Arama sonuçlarınız

1. M

Soru Laptop öğrenci indirimi?

Öncelikle merhaba arkadaşlar. Ben öğrenci indirimi kapsamında bir laptop aldım. Şimdi indirim için başvuru yapacaktım ancak başvuruda Mac kısmını bulamadım, yani ne yazacağımı bulamadım. Fatura üzerinde de yer almıyor. Ek olarak, fotoğrafını atacağım, Mac'i nereden bulabilirim acaba? Sadece Mac...
  2. M

Soru Garanti bonus

Yeni garantiden kredi kartı aldım başvuru kampanyası olarak 500 tl değerinde bonus geldi uygulamada kullanılabilir 500 bonus gözüküyor bu bonusu nasıl kullanabilirim internet üzerinden alışverişte kullanabilir miyim
  3. M

Soru Ps4 uyumlu klavye ve mouse

Öncelikle merhaba ps4 uyumlu klavye ve mouse almam lazım bildiğim kadarıyla normal klavye ve mouse takınca çalışmıyor ne alabilirim öneri ps4 uyumlu
  4. M

Soru Arkadaşlar sorunu ek olarak bırakıyorum nasıl düzeltirim ziraat havale işlemi

Arkadaşlar sorunu ek olarak bırakıyorum nasıl düzeltirim ziraat havale işlemi
  5. M

Soru Konu overwatch

Merhaba arkadaşlar overwatch alınır mı şuanda 199 tl ile satışta bu paraya değer mi yada daha ucuza sıkıntısız alabileceğim bir yer var mı?
  6. M

Soru Sistem performansı

Arkadaşlar almak istediğim sistemi ek olarak bıraktım bu sistem bf1, apex legens gibi oyunlarda ne kadar fps verir sıkıntısız oynatır mı
  7. M

Soru Monitörü laptopa bağlama

Arkadaşlar mönitörü laptopa bağlamak istiyorum ama monitör biraz eski olduğu için hdmi girişi yok nasıl bağlayabilirim çift monitör yapmak istiyorum
  8. M

Ehliyet sınav giriş belgesi

Arkadaşlar merhaba ben ehliyet sınavına giricem giriş belgesini aldım belgede aday imza kısmı var oraya imza atmam gereklimi giriş belgesini verirken imza konusunda birşey söylenmedi
  9. M

Soru Türk Telekom numara taşıma

Öncelikle merhaba arkadaşlar benim sorum şu Vodafone kullanıyordum türk telekom a numara taşıma başvurusunda bulundum sim kartım geldi henüz açılmadı sim kartın açılması için telefona takılması şart mı arayan olursa diye hala Vodafone hattım takılı
  10. M

Premium sms

Arkadaşlar telefonum oppo a52 ve hiçbir şekildi 4 haneli numaralara sms yollayamıyorum ve telefonda premium sms ayarı yok başka türlü açma yolu varmı yada sıkıntı çıkarmayan bir uygulama türk telekom online işlemlere girmem gerek şifre için sms atmam lazım
  11. M

Soru Laptop satıcam kaça gider ederi nedir

Laptop kaça gider https://resimyukle.io/g/SnjxcSP9zJ
  12. M

Soru modem dls ve internet ışığı

modemimde dls ve internet ışığı yanmıyor ama interneti kullanabiliyorum neden ışıkların yanmadığını çözemedim
  13. M

Soru Snapchat Massensnap

Arkadaşlar merhaba snapte yabancı bi arkadaşım Massensnap diye birşeyden bahsetti imternette bulamadım ne olduğunu bilen varmı acaba
  14. M

Soru microsoft store indirim zamanları

arkadaşlar merhaba microsoft store indirimleri hangi tarihlerde oluyor bilen varmı acaba
  15. M

rocket league

öncelikle merhaba arkadaşlar sorum şu ben uzun süredir rocket league oyununu steam üzerinden oynuyorum ve epic hesabımı bağladım epicten devam etmek istyorum oyuna hesabım bağlı olduğu için direk indirip devam edebilir miyim yoksa başka bir şeyler yapmam lazım mı? önceden soruyum da steamden...
  16. M

Soru Lucifer

Arkadaşlar lucifer 6.sezon 1.bölümde son sahnelerde bi şarkı var bir türlü bulamadım onu bilen bulan varsa yazsın lütfen son kısımde cehennem kısmı
  17. M

Soru The walking dead 11.sezon

Bugün yayınlanıcak diye gösteriyor ama hangi platformdan izlenicek bilmiyorum bazı kaynaklarda blutv olarak gözüküyor ama onların the walking dead yayınlamak için lisans süresinin bittiğini biliyorum ben bu diziyi nerden izleyeceğim bilen varmı
  18. M

Soru lol tuş sorunu

öncelikle iyi günler şimdi sorunum kısaca şu normalde lolü göstergesiz oynuyorum ama bazen gösterge lazım oluyor shift ile göstergeli yetenek atabiliriyoruz ya shifte basılıyken sağ tık yapıp karakterimi yönlendiremiyorum ama oyun dışında shift basılıyken sağ tık çalışıyor sacede oyunda shift...
  19. M

Soru Ddr 2 Anakarta Ddr 3 Veya Daha Üst Ddr Modelli Bi Hdd Takılırmı?

ddr 2 anakarta ddr 3 veya daha üst ddr modelli bi hdd takılırmı?
  20. M

Yardım The Walking Dead Telltale Definitive Series Türkçe Yama

öncelikle merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim oyunun türkçe yamasını arıyordum ve bir site dışında bulamadım ve yamayı ücretli veriyorlar oyuna zaten 50 küsur tl verdim birde üstüne yama için ücret ödemek istemiyorum çok saçma eğer sizde varsa yama indirme linki olarak yada ücretsiz sunan...
  21. M

Soru Lol Yardımcı Uygulama

Merhaba arkadaşlar iyi geceler öncelikle lolü 3 senedir oynuyorum ve bazen rün yapmak zor geliyor bu yüzden yardımcı uygulama kullanmak istiyorum senpai ve blitz uygulamalarını biliyorum başka uygulama varmı bilmiyorum ve sistemim iyi olmadığı için optimizasyon sıkıntısı olmayan kullanışlı bi...
  22. M

Yardım Lol Tuş Atama

merhaba arkadaşlar lol deki aktif itemleri faremdeki ileri geri fonksiyon tuşlarına atamak istiyorum ama ayarlardan bir türlü yapamadım bunun bir yapılışı varmı.
  23. M

Rocket League

Rocket league'i başlatınca bilgisayarım donuyor sadece bu oyunda oluyor hiçbir şekilde açılmıyor yardımcı olursanız sevinirim
  24. M

Taahhüt cezası ödeme

Numaramı türk telekomdan Vodafone taşıdım ceza ücretini biliyorum ama nereden ödeme yapıcam şuan Vodafone kullanıyorum hattım aktif
  25. M

Origin

Origin kurmak istedim ama installing the latest version of origin kısmında sürekli yükleniyor bitmiyor.
  26. M

Origin

Bf3 oynamak için origin indirdim ama kurarken installing the latest versiyon of origin yazısında sürekli yükleniyor ve hiç kurılmuyor ve 1 veya 2 saat bekledim olmadı bi yardım edin.
  27. M

7 Days To Die

7Days To Die Oyununu gt 710 ekran kartı ve 4 gb ram ile oynamak istiyorum ama almadan önce sormak istedim ortalama kaç fps alırım?