Arama sonuçlarınız

1. Cerberusss

Soru Yks Hakkındaki Kaygım

Selamlar, 11.sınıfa yeni geçtim. Hedefim iyi bir üniversitede işletme, ekonomi ya da hukuk kazanmak. Puan olarak en az 400 puan hedefliyorum ama sınavın kolaylığı hakkında hiçbir fikrim olmamasına rağmen başarabilme ihtimalimi düşük görüyorum. Biraz karamsar bir insandırım zaten genel hayatımda...
  2. Cerberusss

Yazılım Mühendisliği Ve İç Mimarlık Için Ne Düzeyde Matematik Gerekir?

Bölümü kazanarım ama bölümü okuyabilir miyim diye tereddütlerim var bölüm işi halledilir yine :D
  3. Cerberusss

Yazılım Mühendisliği Ve İç Mimarlık Için Ne Düzeyde Matematik Gerekir?

Selamlar. Yazılım Mühendisliği ya da İç Mimarlık okumak istiyorum. Şu an 10.sınıfa gidiyorum. 10.sınıf matematiğim iyi ama 10.sınıftan öncesi çok zayıf. Bu iki bölümü okumam için ne derece matematiğimin olması lazım? Orta düzey matematik yeterli mi yoksa daha üstü mü gerekli. Bölüm için...
  4. Cerberusss

Mosue'un lazeri yanmıyor ama sol tık ve sağ tık basıyor.

Selamlar. Polygold marka mouse'umun lazeri yanmıyor. Ne yapabilirim? Sağ tık ve sol tık basıyor sorunsuz.
  5. Cerberusss

10000 TL Macbook Önerisi

Yazılım Mühendisliği için kullanır mıyım bunu sorunsuz
  6. Cerberusss

10000 TL Macbook Önerisi

Selam arkadaşlar. 10 bin tl'ye bildiğim kadarıyla 2 macbook var zaten air ve pro'nun sadece 2 çeşidi alınabiliyor diye biliyorum. 10000 tl bütçem Macbook alacağım hangisini almalıyım linkini atar mısınız? Nedenlerini de yazarsanız sevinirim.
  7. Cerberusss

Nişantaşı Üni. hakkında bilgisi ya da fikri olan var mı?

%50 burslu Yazılım kazanıcam büyük ihtimalle. Hep bi geyik dönüyo işte burs burs falan diye tercih bursu vsyle bunu daha yukarıya çekebilir miyim? Varsa tabii tercih bursu falan
  8. Cerberusss

Öyle demek istemedim ben :D Şunu demiştim; her üniversite aynı konuları işlemiyor mu zaten? Bana diğerlerinden farklı olarak ne zararı dokunacak bu üni'nin? 1611762770 Burs 1611762800 Ha tamam almam gereken cevap buydu sanırım. Ama ben yazılım mühendisliği istiyorum zaten. Kendimi...
  9. Cerberusss

Kadrodakileri tanımıyorum ki nasıl anlayacağım iyi mi kötü mü diye
  10. Cerberusss

Ne gibi bi zararı olabilir ki bana? Müfredat aynı değil mi zaten her üniversitede ben ona takıldım. Çok etkisi olur mu
  11. Cerberusss

Selamlar. Nişantaşı Üniversitesi hakkında bilgisi ya da fikri olan var mı? Yazılım Mühendisliği düşünüyorum ama yorumlar iç açıcı değil maalesef. Kafamda şöyle bir soru var. Ne kadar kötü olabilir? Sonuçta ben derslerime girip evime gideceğim. Kendime bağlı diye düşünüyorum. Fikirleri olan...
  12. Cerberusss

4 ay kala LGS'ye Çalışmak

Kaynak önerisi yapacak olursam da; Tonguç Kota Vip (Kolaydır kendileri) Master (Favori) Nitelik
  13. Cerberusss

4 ay kala LGS'ye Çalışmak

En az 300 soru. Yoksa benim gibi üstünden 2 sene geçtiğinde çok kafanı taşlara vurursun. Anlatılmaz yaşanır. Yaşamamak senin elinde :)
  14. Cerberusss

