişe duyduğum bir konu maalesef :((. Güvenilir bir yer bulursan lutfen paylaşır mısın?
  55. M

Windows 10 pro key

Burada verdiğiniz linkteki keyler neden bu kadar ucuz? Microsfoft'un 1200TL ye sattığı bir şeyi bu sitedeki adamlar nasıl 30-40TL ye satabiliyor? Freedos bir bilgisayar almak üzereyim bunlara güvenip hareket etmeye çekiniyorum.
  56. M

Hazır Toplanmış Bilgisayarlarda İşletim sistemi maliyeti

Merhaba; Bilgisayar fiyatları aşırı yükseldiğinden dolayı artık firmalar bilgisayarlarını daha ucuz göstermek için freedos(işletim sistemi olmadan) şeklinde satışa sunuyorlar. Haliyle bir ürün almaya karar verdiğimizde baktığımız bilgisayar 5bin TL civarındaysa bunun üstüne birde işletim...
  57. M

Windows 7'den Windows 10'a nasıl geçebilirim ?

Bu sistemlerin çalmasını yönetebilirsin. Gereksiz çalıştığını düşündüğün her şeyi kapatıp daha güvenli win10'u kullanmanı öneririm.