Arama sonuçlarınız

1. Vayce

Soru Yeni Toplanan Bilgisayarda Kapanma Sorunu.

Merhaba arkadaşlar ben daha yeni bir sistem topladım. Sistemde topladığım her şey sıfır fakat 2. el olarak kullandığım tek şey psu. Benim sorunum herhangi bir oyuna girdiğimde Fps'i 60'dan yukarı aldığım an bilgisayar ya kendini resetliyor yada oyundan atıyor. Bunun sebebi ne olabilir psu olma...
  2. Vayce

3000-3500 TL telefon önerisi

Arkadaşlar merhaba 3000-3500 tl arası telefon satın almayı düşünüyorum.Çoğunlukla oyun oynayacağım.Şarjı ve oyunlardaki performansı iyi olan telefonları önerirseniz sevinirim.
  3. Vayce

Kasayı yeniden dizmek.

Merhaba iyi günler arkadaşlar.Öncelikle benim aklımdaki olay kasanın içindekileri teker teker zamanla değiştirmek.Kasamın içinde şu anda iyi diyebileceğim tek şey ekran kartım.GT 1030 2 gb ekran kartına sahibim onun haricinde ciddi anlamda kötü bir kasa.Sırayla işlemci,anakart,ramler vs derken...
  4. Vayce

Valentin Rosier

Ben Beşiktaş'lı olarak oynayışından gayet memnun kaldım.Sizler nasıl değerlendirirsiniz bu futbolcuyu?
  5. Vayce

Mikrofon Ses Sorunu

Arkadaşlar bu konu hakkında 2. konum.Maalesef hala düzeltemiyorum.Bazı arkadaşlar cevap yazıyor fakat ben yazdıktan sonra maalesef geri dönüş alamıyorum.Sorunum Bilgisayardaki mikrofonomu hiçbir şekilde kullanamıyorum.Ses düzeyi fotoda gözüktüğü üzere full yeşil yanıyor fakat konuştukça yeşil...
  6. Vayce

Mikrofon Karşıya Ses Gitmeme Sorunu

Arkadaşlar merhaba öncelikle.Kulaklığımı yeni aldım ses gelmesine rağmen karşıya hiçbir türlü ses gitmiyor.Ve mikrofon bölümü bu şekilde full yeşil gözüküyor.Discord'da yayın yap dediğimde ise güncel windows sürümünüz mikrofon desteklemiyor en yeni win 10 sürümüne yükseltin benzeri bi yazıyla...
  7. Vayce

Uyumluluk Sorusu

MSI MS-7267 Bir anakart'a sahibim.İşlemcim düşük olduğu için oyunlarda darboğaz sorunu yaşıyorum.Şuan ki işlemcim İntel Core İ2 Duo E4500 2.20 GHz.İşlemcimi AMD Ryzen 3 1200 3.4 GHz İle değişmek istiyorum.Fakat uyumluluk sorunu falan filan varmış.Uyumlu olur mu Anakartım ile bilgisi olan...