Arama sonuçlarınız

1. N

Soru Apple Watch’u Farklı Bir Manyetik Kabloyla Kullanırsak Cihaza Zarar Verir mi ?

Apple Watch’u Farklı Bir Manyetik Kabloyla Kullanırsak Cihaza Zarar Verir mi ?
  2. N

Yardım iPhone Cihazım Ele Geçirildi

Cihazım İPhone 6 Chrome üzerinden virüs kaptı ve cihaz başkası tarafından kontrol ediliyor zar zor cihazımı sıfırladım ancak açtığımda halen kontrol ediliyor.Ne yapmam gerekir?
  3. N

iPhone 11 Pil

Selamın Aleyküm Cihazım iPhone 11 aldığımdan beri şarjzı %19 altına düşürmedim ilk defa geçen gün %12’ye düşürdüm o günden sonra şarjzım hızlı bitmeye başladı sebebi nedir?
  4. N

Öneri Huawei Freebuds 3 vs Huawei Freebuds 4i Hangisi Daha İyi?

Huawei Freebuds 3 vs Huawei Freebuds 4i Hangisi Daha İyi? Arkadaşlar sizce hangisi daha iyi ses kalitesi olsun fiyat olsun.
  5. N

Uygun fiyatlı oyuncu kasa önerisi?

Kafamda iki pc var ama karar veremedim sizce hangisi daha iyi? https://www.teknobiyotik.com/teknobiyotik-a25-oyuncu-bilgisayari.html Cronos 1230 | R3 2200G GT 1030 2G 8GB DDR4 240GB SSD Gaming PC - incehesap.com bunu RYZEN 5 yaparsak nasıl olur?
  6. N

İphone SE 2 Video Sesi Ahizeden Geliyor?

Arkadaşlar merhaba İphone SE 2 Video Sesi Ahizeden Geliyor nedeni nedir? Videoyu çektikten sonra izlerken oluyor.
  7. N

İphone SE 2020 Kamera etrafında soyulma.

Telefonun kamerası hiçbir şekilde masaya temas etmedi kılıf kamera etrafını korumasına rağmen kamera etrafı soyuldu aynı şeyi yaşayan var mı?
  8. N

Iphone SE2020 Son Guncelleme Nasıl?

Iphone SE2020 Son Guncelleme Nasıl? Batarya nasıl? Düzelme ya da kayıp var mi?
  9. N

iPhone SE 2 Pil Yüzdesi Normal Mi?

Arkadaşlar telefonu alalı 3.5 Ay oldu pil yüzdesi 98’e düştü normal mi?Hiç oyun oynamam telefonu yormam 2 günde bir şarja takarım bu kadar hızlı düşmesi normal mi? Cihazı kullananlar bilgi verebilir mi?
  10. N

İphone SE 2020 İOS 14 güncellemesi yapmalı mıyım?

Merhabalar İphone SE 2020 İOS 14 güncellemesi yapmalı mıyım? Pil nasıl gidiyor?Eskisine göre iyi mi?
  11. N

İphone SE Kamerası Etrafını Toz kaplıyor,çizik mi toz mu?

Merhabalarİphone SE Kamerası Etrafını Toz kaplıyor,çizik mi toz mu? Özellikle siyah renginde çok belli yoksa çizildi mi?
  12. N

İphone Şarjda İken Müzik Açmaya Bataryaya Zarar Veriri mi?

Merhaba Cihazı USB ile arabaya bağladım Apple Car Play ile hem şarj oldu hem de şarkı açtım. 1 kereden bataryaya zarar vermiş midir?
  13. N

EBA ve YouTube İçin Alınabilecek Uygun Fiyatlı Laptoplar?

Arkadaşlar uygun fiyatlı hızı düşük olmayan laptop önerir misiniz?
  14. N

İphone SE’yi Bataryayı İyi Kullanmak İçin Ne Yapmalıyım?

Şarjını %80’e kadar kullanılması gerektiği söyleniyor doğru mu?
  15. N

EBA ve YouTube için bu laptop yeterli mi?

