Arama sonuçlarınız

1. Vayce

Soru Yeni Toplanan Bilgisayarda Kapanma Sorunu.

hocam lolde denedim serbest bırakınca 200ü geçiyor fps olarak fakat 60fps sabitlemek zorundayım şuanlık
  2. Vayce

yaklaşık 1500 civarı geldi bana parça parça topladım. 1626187488 teşekkür ederim bakacağım bunlara.
  3. Vayce

Psu öneriniz var mı acaba bu sisteme?
  4. Vayce

LPJ2-23
  5. Vayce

AMD Athlon 3000G sistem uyumlu mu?

Bu sistemi 1300 liraya toplayabilirsin dostum : Gigabyte A320M-S2H AMD A320 3200Mhz(OC) DDR4 Socket AM4 PCI-E Anakart Patriot 8GB 3200MHz Viper Steel DDR4 CL16 1.35V AMD Athlon 3000g 3.50GHz 2 Çekirdek 4 MB AM4 14nm İşlemci
  6. Vayce

Oyun içerisinide test ettim ve 45 dereceyi falan görüyor sıcaklık
  7. Vayce

Soru 2500-3000 Arası Telefon Önerin!

Şu anda benim de kullandığım Oppo A5S alabilirsin.
  8. Vayce

Merhaba arkadaşlar ben daha yeni bir sistem topladım. Sistemde topladığım her şey sıfır fakat 2. el olarak kullandığım tek şey psu. Benim sorunum herhangi bir oyuna girdiğimde Fps'i 60'dan yukarı aldığım an bilgisayar ya kendini resetliyor yada oyundan atıyor. Bunun sebebi ne olabilir psu olma...
  9. Vayce

Mikrofon Ses Sorunu

hala güncel ++
  10. Vayce

3000-3500 TL telefon önerisi

arkadaşlarımdan gelen bazı öneriler bunlardı.Sorayım dedim :D
  11. Vayce

Realme 7 pro 2-3 arkadaşımdan da bu öneri gelmişti.Bunu düşüneceğim.
  12. Vayce

Xiaomi redmi note 9 bu telefonu nasıl buluyorsunuz?
  13. Vayce

Arkadaşlar merhaba 3000-3500 tl arası telefon satın almayı düşünüyorum.Çoğunlukla oyun oynayacağım.Şarjı ve oyunlardaki performansı iyi olan telefonları önerirseniz sevinirim.
  14. Vayce

1 Dakikada Klavyede Kaç Kelime Yazıyorsunuz

80-90 arası katiplik okumak istiyorum :D 1608211666 merak edip denedim 93 oldu
  15. Vayce

Kasayı yeniden dizmek.

Ddr 3 775 pin anakart min 8 gb destekleyen anakart 4x4 1360 mhz ram Intel xeon e5440 - e5450 - x5460 7200 rpm hdd 350 w psu Arkadaşım böyle bi sistemde uyumluluk sorunu olmayacağını söylüyor.Doğru mudur?
  16. Vayce

Kasayı yeniden dizmek.

Dediğiniz şeylerden keşke bir şey anlayabilsem :( sanki başka dilde yazıyormuş gibisiniz :D bilgisayar anlamında hiç bilgiye sahip değilmişim bunu da anlamış oldum :D
  17. Vayce

Kasayı yeniden dizmek.

apu derken?
  18. Vayce

Kasayı yeniden dizmek.

Olaydan anlayan biri olsa teker teker de yazarım sorun değil.
  19. Vayce

Kasayı yeniden dizmek.

4x4 veya 8x8 bir ram almak istesem hangi ramleri önerirsiniz? ve aynı şekilde işlemci sorsam?
  20. Vayce

Kasayı yeniden dizmek.

Evet dediğiniz gibi daha iyi olabilir fakat işte burda da uyumluluk problemleri olaya dahil oluyor.Hangi işlemci hangi anakarta uyar vs bi ton uyumluluk sorunları başlıyor.Bu konudan anlayan biri olsa çok iyi olur.
  21. Vayce

Kasayı yeniden dizmek.

Mevcut bir bütçe belirtmedim zaten konuda da dediğim gibi teker teker zamanla sıfır bir bilgisayar kurmak istediğimi dile getirdim.Örnek veriyorum 8x8'den ram ilk bir tanesi diğeri zamanla benim anlatmaya çalıştığım şey buydu.
  22. Vayce

Kasayı yeniden dizmek.

yazıda da belirttiğim gibi uyumluluk sorunundan korktuğum için hareket edemiyorum. 1605194351 şu an mevcut ram'im 4 ddr2
  23. Vayce

Kasayı yeniden dizmek.

