Arama sonuçlarınız

1. Z

Birnumara.com Güvenilir mi?

Merhabalar, 12 BTU LG marka bir klima almayı düşünüyorum, diğer siteler ile fiyat kıyaslaması yaptım ve en uygun diyebileceğim fiyatı bu sitede gördüm. Daha önce bu siteyi tercih eden oldu mu? Önerir misiniz? Ürün linki: LG Dual Eco S3-W12JA3AA 12K A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Fiyat...
  2. Z

OpenVPN Bağlantı Kesme Problemi!

Merhabalar, ben OpenVPN üzerinden kendi VPN'imi kurdum bilgisayarda bağlantıda bir problem yok fakat, telefonda OpenVPN'e bağlandığım zaman 15 saniye gibi bi süre içeride bağlantım kesiliyor. Neden böyle bir durum var ve nasıl düzeltebilirim? Konu hakkında bilgi sahibi olan varsa lütfen...
  3. Z

200 TL Kulaklık Önerisi!

200 TL civarı fiyat performans oyuncu kulaklığı arıyorum, önerebileceğiniz ürünler nelerdir? Yardımlarınızı bekliyorum.
  4. Z

Monitörde Görüntü Var Ses Yok!

Ses çıkışı zaten HDMI seçili dediğim gibi daha öncesinde böyle bir problem yoktu 2 gün önce bi anda başladı. Problem HDMI kablodan kaynaklanıyor olabilir mi?
  5. Z

Monitörde Görüntü Var Ses Yok!

LG IPS LED monitörümde 2 gün öncesine kadar bir problem yoktu. Şuan ise görüntü var ses yok, bunun monitörden dolayı olduğunu anlamak amacı ile televizyonda test ettim aynı problemi yaşadım yani problem monitörden kanaklı değildi. Problemin sebebi HDMI kablo olabilir mi? HDMI kablo görüntüyü...
  6. Z

AliExpress, "China Post Registered Air Mail" Firması Takipli Kargo mu?

Merhaba daha önce aliexpress'ten bir kez sipariş verdim fakat elime ulaşmadı bir daha bu durumu yaşamak istemediğim için soruyorum. China Post Registered Air Mail ücretsiz kargoyu gönderiyor ve takip izlenebildiği yazıyor Türkiye'de de takip edebiliyor muyuz? Yani ürün kesin olarak bana ulaşır...