Arama sonuçlarınız

1. S

Yardım Bilgisayar "anlık olarak" YAVAŞ ÇEKİMDE gibi KASIYOR

Arkadaşlar selamünaleyküm. Laptopu aldığımdan beri bu tarz bir problemim yoktu. Win11 kullanıyordum. Fakat tarayıcıdayken (msedge kullanıyorum) sistem bazen aşırı yük altındaymış gibi davranıyor. (Farklı tarayıcılarda da aynı sorunu yaşamaya devam ettim.) 1-2 saniye kadar yavaş çekimde açılıyor...
  2. S

Soru Soundcore Liberty 4 EQ ayarları Windows'ta geçerli mi?

Sorum çok basit. Kulaklığa ilk önce mobil uygulaması üzerinden bir takım tuş atamaları ve ANC özelleştirmeleri yapacağım. Ardından en önemlisi kendi ses kimliğime uygun ekolayzer ayarı yapacağım. Biraz daha bassları öne çıkarmayı ve tizzleri azaltmayı planlıyorum. Merak ettiğim, BT5.0Windows 11...
  3. S

Soru Thunderbolt 4 Laptoptan telefon şarj edilebilir mi?

Arkadaşlar selamun aleykum, thunderbolt 4 özellikli bir laptoba sahibim. Bu portlar üzerinden cihazı şarj ediyorum ve aynı zamanda uygun bir kablo ile telefonumu yüksek hızda şarj etmek istiyorum. (30w) Bu mümkün müdür, çünkü thunderbolt 4 özelliklerinde 100w a kadar destek olduğu yazıyor ama bu...
  4. S

Yardım Format atarsam bu tarz bildirimler kaybolur mu?

MyAsus uygulamasını kurunca otomatik olarak bu ikonların geleceğini söylüyorsunuz, size güveniyorum ve çok teşekkür ediyorum.
  5. S

Yardım Format atarsam bu tarz bildirimler kaybolur mu?

Merhaba arkadaşlar, elimde Asus firmasının, vivobook serisinden güncel bir cihaz var. Format atmayı biliyorum fakat atmaya çekiniyorum. Fonksiyon tuşlarını kullanırken, ekrandaki çıkan bildirimlerin format sonrasında tekrar gelmeyeceğini düşünüyorum. Klavye parlaklığı açılırken, şarj olurken ve...
  6. S

Telefondan Yanık Kokusu Geldikten Sonra açılmıyor

Snapdragon 662 işlemcisi giriş seviye işlemcilerden, sen gel arkada arkadaşla konuş hem de pubg oyna bir de yetmiyormuş gibi şarja bağla. Cihaz aşırı yükten 2 kere kendini yeniden başlatmış hala devam etmişsin. Ahize kısmı ve kamera kısmı belirttiğin kısım işlemci kısmı oluyor. İşlemci aşırı...
  7. S

Soru İ7 3770 benim anakartıma uygun mudur?

P8H61-M LX3 PLUS R2.0 - Destek anakartınızı internetten aratarak desteklediği işlemcileri görüntüleyebilirsiniz. Listeye göre destekliyor, gönül rahatlığı ile alıp kullanabilirsiniz. Uyumludur.
  8. S

Soru Super Enable Nedir?

türkçeye çevirince dediğiniz gibi bir şey çıkıyor onu anladım zaten ne işe yaradığını anlamış değilim onu soruyorum
  9. S

Soru Super Enable Nedir?

Arkadaşlar merhaba, elimde Asus'un üretmiş olduğu vivobook serisinden bir laptop var. Dün gece bir klavye kısayolu keşfettim ne işe yaradığı hakkında en ufak bilgim yok. Alt+ é (tab üstündeki tuş) tuşlarına basınca super enable=on oluyor tekrar basınca off oluyor. Ne işe yaradığını anlatır...
  10. S

Xiaomi Redmi Note 9 vs Huawei P Smart S

Arkadaşlar ben realme 6 nın daha iyi olduğunu biliyorum sadece merakımdan bu 2 telefonu karşılaştırmak istedim. P smart s in 128gb/4gb ram modeli ile redmi note 9 128b 4gb ram modelleri arasında en iyisi sizce hangisi epey sitesinde inceledim ama bir de foruma sorayım dedim.
  11. S

