Arama sonuçlarınız

1. ugurkezer

Dizi Dizi Önerisi Verebilirmisiniz.

Dizi önerileri ile alakalı bir site de var buraya bırakıyorum www.dizitu.com
  2. ugurkezer

E-Ticaret Hakkında bir soru

Arkadaşlar merak ettiğim birşey var örneğin ben ve 20-30 çalışanımla e ticaretteyim ve günde 500-1000 arası kargo alıyorum.Peki bu ürünleri kargoya götürdük diyelim şube 1000 kargoyu nasıl sisteme girecek nasıl oluyor bu işler şimdi çıkıp ta günde 1000 kargo alamazsın demeyin genel olarak...
  3. ugurkezer

Çok yüksek yer isteyen oyunları nasıl çok kısa sürede yüklerim

İndirme ve yükleme hızı, internet hızına ve pc nin okuma hızına bağlı yani harddiskin ssd olması ve internetin hızı yüksek olursa daha iyi olur.
  4. ugurkezer

PC Açılınca Otomatik Mail Gönderme Programı - Kim Girdi?

Bilgisayarınıza şifre koydunuz ama yinede şifrenin hacklenebilir,öğrenilebilir olmasından dolayı ikinci bir koruma olarak bilgisayarınıza birisi girdiği zaman giren kişinin haberi olmadan size otomatik mail gönderilmesini ister miydiniz, kim girdi programı bu açıdan size yardımcı oluyor...
  5. ugurkezer

Kali Linux Yükledim Windows'ta Ses yok

Aslında ilk önce bu sorunla karşılaşınca driverları yükleyince oldu ama ikinci kez bu sorunla karşılaşınca tekrar driverları yükledim ama bu sefer hiçbirşey olmadı aynı sıkıntı devam etti. Sorun kaliyle ilgili değilse nede bu sorun kaliyi kurunca oldu onu anlayamadım
  6. ugurkezer

Kali Linux Yükledim Windows'ta Ses yok

Arkadaşlar selam! Önceden Win7 Kullandığım Bilgisayara kali linux yükledim.Kali linuxta ses ve mikrofon sorunu yok iken win7'de ikiside çalışmıyor.Driverları yükledim ancak yine ses yok.Bu dediklerim kali yi yüklemeden önce yoktu.Ne yapabilirim lütfen yardımcı olun
  7. ugurkezer

Bu yüzyılda kendimi 0 dan siber güvenlik üzerine mi geliştirmeliyim yoksa yazılım üzerine mi ?

Aslında yazılım mühendisliği olmadan İYİ bir siber güvenlik uzmanı olamazsınız..
  8. ugurkezer

Python pyinstaller hatası.

Arkadaşım sen hangi ideyi kullanıyorsun ve bilgisayarında python yüklümü
  9. ugurkezer

Python ile Otomatik Kapatma Programı

Bilgisayarı zamanlanan saate göre otomatik kapatmak mı istiyorsunuz ? O zaman bu program tam size göre. CMD'den "shutdown -s -t x" yazacaksınız falan filan ama ben sizi bunlarla uğraştırmayacağım. Ben bu işlem için bir program yazdım ve bunu sizlerle paylaşmak isterim. By UğurK GURURLA SUNAR...
  10. ugurkezer

Python ile Yazılan Dosyayı Programa Çevirme

Visual Studio Code gibi idelerden bir python dosyayı oluşturdunuz ve bu dosyanın başka bilgisayarlardan da çalışmasını istiyorsunuz. Bunun için python dosyanız programa yani exe ye çevirmeniz gerekmektedir. Bu işlem için pyinstaller kütüphanesini kullanıyoruz.Fakat ben sizi kodlarla hiç...
  11. ugurkezer

Youtube Para Kazanma Sorunu

Arkadaşlar merhaba! Ben youtube'da eskilerden kalma telifsiz dizi yüklüyorum.1 haftadır partner programına başvurmuştum.Bugün bir baktım onaylanmamış 1 ay sonra tekrar başvuracakmışım.Fakat sorun şu onaylanmamasının sebebi bazı dizileri sadece ben değil farklı kişilerde yüklediği için "tekrarlı...
  12. ugurkezer

