Arama sonuçlarınız

1. T

Note 8 samsung S7 Gm9 pro ikinci el hangisi alinir

Parama göre bu 3 telefonunda ikinci elini alabiliyorum. Bunlardan hangisi iş görür. Oyun oynarsın flim izletsin ve fotoğraf çeksin. Sizce hangisini alayim 1600713060 Note 8 dediğim telefon xiaomi note 8
  2. T

1600 lira civari ikinci el telefon

Donmayan kasmayan oyunlarda takılmayan 1600 lira civar ikinci el telefon ne önerirsiniz. Sony xz alınırmı şimdi
  3. T

Ne önerirsiniz

1500 1600 lira civarı bütçem var. Bu bütçeye uygun Ikinci el telefon arıyorum. 4gb ram ve oyunlarda da kasmayan bir telefon olarak ne önerirsiniz 1600641699 Bugün da xz alınırmı oyunlarda donma takılma yaparmi
  4. T

Gm9 pro vs Sony XZ1

Bir kaç aylık general Mobile 9 pro sahibiyim ve aklımda hep xz1 kullanmak vardı. Uygun fiyata temiz bir xz1 buldum. 3 aylık GM 9 promu satıp o telefonu alsam doğrumu yanlış olurum yoksa hatamı
  5. T

Gm9 pro mu yoksa Xperia xz1 mi

Bir kaç aylık general Mobile 9 pro sahibiyim ve aklımda hep xz1 kullanmak vardı. Uygun fiyata temiz bir xz1 buldum. 3 aylık GM 9 promu satıp o telefonu alsam doğrumu yanlış olurum yoksa hatamı
  6. T

İkinci el Note 4 mü, Xiaomi Mi 5 mi almalıyım ?

600 llira bandinda ikinci el telefon lazim
  7. T

2020 yılında Xiaomi mi 5 prime

2020 de Xiaomi mi 5 alinirmi. Bütçem düşük ve ikinci el Xiaomi mi 5 buldum 650 liraya. Alınmaz diyorsanız bu fiyat aralığında hangi cihazı önerirsiniz