Arama sonuçlarınız

1. Fikir Alışverişi

Laptop geliştirme

Herkese selam uzun zamandır forumda yoktum geri döndüm diyelim. Dolar : 7,59 Türk Lirası Olmuşken pc alamıyorum Bende düşündüm şuanki laptopu geliştirsem diye En azından bir csgo-lol-valorant oynatsa yeter Sistemi ekran görüntüsü halinde koycam Nasıl bir geliştirme yapabilirim parça linklerini...
  2. Fikir Alışverişi

Türk Telekom vs Vodafone

Selamlar ben yeni hat alacağım fakat hangi operatör daha iyi karar veremedim TURKCELL Biraz pahalı geldi. O yüzden Vodafone ve Türk Telekom arasında kaldım..
  3. Fikir Alışverişi

Mikrofon karşı taraf duymama

Öncelikle selamlar herkese iyi forumlar.. Kulak içi (telefon) kulaklığım var (Laptop kullanıyorum) Şimdi ben kulaklıkta şarkı dinliyorum fakat bu şarkıyı arkadaşımında duymasını istiyorum (Kulaklığın mikrofonu yok)
  4. Fikir Alışverişi

Windows 7 mavi ekran

Laptopum windows 10'du uzun zamandır windows 10 kulllanıyordum bugün format attırdım format atılırken windows 7 kur abi dedim oda windows 7 kurmuş sonra aldım eve geldim video felan izledim sonra birden tak mavi ekran altta memory felan filan sonra pc kendini yeniden başlattı sonra normal...
  5. Fikir Alışverişi

Bütçe az masaüstü veya laptop ?

https://www.vatanbilgisayar.com/casper-c600-core-i5-7200u-2-5ghz-8gb-ram-500gb-hdd-2gb-15-6-w10.html#urun-ozellikleri https://www.incehesap.com/union-2200-bafir-adam-gaming-pc-fiyati-39297/ Oynanacak oyunlar=Valorant-LoL-Zula :D- [Grafik önemli değil , Akıcılık lazım] Fikir almak için konu...
  6. Fikir Alışverişi

Depolama alanı yeterli geliyormu?

Selamlar telefonun 64gb olması önemli'mi ? 32Gb olunca zorluk çekiyormusunuz? 32gb yetiyor'mu?
  7. Fikir Alışverişi

Zula fps

Arkadaşlar selamlar öncelikle herkese iyi forumlar iyi günler Zula oynuyorum son zamanlarda normal oyunda fps düşüşü yokken rekabetçi girdiğimde fps düşüşleri yaşıyorum son zamanda birden oyundan atmalarda yaşadım bi çözümü yokmu (PC ÇÖP OLDUĞU İÇİN OYNUYORUM) Battle royale desen zaten...
  8. Fikir Alışverişi

Çok sapıttın windows 10

Bu hatayı 2.kez alıyorum çıldıracağım windows 10
  9. Fikir Alışverişi

Windows 10 > Windows 8

Herkese selam ben uzun zamandır windows 10 kullanıyorum fakat windows 8.1'e geri dönüş yapmak istiyorum nasıl yapabilirim? Şöyle bi durum var CD KEY yok :) 1591772860 Olmassa direk bi bilgisayarcıya gidip format attıracağım.
  10. Fikir Alışverişi

LGS Matematik

Selam yaklaşık 21 gün sonra LGSye gireceğim sözel derslerim iyi fakat matemikte sıkıntılarım var nası geliştirebilirim 15 NET felan yapsam yeter şimdiden thanks.
  11. Fikir Alışverişi

Son karar

Yaklaşık 2 ay önce telefon alcaktım bunu forumdaki çoğu kişi bilir çünkü 100 kere konu açtım :D Neyse işte 2 ayda çok aksilik çıktı korona felan derken 1 haziranda telefonu alıyorum (avmler açıalcak) Oppo A5 2020 Alacağım arkadaşlar kararımı verdim. Açtığım konularda bana yardımcı olan herkese...
  12. Fikir Alışverişi

