Arama sonuçlarınız

1. MAtes_

Xbox one s kablosuz oyuncu kumandasından kablolu oynama ?

Merhabalar. Xbox one s oyun kumandasını (PC) almak istiyorum. Aklımda bir soru var. Pille uğraşmak istemiyorum. Kablolu kullanma şansım var mı ? Mesela samsung şarj kablosunu alıp taksam usb ucunu pc ye diğer ucunu da kumandaya taksam öyle kullanamam mı ? Ürün : MICROSOFT XBOX ONE WIRELESS OYUN...
  2. MAtes_

En bilinmesi gereken programlama dilleri ?

Çok iyi olur gerçekten hangi kitap ?
  3. MAtes_

Amaçları farklı mı hani mesela java web sitesi için python oyun için falan yoksa hepsi her yerde kullanılıyor mu ?
  4. MAtes_

Merhaba arkadaşlar. Yazılıma çok ilgim var. En bilinmesi gereken en ihtiyaç duyulan öğrenmesi gereken programlama diller hangisi ?
  5. MAtes_

PS4 Dualshock 4 v2 controller için program şart mı ?

Peki sence xbox one s kolu mu yoksa bu mu ?
  6. MAtes_

Kolunu alcam kanka. Laptop için alacağım. Usbsini de alacağım. Fakat hani program yüklemem gerekiyor mu oynamak için ? Yoksa direkt usb ile taksam çalışır mı hemen ?
  7. MAtes_

Merhaba arkadaşlar. Bu konsolu almayı planlıyorum. Gayet şık ve donanımlı. Ama şöyle bir sorum olacktı. Bu controllerı desteklemeyen oyunlar için programla mı aktif hale getirmemiz gerekiyor ? Yoksa direkt kablosuyla laptopa bağladığımızda aktif hale geliyor mu ?
  8. MAtes_

Corsair Void PRO USB vs Steelseries Arctis 5 2019 Edition

Dışarda kullanılıyormuş falan beni çok ilgilendirmiyor. Donanımsal olarak bakıyorum ben.
  9. MAtes_

Neden peki ?
  10. MAtes_

Merhaba arkadaşlar. Bu 2 kulaklık arasında kaldım. Sizce hangisini tercih etmeliyim. Corsair Void Elite RGB USB de olabilir Void PRO'nun yerine. Hangisi daha iyi sizce hangisini almalıyım ? Genellikle FPS oyunları oynuyorum. Müzik ve film kalitesi de yeteli şekilde iyi olsun istiyorum.
  11. MAtes_

Corsair Voyager GTX iyi mi ?

Flash belleğe ihtiyacım var. Okuma yazma hızı yüksek olmalı. En iyisi bu diye duydum. Sizin fikirleriniz nelerdir ? Bu arada okuma hızı 450 yazma hızı 400. Okuma yazma hızı iyi mi bilmiyorum. Kullanan varsa ya da fikri olan yardımcı olursa çok iyi olur.
  12. MAtes_

Corsair Void Elite RGB USB

Kulaklık hakkındaki düşünceleriniz ? Pişman olur muyum ? FPS oyunları için gerçekten fiyatını hakediyor mu ? Fikri olan ya da kullanan varsa yardımcı olursanız sevinirim.
  13. MAtes_

Razer Deathadder Elite V2 Nasıl ?

Başlığa ismini yanlış yazmışım. Elite değil Razer Deathadder V2 olacak. Türkiyede satışı yok. Belki Razer Deathadder Elite vardır sende yanlış anlamışsındır.
  14. MAtes_

Peki ne önerirsiniz ?
  15. MAtes_

Razer Deathadder V2 Gaming Mouse

Merhaba arkadaşlar. Bu mouse'ı almayı düşünüyorum. Fikri olan varsa veya kullanan. Şuanda piyasadaki en iyi fps mouselardan biri deniyor. Düşüncelerinizi bekliyorum.
  16. MAtes_

Corsair Void Pro RGB USB Gaming Headset

Corsair void pro ile karşılaştırıldığında düşük kalıyor bence.
  17. MAtes_

Corsair Void Pro RGB USB Gaming Headset

Merhaba arkadaşlar 800 tl civarı bir oyuncu kulaklığı arıyordum. Kablolu istiyorum. Ve en iyisi bu diye düşünüyorum. Daha iyisi yok bence bu fiyata. Bilgisi olan veya kullanan varsa bilgilendirirse iyi olur. Alınır mı alınmaz mı ? Yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler. <3
  18. MAtes_

Beyler bu fareyi almayı planlıyorum. Bilgisi olan var mı ? Çok iyi diyorlar. Şimdiden teşekkürler.