Arama sonuçlarınız

1. R

Microsoft Teams

1636467058 Kayıtli videoya tikliyorum yükleniyo tam acilmaya yakın sonda hay aksi, bir sorun olustu diye hata cikiyor.
  2. R

Microsoft Teams

Teams'de online derslerimizi görmekteyiz.online dersler sonrasında kaydediliyor.problem şu ki kayıtlı videolar ttkom internetiyle açılıyorken turkcell internetiyler acilmiyor ayni sekilde kyk wifile de acilmiyor. Cözümü nedir ? Turkcell internetiyle Nasıl acabilirim videoları ? (Ttkom hattımı...
  3. R

A71 ekran koruyucu

pahalıymış biraz
  4. R

A71 ekran koruyucu

Gençler A71 ekran koruyucu sipariş edecem de ekran tam oturan bir şey istiyorum.telefonculara gidip de bulamadım kullanıp memnun oldugunuz ekran koruyucu önerebilir misiniz?
  5. R

Nova 5t mi A71 mi

sipariş verdim reis.
  6. R

Orta segment telefon

çok teşekkür ederim kardeşim.
  7. R

Nova 5t mi A71 mi

teşekkür ederim.çok yardımcı oldun.
  8. R

Nova 5t mi A71 mi

Uzun ömürlülük bakımından sence hangisi daha iyi ?
  9. R

Nova 5t mi A71 mi

Tüm özellikler bakımından incelendiklerinde sizce hangisi alınmalı? nova 5t işlemci olarak çok sağlam telefon ama ıps ekran olması ve bataryasının düşük olması kalitesine biraz zarar veriyor.lütfen hangi telefon enden alınmalı neden alınmamalı diye yazarsanız memnun olurum.
  10. R

Orta segment telefon

kardeşim a 71 hakkında parasını hakketmiyor fln dediler.bundan dolayı nova 5t almayı planlamaktayım sence tüm özellikleri bakımdan beni memnun eder mi ?
  11. R

Orta segment telefon

3000 TL civari
  12. R

Orta segment telefon

Gençler sizce orta segmentin en iyi telefonu hangisi? 2 güne kadar telefon alıcam ama hala kararsızım.hem uzun ömürlü olmasını istiyorum hem de verdiğim paraya değmesini istiyorum ? A71 almayı planlıyordum ama vereceğim paraya değecek mi emin değilim bundan dolayı kararsızım. Önerilerinizi...
  13. R

A71 mi, Mi9T mi ?

Ben de a 71 almayı düşünüyordum şuan kararsız kaldım.
  14. R

3000 TL en iyi telefon hangisi

sizce 3000 tl civarında en iyi telefon hangisi ?
  15. R

A71 kullanan biri var mı?

tavsiyen için teşekkür ederim.
  16. R

A71 kullanan biri var mı?

A71 almayı planlıyorum da gorilla glass 3 ve plastik kasa olmasından dolayı kararsızım.Kullanan biri varsa telefon hakkında bilgi verebilir mi ? neyi beğendiğini neyi beğenmediğini söylese harika olur.
  17. R

3000TL Telefon Önerisi

Kardeşim xiomi uzun vadede sorun yaratır diyorlar bundan dolayı samsunga yöneldim biraz
  18. R

3000TL Telefon Önerisi

Gençler A71 almayı planlıyorum ama emin değilim bu fiyata daha iyisi var mıdır? Önerilerinizi bekliyorum.
  19. R

Ayak numarası sorunsalı

Kardeşim o kadar da değil akromegali el ve ayak her yerde olur benim sadece ayak boyumla orantılı da ayakabı bluurken sıkıntı yaşıyorum sadece o 1584379381 benim de boy o civardayken 44 giyiyordum da şuan boyla birlikte ayak ta büyüyor
  20. R

Mi9t-------A71

Sizce hangi telefon alınmalı A71 mi yoksa Mi9t mi ?
  21. R

Yazıcı problemi

çok teşekkür ederim.oldu
  22. R

Yazıcı problemi

İyi günler.yazdırmaya basmadan önce görüntü ilk fotodaki gibiyken yazdıra bastıktan sonra ikinci gibi sizce nasıl düzeltebilirim ? (yatayı seçtiğimde daha da kötü oluyor)
  23. R

Ayak numarası sorunsalı

Gençler yaşım 19 boyum 1.87 falan Ayak numaram 45-46 sizce anormal miyim? şimdiden ayakkabı bulamama sorunu yaşıyorum ve Ayak numaram boyumla orantılı olarak hala büyüyor sizce nasıl durdurabilirim? iyi günler.
  24. R

Xiaomi Mi 9T ve Redmi Note 8 Pro Karşılaştırması

Kardeşim rn8 pro almayı planlıyordum ama uzun vadede problem çıkarır dediler almaktan vazgeçtim.şuan mi9t almayı planlıyorum da memnun musun kamerasından,hızından,oyunlardaki performansından fln önerir misin?
  25. R

2000-2500 tl arası telefon önerir misiniz?

Biliyorsunuz ki şuan piyasada onlarca çeşit var ve ben seçmekte zorlanıyorum. Bana 2000-2500 tl arası 3 yıl dayanabilecek (uzun ömürlü) bir telefon önerir misiniz ?
  26. R

Redmi note 8 pro & Samsung A51

peki kızaklı kamera bir süre sonra sıkıntı çıkarmaz mı ?
  27. R

peki hangi özellik bakımından daha iyi kamera işlemci hız gibi
  28. R

Neden bazıları A51 daha iyi diyor da kafam karıştı biraz normalde note 8 pro alıcaktım vazgeçtim bundan dolayı
  29. R

İyi günler 2000-2600 tl bütçem var ve güzel kullanışlı fiyat performans ürünü bir telefon satın almak istiyorum. konu başlığında gördüğünüz iki telefon arasında kararsız kaldım sizce hangisini almalıyım? bu arada neden almalıyım veya neden almamalıyım nedenlerini söylerseniz sevinirim