Arama sonuçlarınız

1. L

oyun indiremiyorum

Kaldırmayı denedin mi? 1580666899 vol2. Keşke kaldırmasaydın madem indiremiyorsun :p
  2. L

7.000 tl lik güzel bi pc topladım

Eğer pc topladığında, sattığında ki değeri yarısından aza iniyorsa o zaman başarılı değildir. Ben bu sisteme 3500 verirdim.
  3. L

Kameramda çizik var

Kameranda çizik varsa deneysel fotoğraflar çekebilirsin
  4. L

siz bu cümlelerden ne anlam çıkarırsınız?

"Eller deliye hasret biz akıllısına" diyeceğim bir thread
  5. L

Ankisayte okb rahatsızlığı

Bana da üniversite sınavlarında olmuştu, strese bağlı olarak ne zaman gerginleşip strese girsem kusuyordum. Çözümü tabi ki ÖNCE stresi azaltmak, sonra talcid ve biraz cesaret ve durum analizi. Şansıysan yanında birisi herşey geçecek, biz yanındayız derse birşeyin kalmaz.
  6. L

Pc jack girişi bozuk

usb ses kartı ile bu sorunu kolaylıkla çözebilirsin
  7. L

Razer DeatHadder 3500 ile essential arasındaki fark nedir

Buton sayısı, DeatHadder 3500 modeli 3 mouse tuşuna sahip diğeri 5 mouse tuşuna sahip, 2si de aydınlatma ama deathadder rgb, birisi 3000 dpi diğeri 6000 1580665835 ha bu arada deathadder scroll-tilt'i var çok kullanışlı mı dersen bilemem ama onunda talibi vardır
  8. L

Razer Deathadder 3500 alınır mı ?

ekstra mouse tuşu olmaması düşündürücü ama mouse'un ortadan yüksekliği olması ergonomik demektir
  9. L

150 tl mouse önerisi

Logitech G102 Prodigy Gaming Mouse düşünebilirsin. Ben kullanıyorum ve tavsiye ederim :)
  10. L

Corsair HS50 kulaklığımı laptopum görmüyor

Merhaba arkadaşlar, geçtiğimiz günlerde bütçeme uygun bir kulaklık arayışımda yolum Corsair HS50 ile kesişti. Kulaklığı büyük bir heyecan ile alıp kullanmaya başladım ancak maalesef büyük bir sorun ile karşılaştım. Mikrofonu bilgisayarım görmüyor. Her türlü seçeneği denedim usb ses kartı...