Casper marka laptop'ım kapanıyor

Selamlar. Casper marka laptop'ım daha şarj %50yken falan bir anda kapanıyor. Bi daha açıyorum ama açılmıyor. Şarj bitti uyarısı da vermiyor hiçbir şey gelmiyor ekrana. Şarja taktığımda açılıyor ve dolduruyorum %100 yapıyorum çıkartıyorum sonra yine minimum 30larda kapanıyor. Acaba neden...
  15. Cerberusss

Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği hakkında

Çok teşekkür ediyorum sağ olunn
  16. Cerberusss

M1 işlemcili Macbook Pro & Air

rez
  17. Cerberusss

Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği hakkında

Selamlar. Sizce Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliğinde en önemli dersler hangisidir? Yani bölüme girdik ama hangi derslerimizin iyi olması lazım?
  18. Cerberusss

Bu notlarla sayısalı kaldırabilir miyim? Tavsiye istiyorum

Sınavları o kadar boşlamıyorum ya 75 üstü okey bana.
  19. Cerberusss

Eyvallah reisler valla bakalım artık çalışma konusunda çok üşengeçim normalde ama yapcak bi şey yok çalışıcam mecburen. Kendime de o kadar güveniyorum ki sormayın : D 1611174615 Valla okula okul demeye bin şahit. Tek vasfı anadolu lisesi olması olabilir. Kendim yapabildiğim kadar yapıcam...
  20. Cerberusss

Kullanıcı adı değişikliği durdurulmuştur!!

Tüh
  21. Cerberusss

10.sınıfım eyvallah kanka 1611173465 Makine, İnşaat, Bilgisayar ya da Yazılım Mühendisliği bunlardan biri. İç Mimarlık da olabilir tam karar veremedim daha ama bunların dışına çıkmaz. Özellikle Makineyi çok istiyorum.
  22. Cerberusss

Selamlar notlarım şu şekilde; Matematik 71 Kimya 75 Biyoloji 68 Fizik 51 Bunlar 10.sınıf notlarım. Alan olarak sayısal seçtim sizce kaldırabilir miyim? 25 gün tatilin son 10 günü test çözmeyi düşünüyorum bol bol. Tavsiyeleriniz var mıdır neler yapmamla ilgili?
  23. Cerberusss

SDN Forum Yazarlarının Kaç GB Rami Var?

Mac Air 20 :/
  24. Cerberusss

Bilgisayar'ın güç ışığı yanıyor ama açılmıyor

Selamlar, Grundig marka laptop'ımı açıyorum ama güç düğmesi yanıyor, yaklaşık 1 saniye sonra gidiyor. Ekran falan yok bu esnada. Ne yapabilirim, ne olmuş olabilir?
  25. Cerberusss

2020 Macbook Air, Mühendislik ve Grafikerlik için yeterli mi?

Selamlar. 2020 Macbook Air, Makine, Bilgisayar Mühendisliği ve Grafikerlik için yeterli mi acaba? 1610564930 + olarak Yazılım Mühendisliğini de sorayım :D
  26. Cerberusss

iPhone 7 alınır mı?

Yenilenmiş 64 gb iPhone 7 parası kadar :) 1609341469 Oyun falan oynamıyorum bu arada sadece gündelik kullanıyorum.
  27. Cerberusss

iPhone 7 alınır mı?

Selamlar yaklaşık 3 senedir iPhone 6 kullanıyorum. 7ye geçmek mantıklı mıdır sizce? Bir de Xiaomi Redmi Note 8 mi daha uzun gider iPhone 7 mi? Benim için en önemli kriter daha uzun gitmesi telefonun. (Şarj açısından değil, genel)
  28. Cerberusss

Hangi İşletim Sistemini Kullanmalıyım?

GNU/Linux
  29. Cerberusss

Bu bilgisayarla yayın açılır mı?

Evet 3400tl 1608839343 Niye üzgün attınız hocam? Bayağı araştırdım da 3400tlye en iyi bu geldi
  30. Cerberusss

Evde korona varken çalışılabilir mi?