HOMETECH ALFA 800C INTEL CELERON N3350 1.1GHZ-4GB-64GB eMMC-14.1'' -W10
  16. N

Yeni Alınan İphone SE’yi 12 saat şarja takılmalı mı!

Arakadaşlar Yeni Alınan İphone SE’yi 12 saat şarja takılmalı mıyım?
  17. N

Fotoğraf için hangi telefon alabilirim?

Arkadaşlar Fotoğraf için hangi telefon alabilirim?
  18. N

iPhone SE 2020 vs Poco F2 Pro vs Mİ 10?

iPhone X vs Mİ 10 hangisini almalıyım?Kamera açısından baktığımızda.
  19. N

Xiaomi Mİ 10 VS İphone 11 Kamera?

Xiaomi Mİ 10 VS İphone 11 Kamera? Merhaba arkadaşlar sizce hangi telefonun kamerası daha iyidir.Bana İphone 11 kamerası biraz fazla abartı ışık var gibi geldi ama?Gerçekle pek ilgisi yok gibi gördüm ama sizin düşünceniz nedir?Kullananalr yardımcı olabilir mi?
  20. N

Mi Note 10 vs Mi Note 10 Lite hangisi daha iyi?

Mi Note 10 vs Mi Note 10 Lite hangisi daha iyi?
  21. N

Mi 9T'den Mİ Note 10 Lite geçilir mi?

Merhaba arkadaşlar Mi 9T'den Mİ Note 10 Lite geçilir mi? Kamera açısından fark olur mu? Instagram hikaye atma sorunu var mı? 1598991443 Cihazda kronik sorun flan var mı? Diğer markalarda olduğu gibi Lite düşük mü? Kullananlar bı yardımcı olsun.
  22. N

PlayStation 3 Oyun Oynarken Kapanıyor.

Merhaba Arkadaşlar PlayStation 3 Oyun Oynarken Kapanıyor.Sebebi nedir lütfen yardım edin kafayı yiyeceğim. 1598862288 Özellikle de GTA 5 oynarken yapıyor.
  23. N

iPhone SE 2020 Sadece Instagram Ve WhatsApp Kullanımda Şarjı Kaç Gün Gidiyor?

Merhaba iPhone SE 2020 Sadece Instagram Ve WhatsApp Kullanımda Kaç gün ŞARJZ Çıkarıyor? Herkes başka bişey söylüyor yok 1 günü çıkarıyor,yok bir günü çıkarmıyor 3 saatte bitiyor.Lütfen yardımcı olun...
  24. N

Aee Sparro Drone Nasıl?

Merhaba Arkadaşlar Aee Sparro Drone Nasıl?Video kalitesi, fotoğraf kalitesi nasıl? Kaç gram rüzgarda kaybolup gidiyor mu? Kontrol etmesi zor mu?
  25. N

iPhone SE 2020'yi Samsung Hızlı Şarjı Adaptörüyle Şarj Edilir Mi?

Merhaba iPhone SE 2020'yi Samsung Hızlı Şarjı Adaptörüyle Şarj Edilir Mi?
  26. N

Mi 9T kamerası mı Yoksa iPhone SE 2020 mi?

Mi 9T kamerası mı Yoksa iPhone SE 2020 mi?
  27. N

iPhone SE 2020 Şarjı 1 Günü Çıkartır Mı?

Arkadaşlar merhaba şu an elimde Mİ 9T var şarjı çok iyi gidiyor yaklaşık 2 günü rahat çıkarıyor.İphone SE 2020 şarjı kaç gün gider.Bir de Mİ 9T'den iPhone SE 2020'ye geçersem mantıklı olur mu?
  28. N

Mi 9T den İphone SE 2020 ye geçilir mi?

Merhaba Mi 9T den İphone SE 2020 ye geçilir mi?
  29. N

Dji Tello Alınır Mı?

Arkadaşlar Merhaba Dji Tello Alınır Mı? Az bı rüzgarda hemen gidiyor mu?
  30. N

Citroen C5 Aircross Feel Adventure Multimedya Video Oynatabiliyor mu?