Bilgisayarcı işine asla girmek istemiyorum.Dediğiniz şeyleri keşke kendim yapabilsem.
  24. Vayce

Kasayı yeniden dizmek.

Merhaba iyi günler arkadaşlar.Öncelikle benim aklımdaki olay kasanın içindekileri teker teker zamanla değiştirmek.Kasamın içinde şu anda iyi diyebileceğim tek şey ekran kartım.GT 1030 2 gb ekran kartına sahibim onun haricinde ciddi anlamda kötü bir kasa.Sırayla işlemci,anakart,ramler vs derken...
  25. Vayce

En çok sevdiğiniz yemek? [Forum Oyunu]

Hamburger ve kuru fasulye&pilav arasında kaldım :D
  26. Vayce

Ellerim uyuşuyor

Bunun bir çok sebebi var.Buradan bir şey söylemek gerçekten imkansız.Aile hekimine en yakın zamanda görünmeni tavsiye ederim.
  27. Vayce

Sistem kaç sene gider

10+ götüreceği kesin bi sistem.
  28. Vayce

Mikrofon Ses Sorunu

İlginiz için gerçekten çok teşekkür ederim size.
  29. Vayce

Mikrofon Ses Sorunu

Teamwiever kullanıyorsanız eğer müsait iseniz burdan teker teker yazmak yerine bakma şansınız var mıdır?
  30. Vayce

Mikrofon Ses Sorunu

Windows'un kendi sitesinden flash bellek'e yükleyip kurdum.
  31. Vayce

Mikrofon Ses Sorunu

Yani usb ile kendim format attım.Orjinal midir pek anlamıyorum.Fakat sonrasında crack tarzı bir şeyler denedim ve bilgisayar özelliklerinde orjinal gözüküyor. 1603875412 İlginiz için çok teşekkür ederim bu arada.
  32. Vayce

Mikrofon Ses Sorunu

Daha dün indirmiştim güncel değil midir?
  33. Vayce

Mikrofon Ses Sorunu

Evet realtek yüklü bilgisayarda.
  34. Vayce

Mikrofon Ses Sorunu

Aygıt yöneticisinden güncelliyorum fakat sonuç aynı indirmem gereken bir şey mi var?
  35. Vayce

Mikrofon Ses Sorunu

Mikrofonu çıkardığımda kayıt kısmında gözükmüyor. 1603874751 Port olayına gelince de biraz araştırdım ve arkadaşlar port bozuk olsa bile realtek üzerinden mikrofonu başka giriş gibi gösterip kullanabildiğini söylüyor.Öyle bi çözüm olabilir mi?
  36. Vayce

Mikrofon Ses Sorunu

Driver'i ben yanlış güncelliyor olabilir miyim?
  37. Vayce

Mikrofon Ses Sorunu

Dediğiniz gibi telefon kulaklığını taktım fakat mikrofon yine konunun başlangıcında koyduğum fotoğraftaki gibi full yeşil yandı.Ve karşı tarafa sesim iletilmedi.
  38. Vayce

Mikrofon Ses Sorunu

Maalesef onu deneme imkanım olmadı. 1603835860 Aynı kasada sürüm windows 7 iken birkaç mikrofon kullandım.Fakat sürümü 8.1 ve 10'a yükseltince iki sürümde de bu sorunu yaşadım.
  39. Vayce

Mikrofon Ses Sorunu

Evet başka bir bilgisayarda denedim.Sesim gayet iyi iletildi karşı tarafa.Fakat kendi bilgisayarıma takınca malesef iletemiyorum.
  40. Vayce

Mikrofon Ses Sorunu

Bass gayet normal ve ses driverlarım güncel denemediğim çözüm izlemediğim video açmadığım konu kalmadı.Ne yapmam gerek artık bilemiyorum. 1603835042 Mikrofon giriş portunda sorun olma ihtimali kaç acaba? port'da sorun olsa mikrofon hiç görünmez diye düşünüyorum.
  41. Vayce

Valentin Rosier

Ben Beşiktaş'lı olarak oynayışından gayet memnun kaldım.Sizler nasıl değerlendirirsiniz bu futbolcuyu?
  42. Vayce

Mikrofon Ses Sorunu

evet konuştukça yanması gerekirken konuşmasamda bu şekilde full yanıyor.
  43. Vayce