Evet 1608837846 Sınav daha önemli bu devirde maalesef.
  31. Cerberusss

Oyunlar The Forest, GTA 5 ve CS:GO yazmayı unutmuşum :D
  32. Cerberusss

Sınavlar ne olacak? Sınavlar da var
  33. Cerberusss

Selamlar bu bilgisayarla yayın açılır mı? AMD Ryzen 3 3100 MPK 3.60GHz 18MB AM4 İşlemci Fanlı Asus Prime A320M-F AMD AM4 DDR4 3200(OC)Mhz mATX Anakart Apacer Panther EK.08G2Z.GJC 8GB (1x8GB) DDR4 3000Mhz CL16 XFX AMD Radeon RX 550 Core Edition 4GB GDDR5 128Bit DX12 PNY CS900 240GB 535/500MB/s...
  34. Cerberusss

Evde annem corona virüs oldu. İşe gitmemde problem olur mu?
  35. Cerberusss

Discord Nitro İadesi

Girdim hesaba da para iade oluyormuş 5 gün geçmeyince. Ben de yazdım desteğe başka bir görevli arkadaşa yönlendiricem dedi 2 gün oldu mail atmadılar.
  36. Cerberusss

Discord Nitro İadesi

Selamlar. Discord otomatik olarak nitroyu yenilemiş ve karttan 80 tl çekmiş. Nitro yenilendikten 1 gün sonra mail attım, döndüler. Başka bir görevli arkadaşıma yönlendiricem dediler 2 gündür ses seda yok. Dönerler mi yaşayan oldu mu?
  37. Cerberusss

Korona döneminde liselere sizce sınav olacak mı

Olacak
  38. Cerberusss

Discord nitro her 3 ayda 1, 80 tl çekiyor

Onaylattım 1608479324 Galiba onaylatmamışım ya o başka hesapmış. Tek çare bankayı aramak galiba
  39. Cerberusss

Tamamdır sorayım bankaya. Discord hesabını bulmam imkansız galiba. Telefon numarasıyla bulunuyor mu ki?
  40. Cerberusss

Discord hesabına ulaşamıyorum maalesef.
  41. Cerberusss

Selamlar. XBOX Game Pass yoluyla nitro almıştım 5 tlye ve sonra geri iade de olmuştu o 5 TL. Aradan 3 ay geçti ve Discord kartımdan 80 tl nitro aboneliği çekmiş ve o hesaba hiçbir türlü ulaşamıyorum. Nasıl iptal edeceğim bu illeti 1608471664 Bankayı falan da arayabilirim bu arada başka yolu yoksa
  42. Cerberusss

Bu bilgisayar ortalama kaç yıl götürür ve yazdığım oyunlarda kaç fps alır?

İçinndekiler daha iyi değil mi postun başında attığım linkdekinden reis? Niye daha iyi olmasına rağmen diğerinde daha çok oyun oynayabiliyorum bunda oynayamıyorum? Bilmediğimden soruyorum yanlış anlamayın :D
  43. Cerberusss

Reis bütçe sıkıntı oluyo o zaman da ne kadar ucuz olursa o kadar iyi benim için 1608411499 https://urun.n11.com/masaustu-bilgisayar/gaming-kasai5-2400gtx-750ti-4gb8gb-ddr3-ram240-ssdoyuncu-pc-P465531943 Bu daha iyi olur mu üstelik fiyat çok uygun?
  44. Cerberusss

Fiyata göre normal değil mi hocam? 1.1 ghz laptop mı alayım
  45. Cerberusss

2.5-3 sene sonra rami 16 yapıp ekran kartını da arttırırsam gider mi 5-6 sene 1608407151 ya da işlemciyi işte.
  46. Cerberusss

Sadece bu oyunları oynayacağım hocam ve orta ayarlarda oynarım zaten. Niye önermezsiniz süreklilik açısından mı? Ben bu sistemi alsam min 5 sene gider mi?
  47. Cerberusss

3900 küsür oluyo RX 570 yaparsam. 3900a daha iyisini toplarız bence?
  48. Cerberusss

Ekran kartini RX 570 yapsam bi sey degisir mi
  49. Cerberusss

Selamlar linkteki sistem ortalama kaç yıl götürür ve şu oyunlarda kaç fps alır; GTA 5 The Forest PES 2020 CS:GO Valorant https://www.incehesap.com/eclipse-zero-oyuncu-bilgisayari-fiyati-46592/?fbclid=IwAR3BMxxZ5838UVLTqlRqUDX6MwFW7J17dWQwykie4B6w_H6doSxsOi08vTY Linke girmek istemeyenler için...
  50. Cerberusss

Şeriat ve laiklik hakkında ne düşünüyorsunuz?