Merhabalar Citroen C5 Aircross Feel Adventure Multimedya Video Oynatabiliyor mu? Klipli şarkıları ve filmleri.
  31. N

YouTube Like azalıyor ne yapmam gerekiyor.

Arkadaşlar YouTube Kanalım videolarımın like'ı 10-15 falandı kendi kendine like azaliyor.Hem de arama yerine kanalımı yazınca kanalım çıkmıyor.Ayni zamanda abone kendi kendine azalıyor.Yotube Bug da mi kaldı yoksa hata mı var?
  32. N

Samsung Galaxy A51 mi Yoksa A70 mi?

Arkadaşlar Samsung Galaxy A51 mi Yoksa A70 mi? Çok kararsız kaldım lütfen yardımcı olun...
  33. N

Aden E58 Drone Alınır MI?

Arkadaşlar Aden E58 Drone Alınır MI? Kamerası Nasıl?
  34. N

Xiaomi Mi 9T'den iPhone 11'e geçilir mi?

Arkadaşlar Selamın Aleyküm Xiaomi Mi 9T'den iPhone 11'e geçilir mi? Sizce kamera olarak ve islemci olarak düşünürsek geçilir mi? Değer mi?
  35. N

Monitörün İç Ekranı Kırıldı Başka Monitördeki İç Ekranı Takabilir Miyiz?

Merhaba Arkadaşlar Monitörün İç Ekranı Kırıldı Başka Monitördeki İç Ekranı Takabilir Miyiz?
  36. N

Bilgisayara Harddisk Takılı Ama Çalışmıyor Neden Çalışmıyor Acaba?

Arkadaşlar bilgisayara Harddisk Takılı Ama Çalışmıyor Neden Çalışmıyor Acaba?Yoksa çöktü mü?
  37. N

900-1000 Arası Alınabilecek En İyi Telefonlar? Redmi 7 Nasıl?

900-1000 Arası Alınabilecek En İyi Telefonlar? Redmi 7 nasıl?
  38. N

Kamerası İyi Olan Telefon Önerileri?

Kamerası İyi Olan Telefon Önerileri?
  39. N

Xiaomi Mİ 9T PRO kamera vs iPhone 11 kamerası?

Arkadaşlar merhaba Xiaomi Mİ 9T PRO kamera vs iPhone 11 kamerası arada çok fark var mı?
  40. N

Mi 9T vs Mi 9T PRO kamera farkı çok mu?

Arkadaşlar Mi 9T vs Mi 9T PRO kamera farkı çok mu?Arada çok büyük fark var mı?
  41. N

Xiaomi Redmj Note 6 Pro alınır mı?

Xiaomi Redmi Note 6 Pro alınır mı?Kronik bir sıkıntısı var diyorlar öyle bişey var mı?Bir de önerir misiniz?
  42. N

900-1200 TL Arası Alınabilecek En İyi Telefonlar

Arkadaşlar merhaba 900-1200 TL Arası Alınabilecek En İyi Telefonlar olarak ne önerirsiniz?
  43. N

Xiaomi Redmi 7 Nasıl Alınır mı?

Arkadaşlar Xiaomi Redmi 7 nasıl alınır mı? 2GB RAM olanı işe yarar mı?
  44. N

Telefonda 2 tane Google Chrome Var

Arkadaşlar telefonda 2 tane Chrome var silemiyorum acil yardım lütfen
  45. N

Stremio güvenli mi ?

Merhaba arkadaşlar Netflix yerine ücretsiz olan stremio indirdim ama güvenli mi güvenlik açığı var mı? Lütfen yardımcı olun.
  46. N

Bilgisayarım ETS2 kaldırır mı?