Pc toplama

Arkadaşlar 1500-2000tl arası pc toplarmısınız bana monitör olsada olur olmasada olur apu sistem olursada olur yeterki csgo-lol vb. oyunları low ayarlarda rahat oynatsın şimdiden tşk
  13. Fikir Alışverişi

Apu sistem

Bütçe düşük olduğu için apu sistemli almak istiyorum Sinerji AMD Ryzen Apu Özelleştirebilir Hazır Sistem Düşünüyorum (Oynanılacak oyunlar:(LOL-CSGO- FORTNİTE-BELKİ ETS2-) DAHA UCUZ PC VARSA ONADA BAKABİLİRİM AMA BU OYUNLARI RAHAT AÇSIN ŞİMDİDEN THANKS
  14. Fikir Alışverişi

Düşük bütçeli pc toplama

Dolar çok yüksek pc alınmaz ama dolar düşerse alınacak pc linki atarmısınız (1500-2500) OYNANCAK OYUNLAR:::LOL-CSGO-BELKİ ETS 2 (Grafik önemli değil en lowa çekerim)
  15. Fikir Alışverişi

Son telefon forum'u (benim için)

Arkadaşlar selam şuan aranızda yeter 10. telefon konusu bu sen daha telefon almadınmı felan diyenler oldugunu biliyorum fakat son konu bu.....Anketi oylarsanız sevinirim :) [NOT::BRAWL START oynıcam :D] canlı yayın felan islerken ısınmasın birde
  16. Fikir Alışverişi

P Smart 2019 mu, Oppo A5s mi ?

Arkadaşlar AVMler kapalı olduğu için hala telefon alamadım internettende sipariş etmedim..1500TL bütçem var. Yüksek grafikli oyun oynayan bi insan değilim..(telefon önermesseniz sevinirim)
  17. Fikir Alışverişi

World Of Tanks

Beyler world of tanksı indiricemde kaç gb aceba toplamda kaç gb indiriyor + kurulum (acil)
  18. Fikir Alışverişi

Düşük bütçeli oyuncu pc

Intel i5 8GB Ram 128GB Ssd 2GB Ekran Kartı Masaüstü Oyun Bilgisayarı Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor arkadaşlar bu csgo ve lol'ü rahat oynatırmı ?
  19. Fikir Alışverişi

Donanım yükseltme

Arkdaşlar böyle bi laptopum var bunu gaming laptop yapmam için hangi parçaları alıp yükseltmem gerek yardımcı olursanız sevinirim? (bütçe 1500 civarı)
  20. Fikir Alışverişi

Gaming Sistem

Arkdaşlar böyle bi laptopum var bunu gaming laptop yapmam için hangi parçaları alıp yükseltmem gerek yardımcı olursanız sevinirim?(1500 tl bütçe )
  21. Fikir Alışverişi

CSGO

Csgo'da en düşük ayarlda kaç fps alırım boşuna yüklemiyim?
  22. Fikir Alışverişi

Günde kaç saat oyun oynuyorsunuz?

Günde kaç saat oyun oynuyorsunuz ve saat kaçtan kaça kadar? Edit:10-12
  23. Fikir Alışverişi

Windows kurulumu yapacağım, hata alıyorum

windows 10'dan windows 8.1'e geçeceğim kurulum progamını yükledim fakat **Kurulum programı desteklenen yükleme seçeneklerini belirleyemedi ** hatası veriyor ne yapmalıyım?
  24. Fikir Alışverişi

Nası yapıyorlar aceba

Bu tasarımları nası yapıyorlar bilgisi olan anlatabilirmi?
  25. Fikir Alışverişi