İnşallah ciddi değidlir soru
  51. Cerberusss

Açtığımız konuyu kapatabiliyor muyuz

Sen kapatamazsın.
  52. Cerberusss

Lise sınavları olacak mı?

Selamlar. Bakan Liselerin 22 Ocağa kadar uzaktan eğitime devam etmesine karar verdi. Karnelerin alınacağını açıkladı. Biz hiç sınav olmadık. Sınavlara girecek miyiz yoksa sadece bize verdikleri proje ödevlerinden mi not alacağız? (Her dersten 1 proje ödevi aldık öğretmenlerin eokula not girmesi...
  53. Cerberusss

Bu bilgisayar The Forest oynatır mı?

Ultra lowda falan oynayamaz mıyım ya? Diğer arkadaşlar akıcı oynayamazsın yazmış
  54. Cerberusss

Bu bilgisayar CS:GO ve GTA 5 oynatır mı?

Kaç sene götürür bu bilgisayar? techipin attığı
  55. Cerberusss

Sağ ol cevap için
  56. Cerberusss

Sağ olun öneri için
  57. Cerberusss

Selamlar Casper Nirvana C350 bilgisayarım var. Özellikler şu şekilde; Ekran Kartı: Intel UHD 600 İşlemci: Intel Celeron N4000 (1.1 ghz - 2.4 ghz) RAM: 4 GB Bu bilgisayarla kasmadan The Forest oynamam mümkün müdür? Saygılar.
  58. Cerberusss

The Forest kaç fps alır
  59. Cerberusss

Almanca Proje Ödevine yardım

Toplam 20 tane fiyat ve yazılışları. 0-25 arasındaki sayılardan 5 tane 25-50 arasındaki sayılardan 5 tane 50-75 arasındaki sayılardan 5 tane 75 ve üstü sayılardan 5 tane Örnek: 15,50 €: Fünfzehn Euro und fünfzig Cent 40,95 € :Vierzig Euro und fünfundneunzig Cent
  60. Cerberusss

Hangi İşi Tavsiye Edersiniz?

Git bi tane motor dükkanında çırak ol
  61. Cerberusss

Siteye giremiyorum, 10 dakika sonra girebiliyorum

Tam tersi vpn kapalıyken oluyor. Ben de sorunu vpn açarak çözdüm ama internet yavaşlıyo bu sefer de. Destek maili attım türknete bakalım.
  62. Cerberusss

Güncel Opera
  63. Cerberusss

Selamlar 4000 tlye hazır kasa buldum. CS:GO ve GTA 5 oynayabilir miyim? Oynarsam kaç fps alırım?
  64. Cerberusss

Benim de aynısı işte ama günde en az 100 kere oluyor ya vpn kullanıcam artık 24 saat
  65. Cerberusss

10.Sınıfım sayısal seçmeli miyim?

Makine Mühendisi
  66. Cerberusss

55 mbs download, 8 mbs upload alıyorum aga internet yavaş değil
  67. Cerberusss

Casper C350 bilgisayarım kaç para eder?

Selamlar Casper C350 model laptopım var garantisi duruyor alalı yaklaşık 1 sene oldu. 2.el kaç paraya satabilirim ortalama masaüstü toplayacağım nereden para gelirse kardır :D
  68. Cerberusss

10.Sınıfım sayısal seçmeli miyim?