Merhaba Arkadaşlar bilgisayarımın özellikleri şöyle; İntel Core İ5 6200U 2.4GHZ 4 GB RAM, kullanılabilir ram;3,44 ram 64 BİT Ekran kartı;AMD READON R5 M430 INTEL GRAPHİCS 520 ETS 2 kaldırır mı?
  47. N

50 CC motor olarak ne önerirsiniz? RKS Next50 nasıl?

Arkadaşlar 50cc motor olarak ne önerirsiniz? RKS next50 nasıl? RKS blazer 50 hangisini alayım?
  48. N

Xiaomi'nin hangi bluetooth kulaklığı iyi?

Haylou mu yoksa mi Bluetooth kulaklık mi?
  49. N

JBL teknik servisi nasıl ? Ürün değişimi yapıyor mu ?

JBL teknik servisi nasıl ? Ürün değişimi yapıyor mu ?
  50. N

JBL Tune 500BT mat kapağında ki çizikler nasıl giderilir?

JBL Tune 500BT mat kapağında ki çizikler nasıl giderilir?
  51. N

JBL TUNE 500BT garanti nasıl? Değişim yapıyorlar mı?

JBL TUNE 500BT garanti nasıl? Değişim yapıyorlar mı?
  52. N

Mi 9T vs iPhone 8 Plus vs iPhone 7 Plus hangisinin kamerası iyi?

Mi 9T vs iPhone 8 Plus vs iPhone 7 Plus hangisinin kamerası iyi? Hangisinin yazılımı iyi bunlari göz önünde bulundurarak hangisi daha iyi??
  53. N

JBL TUNE 500BT cızırtı var teknik servis nasil.? Değişim yapılıyor mu?

JBL TUNE 500BT teknik servis nasil.? Değişim yapılıyor mu?
  54. N

JBL TUNE 500 BT cızırtıdan dolayı garantiye gönderen var mı? Değişim yapıyorlar mı?

JBL TUNE 500 BT cızırtıdan dolayı garantiye gönderen var mı? Değişim yapıyorlar mı?
  55. N

JBL TUNE BT500 şarkıyı kapattığı da ufak bir cızırtı geliyor sonra geçiyor bu normal mi? Yoksa kronik sıkıntı mi ?

JBL TUNE BT500 şarkıyı kapattığı da ufak bir cızırtı geliyor sonra geçiyor bu normal mi? Yoksa kronik sıkıntı mi ?
  56. N

Siyah ekran geldi ve bilgisayar açılmıyor?

Arkadaşlar Bilgisayarımı açınca karşıma siyah ekran geldi ve bilgisayar açılmıyor.Acaba çöktü mü ? Alttan bir kaç kere kapattım, ne yapmalıyım ?
  57. N

JBL TUNE BT500 mü? Yoksa SONY WCH500B mi yoksa Sony WH-CH510 mu?

JBL TUNE BT500 mü? Yoksa SONY WCH500B mi yoksa Sony WH-CH510 mu?
  58. N

JBL TUNE 500BT alınır mı?

Arkadaşlar JBL TUNE 500BT alınır mı verilen paranın hakkını veriyor mu?
  59. N

Pubg Mobile Lite Telefona Zarar Verir Mi?

Arkadaşlar telefondan pubg Mobile Lite oynasam cihaza zarar verir mi? Cihaz mi 9T
  60. N

Kamerası İyi Olan Telefonlar?

Arkadaşlar Instagram a ve diğer sosyal medyaya fotoğraf attigimda kalitesini bozmayacak telefonlar bütçem 4000-3000
  61. N

2020'de iPhone 7 plus alınır mı?

Arkadaşlar bu saatten sonra 7 plus alınır mı?veya 7.Yoksa x'ten üstümü alınır?
  62. N

Google Play Cihazınızın varsayılan yükleme konumuyla ilgili bir sorun oluştu, ne yapmalıyım ?

Google Play Cihazınızın varsayılan yükleme konumuyla ilgili bir sorun oluştu.Hatasi Acil yardım.Arkadaslar her yolu denedim olmuyor benzer hata olanlar çözüm buldularsa yardım edebilir misini?
  63. N

Xiaomi mi 9T vs iPhone 7 plus kamerası?

Hangi telefonun kamerası daha iyi ve hangisini tavsiye edersiniz?