Mikrofon Ses Sorunu

Arkadaşlar bu konu hakkında 2. konum.Maalesef hala düzeltemiyorum.Bazı arkadaşlar cevap yazıyor fakat ben yazdıktan sonra maalesef geri dönüş alamıyorum.Sorunum Bilgisayardaki mikrofonomu hiçbir şekilde kullanamıyorum.Ses düzeyi fotoda gözüktüğü üzere full yeşil yanıyor fakat konuştukça yeşil...
  44. Vayce

Mikrofon Karşıya Ses Gitmeme Sorunu

Realtek bilgisayarda bulunmuyor.Micle bi alakası var mıdır ki?.
  45. Vayce

Bilgisayara kabloları taktığımda bildirim falan almıyorum.İlginiz için teşekkür ederim bu arada.
  46. Vayce

Hangi İşlemci Daha İyi?

Ryzen 5 3400G der susarım :D
  47. Vayce

2744$ Pc toplama

Lol,Pubg vs tarzı oyunlarda ultra yüksek ayarlarda 100 fps'den aşşağısını görmez.
  48. Vayce

hangi bilgisayar yapabilir

Pubg,Lol,Csgo,Gta 5 için ortalama bi fps istiyorsan (orta ayarlar 60-70 fps gibi) ortalama bi sistem yetecektir.Günümüzde maalesef ortalama bi pc'nin fiyatı ise en az 3k :(
  49. Vayce

İnternetiniz Kaç Mbps?

16 diye satın aldık.1.5 mbs Zor görüyor.Diyeceklerim bu kadar :D
  50. Vayce

Dün gece win 10'a yükselttim maalesef durum aynı. 1603447206 ++ 1603456421 hiç mi anlayan yok şu mikrofondan :D
  51. Vayce

Arkadaşlar konu hala güncel.Lütfen bilen bi arkadaş cevap yazabilirse sevinirim.Denemediğim şey kalmadı.Başka pc'de denedim ve gayet iyi çalıştı.
  52. Vayce

Daha Önce LGS'YE Girmiş Arkadaşlar Bir Bakar Mısınız?

Ben sözelci olarak sözel kısmında hiç zorlanmadan çatır çatır yaptım fakat işin bir de sayısal kısmı var.Sayısal kısmında ben kağıda baktım kağıt bana :D.Eşit ağırlık olan arkadaşlar sınavı basit bir şekilde tamamlayabilir diye düşünüyorum.
  53. Vayce

Sahip olduğnuz gpu ( ekran kartı)

Nvidia Geforce GT1030
  54. Vayce

Windows Oyun modu ?

Zararı falan olmaz kanka arka planda çalışan windows programlarını kapatır bu da çok olmasa da 5-10 fps fark yaratır.
  55. Vayce

Telefonda hem sesli konuşma olarak hemde ses kaydedicisini kullanarak denedim ikisinde de ses karşı tarafa gayet iyi iletildi.
  56. Vayce

Arkadaşlar merhaba öncelikle.Kulaklığımı yeni aldım ses gelmesine rağmen karşıya hiçbir türlü ses gitmiyor.Ve mikrofon bölümü bu şekilde full yeşil gözüküyor.Discord'da yayın yap dediğimde ise güncel windows sürümünüz mikrofon desteklemiyor en yeni win 10 sürümüne yükseltin benzeri bi yazıyla...
  57. Vayce

Uyumluluk Sorusu

Kasa sonradan hazır aldım.İçerisine sadece ekleme olarak gt 1030 eklendi.
  58. Vayce

Uyumluluk Sorusu

yanıtlarınız için teşekkür ederim son dediğinizede fazlasıyla güldüm :tearsofjoy::tearsofjoy:
  59. Vayce

Uyumluluk Sorusu

peki böyle bir sisteme ram takmakla başlasam öneriniz ne olurdu?
  60. Vayce

Uyumluluk Sorusu

Ekran Kartım NVİDİA GT 1030 2 GB DDR5 1581355017
  61. Vayce

Uyumluluk Sorusu

MSI MS-7267 Bir anakart'a sahibim.İşlemcim düşük olduğu için oyunlarda darboğaz sorunu yaşıyorum.Şuan ki işlemcim İntel Core İ2 Duo E4500 2.20 GHz.İşlemcimi AMD Ryzen 3 1200 3.4 GHz İle değişmek istiyorum.Fakat uyumluluk sorunu falan filan varmış.Uyumlu olur mu Anakartım ile bilgisi olan...