Selamlar 10.sınıfa gidiyorum ders notlarım şu şekilde; Matematik: 77 Fizik: 59 Biyolojğ: 64 Kimya: 70 Sizce sayısal seçmeli miyim çok çalışmadan bu notları yaptım sayısal seçersem çok çalışırım. Ünide sayısal bölüm okumak istiyorum o yüzden Yksde de full sayısala abanmak istiyorum haliyle :D
  69. Cerberusss

Selamlar. Bir siteye giriyorum ama 10 dakika sonra giremiyorum aldığım hatayı ek olarak koydum. Gün içinde 1500 kere oluyor ve 10 dakika falan sürüyo deliricem ya nedir bunun çözümü? Mesela bir şey arattım googleda gelmedi ama şimdi geliyor ve yaklaşık 7-8 dk sürdü bu.
  70. Cerberusss

Hangi Sağlayıcıyı Kullanıyorsunuz? (İnternetinizden Memnun musunuz?)

Turknet 95 tl 75 mbs stabil memnunum:) Kablonetten gecmistim oradan da memnundun ikisini de gonul rahatligiyla kullanabilirsiniz.
  71. Cerberusss

Laptop tavsiyesi verecek olan var mı?

EXA3T5 olabilir
  72. Cerberusss

Laptop tavsiyesi verecek olan var mı?

O paraya laptop biraz zor duruyo. Ancak masaüstü
  73. Cerberusss

25 mbs internet

Turknet al kardesim 95 tl 75 mbs. Kablonete de bakabilirsin onda da 100 tlye 100 mbs falan alirsin
  74. Cerberusss

1 Günlük Ücretsiz JavaScript Kursu

Aldım ben sonsuza kadar burada kalacak değil mi?
  75. Cerberusss

Kamu davasından dönüş var mıdır?

Tehdit durumları oldu dava açılmıştı kamu davasına dönüşmüş.
  76. Cerberusss

Kamu davasından dönüş var mıdır?

Selamlar kamu davasından dönüş var mı? Tanıklara bağlı değil artık geri dönüş olmaz dedi arkadaş
  77. Cerberusss

Bas gitar önerisi

Selamlar gitara başlayacağım daha önce hiçbi tecrübem yok bas gitarla başlasam sorun olur mu? Sorun olmazsa önerir misiniz bas gitar bütçe 5kya kadar gider
  78. Cerberusss

Bu laptop kaç tl eder?

0 fiyatı şu an min 4500dür bunun
  79. Cerberusss

Anadolu Lisesi Alan Seçimi

Valla ben sayısal derslerden 60 altı almam şu an girsem 1606853444 Kolay aslında aga neyi yapamıyosun ki
  80. Cerberusss

Ben de tam tersi canli derslerde costum :D Hayirlisi olsun. Matematik kolay benim icin de 2 saatlikler daha zor geliyo
  81. Cerberusss

Sen bayagi kastin herhalde aga 9da
  82. Cerberusss

Ben de sayisal secmek istiyorum ama tek sebebi Unide sayisal bolum istemem gercekten. Matematigim 70 cografya 50-60 biyoloji 70 fizik 60 kimya 50 sizce sayisal tercih etmeli miyim? Cok calismadan yaptim bunlari sayisal secersem bayagi kasicam dersleri
  83. Cerberusss

Selamlar 10.sınıfa gidiyorum Anadolu Lisesinde okuyorum. Sayısal, sözel vs alanı ne zaman seçicez bilgisi olan var mı?
  84. Cerberusss

Casper Nirvana C350 bilgisayarım kaç para eder?

Selamlar Casper Nirvana C350 model bir laptopım var. Alalı 1 seneye yakın oldu herhangi bir sorunu yok hem dışında hem içinde. Satmaya kalksam kaç paraya satabilirim?
  85. Cerberusss

Discord Netflix ekran paylaşımı siyah ekran sorunu

Telif var açamazsın ekran 1606416951 + Arkada Spotify uygulamasından şarkı dinlerken Discord seslideysen Spotify şarkıyı otomatik olarak durdurur
  86. Cerberusss

10.sınıf matematik sorusu

Ben girdim sınava 93 aldım. Böyle bi soru olamaz maalesef
  87. Cerberusss

Bu emojiyi nereden bulabilirim?

2d bir futbol oyununda avatarına numara veya emoji koyabiliyosun adam bunu koymuş 1605626677 Buldum galiba
  88. Cerberusss

Bu emojiyi nereden bulabilirim?

