Arama sonuçlarınız

1. BLAYZS

5000 TL hazır sistem önerisi

Eski bilgisayarımı satıp yeni bir bilgisayar alacağım sınır 5000 TL civarı sistem tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler.
  2. BLAYZS

Teknobiyotik E1 Versiyon 2020 Alınır Mı ?

Öncelikle herkese merhaba uzun süredir bilgisayar toplamayı düşünüyorum. Anakartı B450 S2H - Güç kaynağını Aerocool 500w+80 bronze Bilgili arkadaşlara bir kaç sorum olacak; 1) Bu bilgisayar için herhangi bir yükseltme yapmalı mıyım ? 2) Bu ekran modelini daha önce duymadım herhangi bir...
  3. BLAYZS

5000 TL sistem önerisi

Herkese kolay gelsin bir kaç aya 5000 tl sistem almak istiyorum elimde bir adaet sistem var bilgili arkadaşlar inceleyip yorumlarsa sevinirim.Linkini attğım sistemden daha iyi sistemler varsa link atip yardimci olurmusunuz -Monitör dahil değil...
  4. BLAYZS

5000 TL BİLGİSAYAR ONERİSİ

Herkese kolay gelsin 5000 tl civarı bilgisayar almak istiyorum monitörsüz onerilerinizi bekliyorum teşekkürler . Şu sitstemide yorumlarsanız sevinirim. https://www.itopya.com/teknoqueen-amd-ryzen-5-3500x-gigabyte-gtx-1660-super-oc-6gb-16gb-ddr4-500gb-nvme-ssd-gaming-bilgisayar/
  5. BLAYZS

Bu sistemi almalı mıyım?

Öncelikle herkese merhaba bir bilgisayar toplamak istiyorum ve internette dolaşırken bir siteye denk geldim indirim vardi ve ucuzdu ama ürünleri incelediğimde ilk defa adını duduğum markalar gördüm almalımıyım 4000 TL bütçem bulunmakta. Nezaman hangi bilgisayar vs. önerilerinizi ve tecrübeli...
  6. BLAYZS

AMD Ekran kartı ayarlarını nasıl yapmalıyım

Bu Şekilde arkadaşlar yardımlarınız için TEŞEKKÜRLER i5 650 3.2ghz 8gb 1633 mhz ddr3
  7. BLAYZS

Kulaklık tavsiyesi verebilir misiniz ?

Kulaklıksız kaldım, cs oynayamıyorum. Snr7 mesh almayı planliyorum bütçem 130 tl civarı fiyat performans yada daha iyi herhangi bir kulaküstü kulaklık önerir misiniz ? Şimdiden teşekürler.
  8. BLAYZS

Hangi bilgisayarı almalıyım ?

Öncellikle iyi günler dilerim yeni kayıt oldum bir şey sormak istiyorum. İtopya sitesi üzerinden bulunan bir bilgisayarı bütçeme göre ayarladım ve bazı eklemeler yaparak bütçeme uygun bir bilgisayar oluşturdum. 2860 TL Daha sonra akakçe üzerinden araştırarak ayrı bir şekilde toplayıp fiyatı...