Xiaomi Redmi Note 9 vs Huawei P Smart S

Her türden ve her açıdan karşılaştırırsanız sevinirim. (Fiyat hariç)
  12. S

TP-LİNK WN822N Wifi Adaptörü Anten Kazancı*

Merhaba, laptop wifi kartım kronik sorunlu olduğum için önceden de araştırdığım tp-link wn 822n modelini aldım. Fakat kafamda deli sorular.... Şimdi 2 tane anteni var ve bir anten kazancı 3dbİ. Ben şimdi 2 anten birleşiminden 2x3=6 dbi anten kazancı mı sağlarım yoksa yoksa tek anten 3dbi kadar...
  13. S

Kulaklıkta kararsızım

çıtını çıkarma rampage power al
  14. S

Ne dinliyorsunuz?

Hans Zimmer İnterstaller (Jonnah B Remix)
  15. S

Windows 7 0x00000f hatasi

Sıfırlamak derken biosta format işlemini kastettim temiz bir diske kuracağınız işletim sistemini yükleyin gerisi internette size nasıl format atacağını adım adım gösteriyorlar. disk oluşturma dahil
  16. S

Windows 7 0x00000f hatasi

Böyle olacak gibi durmuyor, bilgisayarının bios tuşu aracılığıyla Bios a gir. Ordan sıfırlayabilirsin.
  17. S

Lisans projeme katılır mısınız?

Bende cevapladım, umarım yardımcı olabilmişimdir. Kolay gelsin.
  18. S

Sony Kulaklık Garantisinde Para İadesi Olur mu?

Arkadaşlar, ben 10 Ocak 2020 tarihinde Vatan'dan 140 TL`ye almış olduğum Sony Kulakiçi Kulaklık modelimde sağ ve sol tarafında ses farkı oluştu. Sağ tarafta ses daha az gelmekte ve kulağa takarken farklı bir parça sesi gelerek kulağımı acıtmaktadır. Ayrıca mikrofonu karıncalanma yapmakta ve...
  19. S

MalwareBytes Antivirüs Programı

Beyler bi̇lgi̇sayarda oyunlarda kasma sorunu vardi . kaspersky total securi̇ty ücretsi̇z 1 ay sürümünü kullaniyorum. bi̇lgi̇sayar kendi̇ne geldi̇ oyunlarim kasmiyor meğerse çok önceden varmiş. malwarebytes`in bulamadiği 7-8 vi̇rüsü bularak bi̇lgi̇sayardan tamamen temi̇zledi̇. mutluyum...
  20. S

MalwareBytes Antivirüs Programı

Merhaba arkadaşlar, şöyle bir sorum var; Şimdi ben güzel bir anti-virüs programı ararken önüme en iyi ihtimalle Total AV çıktı. Sonra ben bunu indirince gerçek zamanlı koruma modunun sadece premium versiyonunda olduğunu öğrendim. Bu sebepten ötürü internette crack arayışına girdim ve bir...
  21. S

Nvidia Geforce 820M Oyun performansı

teşekkürler
  22. S

Ekranda dalgalanma oluyor sanırım.
  23. S

Hangi kulaklığı kullanıyorsunuz ?

haklısın bir bakımdan teşekkürler
  24. S

Isınıp kapanan dizüstü bilgisayar

Isı artışı nerede gerçekleşiyor, yani nerde yoğunlaşıyor?
  25. S

Hangi kulaklığı kullanıyorsunuz ?

Ben niye bu kadar fakirim??? SOny MDR XP 50 AP
  26. S

Nvidia GT820M Nasıl?
  27. S

Laptop Klavyemin Üst Kısmında Bulunan Sayılardan 1-2-3-4 Tuşları ve Ses Kapatma (Mute) Tuşu`nun Işığı Çalışmıyor

Ama daha önce çalıştığını belirttim. 2 3 hafta sonra da çalışabileceği ihtimal
  28. S

Laptop Klavyemin Üst Kısmında Bulunan Sayılardan 1-2-3-4 Tuşları ve Ses Kapatma (Mute) Tuşu`nun Işığı Çalışmıyor

Arkadaşlar Merhaba, sorunum şu yönde olacak. HP-15r209nt (Energy Star) model laptobumun sıralı takımdaki (üst kısımda) sayılarda sorun yaşıyorum. Daha önce de başıma gelmişti, klavyede 1,2,3,4 tuşları çalışmıyor; haricinde diğer tuşlar gayet iyi bir şekilde çalışmaya devam ediyordu...