Siyahlığın üzerindeki sarı emojiyi nereden bulabilirim yardımcı olur musunuz? 1605622348 Adını bulsak o bile yeter
  89. Cerberusss

CS:GO kaldıracak pc

Yani bütçe fark etmez derken 10k olur 15k olur fark etmez anlamında söyledim :D
  90. Cerberusss

Soyut bi kanıt olarak banka hesabını falan mı atayım hocam nasıl bir kanıt
  91. Cerberusss

Yok reis ciddiyim
  92. Cerberusss

Bütçe fark etmez CS:GO oynayayım yeter :D
  93. Cerberusss

Selamlar. Sadece CS:GO oynayacağım, bir pc önerir misiniz? Orta ayarlarda düzgün oynatsın yeter başka bi isteğim yok :D
  94. Cerberusss

Bu bilgisayar hangi oyunları kaldırır?

4000 civarı
  95. Cerberusss

Turknet internet kopmaları

Bende de hep oluyor. İnternet gitmiyor ama bazı sitelere giriş yapamıyorum 3-4 dakikalığına. Mesela Instagram açılmıyor ama Youtube açılıyor. 3 dakika sonra falan geliyor.
  96. Cerberusss

Bu bilgisayar hangi oyunları kaldırır?

Selamlar. BLADE-550 / INTEL i3 9100F / ASUS PH RX 550 4GB EVO / 8GB RAM / 240GB SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR Linkteki bilgisayar Lol, CSGO, GTA5 gibi oyunları kaldırır mı? Linki açmak istemeyenler için aşağıya bir görsel bırakıyorum.
  97. Cerberusss

Kulakiçi kulaklık önerisi

Selamlar hem oyun için hem gündelik hayatta kullanacağım bir kulakiçi kulaklık önerisi yapar mısınız? Bütçe 100 tlye kadar olabilir mikrofonlu olursa daha iyi olur. Buna benzer konular vardı ama biraz eskiydi malum dolar her gün gittikçe arttığı için yeni açma gereği duydum.
  98. Cerberusss

3500 TL'ye sistem önerisi

0 ve 2.el karışık da olabilir fark etmez
  99. Cerberusss

3500 TL'ye sistem önerisi

Selamlar 3500 TL'ye sistem önerisi yapabilir misiniz? Buna benzer konular vardır forumda ama kur her an değiştiği için yenisini açmaya gerek duydum.
  100. Cerberusss

Bu bilgisayarla CS:GO oynar mıyım?

1.1 ghz olan işlemci oynatır mı?
  101. Cerberusss

Bu bilgisayarla CS:GO oynar mıyım?

Selamlar. Bu aşağıda yazan özelliklerdeki MacBook Pro ile CS:GO oynayabilir miyim?
  102. Cerberusss

Bilgisayarımı nasıl açacağım?

1601395060 Attım resmini 1601395073 Attım resmini
  103. Cerberusss

Açtıktan sonrası kolay mı? Ona göre açayım sonra sıkıntı çıkmasın :D
  104. Cerberusss

Selamlar Grundig GNB 1589 B1 i5 marka laptopum bulunmakta. Termal Macun sürmek için içini açmam gerek. Nasıl açacağım? Kolay mıdır yoksa bilgisayarcıya götüreyim mi?
  105. Cerberusss

2g macun yeter mi?

Arctic M4 diye geçiyor. 2g yeter mi yani tek seferliğine 1600789839 Sıkış olarak
  106. Cerberusss

2g macun yeter mi?

Selamlar Arctic M4 marka termal macun alıcam. 2g yeter mi acaba?
  107. Cerberusss

Bir oyundan kaç fps alacamı ölçen site

Rez
  108. Cerberusss

Termal Macun mu Soğutucu mu?

