Arama sonuçlarınız

1. U

6.000 TL Günlük Kullanımı için Laptop

emin misin 2 hafta bekleyeyim diyordum belki düşer diye ama artış mı olur 1587294077 https://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-s145-intel-core-i5-1035g1-8gb-512gb-ssd-freedos-14-fhd-tasinabilir-bilgisayar-81w60051tx-p-HBV00000PYNUW?magaza=BOZDAN%20Teknoloji buna ne dersiniz
  2. U

Beyler sizce huawei matebook d14 bu ihtiyaçları karşılarmı ve 5.000 e kadar başka önerileriniz varsa bekliyorum hepinizden casper istemiyorum bu arada
  3. U

maalesef bu fiyatlara çıkamayacağımı öğrendim maksimum 5.000 tl ye kadar aşağısı olsa da olur günlük kullanım için uzun süre götürebilecek bir öneriniz var mı
  4. U

Huawei matebook hakkında ne düşünüyorsunuz 1587256325...
  5. U

tekrardan teşekkürler görkem bey şuanda bu kriterler altında bu hp laptopun iyi olduğuna karar verdik yardımlarınız için teşekkürler başka öneriniz olursa seve seve bakarım iyi geceler diliyorum 1587253183 görkem bey maalesef ki fiyat biraz yüksek geldi günümüz şartlarından dolayı 5.000 e kadar...
  6. U

çok teşekkür ediyorum hp olanın beyaz renginde karar kıldık umarım güzel günlerde kullanırız yardımlarınız için çok sağolun windows home ile geliyor pro ya nasıl yükseltebilirz yada yükseltmeli miyiz ?
  7. U

son soruma da yanıt verirseniz çok sevinirim.
  8. U

tn panel 256gb ssd mx230 ve 250 arasındaki fark ve boyut farkını ve tabiki tasarımı da göz önüne alınca hp aradaki farka değecek gibi duruyor değil mi ? 1587250906...
  9. U

hp yi düşünüyorum bende hem şık hem de 4-5 seneyi rahat çıkarabilecek gibi duruyor
  10. U

https://www.vatanbilgisayar.com/asus-x412da-amd-ryzen-5-3500u-2-1ghz-8gb-256gb-ssd-14-amd-w10.html bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz sizce hp ile arasındaki fiyat farkına değer mi 1587250202...
  11. U

bu ürün donanımsal olarak güçlü fakat tasarım ve malzeme kalitesi olarak ve ekranın full hd olmaması tercihlerimden çıkarttı bu beni ips ekranda değilmiş
  12. U

Casper olan ürün ile hp arasında 1200 tl fiyat farkına değecek bir fark olur mu sizce
  13. U

bunun harici bir ekran kartı olmadığı için oyunlarda sıkıntı yaratabilir diyenler var ne düşünüyorsunuz 1587249652 https://www.hepsiburada.com/casper-nirvana-s500-1021-8150x-g-f-intel-core-i5-10210u-8gb-1tb-120gb-ssd-mx230-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000QYTYH Bu ürün hakkında...
  14. U

bu paraya oyuncu laptopları var fakat günlük kullanım ön planda olacak oyuna arada girilecek casper nirvana s serisi hakkında bilgiye sahip olan var mı aranızda acaba
  15. U

sizin bir öneriniz var mı başka
  16. U

Bunu bende beğendim peki fiyat olarak biraz daha aşağı inersek neler var biraz daha yardımcı olursanız sevinirim
  17. U

huma serisi 6.000 tl bandını aşıyor maalesef
  18. U

Yakın bir arkadaşım tarafından kullanılacak dediklerinize tamamen katılıyorum fakat bayan gözüyle tasarım da ön planda oluyor çoğu zaman kendime alacak olsam dediğiniz gibi bende monster alırım lakin daha çok netflix sims word youtube tarzı mecralarda yogunluklu kullanılacak bir ürün olacak...
  19. U

Bayan kullanıcı tarafından kullanılacak bir bilgisayar olacak attıgınız laptopun depolama alanı biraz yetersiz o yüzden daha farklı tavsiyelerde bulunursanız sevinirim.
  20. U

Gamer değil fakat arada sims ets2 tarzı çok ağır olmayan oyunları da 1-2 saat oynatabilecek bir şey arıyorum
  21. U

Herkese merhabalar yakın bir arkadaşıma laptop arıyoruz.480gb ve üzeri ssd barındıran ekranı full hd 1080p ips panel olan işlemcisi tercihen yeni nesil olacak kasası şık ve ince bir laptop arıyorum.Bazı özellikleri farklıda olabilir fakat aldıktan sonra 4 seneyi rahat çıkartacak bir laptop...
  22. U

Redmi Note8 Pro çözünürlük hatası

tavsiyelerini bekliyorum dostum telefon hakkında
  23. U

teşekkürler dostum telefon hakkında bir önerin var mı bilinmeyen özellikler hakkında
  24. U

Peki cihazda fotoğraf çektikten sonra redmi note 8 pro yazısını sol alttan kaldırabiliyor muyuz ?
  25. U

Genelde mobil veriden kullanıyorum internetimi hız ile alakalı bir sorun olduğunu pek sanmıyorum
  26. U

Arkadaşlar merhaba cihazı alalı 2 gün oldu şarj konusunda ve kendi kamera uygulamasından çektiğim fotoğraflardan oldukça memnunum lakin telefonda bu süreçte gözlemlediğim bazı can sıkıcı şeyler var ; 1-Snapchat,Instagram gibi uygulamalarda karşı taraftan gelen mesajların kalitesi çok düşük bir...
  27. U

Arkadaşlar merhaba cihazı alalı 2 gün oldu şarj konusunda ve kendi kamera uygulamasından çektiğim fotoğraflardan oldukça memnunum lakin telefonda bu süreçte gözlemlediğim bazı can sıkıcı şeyler var ; 1-Snapchat,Instagram gibi uygulamalarda karşı taraftan gelen mesajların kalitesi çok düşük bir...