Arama sonuçlarınız

1. mvdgn0

İphone umdaki Tüm Dosyaları Pc me Aktaramıyorum

hayır jailbreak yapmanıza gerek yok artık i mazing diye mükemmel bi program var iphonun herşeyini (anlatamam çok şey var) yönetebiliyorsunuz usb ve wifi üzerinden mutlaka deneyin derim
  2. mvdgn0

Yasal uyarı imei hakkında

Ben olayı şimdi çözdüm annemin(Samsung galaxy grand prime pro)telefonu orijinal telefonunun ekranı kırılmıştı sonra bi mahalledeki telefonculara gitmiş yeni ekran taktırmış arızalı çıktı ama sonra telefoncu nasıl becerdiyse imeiyi başka telefonlara kopyalamış o mesajın bana gelme sebebide benim...
  3. mvdgn0

Heee anladım eskiden huawei y6 2019 vardı orijinal Turkcell’den almıştık sonda hurdaya çevirdim birisine sattık sıfırlamadan kullandı ben pcden gördüm o zaman imeiyi başkalarıyla paylaştı 1605906370 Ay Ayn eski kırık telefonumu sattık o yüzden herhalde 1605908681 Ben iyice düşündüm eski...
  4. mvdgn0

Benim cihazım
  5. mvdgn0

E devletten sorgulattım galiba mesajı yanlış göndermişler benim cihazım değil çünkü 1605898275 Ayn yanlış geldi cevap yazdığınız için teşekkür ederim
  6. mvdgn0

Karşılaştırdım uyuşmuyor 1605897756 Hocam karşılaştırırdım uyuşmuyor 1605897820 Hiç tamir görmedi alındığından beri hiç servise telefoncuya gitmedi 1605897884 Hocam sorguladım e devletten Samsung galaxy grand prime pro diye çıktı
  7. mvdgn0

Şimdi telefonun hiçbişeyi yok kutusu garantisi Tamam teşekkür ederim kullanmaya devam edersem sıkıntı olurmu
  8. mvdgn0

Bugün Yasal uyarıdan mesaj geldi şöyle:(bilmeme)IMEI No'lu cihaz klon olarak tespit edildigi icin 20/12/2020 tarihinde kullanim disi kalacaktir. Lutfen satin aldiginiz yere basvurunuz. B001 mesaj geldi böyle ama telefondaki imei ile uyuşmuyor neden böyle birşey oldu anlamadım İphone 5s’imi...
  9. mvdgn0

iPhone sonrası telefon kullanımı

Ben öyle çok alıştımki İphonuma elime Android telefon veriyolar Mevlüt şu bozuldu yap diye yapamıyom çünkü artık android’i unuttum. Ben İphone 5S 16 GB kullanıyorum İOS sürümü:12.4.9 (16H5)
  10. mvdgn0

Instagram'la alakalı yaşadığım bir sorun.

ayn knk bazen bendede oluyodu beğenip yorum yaptığım gönderiler tekrar yeni diye çıkıyo
  11. mvdgn0

[Genel Konu] Samsung Kullanıcıları Kulübü

aynen hiç güncelleme almıyor samsung iphone 5s bile ios 12 aldı
  12. mvdgn0

Instagram'la alakalı yaşadığım bir sorun.

knk şifreni biliyorsan instagramı silip tekrar yükle düzelmezse betayı dene
  13. mvdgn0

[Genel Konu] Samsung Kullanıcıları Kulübü

sizlere komik samsung hiayemi anlatmak istiyorum babam samsung galaxy note edge almıştı sonra bana verdi güzel telefondu sadece şarj ve aşırı ısınma sorunu vardı bende root atmaya karar verdim evde internet yoktu internet cafeye gittim internette telefona uygun romu rootu ve twrp yi buldum...
  14. mvdgn0

iPhone Müzik Atma - 2018

en iyi çözüm i mac mac book kullanıyosan telefonu bağla itunes açılır sonra atacağın tüm müzikleri bi klasöre kopyala hepsinin mp3 formatında olması önemli i tunes te aygıtım müziklere gir müzik klasörünü üstüne sürükle bırak sonra eşzamanla de ve iphonunun kendi müzik uyygulamasından...
  15. mvdgn0

[Genel Konu] iPhone Kullanıcıları Kulübü

millet öncelikle sa herkese günaydın ben babannemin iphone 5s ini beyaz kullanıyorum (eski telefonum huawei y 6 2019 fırlattım) babannemede iphone 6 uzay grisi aldık siyah olduğu için istedim babam kabul etmiyo babamı nasıl ikna ederim çünkü iphone 5s çok ısınıyor pil ömrü çok kısa artık baya...
  16. mvdgn0

Mikrofon Sorunu

eğer gürültü engelleyici yankı önleyici gibi yazılım varsa etkinleştir ve windows 10 kullanıyorsan ses sağ tık ses efekti gir kayıt bölümünde kullandığın mirofona gir basını ve sesini kıs düzelir 1602963078 o sorunu bende yaşamıştım online derste sesim net gitmiyo diye sonuna kadar açıp gürültü...
  17. mvdgn0

se 2020 hoparlör

abi bu daha iyi bişey endişe edecek bişey yok bass etkisi yapıyor işte o şey samsung galaxy s3 de vardı mesela netflix'ten tv+ dan film izlerken titreşiyo bence çok iyi bişey