Selamlar. Laptopum FM20 oynarken 80 dereceye kadar çıkıyor. Termal macun mu alayım çift fanlı soğutucu mu alayım? Uzun vadede daha etkili olması daha önemli benim için.
  109. Cerberusss

iPhone 6 telefonum

Hocam IOS gerçekten çok iyi ya hiç bırakasım yok. Kasmayan telefon mu olur abi :D Adamlar yapmış
  110. Cerberusss

iPhone 6 telefonum

Sağ olun hocam 1599142289 + olarak telefon modelini yükseltmek istiyorum iPhone dışında kullanmayı düşünmüyorum iPhone 7 alınır mı şu an?
  111. Cerberusss

iPhone 6 telefonum

1300 tl olanda yazan kozmetik 3/5 ne demek bilgin var mı?
  112. Cerberusss

iPhone 6 telefonum

Selamlar iPhone 6 telefonum var 64 gb. Pili %85 şu an. Kaç para eder?
  113. Cerberusss

Meslek Lisesinden, Anadolu Lisesine nakil aldım.

Sınıf hocasına sordum gireceksin diyor. Eğitim sistemi çok kötü cart curt şeyleri hiç takmazdım banane ben okulumu okur giderim kafasındaydım da, bu eğitim sistemi harbiden çok kötü :D Girmediğim dersin sorumluluğuna giriyorum şaka gibi. Bi de tek baraj ders Edebiyat diyorlar. E niye giriyorum...
  114. Cerberusss

Eokulda öğrencinin sorumlu olduğu ders yok yazıyor. Dersin sınavına da girmedim hiç meslek lisesinde yoktu ilk dönem, 2.dönemin 3.haftası da Anadoluya geçiş yaptım ve sınav haftası gelmeden okullar kapandı virüsten dolayı.
  115. Cerberusss

Niye ki 1599135552 9.sınıfın 2.döneminde Anadolu Lisesine geçtim ama vardı okullar kapandı bir üst sınıfa geçtik
  116. Cerberusss

Bu önümdeki 3 sene boyunca normal Almanca sınavlarımdan kalmadığım sürece sadece 9.sınıftaki sorumluluğumu vereceğim yani öyle mi?
  117. Cerberusss

Sağ olun teşekkürler. Şimdi ben bunu diyelim 10.sınıf sonuna kadar veremedim. 10.sınıfta Almancadan kalmasam bile 11e geçince hem 9u, hem 10u mu vereceğim?
  118. Cerberusss

Zorunlu derken baraj ders olarak mı söylüyorsunuz? Baraj ders sadece Edebiyat
  119. Cerberusss

Selamlar. Meslek Lisesinden 68 ortalamamla bir Anadolu Lisesine nakil aldım. 9.sınıfın 2.döneminde. Malum okullar kapandığı için bi üst sınıfa geçtik ama bilmediğim bir şey var. Meslek Lisesinde Almanca dersi olmadığı için Almancadan sorumlu olacak mıyım?
  120. Cerberusss

Modem yeri değiştirme

Arkadaşlar modemi 3 sene önce salona taktırmıştık evimiz biraz büyük odama uzak kalıyor internet az çekiyor pingim çıkıyor salona geçince azalıyor nasıl bir çözüm bulabilirim. Bir çözümü yoksa modemin yerini nasıl değiştirebilirim ya da değiştirebilir miyim? 1589214973 Not : Eski bilgisayarımda...
  121. Cerberusss

96 Model Jeep Grand Cherokee 5.2 Limited V8

Vergi aylik 200tl civarina geliyor dedigine gore bence cok problem degil ya. Yakitida cok kafama takmam yapacak bir sey yok cok seviyorum gercekten bu amerikan modeli :D 197.000 deki arabayi ne kadar kullanabilirim sence?
  122. Cerberusss

96 Model Jeep Grand Cherokee 5.2 Limited V8

Arkadaşlar 96 Model Jeep Grand Cherokee 5.2 Limited V8 almayi dusunuyorum. Sizce alinir mi? 197.000 kmde. Hasar kaydi yok, yeni muayeneli, sırali lpg sistemi var. Motor yürüyeni sorunsuz, koltuklar ve ic dosemeler tap taze. Değişen parça yok ama yasi geregi bel alti boyali arac. Sizce almali...
  123. Cerberusss

iPhone silinen fotoğrafı geri getirme

Son silinenlerden de sildim maalesef. iCloud yedegi olayinada pek hakim degilim nasi olacak?
  124. Cerberusss

iPhone silinen fotoğrafı geri getirme

Arkadaşlar konuyu yanlış yere açmış olabilirim kusura bakmayın. Telefonumda snapchatten ve galerimden bi fotoğrafı silmiştim nasıl geri getirebilirim, mümkün müdür?
  125. Cerberusss

Laptopa parça takılır mı?

