Arama sonuçlarınız

1. CATCAT123

Aşçılık mesleğinde iyi para kazanabilir miyim?

yurtdışında bazı okullarda çok iyi eğitimler veriliyormuş oralar çok olanak oluşturabilir. bide kendini geliştirmen önemli tabi. bu makale yardımcı olabilir; Gastronomi ve mutfak sanatları
  2. CATCAT123

Hava yolu şirketleri

Dürüst olmak gerekirse torpille thy bile girebilirsin. 3 dil bildiğini söylüyorsun, bunları gerekli sınavlarla belgelemen gerekiyor onları belgeledikten sonra tüm şirketlere cv gönder bide çevrende bağlantı ara belki tanıdık yardımcı olabilecek biri çıkar. kabin memurluğu güzel meslek burada...
  3. CATCAT123

Aşçılık hakkında

bu konu hakkında güzel bir makale okumuştum soruna umarım cevap olur; Gastronomi nedir, maaşları ve iş imkanları
  4. CATCAT123

Üniversite Sınavına Nasıl Çalışabilirim

Okul ve bölüm hedeflemeyi herkes yapamayabiliyor, veya fikirleri zamanla değişebiliyor buda sınav motivasyonunu oldukça olumsuz etkileyecektir. O yüzden zaten kafanda bir bölüm yoksa boşver onu bulmak için kasma derim ben. Ama hedefsiz de kalma tabi ki, yani en azından bir puan veya net hedefin...
  5. CATCAT123

SEO Hakkındaki Eleştirim

İşi oldukça yanlış anlamışsınız. Haber siteleri tahmin edebileceğinizden çok daha güçlü backlink altyapılarına sahiplerdir. Yıllardır aktiftir, yıllardır hergün onlarca içerik girer. Bunları birleştirdiğiniz zaman google gözünde oluşan tablo çok büyük bir güvendir. Olay da şu şekilde işler...
  6. CATCAT123

YKS için Youtube Kanalı Tavsiyeleri

Geometri: Mustafa Yağcı Geometri(Kanal Adı Pisagor Evi) Matematik: SML Hoca Web Sitesi olarak puan hesaplama taban puanlar vs herşeyde bu siteyi kullanıyorum diğerlerine göre baya iyi tasarımı felan: Ünedex
  7. CATCAT123

Üniversite tercihleri için ne yapmalıyım?

https://www.unedex.com/