Youtube Telif Hakkı Sorunu

Arkadaşlar Youtube'da kaç telif hakkından fazla gelirse para kazanma açılmıyor lütfen bilgilendirir misiniz?
  13. ugurkezer

Sanal Mağaza Açıp Para Kazanmak

Arkadaşlar Merhaba! İnternet sitesi üzerinden bir sanal mağaza açarsak ürünleri nereden alabiliriz bilgisi olan var mı?
  14. ugurkezer

Aynı google hesabında ikinci yt kanalı açmak sorun olur mu?

Arkadaşlar tekrardan merhaba! Şimdi benim bir youtube kanalım vardı film paylaşıyordum fakat çok telif geliyormuş bunu fark edince kanalı sildim.Aradan 1-2 ay geçti telifsiz dizi yükleyeyim dedim.Yeni bir google hesabı kurmak ile uğraşmamak için,sildiğim kanalın google hesabı üzerine tekrar...
  15. ugurkezer

Yabancı Sitelerden Aldığım Yazıları Çevirerek Siteme Aktarırsam Reklam Alır mıyım?

Ama siteden izin almakta gerekmiyor mu onun için? Birde onedio siteside ilk başladığı zamanlar çeviri yapıyormuş hem de kaynak belirtmeden.
  16. ugurkezer

Yabancı Sitelerden Aldığım Yazıları Çevirerek Siteme Aktarırsam Reklam Alır mıyım?

Ben blogger sitesinde alan adı almadan önce ilk 5-6 gönderiyi direk alıp siteye koymuştum fakat alan adı aldıktan sonra daha özgün yazılar yazmaya başladım.Google bunu önemser mi ? Önemsiyor ise şimdi ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun çok zordayım ne yapacağımı bilmiyorum beni motive edecek bir...
  17. ugurkezer

Arkadaşlar merhaba! Elimde bazı yabancı kaynaklar var oradaki gönderileri çevirerek siteme koyarsam google adsense reklamı alabilir miyim? Eğer alamıyor isem siteme nasıl yazı yazacağım kaynağı nereden bulacağım yardımcı olur musunuz?
  18. ugurkezer

Admatic'e Kayıt Oldum Kabul Etmedi Ne Yapmalı?

Arkadaşlar adsense için sitem daha çok genç almayacağını düşündüm ve bende ilk önce admatic'e reklam vermeyi düşündüm.Fakat kabul edilmedi.Başka yerlerde araştırdım adamın günlük en fazla 10-20 ziyaretçisi var alıyor beni almıyor,bir bilgilendirme de yapılmadı. Soru 1: Admatic site daha iyi...
  19. ugurkezer

Özgür Düşünce,Gerçekten Özgür müyüz?

Sizce özgür olmak nedir sizce biz şu anda özgür müyüz? cevabını ben vereyim: HAYIR Özgürlük insanın sınırlandırılmamasıdır,peki bizim düşüncelerimiz sınırlandırılıyor mu? evet.Bizi biz yapan düşüncelerimizdir fakat şu anda bakıyorum düşüncesini söyleyen paylaşan herkes göz altına alını... Haber:
  20. ugurkezer

Facebook Reklam Kuponu Nerden Alınır-Olan Var mı?

Arkadaşlar facebook'ta reklam vermek istiyorum acaba nerden alındığına dair bir bilginiz var mı ya da elinde reklam kuponu kodu olan?
  21. ugurkezer

SDN Forum Hediye Çekilişi #2

Katılıyorum
  22. ugurkezer

İdlib'de 5 Askerimiz Şehit Oldu | O Şehitlerin Hesabını Bana Verin!

İdlib'den gelen son dakika haberi..Suriye'de şehitlerimizin olduğu belirtilmiş.Son dakika bilgisinde 5 askerimizin şehit oldu.5 askerimizin de yaralandı.8 askerimizin ardından bugün de İdlib saldırı düzenlendi ve 5 askerimiz şehit oldu.Şimdi burada sorumuz ne,bizim Suriye'de ne işimiz var? ...