Arkadaşlar laptopa parça takılabilir mi? İşlemci veya ekran kartı değişikliği gibi?
  126. Cerberusss

iPhone 6 telefonum kaç para eder?

Ben 0 aldim anlaminda soylemistim
  127. Cerberusss

Casper Nirvana C350 ile Fm19????

Oyun içi aşırı fazla kasma olur mu? 2-3 lig ekliyorum zaten gerisi sadece gösterde.
  128. Cerberusss

Var garantisi aga 0
  129. Cerberusss

Arkadaşlar 4-5 aydır kullandığım bir iPhone 6 cihazım var. Pili %92 ve 64gb uzay grisi modeli. Kaç paraya satmalıyım, piyasası nedir?
  130. Cerberusss

Casper Nirvana C350 ile Fm19????

Arkadaşlar casper nirvana c350 ile fm19 oynayabilir miyim? Oynayamazsamda fmin hangi serisini oynatır bana bu bilgisayar?
  131. Cerberusss

Mouse önerisi

Arkadaşlar max 120tl bi mouse alicam onerirseniz sevinirim klavyem saglam bi klavye rampage kbr28 buna uygun bi mouse almak istiyorum teşekkürler
  132. Cerberusss

Casper Nirvana C350 ile Lol oynanır mı?

Casper Nirvana C350 ile Lol oynayabilir miyim? Ve başka oyunda açar mı merak ediyorum, teşekkürler.
  133. Cerberusss

Forza Horizon 4 oynatacak PC.

En yüksek reis direksiyon setimde var g29. Hakkını verelim
  134. Cerberusss

Forza Horizon 4 oynatacak PC.

Arkadaşlar Forza Horizon 4 oyununu satın alacağım ama önce bi pc toplamam gerek :D Bu oyunu oynayabileceğim pc'yi en düşük kaç paraya toplarım tavsiye verirseniz sevinirim.
  135. Cerberusss

Yenilenmiş İphone 6 telefonum var 2 senedir kullanıyorum satıcam.

Min kaç olur reis ona göre sahibindene letgoya falan koyucamda.
  136. Cerberusss

Yenilenmiş İphone 6 telefonum var 2 senedir kullanıyorum satıcam.

Arkadaşlar yenilenmiş İphone 6 telefonum var 2 senedir kullanıyorum satıcam. Pil %100 64gb modeli uzay grisi kaça satmalıyım? 1581536520 +Up Parmak izi mevcut
  137. Cerberusss

1400TL'ye Toplama Bilgisayar Önerisi

Bu pc ile wrc 8 ve cs go oynayabilir miyim? oynarsam kaç fps? 1581534524 Reis WRC8 ve Cs Go kaç fps alırım?
  138. Cerberusss

Bu bilgisayar ile cs go ve gta 5 oynayabilir miyim?

Kaç fps alırım ortalama rx 460 ile. Ekstra fan falan alsam
  139. Cerberusss

1400TL'ye Toplama Bilgisayar Önerisi

Arkadaşlar telefonumu satıp pc toplayacağım. 1400tlye en iyi pcyi toplamak istiyorum tavsiyeleriniz varsa sevinirim pek anlamıyorum pc toplama işlerinden.
  140. Cerberusss

Bu bilgisayar ile cs go ve gta 5 oynayabilir miyim?

Arkadaşlar ilk dönemde harçlıklarımla biriktirdiğim 800tl ile bir pc almak istiyordum. İnternette böyle bir pc gördüm; İ5 İşlemcı 3.2 Ghz.işlemci+8 Gb Ram +320 Gb Hdd - n11.com Biraz daha para biriktirip bu kasayı alıp 750 ti takarsam cs go ve gta 5 oynayabilir miyim? 1581523435 +Up Ekran kartı...