Arama sonuçlarınız

1. O

Gigabit ağa internet bağlamak

Merhaba, gigabit swice bağlı 5 kullanıcı var. 2 sorum var, kullanıcılara internet vermem gerekiyor, ama kablosuz internet bağlantısı var, yani swicin olduğu yere kablo çekmem mümkün değil. kablosuz olarak nasıl internet bağlayabilirizm buraya. ana modem 10 metre uzaklıkta. 2.sorum, bu ağa...
  2. O

Masaüstü Açılırken Döngüye Giriyor

Değerli arkadaşlar yıllardır bu sorunla karşı karşıyayım. komple bilgisayarı değiştim başka eve taşındım kullandığım tüm 3lü prizleri ne varsa değiştim ama bu sorundan garip bir şekilde kurtulamadım. videoda göreceğiniz üzere pc açılırken bip sesinden sonra bir süre bekliyor ve reset atıyor...
  3. O

Wi-fi çekim alanı ayarlaması

Merhabalar, resimdeki gibi bir wifi sistemi var. 1.cihaz modem. 2.cihaz access point. 1.cihaz olan modemin yanına gidince wifiye bağlanıyorum burda sorun yok. fakat oradan ayrılıp orta noktalarda olunca, yani 1.modemden çok uzak olup, 2.modeme çok yakın olduğum durumlarda, telefon otomatik...
  4. O

işlemciyi %100 kullanmayan programlar

Merhabalar, konuyu nereye açacağımı tam olarak bilemedim. bir sorunum var. yıllardır çözemiyorum. bazı programlar işlemciyi %100 kullanabiliyor. örneğin excel. excel zor bir işlem yapacağı zaman işlemciyi kısa bir süreliğine %100 kullanıyor ve o işlemi hızlıca bitiriyor. fakat bu durum...
  5. O

Gigabyte anakart acilmama sorunu

Merhaba. Bilgisayar dun calisiyordu. Bugun dugmesine bastim fanlar yarim saniye döndü durdu. Bir daha bastim hic dönmedi. Powera basili tuttum 3 saniye sonra fanlar döndü ve hemen durdu. Video ekledim bakabilirsiniz. Ardindan psuyu söktüm. Sade halde calistirdim. Uclardan ölcum yaptim. Tum...