Fps oyun önerisi

Biliyorum bu sistemle oyun oynanmaz fakat çok garipki lolde 50-60 fps alıp rahat oynuyorum sizinde önereceğiniz oyunlar varsa foruma yazın lütfen ONLİNE OLURSA DAHA İYİ OLUR. (fps ,mmorpg , battle royale vb.)
  26. Fikir Alışverişi

Teknosa

Teknosa hafta sonu açıkmı?
  27. Fikir Alışverişi

İyİ Forumlar

Herkese kolay gelsin iyi forumlar.♣
  28. Fikir Alışverişi

Windows 10 -> Windows 8 Geçiş

Windows 10 kullanıyorum nası windwos 8.1'e geçebilirim? Geçersem pc 'deki herşey silinirmi?
  29. Fikir Alışverişi

Mobile Oyunlar

Hangi mobile oyunları oynuyorsunuz?
  30. Fikir Alışverişi

Telefon fiyatları

Arkadaşlar şuanda telefon fiyatları baya indirimde düşmüş durumda fiyatlar daha fazla düşücekmi? yoksa yükselecekmi?
  31. Fikir Alışverişi

Oppo vs Realme

Realme 5İ Vs Oppo A5s (aynı sekmentte değiller ama sorayım dedim)?
  32. Fikir Alışverişi

Realme 5İ

Realme 5i 64GB Akıllı Telefon Yeşil Fiyatı ve Özellikleri Nasıl sizce?
  33. Fikir Alışverişi

Windows 10 vs Windows 10 Gaming

oyun için windows 10'mu ? win 8'mi (2gb ram)
  34. Fikir Alışverişi

Hangi Windows Sürümünü Kullanmalıyım?

Bilgisayarımda 2gb ram var ekran kartım intel grapich 2gb hangi windows sürümünü tercih etmeliyim? (şuanda windows 10'dayım)
  35. Fikir Alışverişi

Ets 2 ücretsiz indirme

ets 2'yi nerden ücretsiz indirebilirim aceba (torrent istemiyorum) !
  36. Fikir Alışverişi

Outlet telefon

outlet telefon alınır'mı ?
  37. Fikir Alışverişi

Pes 2020 Mobile Performans

Oppo A5s pes 2020 mobile oynatır mı?
  38. Fikir Alışverişi

Oppo Pes 2020 Mobile Performance

Oppo A5s pes 2020 mobile oynatır değilmi arkadaşlar? 1584711879 @TRTURKEYTR Bu konuyu akıllı telefonlar OPPO kategorisinden açtıgım için kimse cevaplamadı aga
  39. Fikir Alışverişi

Oppo A5s

Oppo A5s hakkında düşünceleriniz nelerdir?
  40. Fikir Alışverişi

Oppo A5s - Samsung A20s

Oppo A5s vs Samsung A20s arkadaşlar oyun açısından felan? (bütçe 1000-1500 arası)
  41. Fikir Alışverişi

Huawei P20 Lite

Arkadaşlar huawie P20 lite pubg oynatırmı ? (telefonda sorun felan çıkıyormu)
  42. Fikir Alışverişi

huawie p smart

huawie p smart pubg mobile'de kasarmı aceba?? (telefon önermeyin pls)
  43. Fikir Alışverişi

Samsung Galaxy A20s Pubg oynatırmı?

arkadaşlar samsung galaxy A20s düşük ayarlarda pubg mobile oynatır mı? (telefon önerisinde bulunmayın!)
  44. Fikir Alışverişi

2000 TL Bütçe Telefonlar

Arkadaşlar pubg'de kasmayacak telefon almak istiyorum 2000tl bütçe var (sadece oyun için almıcam) Aklımda samsung veya Xiaomi var
  45. Fikir Alışverişi

Samsung A20s Vs Huawie Y7 2019

arkadaşlar pubg'de iyi fps vercek donmayak bir telefon almak istiyorum (telefonu sadece oyun için almıyorum) samsung A20S mi? Huawie y7 2019 mu?:)